>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Półfinał Ligi Mistrzów: Bayern Monachium - FC Barcelona 23.04.2013

candida 45

candida

Użytkownik
Bayern - Barcelona
Wchodzenie w ten mecz grubiej jest niedopuszczalne z racjonalnego punktu widzenia. Ktoś wyżej wspominał że siła Bayernu jest kolektyw - na tym etapie siłą każdego zespołu jest kolektyw + właściwa proporcja indywidualnych umiejętności. Mam wrażenie że w tym sezonie zobaczyliśmy tylko raz prawdziwe oblicze Barcelony -w rewanżowym spotkaniu z Milanem. Ani w spotkaniach z Realem, ani w spotkaniach poprzednich etapów LM, Barcelona nie gra swojej gry, i nie jest to miejsce ani czas aby szukać przyczyn takiego stanu rzeczy. Chce jednak zaznaczyc, ze w mojej ocenie wiemy czego sie spodziewać po fantastycznie grającym Bayernie, natomiast to, jak zaprezentuje się Duma Katalonii to tajemnica, i mam wrażenie że to właśnie zdecyduje o wyniku.
To co mnie fascynuje, to fakt, że po raz pierwszy od kilku lat, Barcelona nie jest faworytem meczu. Wydaje mi się ze Bayern, z niemiecką mentalnością swojego międzynarodowego towarzystwa, nie będzie miał kłopotu z udźwignięciem wynikającej z tego presji. Pytanie tylko, jak Barcelona zareaguje na podobną sytuację, czy obudzi to w jej szeregach dodatkową motywację i chęć pokazania dominacji?

Nie zagłębiam się w personalia ani statystyki, to wszystko zostało już opisane. Mnie interesuje aspekt psychologiczny w tym meczu, nie jest dla mnie tajemnicą że w piłkę się kopie, ale mecze wygrywa głową. Mimo wszystko upatruje faworyta w Barcelonie, w całym tym gigantycznym skumulowaniu jakości futbolu, decydujące pociągniecie może wykonać artysta - Messi.
Jedynym interesującym typem na dzis wydaje mi się BTS. , choć mam nieodparte wrażenie że nie zobaczymy dzis remisu na AA. Może 1:2 dla Barcy?
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Bayern Monachium - FC Barcelona
Moi Drodzy...juz dzisiaj tyle zostalo tutaj napisane.
Mam takie nieodparte wrazenie, ze tutaj na forum panuje taka lekka niechec do Barcelony.
Juz w pamietny dzien rewanzu z AC Milanem Katalonczycy nie mieli najmniejszego prawa by awansowac. Udowodnili jednak, ze są absolutnie fenomenalna Barca. Oczywiscie dzisiaj powiemy, ze graja z mega mocnym Bayernem, ze defensywa Barcy oslabiona, a nawet jak nie jest oslabiona to i tak jest slaba. Powiemy przeciez, ze Barca w tej edycji LM na wyjazdach grala bardzo kiepsko...do tego naprzeciw super mocny atak Bayernu, ale proponuje wszystkim, aby na chwile odnalezli temat na forum, gdzie typowalismy rewenz na Camp Nou....przejrzyjcie co tam bylo napisane...wszystko brzmialo bardzo podobnie jak dzisiaj...
Dlatego moim zdaniem typowanie dzis 1X2 jest wielka nonszalancja...tak..tak dokładnie mysle, poniewaz na forum bukmacherskim liczy sie tylko zysk...uwazam, ze nie istnieje dzisiaj na Swiecie dobra argumentacja na to aby postawic dzis zwyciestwo Barcy, Bayernu lub remisu. To moje zdanie. Wszelkie analizy dzisiaj sa wedlug mnie podkrecane, a to na potrzeby Barcy, a to Bayernu.
Ja wybralem na dzisiejszy mecz dwa typy, ktore wrzucilem na kupon i gleboko wierze, ze jutro moge isc na grubsze zakupy ????
Typow nie bede specjalnie omawial, bo wyzej juz wszystko zostalo o nich napisane. Moim zdaniem nie maja prawa dzis nie wejsc.

PIĘKNY ZAROBEK !!!!!!! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
Chyba zaskoczę niejednego typ typem.
Jestem świadomy kwintesencji futbolu w wykonaniu obu drużyn, indywidualności piłkarskich po obu stronach, potędze ofensywnej i tym podobnych rzeczach opisanych od początku tego tematu.
Lecz rzeczą podstawową przy tej randze spotkania jest taktyka i pamięć o tym, ze to dwumecz, a pierwsze starcie nie rozstrzygnie w zaden sposob awansu!
Bayern ma szansę wygrac tą rywalizacje nie tylko na własnym boisku, dlatego nadrzednie nie moga stracic wiecej niz 1 bramki, podobnie jak Barcelona. Mam nieodparte wrażenie, ze to beda w pierwszej polowie istne szachy, zapewne pojawia sie jakies sytuacje, ale moga nie zostac wykorzystane i 0-0 po I polowie bardzo przyblizy ten mecz do wyniku, ktory postawie jako koncowy:
Bayern vs Barcelona
wynik 0-0
kurs 8.75 totomix( tak wyjątkowo)
Oczywiscie typ jest trudny, ale warto zwrocic uwage na skale meczu oraz ciekawe zestawienie spotkan Barcelony w ostatnich edycjach LM: 0-0 pojawilo sie z Milanem oraz z Chelsea!
Typ za stawke 2/10 ????
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Wielki test przed faworytami Ligi Mistrzów, którzy przybywają do Niemiec wywalczyć jak najlepszy rezultat z będącym w świetnej dyspozycji Bayernem. Popieram stwierdzenie, że nie ma co wchodzić mocno z funduszami w to spotkanie. Takie mecze jak ten należy oglądać a nie obstawiać ???? W ramach przyjemości pokuszę się o typ, który ma bardzo wysoki kurs, ale za drobne myślę że warto postawić, aby przyjemniej się oglądało. Mianowicie Messi strzeli gola zza pola karnego. Kurs na to zdarzenie jest paradoksalny bowiem 12.00. Natomiast, na zdarzenie że Messi strzeli gola mamy zaledwie 2,30 w Unibecie. Widać bardzo przeszacowane stawki nieadekwatne do ryzyka. Jeżeli ktoś jest dzisiaj w stanie pokonać bramkarza Bayernu - jest to Argentyńczyk Messi. Ciężko będzie Barcelonie wedrzeć się w pole karne Bayernu, więc spodziewam się, że będą próbowali strzelać z daleka. Rzuty wolne blisko pola karnego mogą być doskonałą okazją do zmiany rezultatu. Nie ma co rozpisywać się o tym czy jest szansa na powodzenie typu. Piłkarz taki jak Messi strzela gole z każdej pozycji, każdą częścią ciała: nogą, głową, ręką itd. on może wszystko. Więc z 16 metrów też może ????
Typ: Messi strzeli gola zza pola karnego
Kurs: 12.00

 
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
Typowania na dokladny wynik 0-0 , badz 2 , x2 w strone Barcy maja sens.
Na Bayern sadze , ze typuja ludzie &quot;lubiacy ogladac futbol&quot; ale nie do konca ogarniajac temat bukmacherki i o futbolu ogolnie posiadaja niewielka wiedze.Innym typem obstawiajacych sa &quot;wzrokowcy&quot; pozwole sobie ich tak nazwac - czyli Bayern sobie rozgromil paru rywali , w wielkim stylu mistrzostwo , pokonanie Juve itd i mozna sobie postawic na nich pewne pieniadze ale chyba w podswiadomosci nawet najwiekszych laikow siedzi to , ze typ jest wielce ale to wielce ryzykowny i godza sie ze strata i mozna poopowiadac gdzie tylko sie da jak galaktyczny jest monachijski team choc trudno sensownie to zaargumentowac.Oczywiscie , ze Bayern moze zwyciezyc i pozniej zaslyszy sie glosy ów typujacych - &quot;mialem racje , mialem racje ?&quot; z tym , ze to bedzie typowy fart po znikomym zapoznaniu sie z tematem. Po kursie okolo 2 na Monachijczykow wolalbym juz chyba sprobowac w ruletke pograc gdzie matematycznie prawdopodobienstwo co do &quot;1&quot; w tym meczu jest identyczne jak na czarne/czerwone.Jednak gdy widze na betfair w tym momencie kurs 3.80 na Barce bierze mnie smiech.Ostatni raz podobne zjawisko kursowe mialo miejsce chyba z 5 lat temu gdy Barca grala z Realem swietujacym juz mistrza i polfinal LM na OT z MU.
Przez caly dziesiejszy mecz Bayern moze w ogole nie powachac pilki i typowania w posiadanie pilki , ze Bayern bedzie jej mial co najmniej 43 % sa rownie komiczne.Pisanie o zelaznej defensywnie gospodarzy ?? ktos dobrze juz napisal , ze Van Buyten to wieza bez zadnej koordynacji i szybkosci.Dante wybitnym defensorem ?
Javi Martinez jesli niektorzy pamietaja byl nazywany najbardziej przeplaconym zawodnikiem i taka jest niestety prawda.W porownaniu do Busquetsa jest nikim.Ale wsrod wyczynow Bayernu gdzies ta marnosc Martineza umknela uwadze.Schweinsteiger ma &quot;robic gre &quot; ?? Kroosa nie bedzie rzecz jasna.Wiec kto ?? nominalni skrzydlowi ? Katalonia zjada pod wzgledem technicznym niemalze kazdego grajka dzisiejszych gospodarzy.Dodam jeszcze , ze Tito na bank nie postawi na odwazna gre , takze wiec wielkie kontry bawarczykow juz nie wypala.Po kursach na Barce co zawsze powtarzam trzeba zagrac za okreslona kwote oszacowana co do ryzyka z posiadanego budzetu.Obstawianie takie jednych strzalow typerskich na Bayern bo to wielki Bayern swiadczy o malej wiedzy na temat futbolu i bukmacherki.Chyba , ze ktos przedstawi mi dluzszy sensowny argument przemawiajacy za Bayernem to z checia poslucham.Wszystko to pisze moze w nieco agresywnym kontekscie ale mozliwe ,ze w tylko taki sposob dotre do wielkich milosnikow typu na Bayernu.Po spotkaniu rownie ja moge wyjsc na glupka bo uzyje teraz banalnego stwierdzenia - &quot;pilka jest nieprzewidywalna&quot; ale w przeciwienstwie do wiekszosci kibicow , typerow potrafie przyznac sie do pomylki i normalnie pozniej podyskutowac.Moj ostateczny typ przed meczem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Zaczne od tego, ze stawiam na Bayern, ale ja tutaj o czymś innym. O czymś innym, poniewaz nie ma sensu wypisywać argumetnów za Bayernem, gdyż zaraz trafi się jakiś napaleniec, który zacznie marudzić, że to wielka Barca, ze ma genialnego Messiego, że oni w tym sezonie ani razu się nie spięli (no może jeden raz, o którym zaraz napiszę) i dlatego wyniki bywają różne, a także gra.

Dlatego analizy swojej tutaj nie będę pisał. Skupię się na jednej, kluczowej rzeczy przy analizie dla wielu typerów.

Tą rzeczą nie jest dziurawa obrona, bo na nią każdy zwróci uwagę. Tą rzeczą jest ta wielka, super hiper remontada czy jak to tam się zwało.

Mecz z Milanem na Camp Nou

Każdy niemalże, który stawia na Barcę jako klucz do sukcesu podaję ten własnie mecz. Bo Barca już była przez wielu za burtą, bo wtedy dali radę więc teraz zawsze będą dawąc radę, bo wtedy zagrali cudowne zawody.

MOże i to wyglądało na cudowne zawody, ale było tak z powodu gry piłkarzy Milanu, a nie Barcelony.

Popatrzcie tylko na skład Milanu

http://www.livesports.pl/mecz/4GN14tMP/#sklady;1

Kto tam miał zagrozić Barcelonie, kto tam miał przetrzymac piłkę i kto tam miał wprowadzać jakże potrzebny spokój w szeregi Milanu.

W przodzie dwaj młodzi NIang i El Sharawy nie podołali, bo nie mogli podołać i tutaj nawet nie ma co dyskutować, Boateng niewidoczny przez cały mecz niemalże. W śrdoku pomocy Ambrossini, który swoje najlepsze lata miał jakieś 10 lat temu i w zasadzie nigdy nie był jakąs sepcjalnie wyróżniającą się postacią w Milanie. Grał jednak na regularnym dobrym poziomie i to tyle, obok niego Flamini czyli piłkarz, któemu zdecydowanie brakuje jakości i MOntolivo, najlepszy z tej trójki i on starał się wprowadzac spokój co mu sie nie udało. W środku Milan pozbywał się piłki od razu i bez większego pomysłu. W obronie również nie było nikogo kto by przetrzymał dłużej piłkę i postarał się nią pograć.

Milan to przegrał w głowach już przed meczem, oni nawet nie musieli wychodzić na murawę, bo ten mecz był już przez nich przegrany przed pierwszym gwizdkiem.

Ten mecz zdecydowanie nie jest wyznacznikiem wielkości Barcelony i cięzko znaleźć inny mecz, w którym by zdominowali całkowicie jakiś konkretny zespół a nie Mallorcę czy inną Granadę.

Warto o tym pamietac przy typowaniu!
 
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
młodywilc pytanie - moje pytanie jako przeciwnika typowania dzisiaj na Bayern - czy Bayern zdominowal jakichs ofensywny zespol w tym sezonie ?? np Borussie ? przed ktora drzal u siebie w meczu ligowym i zagral defensywnie ?? Arsenal ?? to juz w sumie nie ten Arsenal oczywiscie... a tak poza tym ?? juz w meczu z Juve węszyłem problemy z defensywa wloska wielkich monachijczykow.Tylko , ze Juve to nie jest ofensywna ekipa.....
 
raaaul007 15

raaaul007

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Bayern – Barcelona, godz.: 20:45
Barcelona over 57,5% posiadania piłki
Kurs: 1,95
Buk: Expekt

analiza:
granie piłką, posiadanie piłki to filozofia od wielu wielu lat implementowana do głów zawodników FCB wszyskich kategorii wiekowych; łącznie z 9-cio latkami z dawnej La Masia,
nie będę szukał i pisał stats dot. possession % - są one zazwyczaj dużo wyższe + LM &amp; stats FCB w La Liga BBVA mogą nie być istotnie komplementarne,
Bayern jest w niesamowitej formie i boję się, że Barca będzie musiała gonić wynik, a robią to spokojnie, bez pośpiechu wymieniając mnóstwo podań, co sprzyja overowi,
Barca będzie bardzo chciała strzelić bramkę/bramki away, a wiadomo jak duże może mieć to znaczenie, co też jest na + tego betu.

Z reguły nie gram na masówki (buki zaniżają kursy etc.), ale to wg mnie jest perełka + kurs dość istotnie zawyżony.

PS. Zachęcam do przeczytania postu by Nolito w dziale typy dnia, ponieważ nie chciałem powielać jego argumentów, z którymi się zgadzam.

+++ $ życzę &amp; mam nadzieję, że pomogłem.
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Poczułem się jak na kazaniu w kościele, więc oto skomentuję wpis naszego forumowego kaznodziei:
Na Bayern sadze , ze typuja ludzie &quot;lubiacy ogladac futbol&quot; ale nie do konca ogarniajac temat bukmacherki i o futbolu ogolnie posiadaja niewielka wiedze.Innym typem obstawiajacych sa &quot;wzrokowcy&quot; pozwole sobie ich tak nazwac - czyli Bayern sobie rozgromil paru rywali , w wielkim stylu mistrzostwo , pokonanie Juve itd i mozna sobie postawic na nich pewne pieniadze ale chyba w podswiadomosci nawet najwiekszych laikow siedzi to , ze typ jest wielce ale to wielce ryzykowny i godza sie ze strata i mozna poopowiadac gdzie tylko sie da jak galaktyczny jest monachijski team choc trudno sensownie to zaargumentowac.Oczywiscie , ze Bayern moze zwyciezyc i pozniej zaslyszy sie glosy ów typujacych - &quot;mialem racje , mialem racje ?&quot; z tym , ze to bedzie typowy fart po znikomym zapoznaniu sie z tematem.
Chcesz nawrócić błądzących na właściwą ścieżkę i ujawnić Prawdę, ale bardzo proszę - spróbuj na kilka chwil wyłączyć głębokie przeświadczenie o swojej nieomylności. Moje zdanie jest takie:
1) obrażasz ludzi stawiających na Bayern wytykając im brak wiedzy, co jest żenujące
2) twierdzisz, że każdy w podświadomości ma poczucie, że typ na Bayern jest ryzykowny (sic!), ale nie zauważasz, że u każdego grającego u bukmacherów głęboko w podświadomości tkwi jakaś niepewność, bo... (eureka!) taka jest natura grania w zakłady bukmacherskie
3) a priori przesądzasz (sic!), że jeśli dziś Bayern wygra to będzie to wielki fart - to ja Ci oświadczam: masz mizerne pojęcie o piłce nożej i mało jeszcze widziałeś.

Po kursie okolo 2 na Monachijczykow wolalbym juz chyba sprobowac w ruletke pograc gdzie matematycznie prawdopodobienstwo co do &quot;1&quot; w tym meczu jest identyczne jak na czarne/czerwone.
Gratulacje. Właśnie odkryłeś, że kurs na dane zdarzenie powyżej 2,00 oznacza wg bukmacherów, że jest mniej niż 50% szans powodzenia. Brawo, odkryliśmy Amerykę!

Obstawianie takie jednych strzalow typerskich na Bayern bo to wielki Bayern swiadczy o malej wiedzy na temat futbolu i bukmacherki. Chyba , ze ktos przedstawi mi dluzszy sensowny argument przemawiajacy za Bayernem to z checia poslucham.Wszystko to pisze moze w nieco agresywnym kontekscie ale mozliwe ,ze w tylko taki sposob dotre do wielkich milosnikow typu na Bayernu.
Nie jestem żadnym miłośnikiem Bayernu, wręcz przeciwnie. Ale z Twojego postu powiewa tak bezczelna ignorancja, że nie mogłem nie skomentować...
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Blisko 60% posiadania piłki dla Barcy na terenie Bayernu i ktoś tu pisze o masówce ? Moim zdaniem to Bayern będzie stroną dominującą i value można byłoby wykazać przy 50% linii uwzględniając styl Barcy oparty na przetrzymywaniu piłki. Ja tu widzę w tym 42,5 % value w stronę gospodarzy i chętnie pobiorę kurs 2.
Bayern powyżej 42,5 % posiadania piłki
Expekt
2/10
 
betinos 200

betinos

Użytkownik
Zaczne od tego, ze stawiam na Bayern, ale ja tutaj o czymś innym. O czymś innym, poniewaz nie ma sensu wypisywać argumetnów za Bayernem, gdyż zaraz trafi się jakiś napaleniec, który zacznie marudzić, że to wielka Barca, ze ma genialnego Messiego, że oni w tym sezonie ani razu się nie spięli (no może jeden raz, o którym zaraz napiszę) i dlatego wyniki bywają różne, a także gra.
Dlatego analizy swojej tutaj nie będę pisał. Skupię się na jednej, kluczowej rzeczy przy analizie dla wielu typerów.
Tą rzeczą nie jest dziurawa obrona, bo na nią każdy zwróci uwagę. Tą rzeczą jest ta wielka, super hiper remontada czy jak to tam się zwało.
Mecz z Milanem na Camp Nou
Każdy niemalże, który stawia na Barcę jako klucz do sukcesu podaję ten własnie mecz. Bo Barca już była przez wielu za burtą, bo wtedy dali radę więc teraz zawsze będą dawąc radę, bo wtedy zagrali cudowne zawody.
MOże i to wyglądało na cudowne zawody, ale było tak z powodu gry piłkarzy Milanu, a nie Barcelony.
Popatrzcie tylko na skład Milanu
http://www.livesports.pl/mecz/4GN14tMP/#sklady;1
Kto tam miał zagrozić Barcelonie, kto tam miał przetrzymac piłkę i kto tam miał wprowadzać jakże potrzebny spokój w szeregi Milanu.
W przodzie dwaj młodzi NIang i El Sharawy nie podołali, bo nie mogli podołać i tutaj nawet nie ma co dyskutować, Boateng niewidoczny przez cały mecz niemalże. W śrdoku pomocy Ambrossini, który swoje najlepsze lata miał jakieś 10 lat temu i w zasadzie nigdy nie był jakąs sepcjalnie wyróżniającą się postacią w Milanie. Grał jednak na regularnym dobrym poziomie i to tyle, obok niego Flamini czyli piłkarz, któemu zdecydowanie brakuje jakości i MOntolivo, najlepszy z tej trójki i on starał się wprowadzac spokój co mu sie nie udało. W środku Milan pozbywał się piłki od razu i bez większego pomysłu. W obronie również nie było nikogo kto by przetrzymał dłużej piłkę i postarał się nią pograć.
Milan to przegrał w głowach już przed meczem, oni nawet nie musieli wychodzić na murawę, bo ten mecz był już przez nich przegrany przed pierwszym gwizdkiem.
Ten mecz zdecydowanie nie jest wyznacznikiem wielkości Barcelony i cięzko znaleźć inny mecz, w którym by zdominowali całkowicie jakiś konkretny zespół a nie Mallorcę czy inną Granadę.
Warto o tym pamietac przy typowaniu!
Sorry ale nie zgodze sie z tym.To w takim razie dlaczego po pierwszym meczu wszyscy mowili ze Milan zagral fantastyczny mecz?Czy grali w tym meczu inni zawodnicy?Chyba nie...Dlatego Twój argument ze nie mial kto grac w rewanzu w druzynie Milanu jest poprostu smieszny.Przyznam sie ze nie za bardzo wierzylem ze Barca awansuje po pierwszym meczu.Kluczem do awansu byla szybko strzelona bramka i tak tez typowalem, ze jezeli Barca strzeli w pierwszych 15 minutach to jest szansa na to ze uda im sie przejsc dalej.To byl naprawde dobry mecz w wykonaniu zespolu z Katalonii, co nie zmienia faktu ze nie typuje dzisiaj zwyciezcy meczu.
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Bayern Monachium - FC Barcelona 1 remis nie ma zakladu 1.49 Pinnacle ✅
Gdybym mial zagrac za duza kase to z pewnoscia rzucilbym sie na taki typ. Jest to typ o sredniej wartosci, ale w/g mnie bezpieczny. Niektorzy graja na Barcelona +0.5, ja jednak uwazam, ze Bayern moze tutaj minimalnie wygrac. Co tu zreszta mowiac, Bayern gra na takim samym poziomie jak Barcelona, a w ostatnich tygodniach lepiej. Wiadomo, ze nie mozna sugerowac sie liga, bo jedni i drudzy wymiataja w swoich ligach. Na mnie jednak wieksze wrazenie robi zdecydowanie Bayern, ktory pokazal klase w dwumeczu z Juventusem. Barcelona weszla do polfinalu ale niemilosiernie meczyla sie z PSG. Wystarczy zreszta spojrzec na ostatnie mecze wyjazdowe Barcelony i nie jest tak wcale rozowo, szczegolnie w LM. Mysle, ze goscie moga sie zadowolic remisem, a nawet gdyby probowali tutaj minimalnie wygrac, to po prostu bawarczycy umiejetnie sie obronia. Wiadomo, ze dla gospodarzy zwyciestwo lub remis 0-0 to o niebo lepszy wynik niz np. bramkowy remis. Ja uwazam, ze Barcelona nie jest w tej chwili tak silna jak jeszcze pare miesiecy temu i ten Messi poobijany no i reszta zespolu tez z kontuzjami. Gospodarze moga wykorzystac problemy Barcelony i wygrac tutaj minimalnie, ewentualnie remis. Dlatego bezpieczna opcja &quot;pk&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
Chcesz nawrócić błądzących na właściwą ścieżkę i ujawnić Prawdę, ale bardzo proszę - spróbuj na kilka chwil wyłączyć głębokie przeświadczenie o swojej nieomylności. Moje zdanie jest takie: 1) obrażasz ludzi stawiających na Bayern wytykając im brak wiedzy, co jest żenujące 2) twierdzisz, że każdy w podświadomości ma poczucie, że typ na Bayern jest ryzykowny (sic!), ale nie zauważasz, że u każdego grającego u bukmacherów głęboko w podświadomości tkwi jakaś niepewność, bo... (eureka!) taka jest natura grania w zakłady bukmacherskie 3) a priori przesądzasz (sic!), że jeśli dziś Bayern wygra to będzie to wielki fart - to ja Ci oświadczam: masz mizerne pojęcie o piłce nożej i mało jeszcze widziałeś.
Obrazam typowanie , ktore nie jest popartem zadnymi sensownymi wnioskami , analizami , o to mi chodzilo.Kazdy moze sie wypowiedziec na temat meczu ale niewielu doprawdy nie potrafi zrobic to dosc profesjonalnie.Czy az tak trudno zrozumiec o co mi chodzilo ? Nie rozbawiaj mnie , ze mam male pojecie o pilce , wiadomo , ze nikt nie jest nieomylny , Bayern moze wygrac i nawet 5-0 , zaznaczam po raz kolejny jednak , ze przed tym spotkaniem trudno o sensowne wnioski , rzetelne analizy sklaniajace sie ku genialnej grze Bayernu przeciwko Barcelonie.
Prosze bardzo - oswiec mnie i zarzuc argumenty , chyba , ze wlasnie jestes zwyklym milosnikiem Bayernu jak to nazwalem i maja wygrac bo maja wygrac i tak bedzie fajnie.
Konkrety prosze z Twojej strony.
To , ze napisalem niektore oczywiste sprawy jak z ruletka itd dla niektorych to nie jest do konca jasne , wystarczy zerknac na typy dnia - gdzie wielu probuje zaistniec.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Pewność siebie niektórzy użytkowników mnie przeraża. Widzą tylko to co chcieliby widzieć, a odrzucają inne argumenty. Myślę, że to już jest taka faza LM, gdzie nie ma drużyn z przypadku i każdy wynik w obu spotkaniach jest możliwy.
Wolę sobie coś postawić na luźno bez specjalnej spiny, że akurat ma to wejść. Poszukałem więc jakiegoś trebla meczowego i wybrałem. Draw and 10-12 Corners and Under 4 Cards. Zaraz napiszę czym kierowałem się przy poszczególnych typach.
1x2 to w dużym stopniu sprawa subiektywna. Bayern jest mega mocny, jest faworytem, ale już kilka razy była taka sytuacja &quot;grali jak nigdy, przegrali jak zawsze&quot;. Skład naprawdę mają silny, w dzisiejszym spotkaniu na pewno strzelą gola, dwa? Przy takiej obronie Barcelony nie może to ujść na sucho. Stałe fragmenty gry też powinny być po ich stronie, bo wielu zawodników z awizowanego składu potrafi zdobywać gole głową. Początkowo też próbowałem poszukać właśnie takiego zakładu, że Bayern strzeli gola głową, ale nigdzie go nie było. Pamiętam, że kiedyś Bet At Home oferował takie zakłady.
Bilans wyjazdowy Barcelony w meczach wyjazdowych LM nie jest świetny. Jest to jakiś problem już od kilku sezonów, gdzie Barcelona na wyjazdach głównie remisowała. Pamiętam przełom sezonu 08/09 i 09/10, gdzie Barca chyba w 5 czy 6 meczach z rzędu na wyjazdach notowała remisy (w tym jeden z Bayernem 1:1). Dziś ich wygrana również jest dla mnie mało prawdopodobna. Bayern na papierze jest jeszcze silniejszy. Mają realną szansą na triumf w LM (jakby wcześniej nie mieli). Tu akurat sprawa wyniku jest kwestią indywidualną i ciężko kogoś do tego przekonać. Ja typuję remis.
Rzuty rożne powinny być na styku. Bayern będzie dążył do uzyskania jak największej liczby stałych fragmentów gry. Skrzydłami grają dobrze i agresywnie i myślę, że ta liczba rzutów rożnych na nich (5,5?) jest również do pokrycia. Barcelona z tymi rożnymi to często jednak loteria, ale nie mają z nich korzyści wiec jakoś nie palą się o ich wywalczenie w przeciwieństwie do innych drużyn które z nimi grają. Garść statystyk z ostatnich spotkań LM Bayernu u siebie i Barcelony na wyjazdach:
Bayern - Juve 12 rożnych
Bayern - Arsenal 7 rożnych
Bayern - BATE 9 rożnych
Bayern - Lille 13 rożnych
Bayern - Valencia 12 rożnych
PSG - Barcelona 11 rożnych
Milan - Barcelona 7 rożnych
Spartak - Barcelona 8 rożnych
Celtic - Barcelona 9 rożnych
Benfica - Barcelona 12 rożnych
Jak widzimy szału nie ma i mega overów tu nie widzimy. Sam w sumie też nie wiem do końca czym się kierować przy typowaniu rzutów rożnych, więc można powiedzieć, że jest to trochę typ na wyczucie. Coś pomiędzy, coś na styku..
W kartkach też głównie kierują się ku overowi ze względu na niską linię i sędziemu, który czasami lubi kartki pokazywać. Nie wiem tylko czy ten mecz faktycznie będzie taki ostry. Tu raczej nie ma żadnych pobudek tak jak np w GD. Skład Bayernu też jest trochę inny. Nie ma tam kilku zawodników, którzy lubili dostawać kartki. W Barcelonie natomiast nie zagra Mascherano, Adriano i Puyol, a oni naprawdę lubili łapać te kartki. Tu kultura gry może wziąć górę i czuję mega czysty mecz. Barca gra raczej na mega spokoju, a to jest pierwszy mecz gdzie drużyny będą podchodzić do rywala z dużym respektem.
Na koniec tylko dodam, że tu ciężko jest naprawdę wytypować coś dobrego. Wolę spokojnie usiąść sobie przed telewizorem i obejrzeć świetny mecz nie stresując się o zakład. Wiele nie ryzykuję a po takim kursie warto to pobrać.
Draw and 10-12 Corners and Under 4 Cards @ 26.00 Williamhill
 
A 11

algeroth

Użytkownik
AuroksReno: Brawa!!
Ktos nareszcie pokazal, ze ten fajnboj tylko atakuje innych.
Brawa Brawa
Typ na dzis:
zwyciezca 1 polowy: Bayern 2.50
Jestem przekonany, że Bawarczycy nie maja zamiaru oddawac inicjatywy Barcelonie i sprobuja narzucic własny styl gry. Bramka w 1 połowie znacznie otworzy mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
algeroth : tak trudno samemu sie obronic ? pisemnie przedstawiajac slusznosc swojej racji ? latwo innemu zarzucic , ze wypisuje bzdury itd jak w przypadku mnie ? Czy tak piekielnie trudno odpowiedziec i odeprzec moje zarzuty odnosnie Ciebie i tego co wypisujesz ? Czy to tak zwane z Twojej strony &quot;wymowne milczenie&quot; ?
O samym meczu i typie pokusilem sie za 23 e na under 1.5 gola w meczu.
Pierwszy mecz i mozliwe szachy.Bayern nie popelni chyba pilkarskiego samobojstwa ruszajac pelna para na Barce majac w swiadomosci nadzianie sie na kontry.Barca rowniez bedzie cofnieta.Proby szarpniec beda raczej lezec po stronie Bayernu lecz znikoma ilosc zawodnikow nie bedzie w stanie wiele zdzialac , po drugiej stronie tak samo , z ta roznica , ze goscie predzej w moim odczuciu sa w stanie rozgryzc rywala atakujac 3-4 zawodnikami.W razie odmiennego scenariusza meczu , niz taki , ktorego sie wlasnie spodziewac moze pokusze sie o skontrowanie zakladu na over 1.5.Zapomnialem dodac , ze kurs na betfair zlapalem 4.5.
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Na pewno od początku nikt się na siebie nie rzuci, najpierw będzie ocena przeciwnika następnie gra na jaką przeciwnik będzie pozwalał, jak Bayern poczuje krew i znajdzie jakieś słabości które na wyjazdach Barcelona w ostatnim czasie jednak ma to tej inicjatywy szybko nie odda bo taki mają już styl.Bayern chyba zdaje sobie sprawę że musi u siebie osiągnąć korzystny wynik by myśleć o awansie, Barcelona na wyjeździe nie jest taka straszna, wyłączenie z gry Messiego + dobra gra to klucz do wygranej.Rewanż na Barcelonie to inna bajka i Bayern na pewno się będzie z tym liczył.
Bayern w tym roku ma diabelską formę, to coś właśnie to połowa sukcesu, nie umiejętności, nazwiska choć to także oczywiście mają i się uzupełnia.
 
maestro12 773

maestro12

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna Liga Mistrzów
Spotkanie : Bayern Monachium - Barcelona
Typ : Thomas Muller strzeli bramkę✅✅✅
Kurs : 3.45
Bukmacher : Unibet


Pierwszy mecz półfinałowy na Allianz Arena spotykają się Bayern z Barceloną wiele osób widzi w nim pewne zwycięstwo Bayernu ja nie jestem aż tak pewny tego zwycięstwa więc z typowaniem poczekam jak się już mecz zacznie i spróbuje złapać jakiś kurs na live. Na chwilę obecną obstawiłem za mniejszą stawkę inny typ mianowicie to że Thomas Muller strzeli bramkę w tym meczu,dla mnie Thomas jest typem napastnika który po pierwsze potrafi znaleźć się w odpowiednim miejscu po drugie potrafi wykorzystać swoje sytuacje bramkowe na bramki w tym sezonie w lidze strzelił już 12 bramek w 25 spotkaniach a w lidze mistrzów 5 w 10 spotkaniach czyli wychodzi że strzela w co drugim spotkaniu jako że w ostatnim meczu bramki nie strzelił to wypada że dzisiaj coś ustrzeli poza tym Thomas ma taki dar że w ważnych meczach potrafi zdobyć bramkę co pokazał już nie raz ostatnio w pierwszym meczu z Juve, wcześniej w spotkaniu grupowym jego strzał w 82 minucie doprowadził do remisu 1:1 z Valencią oraz w meczu z Lille wykorzystał karnego w wygranym meczu 1:0 a jakby cofnąć się dalej to strzelił bramkę w finale Ligi Mistrzów w zeszłym sezonie. Reasumując moje krótkie przemyślenia liczę na to że dzisiaj Thomas Muller wyjdzie w podstawowej 11 znajdzie się po raz kolejny w odpowiednim miejscu i podtrzyma swoją skuteczność strzelając bramkę

 
Otrzymane punkty reputacji: +25
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
A ja widząc tą masówkę na Bayern postawię dziś na przekór wszystkim ???? Oczywiście nie dziwi mnie fakt, że większość stawia na zwycięstwo Bayernu ponieważ na własnym boisku faktycznie jest faworytem, co w meczach z udziałem Barcy zdarza się bardzo rzadko. Prawdę mówiąc nie kojarzę w tym sezonie meczu, w którym to przeciwnik Blaugrany był stawiany w roli faworyta. Nawet w meczu z Realem w LL na Santiago Bernabeu podopieczny Tito byli faworytami, a przecież przeżywali oni wtedy spadek formy Barcelony, a w dodatku byli po dotkliwych porażkach z Milanem (0:2) i Realem (1:3). Jednak to co prezentuje Bayern w tym sezonie to jest coś niesamowitego. W lidze zdemolowali wszystkich, prezentują ogromną chęć gry, waleczność no i oczywiście skuteczność. Ich bilans bramkowy (zwłaszcza na wyjeździe) sprawia, że chylę przed nimi czoła. Z kolei Barca jak to Barca, nadal traci bramki (choć w lidze nie straciła ich od trzech meczów) ale mimo wszystko wygrywa. Co prawda borykają się z kontuzjami zwłaszcza w obronie jednak prawda jest taka, że jaka para by nie grała na środku obronu, Barca i tak traciła bramki. W pierwszym składzie wystąpi Messi tak więc jakość Katalończyków idzie mocno w górę. Bawarczycy świetnie sobie radzą jednak w LM w tym sezonie przegrali dwa mecze - 1:3 z BATE i 0:2 z Arsenalem. Tak więc widać, że są do ukąszenia również na Allianz Arena.
FC Barcelona @ 3,60
bet365
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
A ja widząc tą masówkę na Bayern postawię dziś na przekór wszystkim ????
Ja nie wiem w ogóle co niektórzy mają z tym pojęciem tzw. &quot;masówki&quot;, co rusz ktoś posługuje się tą przedziwną abstrakcyjną figurą retoryczną.
Przecież w szerszej perspektywie ludziska tańczą tak jak im buk zagra. Obecne kursy dają rozkład szans 1-X-2 mniej więcej wg proporcji 48-26-26.
Nie analizuję wpisów w tym temacie, bo nie są reprezentatywne. W konkursie w temacie obok wytypowało 48 osób 26 na 1, 11 na X, 11 na 2. Procenty: 54-23-23.
Więc wszystko się zgadza, buki zarabiają na marży. Jakby 90% graczy na świecie nagle zaczęło stawiać na Barcelonę to kurs w mig spadłby do adekwatnego poziomu...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Do góry Bottom