>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

OUTLET

zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
witam. poprowadze tu swoj temat pod tytulem OUTLET (koncówka serii). system polega na progresywnym stawkowaniu kursu ok 2,0-2,3. biore pod lupe wszystkich faworytow w pilce noznej korzystajac z bet365. osobiscie gram to juz dluzszy czas na betfair. mecze kazdego dnia wrzucam do 10 wirtualnych koszy. obserwuje passy nie stawiajac na te zdarzenia ani grosza. dopiero gdy, w ktoryms koszu ulozy sie czerwona passa 5 nietrafionych z rzedu wtedy wchodze do gry na pierwszym poziomie stawkowania. stawkowanie FK czyli:
1poziom 1j (w moim przypadku 30 funtow)
2 poziom 2j (60GBP)
3 poziom 4j (120GBP)
4 poziom 7j (210 GBP)
gdy wchodzi na 4 poziomie to gram ponownie pierwszy
5 poziom (suma 2 poprzednich) 11j (330GBP)
gd wchodzi na 5 poziomie to przesuwamm sie 2 poziomy w dol czyli na poziom 3
6 poziom 18j (540GBP) itd...
bede tu podawal typy tylko wtedy gdy zaczne stawkowanie na pierwszym poziomie. nie ma sensu prowadzic tu brudnopisu z dziesiatkami typow dziennie, ktore i tak wiadomo z gory, ze wchodza na poziomie 42-47%.
budzet moj wynosi 6 tys funtow co pozwala mi stawkowac do 9 poziomu czyli maks za 2280 funtow.
 
P 0

phml1

Użytkownik
Brzmi ciekawe, jednak myślę że bez konkretnych przykładów dla wielu będzie to nie do końca zrozumiałe (np. dla mnie :p).
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
bo to jest ciekawe z tym, ze wiekszosc zakladow jest wirtualnych. poprostu gram na papierze i czekam na czarną passe. jak 5 razy &quot;nie wejdzie&quot; to dopiero zaczynam grac progresywnie za 1j. bezpiecznstwo. ale ostatnio wszystko wchodzi i nastala tzw cisza.
 
N 3

navson

Użytkownik
Najprościej rzecz ujmujac ten sposób gry zakłada, że nie można przegrać 14 razy z rzędu stawiając kurs 2.0-2.3 ?


Troszke to czasochłonne
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
najprosciej rzecz ujmujac tak wlasnie jest. czasochlonne. zgadzam sie. bezpieczenstwo ponad wszystko. ale tak jak napisalem wczesniej, sledzac codziennie rynki pilkarskie i faworytow o kursie 2,0-2,3 mozna ich wylapac minimum 600 miesiecznie. rozlozyc na 10 grup po 60 (bo czesto sie godziny meczy nakladaja na siebie). srednio 15 razy trafia sie seria minium 5 nietrafionych z rzedu co pozwala nam zarobic min 15 jednostek miesiecznie.
 
P 0

phml1

Użytkownik
a jakoś szczególnie selekcjonujesz mecze? czy wrzucasz do &quot;wirtualnych koszy&quot; od góry do dołu jak leci byle czasy się nie pokrywały bazując na samych kursach?
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
jak leci. godziny tez sie moga pokrywac, bo jesli widzisz np, ze w koszu nr 2,3,5, 7,9 przed chwila weszly mecze wiec smialo mozesz do kazdego wrzucic po 5 spotkan losowo. jesli gdzies sie ulozy w passe 5 nietrafionych to wtedy kolejny idzie za kase. w sobote np to zapelniam kosze na 5 kolejek naprzod i robie podsumowanie o 18 jak juz mecze w uk sie pokoncza (3pm kick off). nawet zrobionoa zostala symulacja w excelu dla 30 tys zdarzen ze skutecznoscia 44% i wychodzi na to, ze stawkujac FK i omijajac passy 5 nietrafionych to naprawde nie wiem co musialoby sie stac , zebys zabnkrutowal. a meczy nigdy nie selekcjonuje. pilka to moja pasja od 25 lat ale jesli ja mowie, ze wygra zepol A to na 90 procent nie wygra ????
 
oskar1709 39

oskar1709

Użytkownik
No ciekawe, ciekawe ;) Teraz sezony halowe w pelni wiec mozna pokombinowac tak samo na zdarzenie dwudrogowe po kursie 1,5 - 1,7 i grac jesli bedzie seria 2-4 meczow nietrafionych. Nie liczylem jeszcze ale prawdopodobienstwo pewnie bedzie podobne ;)
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
tak mozna grac wszytskie kursy. i progresje na remisy i na kurs 1.5. poprostu po paru latach doszedlem do wniosku, ze zaden system stawkowania nie udzwignie czarnych serii. jedyne WYJSCIE TO WEJSCIE ???? w gre w trakcie jej trwania (czarnej passy).
malo tego. gdy dochodzi jakis kosz do pulapu np 10tego poziomu mozna zastosowac ROZBIJANIE. przyklad: 5 razy na papierze nie weszlo. wchodzimy z 1j. nie weszlo. 2j nie weszlo. 4j nie weszlo. 7j nie weszlo. 11jednostek rozbijamy na 10 koszy po 1,1j. z tym, ze wtedy zysk jest zamrozony, bo musimy sie trzymac zasad i czekac az w ktoryms koszu pojawi sie czarna passa 5 niuetrafionych. wtedy gramy za 1j + 1,1j. prawdopodobienstwop bankructwa wyniesie wtedy 0,000001 % szansy. zartowalem ;)
 
P 0

phml1

Użytkownik
tak czy siak zaintrygowal mnie ten sposob gry i mysle ze przy lekkiej modyfikacji rzeczywiscie moze przynosic zyski ????
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
to przynosi zyski i jest bezpieczne. dla mnie jest oplacalny z jednego wzgledu. ten sposob grania daje 100% zysku w ciagu roku. ale cos za cos. zeby wyrobic te 100% trzeba wziasc pod lupe ok 7500 zdarzen w ciagu tych 12 miesiecy, a to oznacza, ze w trakcie sezonu pilkarskiego wszystkie weekendy spedzamy patzac na livescore.com, a bardzieej na futbol24.com, bet365 i betfair. trzeba byc ostro uzaleznionym od systemu i miec mega duzo czasu. inaczej nie ma sensu sie za to zabierac. z gory odradzam rulete, ktora przyspiesza proces ???? tzn przyspiesza ale proces bankructwa.
 
J 14

jan1051

Użytkownik
nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale czy Ty analizujesz tylko te zespoły które mają kurs na zwycięstwo powyżej 2? A co jeżeli zespół ma czarną passe 7 spotkań i 8 spotkanie jest za za kurs na ich zwycięstwo 1,6 wtedy też na nich stawiasz? wtedy Ci się chyba nie zwróci
pzdr.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
nie analizuje meczy ani zespolow. kurs na faworyta musi wynosic 2,0-2,3 na bet365. nie biore pod lupe meczy gdzie kurs na faworyta miesci sie w moim przedziale ale kurs na druzyne przeciwna nie jest wyzszy niz 3,00. przyklad: szkocja division2, forfar v airdrie utd. kurs na gospodarza: 2,25, a na goscia: 2,87. ODPADA.
takim sposobem dzisiaj na bet365 znalazlem 29 spotkan z faworytem w przedziale kursowym 2,0-2,3 gdzie kurs na underdoga jak i na remis jest niemniejszy niz 3,0.
NIE INTERESUJA mnie passy poszczegolnych zespoow. mam na dzisiaj liste spotkan. ukladam je godzinami rozpoczecia meczu, czyli na pierwszy ogien ida te najwczesniejsze i wrzucam je LOSOWO do 10 koszykow. jesli w jakims koszu piec razy z rzedu nie wejdzie to wtedy zaczynam stawkowac gotowká od 30 funtow.
dochodzac do sedna i odpowiadajac jan1051 na Twoje pytanie. czarna passa w jednym z dziesieciu koszy ulozy mi sie z 5 roznych spotkan dobranych losowo. Np sytuacja w koszu nr 7 wyglada na dzisiaj tak, ze ostatni mecz mi wszedl w nim wiec czarna seria wynosi 0. czekam az ulozy sie w 5 spotkan zaczynajac od dzisiejszego meczu: Millwall - Portsmouth. Millwall jest faworytem. ale jesli nie wygra to nie znaczy, ze w koszu nr 7 bede gral tylko Millwall. 2 godziny pozniej jest inny mecz:Middlesbrough - Hull i to on bedzie w tym samym koszu probowal przerwac passe. pozdrawiam
 
R 23

rutra

Użytkownik
Ciekawy pomysł, no ale weźmy ten Millwall. Załóżmy, że nie wejdzie i 5x z rzędu nie wejdzie, a za 6. razem ta drużyna będzie faworytem i kurs np. 1.6, co wtedy dalej stawiasz na ten zespół czy odpuszczasz? A jak załóżmy 5x nie wejdzie i wtedy stawiasz, szósty, siódmy raz nie wchodzi i nagle kurs 1.6 na tę drużynę i wchodzi a ty nie postawiłeś to co wtedy?
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
jakie millwall??? jakie kursy 1,6???? ja chyba nie potrafie wytlumaczyc w takim razie prostej zasady, ktora sie kieruje. masz na dzisiaj w bet365 np 30 spotkan gdzie kurs na faworyta wynosi 2,0-2,3. na remis jest niemniejszy niz 3,0. to samo na niefaworyta (nie mniejszy niz 3,0). wytnij sobie z papieru 30 malych karteczek. na kazdej napisz kto z kim gra. 30 spotka = 30 karteczek. masz wtedy 30 karteczek z 30 meczami z faworytami o kursach 2,0-2,3. wez 10 sloikow. odkrec nakretki ???? wrzuc losowo po 3 karteczki do kazdego sloika. bedziesz mial po 3 karteczki w kazdym sloiku. na koniec dnia gdy juz bedziesz znal wyniki, wyciagaj z zamknietymi oczami karteczki ze sloika pierwszego. pierwsza karteczka ze sloika pierwszego. faworyt nie wygral. druga karteczka ze sloika pierwszego. faworyt wygral. 3 karteczka ze sloika pierwszego faworyt nie wygral. odnotuj, ze po pierwszym dniu passa w sloiku nr 1 wynosi 1. kapiszi? millwall nie bedzie grac w ten sam dzien 6 razy.
 
R 23

rutra

Użytkownik
No trochę mi się rozjaśnia, ale dalej tego nie rozumiem ????

Masz powiedzmy 10 karteczek w 1 słoiku i 6 nie weszło, a 5 weszło, czyli -1. No i co teraz stawiasz, dalej jakieś karteczki losujesz do tych słoików czy co. Trudny ten system ????
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
hehehe. juz prawie, prawie zalapales. ale skoro masz 10 karteczek i wg ciebie na 10 karteczek moze byc 5 trafionych, a ... 6 nietrafionych to ja wysiadam. na pierwszej stacji ????
 
leooo90 5

leooo90

Użytkownik
A ja mam pytanie inne. Nie weszlo 5 meczy pod rząd, przykladowo tak to wygląda:

A(f)-B
C(f)-D
E-F(f)
G(f)-H
I(f)-J

f - faworyt

I co dalej? Od teraz obstawiasz zespoły A,C,F,G,I? Dobrze rozumiem?

A tak pozatym bardzo ciekawy system ???? i chetnie go wciele w zycie ????
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
zaczyna do mnie pomalu docierac co jest dla wiekszosci niejasne. ten system nie opiera sie na zadnych analizach. nie trzymam sie zadnych zespolow i nie wyczekuje ich zlej passy. kazdy mecz do koszykow jest dobierany losowo. Losowo!! oparty jest na jednym zalozeniu, a mianowicie:

PRZY SKUTECZNOSCI KURSU 2,0 NA POZIOMIE 42-47% I OMIJANIU CZARNYCH
SERII POPRZEZ WCHODZENIE DO GRY PO 5 NIETRAFIONYCH Z RZEDU SYSTEM STAWKOWANIA ZWANY JAKO FK SIE SPRAWDZA.
 
Do góry Bottom