>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Półfinał Ligi Mistrzów: Bayern Monachium - Real Madryt 17.04.2012

Status
Zamknięty.
mateo1111 154

mateo1111

Użytkownik
Spodziewam się, że jeżeli dla Realu uda się ograniczyć grę ale Riberiego i Robbena to gospodarze nie będą tutaj istnieli. A The Special One umie tak ustawić drużynę i ją przygotywać, zeby dla liderzy druzyny przeciwnej nie byli w stanie się rozwinac. A dwaj wspomiani zawodnicy stanowią przynajmniej o 60% calego zespołu. Gomez strzela tyle bramek zgadza się. Ale trzeba zadać sobie takie pytanie, kto je kreauje a są to własnie Ribiery i Robben. Umieją oni przeprowadzić bardzo dobre akcje jak i dorzucić do lepiej ustawionych rywali. I ten pierwszy mecz moze byc przynajmniej wedlug mnie dosc nudny poniewaz wiecej bedzie w nim taktyki niz gry. Jednak nie widze takich zawodnikow w zespole gospodarzym, ktorzyli byliby w stanie powstrzymac chociazby CR. Ostatnio dosyć sporo strzela z rzutow wolnych i z pewnoscia jak beda rzuty wolne z bliskiej odleglosci to mozna byc pewnym, ze bedzie chcial strzelac. Do swojej formy powraca Kaka, który przynajmniej według mnie jest to Joker tego zespołu, który umie wejsc z ławki i strzelic bramkę. Po kontuzji wraca Di Maria. Są jeszcze chociażby Benzema.
DOświadczenie również przemawia tutaj za Realem i mam nadzieje, że wypracują sobie przewagę już przed meczem rewanżowym ????
 
M 135

mhm

Użytkownik
Napisze to co przed BVB - Bayern.
W Munchen graja 2 zawodnicy, Ribery i Robben. Trzeba wylaczyc tych 2 i nie ma gry. Jak srodek pola Realu bedzie walczyl silowo z Gomezem to Bayern nic nie zrobi. Cristiano w mega gazie. Jedyny minus to Gran Derbi ale mysle ze Real nie bedzie na to jutro patrzal.
Pierwsza wygrana Realu w Monachium jutro. Mimo, ze jestem za Barca to bede kibicowal Realowi bo chce hiszpanski final. Bayern to dno i jutro sie to potwierdzi.
 
orinar 18

orinar

Użytkownik
Im bliżej półfinału tym bardziej przekonuje sie ze to spotkanie wygra Real.
Argumenty ze Real odpusci gre w perspektywie GD sa poprostu śmieszne. Moze i Barca odda jutro mecz Chelsea bo wkoncu po co sie meczyc i LM przejmowac ????
Ten kto śledzi wywiady udzielane przez trenera krolewskich wie ze jego prawdziwym priorytetem zawsze była LM, jego zespoły zawsze zmotywowany były na nia w 100%.
Nie inaczej bedzie jutro. A co można powiedziec o sytuacji bawarczyków? Robia dobra mine do złej gry. Niby nic sie nie stało a przeciez stracili realne szanse na mistrzostwo, zremisowali ostatnio w kiepskim stylu, gwiazdy w rozsypce, a Gomez skrywa sie w cieniu siebie samego. Jak obrona Bayernu sie nie spisze to spokojnie moze byc pogrom, a juz napewno wygrana.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Widzę,że w dziale generalnie zachwyt nad Realem i pastwienie się nad słabościami Bayernu. Ja dziś nie postawię niczego na rezultat tego meczu,gdyż żadna z ekip nie jest według mnie faworytem 1.meczu. Piszecie,że wystarczy że Real wyłączy z gry dwójkę R-R. A ja sądzę,że to nie wystarczy.Bo jest jeszcze Schweinsteiger(o ile zagra od początku) i jest Kroos. To nie są jakieś bolki,którzy nie potrafią wykreować bramki. A co do skrzydłowych Bayernu,to kto ma ich wyłączyć z gry? Może Marcelo lub Coentrao? Dobry żart. Zostaje dwójka pomocników Alonso-Khedira,bo na powroty i pomoc w defensywie Di Marii czy Ozila nie ma co liczyć. Piszecie też o słabej defensywie Bayernu.To ja dodam słowo o defensywie Realu. Oto kto strzelał im bramki ostatnio:Gijon,Atletico,Apoel,Osasuna,Sociedad,Villareal,Malaga,CSKA,Betis...itd. Chyba łatwiej wymienić mecze w których nie stracili bramek: w 2012 roku rozegrali 25 spotkań,z czego w 6 zachowali czyste konto. A nie grali co tydzień z Barceloną czy Bayernem.Dla porównania Bayern zachowywał czyste konto w 13 z 21 meczów.
Nie ulega wątpliwości,że w Realu jest więcej indywidualności.Jest przede wszystkim gwiazda będąca w życiowej formie. Bayern nie jest w tej chwili w optymalnej dyzpozycji,ale przegrana z BvB nie powinna być tu wykładnikiem formy. Borussia zagrała przede wszystkim uważnie w obronie,a mimo tego Bayern miał sporo okazji do zdobycia bramki. Jaką dziś taktykę przyjmie Jose? Tego nikt nie wie,możemy jedynie spekulować. Bayern z kolei nie ma według mnie na co czekać i powinien zaatakować odważnie,żeby w rewanżu mieć szanse. Musi zrobić to,czego nie zrobił chociażby Milan z Barceloną w meczu u siebie.
Ja już tradycyjnie w ostatnim czasie skupiam się na kartkach dla konkretnych zawodników i zdecydowałem się na dwa takie typy,pomimo tego że sędziuje Webb,który jest arbitrem wyciągającym kartki w ostateczności.Nie znalazłem nigdzie kartki dla Di Marii a to chciałem zagrać w pierwszej kolejności.Dlatego pozostało to:

Alonso kartka @3,00 Unibet✅✅
Pepe kartka @3,00 Unibet⛔⛔
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Bayern Monachium - Real Madryt
Monachijczycy za wszelką cenę spróbują uratować sezon. To znaczy celem było mistrzostwo Niemiec, ale o tym już mogą zapomnieć, bo strata do Borussii Dortmund wynosi osiem punktów i musiałaby się stać jakaś klęska po stronie BVB, żeby to Bayern wygrał. W Bundeslidze, podopieczni Juppa Heynckesa okazali się słabsi, ale i w elitarnej Lidze Mistrzów zapewne tak będzie, że skończą na dwumeczu w półfinale. Bo nie ukrywajmy - faworytem jest Real. Faworytem pierwszego (nieznacznym) i drugiego (jednogłośnym) spotkania. Porównując jeszcze formę obu zespołów, to mam wrażenie, że Bayern trochę przystopował, a i Arjena Robbena złapała lekka zadyszka. Przegrana z Dortmundem, potem śmieszny remis z Mainz. Na pewno wymazali to z pamięci, ale po dzisiejszym wieczorze znowu może wrócić ból głowy. Real nie przyjedzie murować. Przyjedzie grać otwartą piłkę. To nie jest zespół, który próbuje kalkulować (chyba, że gra z Barceloną). W znakomitej formie jest Cristiano Ronaldo. Nie mam pewności, czy defensorzy Bayernu są na tyle mocni, aby go powstrzymać. A odwracając stronę - Gomez przeciwko Pepe? Nie ta liga chyba... Ostatnio został świetnie przystopowany przez Mattsa Hummelsa i Nevena Suboticia. Łatwo go rozgryźć, trudniej będzie ze skrzydłami, czyli Arjenem Robbenem i Frankiem Ribery. Jeśli boczni obrońcy Realu zdołają ich wykluczyć z gry, to mam wrażenie, że Bayern straci atuty. Dla mnie samo spotkanie jest sporą zagadką. Jeśli miałbym coś obstawiać, to na pewno over 1,5. A być może też Real x2.
 
l0k0 1,5K

l0k0

Użytkownik
OBIE STRZELĄ @ 1.61 Bet365 ✅ 2-1
Spotkanie mocno overowych drużyn. Bayern u siebie strzelił aż 47 bramek w lidze w 16 meczach - to daje prawie 3 na mecz (samych strzelonych). Dodatkowo mają serię dwóch underów. U siebie grają bardzo ofensywnie (pomijam mecz z Mainz, ewidentnie odpuszczony pod LM).
W ofensywie zobaczymy najmocniejszy skład: Gomes, Ribery i Robben.
Z drugiej strony Real. Prawie 3.50 gola na mecz na wyjazdach w lidze. Strzelali chyba w każdym meczu wyjazdowym w LM. W gazie jest Ronaldo, jedną na parę setek wykorzysta może Benzema.
Podsumowując: Bayern u siebie nie strzelił pierwszy raz od dawien dawna. Strzelali w każdym meczu LM w tym sezonie na Allianz Arena: City, Villareal, Napoli, potem Basel no i OM. Real walił każdemu na wyjazdach: Zagrzeb, Lyon, Amsterdam, potem CSKA i APOEL.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Kilka ciekawostek odnosnie meczu Bayern - Real
Bayern podejdzie do tego pojedynku podbudowany wspaniałym bilansem u siebie w drodze do półfinału. Co więcej, jest niepokonany przed własną publicznością w starciach z Realem
Z 18 poprzednich spotkań pomiędzy drużynami Bayern wygrał dziesięć razy, a Real sześć. Bilans Bawarczyków u siebie w meczach z Królewskimi to Z8 R1 P0.
Kluby spotkały się w czterech półfinałach Pucharu Europy Mistrzów Krajowych. Bayern triumfował trzy razy (1976, 1987, 2001) a Real raz (2000). Jedynym obecnym zawodnikiem, który pamięta ostatnie półfinały jest Iker Casillas.
Real jest niepokonany w obecnych rozgrywkach, ale Bayern zanotował w nich sześć zwycięstw z rzędu, wygrywając 13 z ostatnich 14 meczów w rozgrywkach europejskich u siebie. Jedyna wpadka miała miejsce w sezonie 2010/11, kiedy w 1/8 finału Inter wygrał 3:2 w Monachium.
Równie udaną formę na wyjazdach prezentuje Real, który wygrał cztery z pięciu meczów i stracił tylko jednego gola, jednak jego bilans spotkań w Niemczech nie jest już tak korzystny. Królewscy w 22 poprzednich meczach w Niemczech zanotowali 15 porażek i tylko raz odnieśli zwycięstwo - 3:2 z Bayerem Leverkusen w sezonie 2000/01.
Bayern ma wyśmienity bilans u siebie w meczach z hiszpańskimi drużynami, a są to Z12 R5 P1. Jedyna porażka to przegrana z Deportivo La Coruña 2:3 w sezonie 2002/03.
Bayern ma bilans 7-6 w dwumeczach z klubami hiszpańskimi w rozgrywkach UEFA. Natomiast bilans Realu przeciwko niemieckim zespołom to 10-7.
Heynckes nigdy nie pokonał jako trener rywala z Hiszpanii w dwumeczu w europejskich pucharach. Wśród jego czterech porażek jest przegrana na wyjeździe z Celtą Vigo 0:7, gdy prowadził Benfikę w Pucharze UEFA 1999/2000, a także nieprawdopodobny pojedynek z Borussią Mönchengladbach w Pucharze UEFA 1985/86, kiedy jego zespół pokonał Real 5:1 u siebie, ale i tak został wyeliminowany ze względu na gol strzelony na wyjeździe przez rywali. Prowadząc Leverkusen w poprzednim sezonie przegrał w 1/8 finału Ligi Europejskiej UEFA z Villarreal.
Jupp Heynckes, trener Bayernu, poprowadził Real Madryt do europejskiej korony w 1998 roku. Zmierzy się z José Mourinho, czyli szkoleniowcem, który pokonał Bayern prowadząc Inter Mediolan w finale w 2010 roku na Estadio Santiago Bernabéu.
Jak zrzynasz jakieś artykuły to podaj przynajmniej źródło
uefa.com http://pl.uefa.com/uefachampionsleague/season=2012/matches/round=2000266/match=2007690/prematch/background/index.html
zresztą wszystko się kiedyś kończy jak to w jednym z tematów stwierdziłeś.
po meczu z Borussią i Mainz raczej ich forma w górę nie idzie.Ku grze na 1x2 raczej się skłaniać nie będę choć myślę że Bayern ugra max remis.W bardziej ogarniętej ofensywie widzę tu Real, więc także tym samym warto się skupić na typach drużyny gości w ofensywie, strzały, rogi itd bo linie i kursy są dosyć korzystne.
 
jose7 40

jose7

Użytkownik
Typ: Real Madryt
Kurs: 2,75
Buk: Fortuna
Real Madryt, nawet mimo czekającego meczu w GD, nie odpuści dziś spotkania w Monachium. W GD może teoretycznie przegrać i nadal będzie miał przewagę nad Barceloną w postaci 1 pktu. Jeśli jednak przegrałby dziś z Niemcami to w rewanżu byłby &quot;pod ścianą&quot; i musiałby wygrać a to jak wiadomo zawsze jest ryzyko. Monachium również ma dobre skrzydła i jest w stanie strzelić bramkę na wyjeździe, która mogłaby skomplikować sytuację Realu. Mourinho wystawi prawdopodobnie ofensywny skład:
Casillas; Arbeloa, Sergio Ramos, Pepe, Coentrão/Marcelo; Xabi Alonso, Khedira; Di María, Özil, Cristiano Ronaldo; Benzema. A więc o szukaniu wyjazdowego remisu nie ma raczej mowy, Królewscy wychodzą po zwycięstwo. A w otwartej walce moim zdaniem ograją Bayern. Dobrą opcją jest też Real Madryt DNB

Typ: powyżej 9,5 rzutów rożnych w meczu
Kurs: 1,70
Buk: Fortuna
Drugi z moim zdaniem atrakcyjnych typów na ten mecz. Dziwi mnie tak niska linia wystawiona przez bukmachera, dodatkowo z tak ciekawym kursem. W obu ekipach siłą napędową są skrzydła. Ronaldo/Di Maria vs Robben/Ribery... Co tu więcej mówić, najlepsi z najlepszych. Boczni obrońcy bedą więc mieli mnóstwo pracy przy lini końcowej boiska. W takiej sytuacji nie ciężko o nabicie tych 10 rożnych nawet z nawiązką.
Ostatnie 5 wyjazdowych meczów Realu Madryt w lidze to odpowiednio 17;8;13;7;15 rożnych. Srednio: 12 roznych na mecz.
Ostatnie 5 domowych meczów Bayernu Monachium w lidze to odpowiednio 13;17;7;8;17 rożnych. Średnio: 12,4 rożnych na mecz.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: FC Bayern Monachium - Real Madryt 2:1 ⛔ ehh, blisko było...
Typ: X
Kurs 3,40
Bukmacher: Bwin

Analiza: Dzisiejszego wieczoru w Monachium Bayern podejmuje Real Madryt. Faworytem dwumeczu jest na pewno Real, ale w tym meczu go nie ma, co widać po kursach na ten mecz. Bukmacherzy na pewno wzięli pod uwagę bardzo niekorzystny bilans Realu jeśli chodzi o mecze w Niemczech i bardzo korzystny bilans Bayernu z Realem u siebie. Wg tych statystyk Real powinien zostać zmiażdżony przez Bayern. Ale trzeba uwzględnić również fakt, że Real obecnie wydaje się być w lepszej formie niż Bayern, który traci powoli szanse na mistrzostwo w lidze. Bayern nie ma nic do stracenia, jeśli ma sobie zapewnić awans to u siebie, bo w Madrycie jedyne na co mogą liczyć to w najlepszym wypadku remis. Na pewno wyjdzie zdeterminowany na boisko. Z kolei Real, wydaje mi się, że raczej dbał o to, aby zachować czyste konto przed rewanżem. Mourinho ustawi skład pod kontem defensywy i będzie liczył na szybkie kontry. Ogólnie w tym meczu każdy wynik jest możliwy, może być zarówno wiele bramek jak i żadnej. Ja skłaniam się ku remisowi, z którego zadowolony będzie Mourinho. Typuję wynik 1:1.
 
mariuszb 8

mariuszb

Użytkownik
Mecz ciężki nie tylko do obstawiania przez kibiców/bukmacherów, ale także dla samych piłkarzy, nie ma co porównywać PD czy Bundesligi do LM bo to zupełnie co innego, inna gra i inne kluby w przypadku PD tylko Barcelona umie postraszyć Real (nie mówię, o słabych zespołach z którymi się cieżko gra i którzy stawiają autobus w 16ce). Natomiast zapał/motywacja/taktyka/forma/ piłkarzy zdaje się być najważniejsza. Pod uwagę myślę, należy wziąć to, że Bayern stracił już ligę, a na pewno nie ma zamiaru poddać się w LM, bo byłby to sezon zakońćzony z wielkim &quot;NIC&quot;. Drugim argumentem przemawiającym za Bawarczykami jest fakt, iż finał jest w Niemczech, to wstyd nie zagrać u siebie w tak prestiżowym meczu, przed swoją publicznością. Ostatni finał Bayern miał w 2010 kiedy to przegrał z Interem 2:0. Atut własnego boiska nie robi tu wielkich plusów Bawarczykom ponieważ Piłkarze Mourinho świetnie się spisują na obcych podwórkach. Co przemawia za realem? Jak ktoś już wcześniej wspomniał LM to priorytet dla &quot;królewskich&quot; i stojącego na czele Jose. Wielka chęć wygrania LM z powodu długiej przerwy w tryumfowaniu w tychże rozgrywkach.
Jeśli chodzi o piłkarzy to ciężko jednoznacznie stwierdzić ich formę gdyż to może najlepiej ocenić Mou po dzisiejszych/wczorajszych treningach, my natomiast jedyne co mamy to ostatnie mecze z ligi, a to że w ostatnim meczu ligowym ktoś grał świetnie nie oznacza to, że dziś pokaże się w pełni sił (mimo, że mowa o dobrej formie piłkarzy z Madrytu to, w piłce nożnej jak i w każdym innym sporcie nikogo nie powinny dziwić niespodzianki więc element formy muszę pozostawić do indywidualnej oceny każdemu z Was). Na przestrzeni ostatnich meczów (ligowych/lm) to Real jest oczko wyżej jak dla mnie. Pamiętajmy Madryt może ostro nacierać i trafiać obok bramki/słupek/poprzeczka, a przy szczęściu piłkarzy z Monachium mogą wyjść z 2ma kontrami i ustrzelić 2 cudowne bramy.
Co do taktyki to także pozostaje nam tylko gdybanie, lecz każdy ma pewne przeczucia i swoje przemyślenia, ja na przykład myślę, że oba zespoły będą grały ofensywnie od początku spotkania. W naturze podopiecznych Mourinho ani Heynckesa nie leży gra defensywna. Po pierwszej połowie jeśli którejś z drużyn będzie już &quot;pasował&quot; wynik mogą zacząć grać bardziej defensywnie i co zapewne się stanie.
Jeśli chodzi o ten mecz to nie obstawiam, mimo wszystko uważam, że będzie bramkowy remis 1:1 a w dwumeczu wygra Real. Tylko ze względu na to, że chce wielkie Gran Derbi w finale ;)
 
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
Jestem cholernie, ale to cholernie zdziwiony kursem który oferują nam dzisiaj bukmacherzy na Real @ 2.80 biorę z pocałowaniem ręki, bo Barcelona jak również Real są o co najmniej dwa kroki przed resztą stawki w Lidze Mistrzów. Pamiętam jak dziś, kiedy to Bayern był mocny na papierze w Lidze Mistrzów, kiedy mieli zatrzymać Barcelonę a skończyło się na 4-0. Dzisiaj podobnego lania Bawarczyków przez Real nie oczekuje, ale to Real jest dla mnie faworytem i pomimo że klubu prowadzonego przez The Special Five nie lubię, to taki kurs w takim meczu biorę z pocałowaniem ręki. ;)
Bayern nie ma argumentów by zatrzymać Królewskich.
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
VS.

Bayern Monachium - Real Madryt Obie strzelą:TAK 1,65 ✅ Unibet


Piłkarze Bayernu krok po kroku dążą do celu, jakim jest zagranie 19 maja na własnym boisku w finale Ligi Mistrzów. Jak do tej pory w fazie pucharowej los był dla nich łaskawy. Jednak ostatnią przeszkodą do upragnionego finału będzie Real Madryt.
Kiedy w połowie marca Bawarczycy tłukli wszystkich niemiłosiernie, wielu pewnie miała nadzieję, że zespół ten złamie hegemonię drużyn hiszpańskich. Po porażce z BVB podopieczni Juppa Heynckesa odpuścili sobie już Bundesligę i mogą skupić się jedynie na LM. W Madrycie tak sprawy postawić nie można. Jakiś czas temu przewaga 10 punktów nad Barcą dawała nadzieję co bardziej optymistycznym fanom Realu, że podczas Gran Derbi rywale zrobią szpaler dla nowych Mistrzów Hiszpanii. Pogubienie kilku oczek sprawiło, że mecz z Barcą nie będzie tylko prestiżowym spotkaniem odwiecznych rywali ale może stać się głównym elementem, który rozstrzygnie końcowego triumfatora. Co więcej, mecz ten przypada akurat pomiędzy potyczkami z Bayernem, co na pewno działa na korzyść dzisiejszych gospodarzy.
Bayern na własnym stadionie w tegorocznej Lidze Mistrzów to komplet zwycięstw z bilansem bramkowym 17-3. W Bundeslidze na 16 spotkań 13 razy schodzili z bioska zwycięsko. Również historia spotkań pomiędzy tymi drużynami w Monachium jest jednostronna: bilans Bawarczyków w potyczkach z Realem to 8-1-0.
Gospodarze wystąpią dziś bez van Buytena oraz Breno. Do dyspozycji jest Schweinsteinger ale w wypowiedziach Heynckessa słychać opinię, że nie wiadomo, czy z niego skorzysta. W Realu Madryt nie wystąpią Carvalho i Lass.
Monachijczycy, by myśleć o występie w finale muszą wykorzystać atut własnego boiska. Nie wiadomo natomiast jaką taktykę na to spotkanie wymyslił Mourinho. Przed nimi w sobotę mecz na Camp Nou, a następnie rewanż z Bayernem na własnym podwórku. Gospodarze w ataku z Gomezem, który w tej edycji strzelił już 11 goli. Do pomocy będzie miał Ribery&#39;ego i Robbena. Ci piłkarze mogą niejednokrotnie poważnie zagrozić bramce Realu, który w tym sezonie na wyjazdach nie prezentuje się tak dobrze jak na Bernabeu. Królewscy również będą szczególnie dążyć do tego, by ustrzelić coś na wyjeździe.

Przewidywane składy:
Bayern: Neuer - Lahm, Boateng, Badstuber, Alaba - Gustavo, Kroos - Robben, Muller, Ribery - Gomez
Real: Casillas - Arbeloa, Pepe, Ramos, Marcelo - Khedira, Alonso - Di Maria, Ozil, Ronaldo - Benzema
 
trojan87 0

trojan87

Użytkownik
Witam,
Mam do was pytanie czy opłaca się zagrać ten typ ?
Bukmacher: Tobet
Typ: Bayern München - Real Madrid (Poniżej/powyżej: 10.5) -shots on goal- strzały w światło bramki
kurs: 1,62

?????
Z tego co analizowałem w ostatnich 15 meczach , Bayernu i Realu - każda z drużyn w każdym meczu ma po 7-8 celnych strzałów. Poza tym obie drużyny są zawsze nastawione bardzo ofensywnie i mają dużo sytuacji bramkowych. Proszę bardzo o opinie i pozdrawiam.
 
gamen0 177,5K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna; Liga Mistrzów
Spotkanie: Bayern Monachium – Real Madryt
Typ: Ilość żołtych kartek w 1. połowie
Typ: Mniej niż 1,5
Kurs: 1.8
Bukmacher: bwin
Analiza: W dzisiejszy wtorkowy wieczór czekają nas nie lada emocje. Po tygodniach oczekiwań w dniu dzisiejszym obejrzymy pierwszy półfinałowy spektakl z udziałem Bayernu i Realu. Gospodarze dzisiejszego spotkania po porażce z Dortmundem uznali mistrzostwo kraju za stracone i skupiają się już tylko i wyłącznie na rozgrywkach Ligi Mistrzów, wiedząc że finał w tym roku zostanie rozegrany właśnie na ich stadionie. Mecze tej rangi mają swoje wady i zalety. Niewątpliwie zaletą jest to że na boisku obejrzymy dwa bardzo ofensywnie grające zespoły, jednocześnie pamiętająć o randze tego meczu możemy obejrzeć piłkarskie szachy w wykonaniu obu ekip. Moim zdaniem w pierwszej połowie tego spotkania, przebieg meczu właśnie taki będzie. Oby dwie ekipy będą się „badały” i żadna z nich zbytnio się nie otworzy. Taki obrót sprawia, że w pierwszej połowie prawdopodobnie zobaczymy dużo statycznej gry, wiele podań na własnej połowie, a co za tym idzie – „czysty mecz”. Mój typ mniej niż 1,5 kartki w pierwszej połowie w przypadku takich założeń jest tutaj bardzo prawdopodobny i w mojej opinii wart ryzyka.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Bayern Monachium vs Real Madryt -1
Typ: Real Madryt ⛔
Kurs: 5.0 bet365
Wynik: 2-1

Typ ryzykowny? Jak każdy, a kurs mnie nęci i za drobne wart puszczenia.
Statystyki przytaczane już przez wielu w poprzednich postach nie przemawiają za moim typem. Ale to tylko statystyki. Bardziej interesuje mnie gra.
Co gra ostatnio Bayern każdy wie. Nie od dziś wiadome jest jednak, że liga a europejskie puchary to dwa inne światy. Jednakże śmiem wątpić, że dzisiaj Bayern potwierdzi tą tezę (edit - a jednak ???? ).
Wymarzoną sytuacją dla mojego typu byłoby czyste konto królewskich. Pewnie wzbudziłem uśmiech poprzednim zdaniem - real traci chociaż jedną bramkę w większości rozgrywanych przez siebie meczy. Czy dzisiaj będzie podobnie? Jest to bardzo prawdopodobne i oczywiście biorę to pod uwagę. Jednak nie zakładam, że Real straci więcej niż 2 bramki. Gomez to egzekutor, jednak ktoś musi wypracować mu akcję. Jak już tu wspominano duet RR jak na razie nie prezentuje wysokiej formy. Muller gra strasznie niemrawo. Jeżeli obraz gry środka pola Bawarczyków nie ulegnie zmianie, nie ma szans na grad bramek dla niemieckiej drużyny.

Potencjał strzelecki Realu jest ogromny. Rzekłbym, że jest on przerośnięty względem jakości obrony (o która najbardziej się boję). Nie zdziwią mnie 3 bramki wsadzone do siatki Niemców.
W tym meczu może paść dużo bramek i wszelkie overy wydają się być również ciekawym typem.

Analiza i typ bardziej na &quot;czuje&quot;, ale często jest to najskuteczniejsza metoda. Co prawda czysta dwójka już dawno zaklepana, jednak decyduję się zagrać również powyższy typ za niewielką sumę.
Powodzenia.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Liga mistrzow, P.Nozna, 20-45, 17.04.2012
Bayern Monachium - Real Madryt
typ; 2/2
4.65
Expekt
Analiza
Dzis w pierwszym spotkaniu polfinalowym pilkarskiej, Ligi Mistrzow, Bayern Monachium na wlasnym stadionie podejmie druzyne Realu Madryt. Nieznacznym faworytem bukmacherow wydaja sie byc gospodarze, ale chyba tylko z racji tego, ze zagraja na wlasnym stadionie. W moim odczuciu hiszpanska druzyna to po prostu ekipa mocniejsza. Druzyna z Niemiec, po wpadce w Szwajcarii, z Bazylea wygrywala mecz za meczem, teraz juz jednak tak nie jest. Bayern Monachium praktycznie stracil juz szans na mistrzowski tytul w swoim kraju. Druzyna monachijskich lwow przegrala ostatnio z Borussia Dortmund i zremisowala bezbramkowo z Mainz, czym zaprzepascila szanse na mistrzostwo. Widac jednak, ze Bayern stracil ostatnia forme. Od dwoch spotkan Bayern nie strzelil bramki. Real po &quot;wpadce&quot; z Valencia natomiast ponownie sie odradza. Wygral w derbach Madrytu, z Athletico 4:1 i pewnie ogral Sporting Gijon. Mysle, ze podopieczni Jose Mourinho beda chcieli wywiezc jak korzystniejszy wynik z Monachium. Sadze, ze zwyciestwo jest jak najbardziej w ich zasiegu i mysle, ze zainklasuja je w dzisiejszym spotkaniu.
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Typ: Bayern więcej punktów za kartki
Kurs: 3,10
Bukmacher:


Wysoki kurs, nie wiem czym spowodowany. Bayern spośród wszystkich drużyn biorących udział w bieżącej edycji Ligi Mistrzów jest zespołem z największą liczbą popełnionych fauli. Jest też w ścisłej czołówce, jeśli chodzi o żółte kartki (aż 21). Więcej obejrzeli ich jedynie piłkarze Marsylii, Milanu, APOELu i Benfiki. Real zgromadził o 6 kartek mniej i rzadziej też ucieka się do przewinień.
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Bayern Monachium - Real Madryt
Ilu zmian dokona drużyna 1? - Dokladnie 3 ⛔
bwin 1,50
Na dzisiejszy spotkanie wybralem sobie taki o typ. Co tu duzo analizowac - pilka nozna to sport meczacy, nie ma co ukrywac. ???? Ci co chodz raz po raz ogladaja mecze widza, ze trenerzy w 90% meczy wykorzystuja komplet 3 zmian. 1/2 Ligi Mistrzow to juz nie przelewki. Oba zespoly beda chcialy za wszelka cene ugrac dobry wynik. Wszyscy dadza z siebie wszystko. Wiec zmiany beda wymuszone przez ciezar calego spotkania, albo trenerzy ( w moim przypadku trener Bayernu ) bedzie chcial zmienic najslabsze/zmeczone ogniwa. Kurs uwazam za godny uwagi. Powodzenia !​
 
thelorian 188

thelorian

Użytkownik
Typ: Bayern więcej punktów za kartki
Kurs: 3,10
Bukmacher:


Wysoki kurs, nie wiem czym spowodowany. Bayern spośród wszystkich drużyn biorących udział w bieżącej edycji Ligi Mistrzów jest zespołem z największą liczbą popełnionych fauli. Jest też w ścisłej czołówce, jeśli chodzi o żółte kartki (aż 21). Więcej obejrzeli ich jedynie piłkarze Marsylii, Milanu, APOELu i Benfiki. Real zgromadził o 6 kartek mniej i rzadziej też ucieka się do przewinień.
ok żle policzyłem iloesc sie zgadza ????
 
kuba22 921

kuba22

Użytkownik
Kupon
powyżej 8 rożnych - 1,33
Real Madryt DNB - 1,83
Ako: 2,44
Buk: Bet365
Tak opisano powyżej gra Bayernu Monachium opiera się na skrzydłach - Robben - Riberry. Dla Realu to raczej zależy od tego co wymyśli The Special One. Granica ośmiu rzutów rożnych wydaje się dość pewna aby grać na over. Poza tym postawiłem na Rea DNB. Real nigdy nie wygrał w Monachium itd. Ale jakie to ma znacznie? Nie liczy się to co było parę lat temu. Liczy się to co jest teraz. Prawda jest taka że Real jest w gazie a Bayern przystopował. Fakt została im już tylko LM, ale dla Realu również jest to bardzo ważne gdyż już parę lat minęło kiedy ostatni raz wznosili to trofeum. Obawiam się tylko tego, że Bayern to Niemcy - a to mi się zawsze kojarzy z tym, że mogą osiągnąć wszystko - nawet awansować do finału. Biorąc pod uwagę zawodników, trenerów i formę to wynik mi wychodzi jeden = Real Madryt ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom