>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher OtoBet - Wpłaty/Wypłaty

M 28

mitch

Użytkownik
@Otobet - mija właśnie ~78h od zlecenia wypłaty. Ile jeszcze? ????
I co dostales swoje kase ?
Ja niestety wciaz czekam.
Jasne, Otobet bedzie sie tlumaczyl, ze byl okres swiateczny, tylko ze np. ja zlecilem wyplate 72 godziny przed swietami...
Wierze, ze wszystko skonczy sie dobrze, do tej pory wyplacali pieniadze, ale podejscie do klienta.. Smutne to troche i tyle.
 
M 28

mitch

Użytkownik
Okej, kasa przysza.
Dziekuje, ale na przyszlosc radzilbym jednak trzymac sie zasad, ktore same ustalacie Otobet....
Pozdrawiam
 
supermario 240,1K

supermario

Użytkownik
Witam, zleciłem wypłatę w piątek 15.04.2016, mija czwarty dzień a ja nadal czekam ???? ???? ???? . Ps oczywiście konto mam zweryfikowane.
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Witam, zleciłem wypłatę w piątek 15.04.2016, mija czwarty dzień a ja nadal czekam ???? ???? ???? . Ps oczywiście konto mam zweryfikowane.
Witam, poproszę login na PW sprawdzę w czym problem.
Pozdrawiam Zespół Otobet
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Witamy obie wypłaty zostaną wkrótce zrealizowane taka informacje otrzymałem od odpowiedniego działu.

Pozdrawia. Zespół otobet
 
supermario 240,1K

supermario

Użytkownik
Witam, wkrótce to pojęcie względne, dla Państwa może to być jutro, pojutrze, a może jeszcze w przyszłym tygodniu. Wypłatę zleciłem również przez Skrill (normalnie wysłanie środków przez skrilla u innych bukmacherów trwa od 1h do 24h, ja czekam dokładnie już 125 godz. to jest ponad 5 dni). Wystosowałem do państwa email bezpośrednio z waszej strony bodajże przed wczoraj, do teraz nie dostałem żadnej odpowiedzi. Nie rozumie do końca o co w tym wszystkim chodzi. Można prosić tutaj o wyjaśnienie dlaczego po pierwsze nie odpisujecie na maile swoich klientów oraz dlaczego wypłata środków przez jedną z najszybszych metod w 21 wieku trwa u państwa już prawie tydzień ??? Z góry dziękuję za odpowiedź.
 
A 97

analyst

Użytkownik
To już nie po raz pierwszy są takie jaja z wypłatą. Radzę omijać tego buka z daleka, na rynku jest mnóstwo konkurencji która jest wypłacalna i robi to w 10 minut
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Witam. Prosze potwierdzić jeśli nadal niema wypłat to zaraz to wyjaśnię w odpowiednim dziale.
Pozdrawiam Zespół Otobet
 
Do góry Bottom