>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Półfinał Ligi Mistrzów: Bayern Monachium - FC Barcelona 23.04.2013

dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
W pierwszej połowie aż 11 rożnych. Na bet-at-home dali zakład na over 18,5 rożnych po kursie 2,90 więc myślę, że warto w to uderzyć. Jestem pewien, że tempo w drugiej połowie będzie równie intensywne. Bayern będzie cisnął żeby zdobyć kolejne bramki, z kolei Barca też będzie chciała ukąsić żeby mieć strzeloną bramkę na wyjeździe. Tak więc 8 rzutów rożnych uważam, że padnie bez problemu.
 
A 11

algeroth

Użytkownik
Typowania na dokladny wynik 0-0 , badz 2 , x2 w strone Barcy maja sens.
Na Bayern sadze , ze typuja ludzie &quot;lubiacy ogladac futbol&quot; ale nie do konca ogarniajac temat bukmacherki i o futbolu ogolnie posiadaja niewielka wiedze.Innym typem obstawiajacych sa &quot;wzrokowcy&quot; pozwole sobie ich tak nazwac - czyli Bayern sobie rozgromil paru rywali , w wielkim stylu mistrzostwo , pokonanie Juve itd i mozna sobie postawic na nich pewne pieniadze ale chyba w podswiadomosci nawet najwiekszych laikow siedzi to , ze typ jest wielce ale to wielce ryzykowny i godza sie ze strata i mozna poopowiadac gdzie tylko sie da jak galaktyczny jest monachijski team choc trudno sensownie to zaargumentowac.Oczywiscie , ze Bayern moze zwyciezyc i pozniej zaslyszy sie glosy ów typujacych - &quot;mialem racje , mialem racje ?&quot; z tym , ze to bedzie typowy fart po znikomym zapoznaniu sie z tematem. Po kursie okolo 2 na Monachijczykow wolalbym juz chyba sprobowac w ruletke pograc gdzie matematycznie prawdopodobienstwo co do &quot;1&quot; w tym meczu jest identyczne jak na czarne/czerwone.Jednak gdy widze na betfair w tym momencie kurs 3.80 na Barce bierze mnie smiech.Ostatni raz podobne zjawisko kursowe mialo miejsce chyba z 5 lat temu gdy Barca grala z Realem swietujacym juz mistrza i polfinal LM na OT z MU.
Przez caly dziesiejszy mecz Bayern moze w ogole nie powachac pilki i typowania w posiadanie pilki , ze Bayern bedzie jej mial co najmniej 43 % sa rownie komiczne.Pisanie o zelaznej defensywnie gospodarzy ?? ktos dobrze juz napisal , ze Van Buyten to wieza bez zadnej koordynacji i szybkosci.Dante wybitnym defensorem ?
Javi Martinez jesli niektorzy pamietaja byl nazywany najbardziej przeplaconym zawodnikiem i taka jest niestety prawda.W porownaniu do Busquetsa jest nikim.Ale wsrod wyczynow Bayernu gdzies ta marnosc Martineza umknela uwadze.Schweinsteiger ma &quot;robic gre &quot; ?? Kroosa nie bedzie rzecz jasna.Wiec kto ?? nominalni skrzydlowi ? Katalonia zjada pod wzgledem technicznym niemalze kazdego grajka dzisiejszych gospodarzy.Dodam jeszcze , ze Tito na bank nie postawi na odwazna gre , takze wiec wielkie kontry bawarczykow juz nie wypala.Po kursach na Barce co zawsze powtarzam trzeba zagrac za okreslona kwote oszacowana co do ryzyka z posiadanego budzetu.Obstawianie takie jednych strzalow typerskich na Bayern bo to wielki Bayern swiadczy o malej wiedzy na temat futbolu i bukmacherki.Chyba , ze ktos przedstawi mi dluzszy sensowny argument przemawiajacy za Bayernem to z checia poslucham.Wszystko to pisze moze w nieco agresywnym kontekscie ale mozliwe ,ze w tylko taki sposob dotre do wielkich milosnikow typu na Bayernu.Po spotkaniu rownie ja moge wyjsc na glupka bo uzyje teraz banalnego stwierdzenia - &quot;pilka jest nieprzewidywalna&quot; ale w przeciwienstwie do wiekszosci kibicow , typerow potrafie przyznac sie do pomylki i normalnie pozniej podyskutowac.Moj ostateczny typ przed meczem.
Bede dla Ciebie w tym momencie tak samo arogancki i wyśmiać moge teraz twoje wszystkie aspekty czysto piłkarskie Barcelony. Ja pisałem o plusach Bayernu, inni pisali, a ty wyśmiewczo dalej próbowałeś wszystkim wmówić, że Barca Barca i boisko zweryfikuje. Gdzie ta Barcelona? Strzał na bramke był dzisiaj?
Ale spoko statsy były 60% piłki, 600 podań.
Ale ok. Jak to powiedziałeś, na Bayern stawiają &quot;wzrokowcy&quot; i ludzie nie posiadający żadnej wiedzy na temat piłki.
Milan, ledwo co.
PSG ledwo co.
Levante w lidze, ledwo co.
Gdyby nie upadki Realu we wrzesniu to nawet LaLigi by Barcelona nie powąchała w tym roku. Ale spoko, z hukiem wypadła z Pucharu Króla dostając u siebie 3-1 od Realu, z hukiem wypada z LM.
Moze to nie koniec ery Barcelony, ale uważam, ze to koniec stylu &quot;tiki taka&quot;
Teraz w piłce będą karty rozdawać kluby grajace szybka piłke tj Manchester United, Bayern, Real czy chociażby Milan.
 
airborne 105

airborne

Użytkownik
BAYERN MONACHIUM pokazał dzisiaj miejsce BArcelony w świecie piłkarskim.

Sam typowałem bardzo dużą sumę pieniędzy na BAYERN i dzięki temu zarobiłem więcej niż nie jedna osoba która pracuje caly rok....

Ci co obstawiali Barcelone lub x2 nie mają pojęcia o obstawianiu. Wystarczylo przyjrzeć się ::

1. BRakom w Obronie Barcelony

2. Słabą ostatnią dyspozycją w meczach z PSG i Levante....

3. Messi po kontuzji.... (Czyli kij z kontuzją i tak masz grac...)

4. BAYERN niszczy każdego na swojej drodze w ostatnim czasie.


TYLE. Nie jestem mądry po fakcie.....każdy szanujący się bukmacher przyzna mi racje...

A najśmieszniejsza jest cisza ... (pamiętam Napinke jak wygrali z Milanem 4-0...)


BAYERN FINAL.... żadna ekipa w LM nie dalaby im rady na ten moment.
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Ci co obstawiali Barcelone lub x2 nie mają pojęcia o obstawianiu. Wystarczylo przyjrzeć się ::

1. BRakom w Obronie Barcelony

2. Słabą ostatnią dyspozycją w meczach z PSG i Levante....

3. Messi po kontuzji.... (Czyli kij z kontuzją i tak masz grac...)

4. BAYERN niszczy każdego na swojej drodze w ostatnim czasie.


TYLE. Nie jestem mądry po fakcie.....każdy szanujący się bukmacher przyzna mi racje...

A najśmieszniejsza jest cisza ... (pamiętam Napinke jak wygrali z Milanem 4-0...)


BAYERN FINAL.... żadna ekipa w LM nie dalaby im rady na ten moment.
Dobre sobie. Widać, za to jakie Ty masz pojęcie o piłce. Ten mecz i ta faza ligi mistrzów to było takie spotkanie które ciężko było typować przed meczem (jednak po meczu okazało się, że wcale nie tak ciężko -ale po meczu), gdyż to jest już tak wyrównany poziom, że o wyniku mogły decydować małe szczególiki, detale. Sam jestem piłkarzem i wiem co mówię. Sam typowałem x2 i sam teraz gratuluję Bayernowi. I sam pisałem przed meczem, że żaden Bartra tylko raczej Abidal, żaden statysta Sanchez czy jeździec bez głowy Pedro tylko Tello, a Iniestę przesunąć do ataku a w jego miejsce na pomoc Fabregasa - takie coś dałoby nam większą pewność w utrzymaniu piłki ale na połowie przeciwnika i jakieś akcje ofensywne,może chociaż jednego gola i jakąś szansę w rewanżu a tak owych szans już praktycznie nie ma. A wracając jeszcze do Twojego wątku to zobaczymy jak Bayern poradzi sobie w finale z Realem (uważam, że właśnie z królewskimi przyjdzie im się zmierzyć), bo rok temu też byli takim faworytem i co?? przeszli ledwo po karnych. A w finale?? byli dużo lepsi ale przegrali. I piszę to tylko po to, że też mogłeś grać (ja też z resztą) w tamtym roku za dużą kasę na &quot;lepszy&quot; Bayern i co?? przegralibyśmy oboje. Bo taki właśnie jest sport, tak piękny jest futbol. A jeszcze na takim poziomie to powtórzę: detale i jeszcze raz detale.
 
solara 38

solara

Użytkownik
Głupoty teraz piszecie. Przed mecze wielu z nas widziało w Bayernie znacznego faworyta (ja również) i tak się też stało. Dziwne, żeby Messi wchodził na najważniejsze mecze w takiej dyspozycji fizycznej i przechylał szale... Pisałem o tym przed meczem, więc nie będe powielał swoich myśli. Dzis Bayern dał zarobić? Tym czujnym, nie oceniającym meczu po nazwie drużyn na pewno ???? .
 
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
algeroth - nadal niczego nie rozumiesz.Moj typ i moje wnioskowanie jak pokazal mecz nie sprawdzily sie i Bayern zasluzenie rozgromil Barcelone.
Przyznaje - mylilem sie odnosnie tego meczu , typowania tegoz meczu.Popelnilem blad.Typ moj nietrafiony.Moje argumenty przemawiajace za Barcelona nie sprawdzily sie i plusy Bayernu , ktory w pelni zademonstrowal je na tle dzisiejszego przeciwnika nie byly przeze mnie dostrzegane w poprzednich spotkaniach.
Poczatkowy scenariusz mojej wersji sie zgadzal i Barca zagrala cofnieta probujac szanowac pilke , tu plus dla Tito V. ale chyba juz zbytnio nasycil sie swiadomoscia , ze to wystarczy.Barca probowala zagrac ostroznie i defensywnie ale kompletnie zapomniala , ze trzeba tez stwarzac okazje strzeleckie.Wystawienie Messiego , ktory truchtal po boisku i mial pare zrywow , szybszych prob ogrania rywala na moze polowie swoich normalnych warunkach to bylo idiotyczne.
Tito V. potwierdzil , ze trenerskie i kalkulacyjne iq ma na poziomie 10 latka.Mocne slowa z mojej strony ale dosadnie trzeba to nazwac.Podejrzewam , ze to sam Messi za wszelka cene chcial wystapic w tym meczu znajac swoj obecny stan a Tito po prostu sie ugial.Messi zapewne nie pomyslal wraz z Tito , ze zaszkodzi swej druzynie ,ale tak bardzo chcial im pomoc.Pewna era w Barcelonie sie konczy.Nie wiem czy kontynuacja by &quot;Dume Kataloni&quot; prowadzil nadal trener typu Pep czy Tito ma sens.
Puyol , Xavi sa juz u konca wspanialej kariery.Dawny Dani Alves gdzies przepadl i ma juz 30 lat.Pedro czy tez Alexis odstaja poziomem od godnego partnerowania Messiemu.Dzis to wszystko zlozylo sie na tegie lanie od genialnego Bayernu ( teraz w pelni swiadomosci moge tak o nich powiedziec) a czy to kolejny wyjatkowy niepowtarzalny team potwierdzi final , nie zwazywszy na kogo tam trafia.Jeszcze niewielki procent szans istnieje na to , ze Barca odrobi straty w rewanzu ale juz w sumie miedzy bajki mozna to wsadzic.
Z tym , ze rewanz na miejscu trenera Barcy potraktowalbym smiertelnie powaznie pod katem &quot;czasu zmian&quot; i przydatnosci zawodnikow co dzisiaj nie wystapili w nastepnym sezonie.Tito jednak jest trener przecietnym( mowie to na podstawie wspolpracy z Guardiola jak i calego obecnego sezonu).Barca musi probowac odrobic straty w rewanzu.Przynajmniej taka mysl musi jawic sie w ich swiadomosci.Mozliwosci pilkarskie jak najbardziej ich do tego upowazniaja.Chocby kierujac sie tym , ze w pilce &quot;nie takie cuda sie dzialy&quot; i &quot; dopoki pilka w grze&quot;.
W Katalonii powinna trwac wielka mobilizacja i na poczatkowe minuty w rewaznu wyjsc z wiara niebezpodstawna , ze mozna uzyskac awans.Jesli w pierwszej polowie plan sie niepowiedzie i awans nabierze romiaru juz prawdziwego cudu trudno.Trzeba sprobowac i pokazac sie z jak najlepszej strony a byc moze mlodsi gracze jak Thiago , Montoya przejda do historycznego sukcesu.Teoria praktycznie , ktora nie moze miec miejsca i kursy na betfiar - spodziewam sie 1.02 , 1.03 na awans Bayernu w pelni adekwatne.
Pisze tak sporo o Barcelonie z tego wzgedu , ze ich gra od dlugich lat przeze mnie jest najbardziej analizowana i czesto tez podziwiana.W typowaniach od razu dodam nigdy nie kieruje sie zamilowaniem , nienawiscia do klubow.Jesli kogos nie przekonuja moje slowa prosze zajrzec na dwumecz z Milanem i moje wpisy.
Dzisiaj sila Bayernu na tle Barcy zostala w pelni zademonstrowana , Barcy bez pomyslu , oslabionej w defensywie bez wiary w sukces i tak po prawdzie w 10 i pol zawodnikow.Nie umniejsza to wyczynu Bayernu bo naleza im sie gromkie brawa , chce tylko zaznaczyc przyczyny porazki Barcy.
Pytanie jeszcze do uzytkownika algeroth - o jakich Ty plusach i inni pisaliscie ? super sezon w bundeslidze ? super skrzydlowi ? Barca slaba ? Czy to sa te argumenty ? statystyki ? statystki sa pomocne ale co oczywiste nie graja i trzeba umiec z nich umiejetnie korzystac i wyciagac wnioski.
To sa te wielkie argumenty ? cos w stylu - &quot; krotko i na temat&quot; ? Dlaczego tak nagle po meczu zrobiles sie dumny ? Jesli ci wszyscy typujacy na Bayern algeroth posiadaja podobna wiedze do Twojej a jak przed meczem wspomnialem , ze raczej tak jest skoro na forum bukmacherskim nie doczekalem sie wyczerpujacej odpowiedzi od w sumie nikogo kto uswiadomilby mi wielkosc Bayernu Nic algerot i inni nie osiagna w powaznym obstawianiu.
Mozna i trafic typy podobne do tego spotkania ale predzej czy pozniej a raczej predzej algeroth zorientujesz sie , ze masz o tym wszystkim znikome pojecie.
Tak trudno przelac swoje mysli , spostrzezenia na papier ? &quot;ubrac&quot; je w odpowiednie slowa ? Nie chce byc zlosliwy ale jutro przykladowo w meczu BvB z Realem ma byc remis ? bo obydwie druzyny najprawdopodobniej zostana wicemistrzami swoich lig ? albo Real wygra bo skupil sie na LM i lige oddal Barcelonie ? maja jednego z dwoch najlepszych pilkarzy swiata - czyli Ronaldo ? Mourinho to trener sukcesu ? moze to nie do konca trafne przyklady Twojego rozumowania i innych ale na Wasze przelozenie to takie wlasnie gadaniny.
Oczywiscie niekiedy pewne fakty , sa jakby najwazniejsze i glowne i z nich powstaja kolejne juz poboczne fakty.Jeszcze z Twojego pisania algeroth mozna zrozumiec , ze wszyscy obstawiali na Bayern i teraz trafili swoj typ i jest super.Czy , ze wszyscy cos robia i mowia oznacza , ze ja tak samo mam postepowac ? i nie moge miec wlasnych przemyslen ? zwlaszcza , ze nie za bardzo wiadomo dlaczego oni tak postepuja ale parskna pare zdan i niby wiecej nie trzeba wiedziec i wszystko jasne ? Dzisiaj Tobie czy innym sie udalo trafic ale o systemtycznosc tego bedzie trudno.Rowniez moglem sobie powiedziec przykladowo przed meczem rewanzowym Barcy z Milanem slowa
jakich Ty dzisiaj uzyles i nie zaglebiac sie dalej i nie szukac optymalnych , pewnych typow , tez bym mogl odniesc sukces w takowych typowaniach i czasem trafnie typowac i miec racje bo palnałem pare slow i moze tez moj typ bedzie trafiony.
To tak jakbys namawial do tego by nie myslec dosc intensywnie i nie zdobywac wiedzy bo to nie jest potrzebne i to nic nie da a czasem i tak cos sie fartnie jak w przyslowiu &quot; nawet slepej kurze czasem trafi sie ziarno&quot;.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
BAYERN MONACHIUM pokazał dzisiaj miejsce BArcelony w świecie piłkarskim.

Sam typowałem bardzo dużą sumę pieniędzy na BAYERN i dzięki temu zarobiłem więcej niż nie jedna osoba która pracuje caly rok....

Ci co obstawiali Barcelone lub x2 nie mają pojęcia o obstawianiu. Wystarczylo przyjrzeć się ::

1. BRakom w Obronie Barcelony

2. Słabą ostatnią dyspozycją w meczach z PSG i Levante....

3. Messi po kontuzji.... (Czyli kij z kontuzją i tak masz grac...)

4. BAYERN niszczy każdego na swojej drodze w ostatnim czasie.


TYLE. Nie jestem mądry po fakcie.....każdy szanujący się bukmacher przyzna mi racje...

A najśmieszniejsza jest cisza ... (pamiętam Napinke jak wygrali z Milanem 4-0...)


BAYERN FINAL.... żadna ekipa w LM nie dalaby im rady na ten moment.
Każdy szanujący się bukmacher ? WTF ? Kto według Ciebie jest bukmacherem ?
Co to jest k.... za żenada, jakiś gimbus wchodzi i po meczu chwali się ile on to nie postawił na wygraną Bayernu, żałosne jest to tym bardziej ze względu na fakt że przed meczem nie widać było żeby zabrał głos, to teraz po meczu każdy może być mądry, gdzie są moderatorzy, przecież takie posty takich IDIOTÓW jak ten śmieszny Airborne( wiem że dostanę ostrzeżenie ale ciężko się powstrzymać od napisania prawdy) powinny być od razu usuwane.
Szkoda że jeszcze analizy pajac po meczu nie zrobił.
I nie jestem żadnym kibicem Barcy, wręcz przeciwnie cieszy mnie ich porażka, ale bez przesady.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
guernica 584

guernica

Użytkownik
Podpisuję się obiema rękami pod tym co napisał MistrzAA.
Co do ostrzeżenia za niby obrazę użytkownika forum to powiem tak - moderatorzy powinni rozdawać ostrzeżenia za takie posty jak ten napisany przez Airbone. Ciężko czasem zachować spokój jak się czyta takie bzdety. Już tu jeden taki jest na tym forum. Jak mu się prawdę prosto w oczy pisze to od razu leci ze skargą do moderatorów.
 
duda 380

duda

Użytkownik
Barcelona przekazała pałeczkę. Najlepsza drużyna ostatnich lat, oddała miejsce najlepszej drużynie obecnie, która będzie rządzić przez najbliższych kilka lat.
 
A 11

algeroth

Użytkownik
Duda, chyba zbyt pochopne wnioski wyciagasz. Moim zdaniem jak przyjdzie guardiola i będzie chciał wprowadzić tiki take to bayern będzie dalej sredniakiem.
Teraz za kadencji Hejnkesa( nie wiem jak to sie pisze) graja cudownie ale jak to będzie za rok?
Po drugie wydaje mi sie, ze w bayernie może być taki problem ja w city. Powoli robi sie tam za dużo gwiazd. Mogą powstać konflikty itp..
Dlatego nie wysuwaj wniosków że Bayern przejął paleczke.
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Niezwykle szybko niektórzy już dokonują koronacji. Bayern przegrał 2 finały LM w ostatnich 3 latach, poza swoim krajowym podwórkiem mają jak na razie mentalność wielkiego przegrywającego i &quot;wiecznie drugiego&quot;.
Temat będzie aktualny jeśli faktycznie Heynckes sięgnie po zwycięstwo w finale, na ten moment stwierdzenia o dominacji Bayernu w Europie są tylko i wyłączenie myśleniem życzeniowym.
 
el_mago 43

el_mago

Użytkownik
Dokładnie zgadzam się z moim przedmówcą (AuroksReno). Czytam fora przeróżne i już jest wszystko podzielone, rozdane, nie trzeba oglądać dalej Ligi Mistrzów,hehe. Real-Bayern finał i wygrana Bawarczyków. BVB jeszcze dziś wieczorem gra Panowie, a potem jest jeszcze rewanż w Madrycie. BVB to zespół tej samej klasy co Bayern. Nie patrzcie na tabele Bundesligi. Oni mają tylko 13-14 piłkarzy klasy światowej, Bayern około 20. Cel był jasny, zwojować Ligę Mistrzów. A miało być inaczej? 2lata z rzędu upokarzali Bayern, a apogeum nastąpiło w berlińskim finale rok temu. Zdobyli wszystko w Niemczech. Uli Hoeness wielokroć ironizuje pod adresem Watzke jaka to BVB jest słaba, że chciał BVB w półfinale, bo to najsłabsza ekipa w półfinale. Bayern to pyszałki, które nawet po porażce 2-5 i wcześniejszych 4 w Bundeslidze twierdzili, że to oni są lepsi. Hoeness po sukcesach jak i jego świta umniejszali sukces BVB mówiąc o Bayernie, które walczy w Europie i ma sukcesy na arenie miedzynarodowej, a BVB to podwórkowy klub. Do dziś ich bolą te porażki, śmiem twierdzić, że to Hoeness &#39;puścił farbę&#39; o Goetze przed półfinałem. Oni nie znieśli by myśli, że znów gdzieś BVB jest lepsza (patrząc na wynik), bo oni tego nigdy nie powiedzą, nawet jak przegrają z nimi finał Ligi Mistrzów. Ja dalej swoje i tyle. Wierzę w finał niemiecki, w to zainwestowałem i co więcej wierzę, że wygra w nim ten &#39;słabszy&#39;, czyli BVB.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Co do meczu to Bayern ZMIAŻDŻYŁ Barcelonę fantastyczna gra z kontry żadnego oporu ze strony przeciwnika Robben i Ribery ładniej określe wchodzili jak w masło w pole karne . Przy tak dobrze naoliwionej machinę i o ile utrzymają obecną formę jeszcze miesiąc w finale może paść tylko jeden wynik . Co do samej Barcelony tragedia ... skąd oni wytrzasnęli tego Bartrę ?? na półfinał LM wystawiać takiego młokosa bez doświadczenia ?? Transfery w lecie jak nie większa rewolucja w składzie .
 
Do góry Bottom