>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Otobet - bonus 100% do 500PLN

Status
Zamknięty.
r-baggio 557

r-baggio

Użytkownik
Multi konto to multi konto i ewidentna próba wyłudzenia bonusa. Jeżeli chcesz grać normalnie to po cholerę zakładasz dwa konta i próbujesz oszukiwać, a potem ludzie się dziwią, że mają zamykane konta. Z tego, co wiem to w większości buków m.in. w bet365 jak masz multi konto to już cię tam nie ma i szczerze wcale się temu nie dziwię, bo po co mieć nieuczciwych klientów.
PS. Dodam, że w Pinnacle nie ma bonusów, więc nie co wyłudzać i to nie jest najlepszy przykład a propo multi konta;)
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Niestety na to wpływu nie mamy, tracą na tym uczciwi gracze gdyż są bardziej sprawdzani. Przykład kolegi a właściwie głupota o tym świadczy, a teraz obraca kota ogonem.... przykre ale prawdziwe i pokazuje że MY POLACY chcemy kombinować......
 
S 0

sew

Użytkownik
Hej, sprawa wyjasniona. Multikonto nieswiadome, moj blad choc z drugiej strony przy rejestracji przy podaniu tego samego maila mnie nie cofnelo. Mea culpa.
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Hej, sprawa wyjasniona. Multikonto nieswiadome, moj blad choc z drugiej strony przy rejestracji przy podaniu tego samego maila mnie nie cofnelo. Mea culpa.
no jasne, nie pamiętałeś, że rejestrowałeś się miesiąc wcześniej i brałeś bonus ????
 
S 0

sew

Użytkownik
Nie rozumiem nagonki, przeciez nie uzylem w poscie zadnych wyzwisk i nie domagalem sie nie wiadomo czego. Wyrazilem swoja watpliwosc, bo sytuacja wydala sie nieco dziwna, 10 rozmow z supportem nie zaskutkowalo zadna sensowna informacja, dlatego napisalem tutaj, widzac ze kolega o nicku OtoBet stara sie byc aktywny. Faktycznie bylo to moje niedopatrzenie (konta u wielu bukow, wylecialo mi z glowy). A to, co sugerujecie, nie trzyma sie zupelnie kupy. Zakladanie drugiego konta na te same dane to przeciez samobojstwo i oczywistym jest, ze nic pozytywnego z tego nie wyniknie. Z tym ze Np. przy ponownej probie rejestracji na betsafe (nie bylem pewien, czy nadal mam stare konto) od razu wyskoczyla informacja o istniejacym juz nieaktywnym koncie zarejestrowanym na te dane osobowe. A w przypadku otobet nie, stad bylem pewien, ze moge spokojnie obracac bonus. Koniec tematu, nie mam do nikogo pretensji i dziekuje za wyjasnienie sprawy.
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Witam komandos5.
Bardzo proszę o wiadomość na PW i podanie loginu OtoBet.com.
Sprawdzimy na jakim etapie znajduje się Pana płatność.
S OtoBet.com
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
otobet 115

otobet

Użytkownik
Witaj komandos5
Przepraszamy za lekki poślizg czasowy o dodatkowe 19 h - sezon urlopowy na całego.
Tak jak pisałeś wcześniejsze wypłaty były realizowane w ciągu 12 h a akurat Twoja ostatnia w około 69 h więc per saldo mieścimy się w 40,5 h ????
Dziękujemy za zaufanie i życzymy wysokich wygranych.
Support OtoBet
 
L 5

lampardd

Użytkownik
Muszę pochwalić za bonus urodzinowy, wchodzę na konto i patrze jakieś 60zł ????
Odnośnie promocji 100% - 500zł jest limit czasowy kiedy muszę wykonać depozyt od czasu utworzenia konta ?
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Witam bolex1
Proces twojej weryfikacji przebiega poprawnie.
Mamy jeszcze regulaminowe 3 godziny aby dać ci odpowiedź.
Pozdrawiam i życzę równie wysokich wygranych jak te ostatnie.
Support OtoBet.com
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Dziękuję Kuchcik MU,
Dokładnie jest tak jak piszesz czyli na 100 % - pierwszy depozyt aktywuje bonus na warunkach jakie w tym dniu obowiązują niezależenie od daty rejestracji.
Support OtoBet.com
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Wczoraj miałem ciekawą sytuację,dwa razy próbowałem zagrać za 1k po kursie 1,85...Podczas akceptacji,kurs spadał do 1,65...Takie tam kostarykańskie klimaty.
 
M 0

masaro

Użytkownik
tez tak miałem przy próbie zagrania za 1k kursu bodajże 1,8 lub 1,85 przy zatwierdzeniu kurs zmalał , kolejnym mankamentem jest próba zagrania zakładu na styk przed jego rozpoczęciem tez tak miałem przy próbie zagrania za 1k kursu bodajże 1,8 lub 1,85 przy zatwierdzeniu kurs zmalał , kolejnym mankamentem jest próba zagrania zakładu na styk przed jego rozpoczęciem [ minuta ,dwie przed meczem wielokrotnie system nie chce go zaakceptować na plus bardzo szybka weryfikacja zobaczymy jak pójdzie z wypłatą
 
M 0

masaro

Użytkownik
zleciłem wypłatę o 2 00
o 2,43 dostałem informacje email o treści ; witaj xxxxx
zlecona przez Ciebie wypłata z OtoBet została wysłana do realizacji
pierwsza wypłata 48h ale może się przedłużyć następne do 24 h , wypłaty nie są realizowane w wekendy
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Do szefa otobet...Ja lubie grac grubsze stawki i strasznie wkurza mnie to ze jak wysle wyzsza stawke zawsze kurs spada...czasami tak zenujaco nisko ze jest gorszy niz w bah....Co po prostu jest parodia...
Moje pytanie jest nastepujace czy nie mozecie czegos zrobic zeby bylo jak jest np w bet365 stawka max za ktora moge zagrac zaklad a reszte idzie manualnie a nie wszystkie kupony jak leci to ktos sprawdza i robi z kursami co chce...Co naprawde jest wkurzajace tj.MEGA MINUS waszej firmy....Zrobcie cos z tym!!!Bo ja nie bede u was gral bo to mija sie z celem.Pozdrawiam
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Do szefa otobet...Ja lubie grac grubsze stawki i strasznie wkurza mnie to ze jak wysle wyzsza stawke zawsze kurs spada...czasami tak zenujaco nisko ze jest gorszy niz w bah....Co po prostu jest parodia...
Moje pytanie jest nastepujace czy nie mozecie czegos zrobic zeby bylo jak jest np w bet365 stawka max za ktora moge zagrac zaklad a reszte idzie manualnie a nie wszystkie kupony jak leci to ktos sprawdza i robi z kursami co chce...Co naprawde jest wkurzajace tj.MEGA MINUS waszej firmy....Zrobcie cos z tym!!!Bo ja nie bede u was gral bo to mija sie z celem.Pozdrawiam
Witam, Proszę napisać jakie to były spotkania sprawdzę i dowiem się o co chodziło.
Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom