>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher OtoBet - Opinie

Status
Zamknięty.
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Choćby kobiety nie mają, poza tym ciekawe czy by uznali taką książeczkę. Takie prawko mogą zabrać albo zwyczajnie nie mieć, a paszport nie każdy wyrabia, ja mam np. nieważny, bo poza Europe nie wyjeżdżałem i nie odnowiłem. I co wtedy z takim klientem? spuszczany na drzewo?
wydaje mi się że byle jaki dokument ze zdjęciem, ja jak dobrze pamiętam wysyłałem kartę mpk.myślę że przód świadectwa uk. szk ze zdjęciem też by przeszedł, czy jakaś legitymacja.nie wiem jak to jest teraz bo weryfikacje robiłem na samym początku.
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Witamy,
W ostateczności wystarczy świadectwo, itp. Natomiast preferowane są dokumenty wydane takie jak :
Prawo Jazdy
Dowód Osobisty
Paszport.
Przypominamy że staramy się do każdej weryfikacji podejść indywidualnie.
Pozdrawiam Zespół Otobet
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 205

amindada

Użytkownik
OTOBECIE - zadaje pytanie o Wasz unikalny system ekspresowcyh wyplat, jakis czas temu wdrażaniem tego sytsmeu tłumaczyliście opóźnienie wypłat. Na czym polega unikalność tego systemu, czy już działa ?
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
OTOBECIE - zadaje pytanie o Wasz unikalny system ekspresowcyh wyplat, jakis czas temu wdrażaniem tego sytsmeu tłumaczyliście opóźnienie wypłat. Na czym polega unikalność tego systemu, czy już działa ?
Witamy, Czekam na odpowiednią informację z naszego działu technicznego na jakim etapie jest wdrążanie tego systemu.
Jak tylko uzyskam niezbędne informację poinformuje Pana na jakim to jest etapie.
Pozdrawiam Zespół Otobet
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Wielki shit! Chcialem wykonac wplate posiadam konto Inteligo a podczas prob wplaty wyskakuje mi czaly czas iPKO ????
Witamy, Proszę się upewnić że zaznacza Pan dokładną opcję banku. Proszę również o napisanie jakiego operatora Pan używa Tpay czy Dotpay. Pragniemy poinformować że być może błąd nie leży po naszej stronie. Gdy problem będzie się ponownie pojawiał prosimy o kontakt.
Pozdrawiamy Zespół Otobet
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Zaznaczam dokladnie inteligo sprawdzałem. Probowalem użyć dotpay.
Witam Ponownie, temat przekazany do działu technicznego. Pana natomiast zapraszam do skorzystania z Transferuj
Pozdrawiam Zespół Otobet i przepraszam za kłopot.
 
J 0

jaceksock21

Użytkownik
Witam. Założyłem konto ponad rok temu. Teraz zobaczyłem info o bonusie od pierwszej wpłaty więc odezwałem się do supportu czy mi się należy itp. Mieszkam i pracuje w Holandii, wszystko uwzględniłem. Odpowiedzi bardzo szybko, przyciągnęło mnie to.
Wpłaciłem pewna kwotę. ObrociLem ja ponad 10 krotnie, wysyłając dokumenty do weryfikacji już prawie zero odpowiedzi.... kontakt coraz rzadzie. Mogę mieć obawy chcąc wypłacić od nich większą kwotę?
 
kowal1980 35

kowal1980

Użytkownik
Witam. Założyłem konto ponad rok temu. Teraz zobaczyłem info o bonusie od pierwszej wpłaty więc odezwałem się do supportu czy mi się należy itp. Mieszkam i pracuje w Holandii, wszystko uwzględniłem. Odpowiedzi bardzo szybko, przyciągnęło mnie to.
Wpłaciłem pewna kwotę. ObrociLem ja ponad 10 krotnie, wysyłając dokumenty do weryfikacji już prawie zero odpowiedzi.... kontakt coraz rzadzie. Mogę mieć obawy chcąc wypłacić od nich większą kwotę?
wolniej niż u innych ale wypłacają. Ja osobiście nie miałem z tym problemu a wypłacałem kilkukrotnie.
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Też cisza?��
Witamy, Pana sprawa wygląda następująco :
Dnia 13.10 przesłał Pan komplet dokumentów zgodnie z naszym regulaminem weryfikacja trwa do 48 H roboczych. Wobec tego najpóźniej w Poniedziałek konto zostanie zweryfikowane.
Pozdrawiam Zespół Otobet
 
betlitelli 7,6K

betlitelli

Użytkownik
Ten &quot;buk&quot; zniknie niedlugo z powierzchni ziemi liczba okradzionych klientow rosnie i niedlugo zabraknie skali, ktora nalezy sie tym zlodziejom. Napisalbym, ze nalezy jak najszybciej wyplacic stamtad srodki ale to przeciez niemozliwe... Pod kazdym postem tych reklamujacych sie zlodziei powinien byc odpowiedni link, ze to najwiekszy obecnie scam na rynku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom