>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher OtoBet - Wpłaty/Wypłaty

otobet 115

otobet

Użytkownik
Witamy

Tylko pierwsza wyplata jest darmowa. Do każdej kolejnej zostanie doliczona prowizja operatora (2%). Niestety nie mamy informacji o zmianach w tym aspekcie.

Pozdrawiamy zespół otobet
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Witamy.
Pana sprawa przekazałem do odpowiedniego działu w celu weryfikacji. Gdy tylko otrzymam informacje wrócę do Pana na pw.
Pozdrawiam zespół otobet
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Wypłata co prawda dopiero po tygodniu ale jednak doszła na Skrill, to tak dla osób które mają wątpliwości czy komuś w ogóle wypłacają ;)
Tu muszę pochwalić support Otobet z forum, w weekend dostałem odpowiedź że zajmie się moją sprawą i w poniedziałek dostanę odpowiedź i rzeczywiście dziś rano kasa na koncie.
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Ja zleciłem wypłatę 27.09.2016 na konto skrill o do dzisiaj nie mam pieniędzy. Support i telefon nie odpowiada. Zaczynam się martwić że kasa przepadła. Mam nadzieję że tak nie będzie. Może ktoś na forum się odezwie i zajmie się tym tematem.
Witam, Poproszę o Pana login na PW chętnie zajmę się tą sprawą.
Pozdrawiam Zespół Otobet
 
P 0

pudzior

Użytkownik
Witam

Bardzo proszę o pomoc lub jakąkolwiek informację kiedy moja wypłata zostanie przekazana na moje konto.

Z racji, że nie mogę wysłać pm jako, że dopiero się zarejestrowalem ( zresztą specjalnie aby znaleźć tutaj pomoc właśnie przy tej sprawie) podaje mój login: [email protected]

Wypłata zlecona grubo ponad dwa tygodnie temu. Jak grałem, wplacalem, weryfikowane się to wszystko było ok, odkąd zlecilem wypłatę zero kontaktu ze strony supportu.
 
ogarniety 246

ogarniety

Użytkownik
Czy ktoś otrzymał w ostatnim czasie wypłatę z tej firmy? Jeszcze działają..?
Ja na swoją czekam już ponad tydzień, zero odpowiedzi na maile do supportu, a konto świeżo zweryfikowane..
u mnie to samo, pisze ze wyplata 48h a zaraz tydzien bedzie...
 
S 0

sixkiller

Użytkownik
Mi też mija tydzień odkąd usiłuję wypłacić pieniądze. Piszę do supportu już trzeci dzień z rzędu i nic. Zero reakcji. W ogóle próba osiągnięcia jakiegokolwiek porozumienia i uzyskania informacji od nich to jest jakiś dramat.
 
S 0

sixkiller

Użytkownik
Chętnie skorzystam z pomocy, ale PW nie wchodzi w grę, bo o zgrozo konieczne jest napisanie uprzednio min. 10 postów, aby móc skorzystać z tego przywileju. Mogę prosić o adres e-mail?
 
S 0

sixkiller

Użytkownik
Do supportu pisałem już wielokrotnie przez ostatnie cztery dni i nikt nie raczył mi odpowiedzieć. Zaczynam tracić nadzieję, że pracuje tam ktoś kompetentny. Wcześniej miałem już wątpliwą przyjemność kontaktowania się z obsługą klienta pisząc na [email protected] . Z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że z tak kiepskim funkcjonowaniem supportu nie spotkałem się w żadnym innym serwisie bukmacherskim. Mam wrażenie, że Otobet zaoszczędził na pracownikach i zatrudnia tam praktykantów bez wynagrodzenia...
 
S 0

sixkiller

Użytkownik
Tymczasem mija kolejny dzień, a moich pieniędzy jak nie było tak nie ma. Zastanawiam się czy to jest normalna praktyka, że Otobet tak skubie swoich klientów z kasy...
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Tymczasem mija kolejny dzień, a moich pieniędzy jak nie było tak nie ma. Zastanawiam się czy to jest normalna praktyka, że Otobet tak skubie swoich klientów z kasy...
Witam, Przekazałem Panu stosowną informację aby podał Pan login na wyżej wymieniony E-mail takowy nie dotarł. Poproszę wobec tego wysłać jeszcze raz. Z Dopiskiem Forum-bukmacherskie.com
Pozdrawiam Zespół Otobet
 
A 185

adikos

Użytkownik
Widać macie czas na pisanie tutaj , a na wiadomość wysłaną do was z waszej strony od wczoraj zero odpowiedzi, nie mogę napisać pw z tego samego powodu co powyżej.
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Widać macie czas na pisanie tutaj , a na wiadomość wysłaną do was z waszej strony od wczoraj zero odpowiedzi, nie mogę napisać pw z tego samego powodu co powyżej.
Witamy, Pana również zachęcam do kontaktu na maila [email protected] wpisując Forum.bukmacherskie.com wraz z Loginem.
Pozdrawiam Zespół Otobet
 
Do góry Bottom