>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PartyBets 15$

T 10,3K

termii

Użytkownik
Trzeba zagrać za 700$ i wtedy dostaje się dodatkowo 100$.
Tez mam ta promocje, tylko, ze wplacilem, postawilem kupon, a nic mi nie odjelo od wymaganej sumy do zagrania, a tam jest taki wskaznik ile % sie juz zrobilo. Ktos wie dlaczego?
 
P 58

pyzza

Użytkownik
na gb też puściłem kilka kuponów za drobne i nic ten wskaźnik się nie zapełnił ????

liczę że po rozliczeniu kuponów sie częściowo zapełni

PS. zagrałem dubla i tripla, wiec moze single tylko sie wliczają po k 2.0?
 
pezio 25K

pezio

Użytkownik
ktos wie czy single mają być po kursie 2.0 czy kilka zakładów można grać?? Można wypłacać kase powyżej bonusu?

Może być singiel po kursie @2,00 albo AKO min. @2,00. Nie można wypłacać powyżej. 100$ jest zablokowane dopóki nie dokonasz obrotu.
 
R 125

roger12

Użytkownik
Panowie a ja juz zrobiłem obrót dziś trudno nie było tego zrobić mam 250$ mogę wypłacać kasę ?? obót na 100 % zrobiony
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
a ja mam o to taką sytuację, puścilem kupon za bonusa, wygralem ponad 100 euro, i poscilem dzis za 13 euro kupon, ktory przegralem i po tym zniknął mi bonus(tam gdzie jest aktywny), Więc to chyba znaczy że przegranie kwoty bonusu mimo wcześniejszej wygranej sprawia że pieniądze już mogę wypłacic(wczesniej pisalo że musze zrobić obrót na ponad 105 euro). Ach i moje pieniądze są już normalnie w wolnych środkach(brak środków zastrzeżonycz). Czy ktos już tak miał??
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
wyplacał ktos juz od nich. sami sie o skany dopominaja czy trzeba je wyslac samemu ? i ile trwa mniej wiecej weryfikacja. napisal bym do nich ale chyba nie maja polskiego supportu. a po angielsku nie chce mi sie z nimi dyskutowac ????
 
R 125

roger12

Użytkownik
No ja w sobotę w nocy wypłatę zleciłem i jeszcze jej nie mam ale dziś lub jutro powinna być kasa tu tak idzie max 2dni na MB. a co do dokumentów oni zazwyczaj sami piszą jak chcą ja już kilka razy wypłacałem ale tylko 1 raz chcieli o de mnie dowód
EDIT. WŁAŚNIE OTRZYMAŁEM KASKĘ Z GB Pozdro
ale słabo mi $ policzyli po 2.65 nie wiem ile stoi ale chyba jest większy
 
R 125

roger12

Użytkownik
ja jestem ich stalym klientem i wyplate na moneybookers mam max do 6h a weryfikacja trwala u mnie kilka godzin...
no ja miałem raz tak że po 12H miałem kasę na Mb tylko raz tak mi się zdarzyło z GB i rożnie 1 dzień tylko piszę że max do 2 dni idzie wypłata
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
ja tam jak nie dochodzi w 6h to email z pospieszeniem i zaraz kasa jest, ale chyba przy okolo 10 wypłatach tylko raz sie spoznili o 2 godziny(byla to sobota wieczor)
 
B 0

baran

Użytkownik
wpłaciłem tam kase ale bonusa nie ma, jak daje zgłoś się po bonus to przenosi mnie do wpłaty, trzeba do nich pisać żeby dodali czy co ?
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
mam problem.zleiclem wyplate w nocy . dzis sie probuje logowac a hasło nie pasuje. i zablkowali mi konto. na emaile nie odpisuja. a dodzwonic sie nie moge . wie ktos moze na jaki numer do nich zadzwonic? dodam jescze ze wyplata niby jest approved ale czuje ze to wałek.
 
B 0

baran

Użytkownik
ok napisałem do nich i dodali, myślałem że odrazu będzie kasa ale niby najpierw musze postawić 1000 dolców zanim go dostane...
squnisz dzwoń do nich do skutku, mi raz wypłata wisiała kilka dni i nic nie pisali zadzwoniłem do nich kazali wysłąć skan i wypłacili
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
mi niby oodpisali
Hi Michal,
Your Cash out request received on 16-AUG-09 19:04 EST with transaction ID xxxxxxxxxx from your Account &quot;xxxxxxx&quot; has been approved and is currently being processed. Please see the payment distribution below for complete issuing details:
czyli niby maja wyplacic ale konto zablkowane to juz niewiem o co im chodzi. a na jaki numer dzwoniles. bo ja dzwonie na ten 00 800-2000-8282 i woogle nic ani sygnału ani nie ma info ze niema takiego numeru . tylko mi sie rozlacza rozmowa
 
Do góry Bottom