>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Over/Under- ATP_Open

atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
ZENIT PETERBURG vs CSKA MOSKWA
Typ: Under 175.5
Kurs: 1.91
Bukmacher: 5dimes


Link do Oddsportal

Krotka notka: Meczyk na szczycie, Zenit 3 w tabeli z bilansem (12-3) bedzie podejmowal u siebie dla wielu najlepsza druzyne starego kontynentu, CSKA Moskwa(14-1). Bukmacherzy przewiduja tutaj spotkanie na wysokim poziomie i linie oscyluja na poziomie 175. Excel oscyluje tutaj 164-167 takze mamy ciut zapasu. W Unibecie linia under 165.5 po 3.55 takze jak kto woli, ja jednak nie bede ryzykowal i pogram under 175.5 w tym meczu, jak bedzie to zobaczymy. Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
LIAONING vs GUANGSHA
Typ: Under 214.5
Kurs: 1.91
Bukmacher: 5dimes

Link do Oddsportal

Krotka notka: Na dzisiaj proponuje typ po raz kolejny z chinskiego basketu. Mecz za 1,5 godzinki ale nie ma sie tutaj co rozpisywac. Oddsmakerzy wystawili linie 214.5, z kolei Excel oscyluje 203-206. Czy Excel znow bedzie lepszy niz Vegas i znow da zarobic? Mam nadzieje ze tak. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
TAMPERE vs KOUVOT
Typ: Under 165
Kurs: 1.91
Bukmacher: 5dimes

Link do Oddsportal

Krotka notka: Z Chin przemieszczamy sie do Skandynawii. Mecz za 20 min, wiec krotko i na temat. Oddsmakerzy oscyluja 165, unibet 163.5 po 1.93. Excel tutaj oscyluje 159-162. Jak linka na live wzrosnie do 175(to tylko 10 od lini) to mozna atakowac under chyba ze wydarza sie cuda. Ja zaufam Excelowi i gramy tutaj under w pre 165 w 5Dimes. Po tym typie bedzie podliczenie.Pozdrawiam i Trzymajcie kciuki!
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
BOCA JUNIORS vs OBRAS
Typ: Under 162.5
Kurs: 1.91
Bukmacher: 5Dimes

Link do Oddsportal

Krotka notka: Meczyk za godzinke. Bukmacherzy wystawiaja linie 162.5, gdzie Excel oscyluje tutaj 152-155. To oznacza ze mamy 7 pkt zapasu.Bukmacherzy za bardzo chyba sie tutaj posluguja h2h a nie jest to jedyny wyznacznik wystawiani lini. Jak bedzie zobaczymy! Do Zobaczenia za godzinke.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
RIGA vs NOVGOROD
Typ: Under 177.5
Kurs: 1.87
Bukmacher: Unibet

Link do Oddsportal

Krotka notka: Dzisiejsza wpadka idzie w zapomnienie. Na teraz polecam zagrac Under 177.5 w meczu powyzej. Mamy prezent od bukmacherow Jako ze Excel oscyluje tutaj 166-169, i ani punktu wiecej. Nie wiem skad bukmacherzy wzieli az 177.5. Jesli sie obejdzie bez cudow typu dogrywka to powinno wejsc.Plusem rowniez jest ze po nocnej wpadce jesli ktos pogral ze mna under w Boca i przegral to tym razem nie pogra a underek wejdzie. Ja bede sie trzymal twardych zasad i nie bede zmienial formul w Excelu tylko dlatego ze jeden under nie wszedl. Do zobaczenia!.
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
jamarkus 196

jamarkus

Użytkownik
RIGA vs NOVGOROD
Typ: Under 177.5
Kurs: 1.87
Bukmacher: Unibet
Link do Oddsportal
Krotka notka: Dzisiejsza wpadka idzie w zapomnienie. Na teraz polecam zagrac Under 177.5 w meczu powyzej. Mamy prezent od bukmacherow Jako ze Excel oscyluje tutaj 166-169, i ani punktu wiecej. Nie wiem skad bukmacherzy wzieli az 177.5. Jesli sie obejdzie bez cudow typu dogrywka to powinno wejsc.Plusem rowniez jest ze po nocnej wpadce jesli ktos pogral ze mna under w Boca i przegral to tym razem nie pogra a underek wejdzie. Ja bede sie trzymal twardych zasad i nie bede zmienial formul w Excelu tylko dlatego ze jeden under nie wszedl. Do zobaczenia!.
Gdzie to 6 liga bułgarska czy burundii ?
Przepraszam za przytyk ale podawanie co to za zawody koszykówki, ułatwia obstawianie
Pozdrawiam ????
DO USUNIĘCIA ;)
 
funkacid 114

funkacid

Użytkownik
Gdzie to 6 liga bułgarska czy burundii ?
Przepraszam za przytyk ale podawanie co to za zawody koszykówki, ułatwia obstawianie
Pozdrawiam ????
DO USUNIĘCIA ;)
Tak serio, to dzis popoludniu jest moze z 20 spotkan, rzutem oka znajdziesz. To liga VTB.
 
areck 213

areck

Użytkownik
Sorry za offtop, ale podając link do oddsportal autor w praktyce podaje wszystko, czego tylko typer może wymagać. Robi tutaj mega robotę, ułomnością jest dopraszanie się o dalsze instrukcje.
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Jezu, jak można być takim tępym!!!!! Przecież podany jest link a w nim wszystko opisane:zy3ou: Może niech autor tematu jeszcze obstawi za was a potem prześle kase. Tylko pocztą, bo pewnie numeru konta też nie będziecie potrafili sprawdzić:mrgreen:
Sory za offtop ATP ale sam przyznaj że nóż się sam w kieszeni otwiera czytając posty niektórych.
 
Do góry Bottom