>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PartyBets 15$

antyhazardzista 0

antyhazardzista

Użytkownik
Otrzymałem dwa bonusy na PB i GB.
Na jednym 50 % do 100 USD od wpłaty a na drugim 100 USD bez wpłaty.
Jak to wygląda ? Należy wpłacić, kliknąć i bonus od razu dodany czy najpierw obrót ?
Co z tym bonusem na GB 100 USD - należy do nich pisać aby go aktywowali ?
Dzięki za odpowiedź przez zorientowaną w temacie osobę.
Edit Nieważne ... już wiem wszystko. Tylko teraz grać. Jak zwykle duży browar dla PB i GB.
 
R 125

roger12

Użytkownik
właśnie bo ja też dostałem wiadomość od nich że po kursie 2.0 i na obrót ma się tydzień może się pomylili dobrze ze LM i Ligi są
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
na gb pisało,że na wyrobienie bonusu mamy 30 dni, kurs 2.0 jako singiel czy kilka meczy dających kurs ogólny ponad 2.0? Orientujecie się czy można wypłacać wszystko co mamy ponad kwote bonusu?
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Otrzymałem dwa bonusy na PB i GB.
Na jednym 50 % do 100 USD od wpłaty a na drugim 100 USD bez wpłaty.
Jak to wygląda ? Należy wpłacić, kliknąć i bonus od razu dodany czy najpierw obrót ?
Co z tym bonusem na GB 100 USD - należy do nich pisać aby go aktywowali ?

Dzięki za odpowiedź przez zorientowaną w temacie osobę.

Edit Nieważne ... już wiem wszystko. Tylko teraz grać. Jak zwykle duży browar dla PB i GB.
Ja podbijam z tym samym pytaniem. Wcześniej wyczytałem, że trzeba było coś kiedykolwiek wpłacić, żeby go dostać. Oczywiście już dawno wpłacałem. Bonus jest aktywny, ale nie jest przypisany do konta, wie ktoś może co z tym zrobić? Pisałem do supportu, ale jeszcze nie odpisali. Będę wdzięczny za odpowiedź.
 
R 125

roger12

Użytkownik
Faktycznie zapytałem ich i odpisali że pomylili się mamy na obrót 30 dni
ehhh trzeba było zagrać na Polki z Chinkami za całe 15$ po kursie 7.0 i by było ehh szkoda :p:p:p
 
W 33

wroclawiak

Użytkownik
Witam...czyli jak jest z tą 100$? wpłacam minimalny depozyt i dostaje 100$,czy muszę zagrać za 700$ i wtedy dostane gratis 100$?...niech ktoś ogarnie,byłbym wdzięczny
 
pezio 25K

pezio

Użytkownik
Witam...czyli jak jest z tą 100$? wpłacam minimalny depozyt i dostaje 100$,czy muszę zagrać za 700$ i wtedy dostane gratis 100$?...niech ktoś ogarnie,byłbym wdzięczny

Trzeba zagrać za 700$ i wtedy dostaje się dodatkowo 100$.
 
Do góry Bottom