>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Półfinał Ligi Mistrzów: Bayern Monachium - FC Barcelona 23.04.2013

hajlajf 17

hajlajf

Użytkownik
Bayern - Barcelona
Bayern powyżej 42.49% posiadania piłki @ 1.75 Expect
To chyba jakieś jaja! Żadnymi argumentami nie dam się przekonać, że Bayern pozwoli się tak zdominować na Allianz Arena. Jakiegoś 50/50 się tutaj spodziewałem, może minimalnej przewagi Barcy. Typ wchodzi przy 43-57%, więc pobieram z dużymi nadziejami na powodzenie.
A ja bym nie popadał w hura optymizm i pewność typu. To jest dwu mecz, Bayern nie rzuci się od 1 min na Barce, moim zdaniem nastawi się na szybkie kontry, a w takim przypadku Barca będzie wymieniała mnóstwo podań między obroną a pomocnikami. Jeżeli Bayern wyjdzie na prowadzenie to już w ogóle będzie ultra kontra. Wiemy jak gra Barcelona, nawet jak przegrywa to gra cierpliwie, nie ma wykopu do przodu bo i na kogo. Chyba, że jesteś pewny iż to Barca wyjdzie na prowadzenie to wtedy rzeczywiście Bayern już wysoko zacznie atakować defensywe Barcelony.
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
to żejestem fanem Bayernu nie pomaga mi racjonalnie myśleć, ale jak ktoś napisał że Bayern u siebie dał się ograć Arsenalowi, oni mieli dużą zaliczkę i grali nowe schematy, brakowało akuteczności i faktycznie było nerwowo podkoniec. jutro cały mecz będzie nerwowy, bo jak pokazała barca w meczu z milanem to nie można jej odpuszczać nawet gdy pewnie wygra się u siebie. kurs z opcją na posiadanie piłki dobra opcja, ja też lubię stawiać na rogi, over 10,5 jest po @2,1 na bet365 bodajże, a kurs raczej wpadnie, bo są to dwie ofensywne drużyny. ale ja jak już pisałem wcześniej zagram na Bayern z handi. mam przeczucie na 2-0 (na pewno z sympatii), ale realnie patrząc to barca straszy tylko nazwą teraz. niby drugi skład grałwsobote,Bayern wychodzi drugim składem i ładuje 4-0, ktoś zaraz powie, żebym nie porównywał bundesligi z PD bo to dzień do nocy, a tutaj też bym polemizował, bo niemieckie drużyny to dobrze poukładane i grające może niezbyt piękny ale skuteczny futbol (wyjątek stanowi Bayern, Oni grają ładny i skuteczny futbol). w typach dnia piszą, że barca będzie grała z kontry... wtf? z kontry? oni? może nie widziałem ich ostatnich meczy, ale od kiedy barca gra z kontry? to prędzej Bayern by na to przystał, ale nie może dać się zsunąć do defensywy,bo messi nawet bez formy potrafi strzelać. kończąc mój monolog powtórzę, że dzisiaj Bayern wygra i raczej nawet do zera
 
tomek258 127

tomek258

Użytkownik
Dla mnie stawianie 1X2 w takim meczu za grubą kasę to czyste samobójstwo. Skłaniałbym się ku Bayernowi, ale po takim kursie żadnego value tam nie widzę. Natomiast bez wahania biorę over kartkowy. Taka linia w półfinale Ligi Mistrzów ? Czekając na linie kartkowe spodziewałem się azjana 5.5 po jakimś nędznym kursie, a tutaj taka miła niespodzianka. Spotkanie poprowadzi doświadczony Węgier Viktor Kassai. Jego średnia w meczach międzynarodowych to 4.19 żółtej kartki. Wiadomo jednak, że taka statystyka jest zaniżana przez mecze towarzyskie i mecze o tzw. &quot;małym ciężarze gatunkowym”. Warto się więc przyjrzeć jak wygląda jego statystyka kartkowa biorąc pod uwagę ostatnie edycje LM.



Mecze Bayernu na Allianz Arenie w tym sezonie LM także obfitowały w kartki:
Bayern – Juve 5 zółtych
Bayern – Arsenal 8 żółtych
Bayern – BATE 4 żółte i 2 czerwone
Bayern – Valencia 4 żółte i czerwona

Barcelona to moja ulubiona drużyna jeśli chodzi o overy kartkowe. Linia kartkowa w meczach Blaugrany jest przeważnie zaniżana i przeważnie over wchodzi jak w masło. Barca ma w swoim składzie co najmniej kilka „gorących głów”, którzy łapią głupie kartki nawet w Primera Division z przeciwnikami o wiele słabszymi niż Bayern. Nie wiadomo czy Messi zagra od początku, możliwe (aczkolwiek bardzo mało prawdopodobne) że nie zagra w ogóle. Bez niego Barca będzie miała o wiele cięższą przeprawę. Myślę, że nie obejdzie się bez dive-ów i teatru. Do tego gra powinna być twarda i ostra. W końcu stawka jest ogromna i nikt nie będzie odstawiał nogi, biorąc nawet poprawkę na to, że jest to pierwszy mecz półfinałowy.
Martwić może fakt, że Viktor Kassai sędziował stosunkowo niedawno rewanżowy mecz Barcelony z Milanem i pokazał w nim zaledwie 4 żółte kartki. Milan zawiesił jednak wtedy poprzeczkę bardzo, bardzo nisko a świetnie dysponowany był Leo Messi. Bayern w aktualnej formie jest dużo silniejszy od Milanu.
Moim zdaniem 6-7 kartek to jest absolutne minimum jakie zobaczymy wieczorem na Allianz Arenie. Over 4,5 powinien zostać pokryty bez problemu. Dodatkowo za mniejszą stawkę polecam over 2.5 kartek Barcelony po jeszcze lepszym kursie. Przy tak genialnej ofensywie Monachijczyków cała linia defensywna Barcy będzie miała pełne ręce roboty i czuję, że nieźle się przy tym wykartkują.

Suma kartek (azjany) Powyżej 4.5 @ 1.750 bet365 ✅
Barcelona powyżej 2.5 kartki @ 2.10 bet365
✅

Jeśli ktoś ma zamiar grać overy kartkowe w tym meczu to polecam zrobić to jak najszybciej, bo nie wierzę, że over 4,5 po takim kursie utrzyma się do wieczoru.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
Bayern - Barcelona
Handicap 0:1
Typ: 1 @ 3.75 Bwin
Naprawdę trudno mi będzie uwierzyć, że Bayern, który tłucze każdy zespół w dowolny sposób jaki tylko sobie zażyczy(poza Arsenalem u siebie, którego po prostu olał po wyjazdowym spotkaniu w Londynie po którym był pewien awansu) nie wygra. Gracze rezerwowi Bayernu są w stanie w 90-95% zastąpić graczy podstawowych, co widać w każdym meczu(Pizarro i Gomez strzelili w 3 ostatnich meczach 8(!) bramek), są wypoczęci, czego nie można powiedzieć o Barcelonie, która wymęczyła zwycięstwo z Levante, z PSG bez Messiego by odpadła w 1/4. Biorąc pod uwagę, że stoperzy Barcelony są całkowicie bez formy albo kontuzjowani, nie widzę lepszego typu na ten mecz. Jeżeli Alves i Alba nie będą bardziej w obronie to ten mecz skończy się workiem goli patrząc na dyspozycję skrzydłowych Bayernu. Inna sprawa, że Barcelona bardzo słabo gra na wyjazdach w LM(patrz: Milan, który poległ ostatnio Juventusowi, gdy Bayern rozbił go w dwumeczu 4:0, a także PSG, które jednak grało swoją piłkę zarówno u siebie jak i na Camp Nou).
Można również postawić na powyżej 3.5 gola, który uważam za prawdopodobny przy dziurawej obronie Barcelony, a i Messi, i spółka myślę, że coś spokojnie dołożą.
Ogólny wynik typuję na 3:1.
 
death89 84

death89

Użytkownik
Naprawdę trudno mi będzie uwierzyć, że Bayern, który tłucze każdy zespół w dowolny sposób jaki tylko sobie zażyczy(poza Arsenalem u siebie, którego po prostu olał po wyjazdowym spotkaniu w Londynie po którym był pewien awansu) nie wygra.
A mi (Wam zresztą też) trudno było uwierzyć, że w zeszłym sezonie w finale LM nie było gran derbi. Wtedy w półfinałach grał Bayern z Realem i Chelsea z Barceloną. Faworyci odpadli, nie mówię, że teraz będzie tak samo, ale wolę się nie bawić w 1X2, tylko zagrać over kartkowy, o którym już kilka osób pisało, albo over rożnych.
Ani BTSu ani overa w tym meczu nie widzę. Wszyscy biorą pod uwagę ostatnie pogromy Bayernu, ale czy ktoś pamięta większość ich wygranych w tym sezonie, wynikiem 2:0? W takim wypadku nie wchodzi ani BTS, ani over 2.5. Warto się przyjrzeć rożnym i kartkom.
Ode mnie typ: Suma Bayern Monachium Rzuty rożne - powyżej 6 - @2.60 (WilliamHill) ✅ (szybko i przyjemnie, w 35 minut). W obecnej edycji LM Bayern tylko raz (na 10 meczy) nie przekroczył tej linii - w rewanżu z Arsenalem miał &quot;tylko&quot; 6 kornerów. Uważam, że dziś będą przez cały mecz atakować i emocje związane z moim typem skończą się już w ok.70 minucie meczu ;) Żal nie spróbować po takim kursie (który zresztą mnie zdziwił, liczyłem na max. 1.80).
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Panowie nie wiecie czy Dante i Szwaini są zagrożeni pauzą w razie kartki bo kursy na kartki dla nich interesujące, ponad to ciekawie wygląda kurs na kartkę dla wykartkowanego Mascherano, który zapewne coś złapie... typować 1x2 nie podejmuje się, jednak z czysto typerskiego spojrzenia kusi kurs na Barcelone, nawet w HC+1 kursy w granicach 1.60. Jednak,że nie sprzyjam tej ekipe, najzwyczajniej na świecie nie lubie Barcelony i całej otoczki medialnej i gloryfikowania ich dokonań kibicuje Bayernowi w tej potyczce
 
R 50

radeknic

Użytkownik
Przeglądam jeszcze teraz oferty bukmacherów i trafiam, wydaje mi się, na coś ciekawego. Czy w meczu padnie rzut karny? Tak- kurs 3.2. Barcelona ma niestabilną obronę, mogą iść kontry od Bayern-u. Natomiast messi i reszta kilkoma podaniami znajduje sie w polu bramkowym. Messi jest szybki i obawiam się, że wysocy zawodnicy z Bayernu, wcale mu prosto nie sprostają.
Ja gram na dziś
rzuty rożne over 10.5 kurs 1.8 na fortunie
mecz bez remisu- Barcelona kurs 2.1
czy w meczu bedzie karny? tak po kursie 3.2
 
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
A mi (Wam zresztą też) trudno było uwierzyć, że w zeszłym sezonie w finale LM nie było gran derbi. Wtedy w półfinałach grał Bayern z Realem i Chelsea z Barceloną. Faworyci odpadli, nie mówię, że teraz będzie tak samo, ale wolę się nie bawić w 1X2, tylko zagrać over kartkowy, o którym już kilka osób pisało, albo over rożnych.
lol... nie wiem jak rok temu Real mogl byc dla kogos faworytem w tym dwumeczu... zdziwilo mnie odpadniecie Barcy ale na Bayernie wygralem kupe kasy wtedy. Wydaje mi sie, ze zbyt wielu jest zaslepionych PD i Grand Derbi.
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
Barcelona dziś nie przegra. Argument, że męczyła się ze &quot;słabiutkim&quot; Levante o kant tyłka rozbić, bo zagrał mocno rezerwowy skład, który ostatecznie wygrał. Barca w lidze też nie musi się wysilać, podobnie jak Bayern. Bayern jest już mistrzem, Barcelonie do pełni szczęścia brakuje 3 punktów w 6 meczach. 3 a nie 6, bo nie wierzę, że Real między meczami z Borussią zepnie poślady na Atletico. Mou wystawi rezerwy, bo La Liga to jego zdaniem rozgrywki drugiej kategorii.
Barcelona ma niby słabą obronę. Jeśli popatrzeć na liczby, to coś w tym jest. Ale też Barca ma już wygraną ligę, jest w półfinale LM, a odpadła tylko z najważniejszych rozgrywek klubowych w Europie, jakimi jest Puchar Króla Hiszpanii, bo taka retoryka wkrótce może zawitać do Madrytu. Kilka głupich bramek Barca straciła, ale też w wielu meczach obrona grała w eksperymentalnym ustawieniu. W każdym razie boki obrony czyli Alves i Alba są lepsze od tych w Bayernie. Pique gra nierówno, ale to zawodnik bardzo dobry i bardzo doświadczony. Sądzę, że zagra w parze z Songiem, którego występ nie jest zagrożony, choć trenował na siłowni.
Bayern niby mocny w obronie? Wolne żarty! Awizowany jest dziś 35 letni van Buyten, który ma ze 2.5 wzrostu, ale jest nieruchawy jak walec na autostradzie Kraków - Katowice. Barca gra po ziemi i chłopak będzie szukać dziś wiatru w lesie. Dante to też niejest klasa światowa, z takimi defensorami Brazylia nie ma co marzyć o tytule mistrzowskim u siebie.
Środek to przewaga Barcy. Xavi, Iniesta i Busquets to najlepsi gracze na swoich pozycjach na świecie. Do tego dojdzie cofnięty Messi, więc dominacja Barcy jest pewna. W środku pola Bayern jest mocniejszy defensywnie, ale brakować będzie mu zawodnika robiącego grę, bo Kroos jest kontuzjowany. Cenię Riberego i Mullera, ale Robben to samolub, a Shaqiri raczej poogląda mecz. Nie widzę jednak przewagi Bayerny, bo Barca też ma znakomitych zawodników jak Pedro, Alexis, Tello, Villa, którzy grają dla zespołu. Ja pograłem 2 bez remisu po 2.6 i widzę, że w czas, bo ludzie poszli po rozum do głowy i zaczynają olewać bawarską masówkę.
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Panowie nie wiecie czy Dante i Szwaini są zagrożeni pauzą w razie kartki bo kursy na kartki dla nich interesujące, ponad to ciekawie wygląda kurs na kartkę dla wykartkowanego Mascherano, który zapewne coś złapie...
W Bayernie zagrożeni są Dante, Lahm i Luiz Gustavo a w Barcelonie Pique i Song. Poza tym Mascherano jest kontuzjowany i nie wystąpi w tym meczu.
Pique gra nierówno, ale to zawodnik bardzo dobry i bardzo doświadczony. Sądzę, że zagra w parze z Songiem, którego występ nie jest zagrożony, choć trenował na siłowni.
Tylko nie z Songiem. Też gram w stronę Barcy więc tylko nie z tym drewnem bo wtedy może być na prawdę lipa.
 
hakan 256

hakan

Użytkownik
Messi strzeli bramkę zza pola karnego @11,00 Fortuna
Biorąc pod uwagę wszechstronność Leo, że potrafi strzelić z każdej pozycji, czy to głowy - choć w tym wypadku ten atut nie da raczej powodzenia temu typowi ;) - czy nogi to uważam, że kurs wart ryzyka. Do tego Leo i stałe fragmenty gry to olbrzymie zagrożenie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
miles87 63

miles87

Użytkownik
Bayern - Barcelona 2
Cóż wolałbym przedstawić jakąś poważniejszą analizę znając składy itp, ale po prostu napiszę krótko co zadecydowało. Tak jak w tenisie zawsze gram na federrera gdy kurs jest wyższy niż 2 tak samo robię z Barceloną. W LM może się wszystko wydarzyć i strasznie nie lubię grać pucharów, ale gdy widzę kurs powyżej 3 to muszę spróbować bo to value. Dużo w tym meczy przemawia za bayernem ale to jednak barcelona.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
norbi434 50

norbi434

Użytkownik
23.04.2013
⚽Bayern Monachium - FC Barcelona
Typ: Under 3.5
Kurs: 1.40

Dziś wieczorem powraca Europejska Liga Mistrzów , wielka uczta dla fanów piłki nożnej na całym świecie. Oczy wszystkich kibiców będą skierowane w kierunku Allianz Arena gdzie zostanie rozegrany pierwszy mecz półfinałowy. Bawarski czołg podejmie na bawarskiej ziemi Dumę Katalonii. Wielkie spotkanie dwóch faworytów do końcowego triumfu. Faworytem tego dwumeczu z mojego obiektywnego punktu widzenia wydaję się Bayern. Bawarczycy w tym sezonie miażdżą wszystko co spotkają na swojej drodze. W lidze niemieckiej zdeklasowali wszystkich, zdobyli Mistrzostwo Niemiec a w finale Pucharu Niemiec czeka na nich Borussia Dortmund. Rezultat bramkowy jak odnotowali w trzech ostatnich meczach robi mega wrażenie, strzelił aż 16 bramek, tracąc zaledwie dwie. Barcelona w ostatnim czasie nie błyszczy w lidze jeśli chodzi o strzelanie wielu bramek , dwa ostatnie spotkania to skromna wygrana 1:0 z Levante gdzie na wagę zwycięstwa w 84 minucie meczu gola strzelił Fabregas, a w drugim zaś pojedynku Barcelona wygrała 3:0 z Zaragozą. Analizując jedną i drugą drużynę to Bayern dominuję jeśli chodzi o skuteczność w strzelaniu bramek. W ćwierćfinałowych spotkaniach z Paris St. Germain Hiszpanie wywalczyli tylko dwa remisy (2:2 i 1:1). Czy Barcelona wciąż jest najlepszą drużyną na świecie? Półfinał z Bayernem Monachium z pewnością to pokaże!
Puchary żądzą się swoimi prawami i dlatego typuje w tym meczu , maksymalnie trzy bramki. Celem jednych i drugich podczas pierwszego starcia nie będzie jednak trafienie dużej ilości bramek lecz zachowanie czystego konta !
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
w tym roku w Lm w ktorym momencie zeruja sie kartki?
Trzeci żółty kartonik zawodnika skutkuje automatycznym wyłączeniem danego piłkarza z udziału w następnym spotkaniu.
Obowiązujące przepisy dopuszczają do gry po fazie ćwierćfinałowej piłkarzy ukaranych żółtymi kartkami w rozgrywkach ale o mistrzostwo Europy oraz mundialu a nie LM.
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Moim zdaniem cały ten dwumecz będzie swego rodzaju czymś symbolicznym. Ostatnie 4 lata to absolutna dominacja Barcelony. 2 wygrane LM i 2 półfinały przegrane z Interem i Chelsea. Styl tych porażek każdy zna. Barcelona była w tych meczach drużyną lepszą. Nawet kibice Realu nie zaprzeczą, że przez ostatnie 4 lata Barcelona była bezsprzecznie najlepszą drużyną świata. Jednak w tym właśnie momencie następuje przekazanie pałeczki drużynie Bayernu. Już teraz są maszynką nie do zatrzymania. Rok temu mieli ogromnego pecha i zajęli same 2 miejsca: 2 w lidze, przegrany finał Pucharu Niemiec i finał LM. W tym roku będzie inaczej. Mistrzostwo Niemiec już jest, Puchar Niemiec to raczej formalność bo przeciwnik o wiele słabszy, a LM? No właśnie. LM moim zdaniem również padnie łupem Bayernu. Do tego za rok przyjdzie Guardiola, dzisiaj wyczytałem, że również Gotze. Będą dominować przez najbliższe kilka lat. A dzisiejszy mecz będzie pierwszym dowodem na zmianę warty w Europie. Spodziewam się wygranej Bayernu i to efektownej. Różnicą 2 bramek lub nawet więcej. Barcelona gra w tym sezonie bardzo przeciętnie. Żeby nie napisać słabo. Na słabą Ligę Hiszpańską to w zupełności wystarcza, ale w LM już nie jest tak kolorowy. Z przeciętnym PSG awansowali bez wygrania meczu. Z Milanem też byli blisko odpadnięcia. A teraz w końcu przeciwnik na najwyższym światowym poziomie, a nie Europejski średniak. Jeśli chodzi o typy na dzisiejszy mecz to 1, 1 z handi, over 2,5 oraz awans Bayernu, bo meczu kursy na awans spadną.
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Spotkanie: Bayern- Barcelona
Typ:obie strzelą / TAK
Kurs :1.65
Bukmacher:Unibet

Ponownie trzeba zapiąć pasy i delektować się Ligą Mistrzów. Wieczorem na Allianz Arenie dojdzie do spotkania w półfinale tych rozgrywek pomiędzy Bayernem Monachium a FC Barceloną. Faworytem spotkania wydają się Bawarczycy...tylko jest jedno małe &quot;ale&quot; grają z Barceloną, której potencjał każdy zna. Na pewno Bayern u siebie jest piekielnie mocny, ich potencjał ofensywny jest niesamowity. W lidze gromią niezależnie czy grają u siebie czy na wyjeździe. W Bundeslidze strzelili 89 bramek. To musi budzić szacunek. Tylko tak jak powiedziałem na wstępie jest małe &quot;ale&quot;..........czy to wszystko wystarczy na Messiego i spółkę. Ja niestety nie wiem i dlatego wybieram typ w mojej ocenie bezpieczniejszy tj BTS. Na pewno w tym spotkaniu Bayern będzie musiał zaatakować jeśli realnie myśli o awansie.Zapowiada się więc otwarte spotkanie, w którym jedna i jak i druga drużyna swoją szansę dostanie na strzelenie bramki, a że ma kto w tych drużynach trafiać to typ że obie strzelą wydaje się bardzo realny.
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Barcelona over 57,5% posiadania
1,95

Bardzo korzystna linia i bardzo atrakcyjny kurs. Zgadza się, Bayern wydaje się być pewny swego, wszyscy w tym klubie są świadomi, w jakiej dyspozycji znajduje się ten zespół, ale nie sądzę, by mieli &quot;usiąść&quot; na Barcelonie, stwarzać sytuacje po grze w ataku pozycyjnym. Według mnie gospodarze będą przeprowadzać szybkie akcje z wykorzystaniem skrzydeł, próbując jak najszybciej dostarczyć piłkę tym najbardziej ofensywnie nastawionym graczom. Obrona Bayernu jest bardzo silna, Barcelonie nie będzie łatwo dziś atakować i przewiduję długie rozgrywanie piłki, w oczekiwaniu na jakieś kluczowe podanie. Niemcy to nie Barcelona, która stara się dopieścić każdą akcję. Ich styl jest całkiem inny, a mur obronny Bayernu tylko będzie napędzał posiadanie na korzyść nowych Mistrzów Hiszpanii.
Posiadanie Barcelony w tegorocznej edycji LM:
Spartak: 66%
Benfica: 74%
Celtic: 73%
Celtic: 74%
Spartak: 64%
Benfica: 66%
Milan: 65%
Milan: 66%
PSG: 63%
PSG: 62%
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Mimo ze jestem srajnym przeciwnikiem grania noznej a tym bardziej takich meczy to pod lupe wzialem to spotkanie i nie moge przejsc obojetnie obok 2 zakladow..
Bayern-Barcelona +0,5 1,80 pinnacle ⛔
Bez jaj.. Na Barce taki kurs zdarza sie chyba pierwszy raz od 3 lat i nie mozna z tego nie skorzystac. Idzie masowka na Bayern to jeszcze lepiej. Ludzie podjarani pogromami Niemcow w lidze mysla ze z Barca w kryzysie pojdzie rownie latwo. Nie bede pisal o skladach bo to bzdury. Poprostu 1,80 na Barce z remisem kazdy musi pobrac bo wypada...
Bayern under 42,5 1,95 expekt ✅
Barcelona over 57,5% posiadania 1,95
Zagralem dokladnie to samo. O wszystkim napisal juz nolito..
over 27,5 fauli 1,87 betcity ⛔
over 4,5 kartki 1,85 bet365 ✅
Sedzia jest Kassai ktory gwizdze wszystko co sie da i zoltkami wymachuje jak po8888ny...
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Bayern - Barcelona
Typ: Bayern powyżej 42.49% posiadania piłki.
Kurs: 2.0
Bukmacher: Expekt

Analiza:
Wraca liga Mistrzów, a razem z nią szlagierowe półfinały. W pierwszym meczu o dziwo Barcelona nie jest w roli faworyta. Dla mnie i dla wielu innych pewnie jest to zrozumiałe, gdyż każdy widzi jaką formę prezentuję Bayern, lecz zawsze buki w roli faworytów stawiają Barce - stąd moje zdziwienie. Może nauczka po Milanie zapadła im w pamięć? Oglądałem mecz Bawarczyków w ligowym spotkaniu z Hannoverem i mimo, że mają zapewnionego Mistrza kraju, mimo że kilka dni później mają mecz z Barceloną i mimo tego, że Hannover grał u siebie i wciąz miał szanse na gre w Europie, to Bayern ich zmiażdzył, pokazał im miejsce w szeregu. Bez najmniejszego braku motywacji podeszli do tego spotaknia. Ich gra kleiła się od 1 do ostatniej minuty.
Dodatkowa warto spojrzeć na drogę obu zespołów do 1/2 finału. Bayern nie stracił gola w dwumeczu z Juventusem. Barcelona natomiast w 1/8 i w 1/4 do ostatniej minuty drżała o końcowy wynik. Nie widzę dziś innego dominanta w meczu jak ekipy z Niemiec. Pozdrawiam
 
Do góry Bottom