>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Otobet - bonus 100% do 500PLN

Status
Zamknięty.
K 100

kksmisiek

Użytkownik
weryfikacja zostala wreszcie zakonczona jednak pojawiaja sie kolejne problemy,wygralem dwa zaklady,probowalem zlecic wyplate wystapil blad po czym srodki zostaly zblokowane w dziwny sposob.widze ze sa na koncie,jak klikne w zakaldy sportowe to juz ich nie ma.mam je na koncie ale nie moge nic z nimi zrobic.oczywiscie rozmawialem z konsultantem sprawa miala byc rozwiazana caly dzien nic wiec kolejne czekanie...
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Panie M.S potwierdzam przyjęcie kwoty do wypłaty w wysokości 2200 PLN.
Zlecona w dniu wczorajszym dyspozycja zostanie wykonana w dniu dzisiejszym. Cały proces przebiegł pomyślnie , natomiast wystąpiła na Pana koncie jedyna nieprawidłowość w postaci jego wyświetlenia.
Nieprawidłowość ta spowodowana była utratą pakietów podczas połączenia z serwerem dlatego podczas pierwszej próby otrzymał Pan komunikat o błędzie z określonym ID.
Przepraszamy za niedogodności i życzymy wysokich wygranych .
Pozdrawiamy
Support OtoBet
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Ktoś pisał wcześniej, że weryfikacja ciężka i długotrwała.
Otóż... wysłanie jednego maila z paczką wymaganych dokumentów wczoraj o 14:00, a dzisiaj o 11:00 potwierdzenie o pomyślnej weryfikacji.
OtoBet, mógłbyś coś poradzić w sytuacji, gdy jakies półtora miesiąca temu skorzystałem z waszej promocji w kasynie, obróciłem, przerzuciłem pieniądze na zakłady i naliczyło mi bonus od depozytu? Czy byłaby możliwość po pierwszym depozycie wyrównania bonusa do maksymalnej kwoty bonusu?
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Weryfikacja trwa max do 48 h w zależności od obłożenia działu oraz prawidłowości dokumentów - jednak w praktyce nie dłużej niż 24h.
Jeżeli zaistnieją jakiekolwiek przesłanki o &quot;nie oryginalności&quot; dokumentacji proces wydłuża się max o kolejne 48 godzin ponieważ wniosek weryfikacyjny kierowany jest proceduralnie do departamentu bezpieczeństwa.
W przypadku rynku polskojęzycznego są to marginalne przypadki.
OtoBet dokłada wszelkich starań aby maxymalnie ułatwić i uprzyjemnić korzystanie z serwisu.
Odpowiadając na Pana kolejne pytanie, na chwilę obecną nie mamy możliwości cofnięcia Pana pierwszego depozytu-transferu.
Niemniej jednak proszę o kontakt na PW z podaniem nicka w OtoBet a otrzyma Pan coś extra ????
Pozdrawiamy
Support OtoBet.com
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
ja ostatnio weryfikowałem konto zmieścili się w 48h nie było żadnych kłopotów, na wypłatę też liczyłem że będzie 48h (napisał że pierwsza do 48h) ale miło się zdziwiłem kasa zlecona wczoraj dotarła dziś rano.
 
mirio 14

mirio

Użytkownik
+ weryfikacja szybka - u mnie doba
+ szybka wypłata na konto - 20 godzin\

- limity na wszystko = 200 zł ???? ((
 
M 0

masaro

Użytkownik
mam pytanie dotyczace weryfikacji mam tylko dowód osobisty i nie posiadam rachunków na swoje imie bo mieszkam z rodzicami
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
U mnie zaakceptowali zrzut z konta Skrill + zdjęcie umowy otworzenia konta w banku.
Któreś z tych dwóch na pewno masz, jeżeli tylko jedno to idziesz np. na stację benzynową coś kupić i prosisz o fakture.
Co do tego &quot;mam tylko dowód osobisty&quot; to musisz coś jeszcze skombinować(prawo jazdy, paszport, książeczka wojskowa, legitymacja studencka), bo oni wymagają dwóch dokumentów + dwa screeny/zdjęcia rachunków/konta bankowego/Skrilla
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
mam pytanie dotyczace weryfikacji mam tylko dowód osobisty i nie posiadam rachunków na swoje imie bo mieszkam z rodzicami
Drugi dokument każdy ma, Jeśli faktycznie nie masz spróbuj napisać na forum do Supportu PW może coś się uda zrobic.
 
xsuchyx 101

xsuchyx

Użytkownik
ktos ma potiwerdzone info z czyich kursow korzystaja? Nie piszcie o bet365 bo sie osmieszacie..
Cieżko porównać ich z innymi bukami bo z nikim nie mają takich samych kursów. Spodziewam się że potrzebujesz porównywać kursy, co do innych buków, więc polecam oddsportal.com tam już są uwzględnieni w porównywarce kursów.
 
S 0

sew

Użytkownik
Poki co mam mieszane uczucia. Wplacilem 100 euro, dostalem Bonus, zagralem i nagle z 200 zrobilo sie 1500. A nastepnego poranka blokada na wszystkie zaklady sportowe (jak sie wyloguje to dziala, Support sugerowal usunac ciasteczka). Jakakolwiek proba rozmowy to oczywiscie roznego rodzaju zbywanie (to kwestia dzialu technicznego, odezwa sie do pana droga mailowa). Jezeli przy takich sumach wydziwiaja i zaczynaja robic pod gore, to chyba nie ma co sobie zawracac gitary. Zobaczymy, jak sprawa sie rozwinie i czy bede mogl chociaz wyplacic to, co wygralem.
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Witam.
Panie S konto użytkownika w OtoBet.com na którym Pan obecnie dokonywał zakładów zostało zablokowane przez dział bezpieczeństwa z powodu naruszenia regulaminu.
Naruszenie to nosi znamiona multiacccountingu tzn. jest to już drugie konto w Otobet.com i na obydwu skorzystał Pan z bonusu powitalnego co jest niezgodne z regulaminem.
W dniu 03-07-2015 zarejestrował Pan konto w Otobet.com i dokonał depozytu w wysokości 50 Euro i skorzystał z bonusu powitalnego w wysokości 47 Euro. Po dokonaniu nietrafionych zakładów stracił Pan wszystkie środki.

08-08-2014 zarejestrował Pan ponownie konto i dokonał wpłaty depozytu w wysokości 100 Euro i również skorzystał z bonusu powitalnego wysokości 100 Euro.
W związku z tym że naruszył Pan w sposób świadomy lub nieświadomy warunki regulaminu dotyczące bonusów OtoBet.com wszystkie uzyskane środki zostaną anulowane, depozyt który Pan wykonał zostanie zwrócony w ciągu 24h a konto bezpowrotnie zamknięte.
Z poważaniem
Support OtoBet.com
 
E 293

emarco

Użytkownik
Gdybym miał własną firmę bukmacherską (może niedługo ;)) to jeżeli prawdopodobieństwo ugrania bonusa wraz z depozytem wynosi 10%(gotową do wypłaty gotówkę ma co 10 gracz deponujący) i wielkość wygranej tego gracza nie przekracza statystycznie 10 krotność jego depozytu to przyjmowałbym multi - kontowców drzwiami i oknami. To tak w skrócie, w praktyce to trochę bardziej skomplikowane ;-)
Z moich 15 letnich obserwacji bukmacherów wynika:
jeżeli firma banuje graczy za drugie multi konto to:
a) zarabia na regulaminie, świetny przykład z ostatnich czasów betsonic, książkowe manewry regulaminowe na niekorzyść gracza (gdzie oni teraz są??)
b) szefostwo, menagery nie mają pojęcia na czym ma zarabiać firma bukmacherska (polecam filozofię np. pinnaclesports, tam multikont można mieć mnóstwo)
c) nie ma nic do zaoferowania oprócz łatwego bonusa, szybko przyciągnąć kapitał, a co dalej będzie to będzie, tutaj dobry przykład w tym temacie,
d) .... jeszcze jakieś mętne powody
Firma która spełnia co najmniej jeden powyższy powód zazwyczaj kończy działalność w ciągu roku, dwóch. Spełniająca dwa lub więcej podpunktów to już po miesiącu, dwóch są pierwsze problemy z płatnościami, a bo to Skrill jakieś tam problemy ma, a to Neteller coś nie tak... A my wiemy, to tylko płynność finansowa :)
Nie bronię oszustów bonusowych i innych, ale warto spojrzeć na temat od kuchni, od drugiej strony.
Skoro regulamin tak mówi no to tak musi być. Nie pamiętam u jakiej to było firmy, ale był też taki regulamin, że bana można było wyłapać za podobne hasła między użytkownikami. Jak ktoś nie wierzy - to specjalnie w wolnym czasie poszukam. To ci regulamin :)
Dziękuję za chwilę uwagi :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom