>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PartyBets 15$

B 0

baran

Użytkownik
dokładnie na taki numer dzwoniłem,a maile powinny przyjść wa, najpierw ze wypłata jest przetwarzana a drugi że została zlecona, a w końcu możesz zalogować się na konto ?
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
z komurki dzwoniles ? bo jeszcze znaazlem taki numer ale tez woogle sygnalu nie ma (800 ) 2000 7789 . a co do emaili bylo ze jest przetwarzana i zajmie 24-48 h . to udpejtowalem tam rachuek bankowy z danymi i adresem. i dzis rano zadowolony patrze zw wyplata aprowed i proccesed. to mowie wejde sobe na konto cos zagram . odpalilem i mowilo ze zly email sprawdzilem capsloki i czy wszytkie kalwisze dzialaja i dzialaly. sporobwalem sie zalogowac przez party pokera a tam opdrazu info ze konto tymczasowo zablkowane i zeby sie skontaktowac z biurem obługi. to wyslalem juz chyba z 6 emaili na kazdy tam podany przez nich email i zero odzewu. a na konto wbc nie moge na party bets wyskakuje ze blad logowania a na party poker ze zablkowane. juz niewiemw pizdu co mam robic :/
 
C 0

coczul102

Użytkownik
Przed 800 dajesz dwa zera i będzie dzwonić. Panikujesz jakby Cie okradli, to ich normalna procedura, wyślij im skan dowodu i zadzwoń i po kilku godzinach będziesz miał kasę na koncie.
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
daje i dwa zera i jedno zero i bez zer i z kierunkowym i ***** nic sie nie dzieje . i ciagle to samo cos tam piknie i poloczenie zakonczone. a panikuje bo niewiem co sie dzieje z moim hajsem bez słowa blokuja konto mogli by napisac o co im chodzi . a nawet jak nie napisali ocb . to mogli by chcoiaz odpisac na email . a skany dawno temu im wyslalem plus updejtowalem rachunek bankowy.
 
R 125

roger12

Użytkownik
daje i dwa zera i jedno zero i bez zer i z kierunkowym i ***** nic sie nie dzieje . i ciagle to samo cos tam piknie i poloczenie zakonczone. a panikuje bo niewiem co sie dzieje z moim hajsem bez słowa blokuja konto mogli by napisac o co im chodzi . a nawet jak nie napisali ocb . to mogli by chcoiaz odpisac na email . a skany dawno temu im wyslalem plus updejtowalem rachunek bankowy.
spokojnie wypłacą ci kase a konto czemu ci blokli to nie wiem grałem troche na Gb ale zawsze wypłacali jak potrzebowały skanu to tylko napisali a nie blokowali wydaje mi sie że coś musi być na rzeczy ilosc kont albo dane się nie zgadzają nie wiem. Ale oni raczej bez przyczyn nie blokują kont ile ty wypłacałeś dużo??
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
100$ wypłacałem konto weryfikwoalem odrazu na starcie bo miałem kapitał z poke strategy. gralem u nichz dwa lata jakies frrerole inne duperele wysylali mi emaile z promocjami. a teraz naglle kilka h po zleceniu wyplaty blok konta. a w emailu przyslali ze wyplata approved. to juz sam niewiem o co im chodzi. a co do liczby kont to nie moze kumpel odemnie z kompa załozyc konta ? skoro wyslal potem skany itp
 
R 125

roger12

Użytkownik
100$ wypłacałem konto weryfikwoalem odrazu na starcie bo miałem kapitał z poke strategy. gralem u nichz dwa lata jakies frrerole inne duperele wysylali mi emaile z promocjami. a teraz naglle kilka h po zleceniu wyplaty blok konta. a w emailu przyslali ze wyplata approved. to juz sam niewiem o co im chodzi. a co do liczby kont to nie moze kumpel odemnie z kompa załozyc konta ? skoro wyslal potem skany itp
hhe to masz przyczynę z tego co wiem to nie możesz założyć 2 kont z tego samego IP niby skany wysłał ale teraz jest problem oni to traktują jako że posiadasz 2 konta
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
to jakaś głupota. przeciez ich na zaden bonus nie naciagłem od depo itp . jedynie te z pokerstrategy ale skoro tam dali to party nie powinno w to wnikac. a do tego przeciez mogl miec ziomek te samo ip co ja . i jescze jedna kwestia zablkowali konto dopiero po wypłacie a gralem tamz dwa lata i kolejne dwa bym jeszcze pewnie grał zeby nie ten blok. to niemogli odrazu zablkować ?! moze czekali ze jeszcze wplace tam depozyt . jak dlamnie to zostałem jawnie przez nich przekręcony. rozumiem gdybym zakladal kilka kont na siebie albo konta na lewe dane. a tak co im do tego z jakiego ip to było zakładane. o ile to o to chodzi bo tez mi sie numer telefonu zmienil ii nie updejtowalem nowego . i slyszalem z ei dlatego blokowali konta. chcialem to jakos wyjasnic z nimi to sie dodzwonic nie moge ani na emaile nie odpisuja (a maja napisane pomoc 24/h na dobe . jak dlamnie to oni zachowują sie nie fair nie podajac przyczyny zablkowania.
aa iteraz jescze raz próbowalem wbic to jest napisane twoje konto zostało CHWILOWO zablkowane prosimy o szybki kontkatr z biurem obługi. jak chwilowo to moze o ten numer im chodzi , tylko dlaczego na emaila nie odpisuja i jakies numery na które sie dodzwonic nie mozna podali
 
R 125

roger12

Użytkownik
to jakaś głupota. przeciez ich na zaden bonus nie naciagłem od depo itp . jedynie te z pokerstrategy ale skoro tam dali to party nie powinno w to wnikac. a do tego przeciez mogl miec ziomek te samo ip co ja . i jescze jedna kwestia zablkowali konto dopiero po wypłacie a gralem tamz dwa lata i kolejne dwa bym jeszcze pewnie grał zeby nie ten blok. to niemogli odrazu zablkować ?! moze czekali ze jeszcze wplace tam depozyt . jak dlamnie to zostałem jawnie przez nich przekręcony. rozumiem gdybym zakladal kilka kont na siebie albo konta na lewe dane. a tak co im do tego z jakiego ip to było zakładane. o ile to o to chodzi bo tez mi sie numer telefonu zmienil ii nie updejtowalem nowego . i slyszalem z ei dlatego blokowali konta. chcialem to jakos wyjasnic z nimi to sie dodzwonic nie moge ani na emaile nie odpisuja (a maja napisane pomoc 24/h na dobe . jak dlamnie to oni zachowują sie nie fair nie podajac przyczyny zablkowania.
aa iteraz jescze raz próbowalem wbic to jest napisane twoje konto zostało CHWILOWO zablkowane prosimy o szybki kontkatr z biurem obługi. jak chwilowo to moze o ten numer im chodzi , tylko dlaczego na emaila nie odpisuja i jakies numery na które sie dodzwonic nie mozna podali
wątpie by przez numer stary ja kiedyś na bwin wszedłem na sofcie w pokerze z innego kompa i tez mi zablokowali do wyjaśnienie a ty mówisz co ich obchodzi z jakiego ip obchodzi i jestem na 70% przekonany że przez to. Ty ich nie chcesz w balona zrobić ale oni tego nie wiedzą.

Ale co ma do tego Numer telefonu mogłeś nawet dać 997 i by było musi byc cos innego na zeczy czekaj od nich na odp Pozdro
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
to mogli by blokowac odrazu rejestracje z tego samego ip. a nie naganiaja sobie ludzi zeby wiecej gralo u nich w poksa a potem takie akcje robią.mogli by chcoiaz napisac ocb. a nie bezczelnie jescze pisza prosimy o szybko kontakt z biurem obługi klijenta. i co kontaktuje sie i cisza.
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
sprawa sie wyjasiła chodziło o telefon. jescze nie zadzwonili ale z emaila wnioskuje ze to o telefon chodzi. jeszcze go wkleje . jak ktos ogarnia angielski to niech potwierdzi moje domysły
Dear Michal,
The phone number you registered with us is not in use. Please reply to this email with your correct number or call us at the number(s) given below.
For your online security, your account will be placed on temporary hold until we hear from you.
If you have any questions please click on the link below for details to contact us:
https://secure.pay-pro.com/FAQ.servlet?page=faq_contactus_rmc
We are available 24 hours a day, 7 days a week to assist you.
Looking forward to hearing from you!
 
K 12

karauak

Użytkownik
Tak wg nich twoj numer telefonu jest niepoprawny (nie jest w uzyciu) dlatego prosza cie o podanie poprawnego numeru lub zadzwonienie do nich z numeru ktory podales

i czasowo ze wzgledow bezpieczenstwa twoje konto zostanie zawieszone
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
dzieki dzownie do nich ale wciaz numer sie nie zglasza. czekam az zadzwonia napisałem im &quot;call me now&quot; ciekawe czy zadzwonia dzis czy juro dopiero
a i jescze takie głupie pytanie. numer podaje w ten sposób +048 xxx xxx xxx czy jakos inaczej te kierunkowe mialem im zapisac ?
 
Do góry Bottom