>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Oszukani przez bwin

G 0

g1a

Użytkownik
tak z czystej ciekawości pytam dareckiego skąd wie że bwin-owi licencji udziela eCORGA? ja przejrzałem całą strone bwin i nigdzie nie ma informacji o tej instytucji. już mam. nie trzeba odpowiadać. sorki
 
prof 23,6K

prof

Użytkownik
No i niewiadomo jak ta sprawa wkoncu sie skonczyła.Niby wyplata została zlecona tylko Autor tematu nie napisal czy pieniadze otrzymal czy tez nie.Wolalbym znac finalne zakonczenie tej sprawy zeby byc bardziej uprzedzonym do tego buka i nie inwestowac nigdy wiecej w niego ani grosza.Raz tylko wplacilem tam pieniadze i nie chicalbym wiecej tego robic bo z tego co slyszalem i zaobserwowalem to najwiecej negatywnych opini odnosi sie do Bwin wiec chyba rzeczywiscie wyłapuja sobie pojedyncze niedoswiadczone i bezbronne ofiary ktore wygraly jakies wieksze sumki i ich bezwglednie okradaja.
 
T 7

tymooteusz

Użytkownik
a mnie się udało ????
A ja dzisiaj dostałem e-mail od działu finansowego bwin ..

Szanowny Panie XXXXXXXXXXX
Transakcja wypłaty została zakończona. Nasz finansowy usługodawca otrzymał dyspozycję przelania kwoty X PLN na Twoje konto. Powyższa kwota zostanie przelana w ciągu kilku dni na Twoje konto.
Prosimy nie odpowiadać na ten adres e-mailowy. W przypadku dalszych pytań, prosimy o nawiązanie kontaktu z Działem obsługi klienta z naszej strony kontaktowej.
Z wyrazami szacunku,
Dział finansów z bwin
Fax: +43-1-5856044-18


Uff, czekam na pojawienie się środków na koncie ... glgl
 
D 0

d0pamina

Użytkownik
Powiem krótko, złodzieje!
Typowałam mecze mistrzostw świata, wygrałam w sumie 1422zł i w momencie kiedy chciałam podjąć wygrane pieniądze moje konto zostało zablokowane a później bez podania przyczyny zamknięte. Powód zamknięcia:
4. Spółka ma prawo wykluczyć użytkownika z uczestnictwa w całej ofercie bwin International Ltd., bez podawania przyczyn.

Taki podano mi powód co oznacza, że bez podania przyczyny mnie OKRADAJĄ. Nigdy nie sądziłam, że może dojść do czegoś takiego. Wysłałam im skan dowodu, rachunki w celu potwierdzenia miejsca zamieszkania, dokumenty otwarcia konta bankowego! i na koniec dowiedziałam się, że odzyskam tylko depozyt!

WSZYSTKIM SERDECZNIE ODRADZAM TEN ZŁODZIEJSKI SERWIS!!!
PRZEGRYWASZ I WPŁACASZ KASE = OK
WYGRYWASZ I CHCESZ PODJĄĆ SWOJE PIENIĄDZE = PROBLEMY
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
przeczytaj cały temat dokładnie i zrób podobnie jak autor topicu - powinno ci sie udac, po postraszeniu bwina może się ugną i oddadza ci kasiure ;)
 
bilet44007 154

bilet44007

Użytkownik
W dniu dzisiejszym napisalam maila do ecogra. Mam nadzieje, ze to przyniesie jakis skutek.
Napisz jak coś będzie wiadomo tez nie mogę tego pojąć jak topisz u nich kasę okej jak uśmiechnie się los nie cieszysz się długo pozdr
 
D 0

d0pamina

Użytkownik
eCOGRA odpisali:
&quot;Dear Aleksandra,

I appreciate the effort you have made to contact eCOGRA and explain your predicament. I will contact the customer service team at bwin to follow up on your query today.

At this time I would like to ask that you adhere to our dispute mediation rule – “We ask that you do not place posts regarding the complaint on any forums nor should you seek assistance from another third party service while we work your case. Either of these will result in the immediate termination of our assistance.” Once your dispute has been resolved please feel free to post any comments you may have in connection with this query.

Kind Regards,
Tex&quot;

Proszą aby do zakończenia sprawy nie publikować komentarzy na forach, tak więc następnego posta napisze z wyjaśnienien sprawy ????
 
D 0

darecki44

Użytkownik
dawno mnie tu nie było, co do finału mojej historii to kase odzyskalem ???? ale na pewno nie dzieki bwin, przeslali mi pieniadze na konto ale ich u siebie nie zaksiegowali czy cos takiego mialem srodki na koncia ale jako nierozliczone, musialem wyslac do swojego banku potwierdzenie ze te pieniadze mi sie rzeczywiscie naleza, paranoja z tym bwin zlikwidowalem tam od razu konto i niechce miec z nimi wiecej nic wspolnego i wam tez to radze
pozdr
 
A 0

adamczoks

Użytkownik
Witam specjalnie zalozylem konto na tym forum zeby Dolaczyc sie do tematu u mnie sytuacja byla nastepujaca: Wplacilem kase za posrednictwem moneybookers potem pogralem chwile z wplaconych 200zl zrobilem 880 zlec ilem wyplate to wyskoczyli mi ze musze wyslac skan dowodu osobistego no to im wyslalem. Po 24h dostalem odpowiedz ze kopia dowodu osobistego zostala zaakceptowana no wiec czekam na wyplate nie moge sie doczekac przez 2 dni wiec chce zadzwonic ale stwierdzilem ze lepiej bedzie jak bede tez znal date zlecenia wyplaty wiec loguje sie na konto i ... konto zablokowane no to do nich pisze co jest to mi odpisali ze to standardowa weryfikacja i chca o demnie skanu z moneybookers. Po wyslaniu skanu z moneybookers stwierdzili ze chca jeszcze skan wyciagu bankowego no to tez wyslalem im skan z wyciagu bankowego a final tego taki ze:

Szanowny Panie Adamek,

Dziękujemy za e-mail.


Uprzejmie informujemy, że Pana konto bwin zostało bezpowrotnie zamknięte przez nasz Dział Bezpieczeństwa i nie zostanie reaktywowane. Upoważnia nas do tego następujący punkt regulaminu, który zaakceptował Pan podczas rejestracji:

ODPOWIEDZIALNOŚĆ CYWILNA/PRZETWARZANIE DANYCH

4. Spółka ma prawo wykluczyć użytkownika z uczestnictwa w całej ofercie bwin International Ltd., bez podawania przyczyn.

Kiedy upomnialem sie o srodki jakie znajduja sie na koncie odpowiedziano mi:

Szanowny Panie Adamek!

Dziękujemy za e-mail.


Uprzejmie informujemy, że decyzja odnośnie blokady Pana konta bwin i wypłaty jedynie depozytu została podjęta na podstawie warunkór regulaminu bwin, który zaakceptował Pan podczas rejestracji w naszym serwisie.

Jak dwaj koledzy wypowiadajacy sie powyzej takze napisze maila w tej sprawie do organu wydajacego licencje bwin.
 
K 12

karauak

Użytkownik
bwin to banda zlodziei, teraz to juz chyba nikt nie powinien miec co do tego watpliwosci
Jestem u nich od 10 lat i NIGDY nie mialem z nimi najmniejszego problemu - jezeli jest sie uczciwym, posiada jedno konto i nie lamie regulaminu to nie ma zadnego problemu
 
I 2

inko

Użytkownik
jezeli jest sie uczciwym, posiada jedno konto i nie lamie regulaminu to nie ma zadnego problemu
BZDURA! Kiedyś wpłaciłem do nich 50 zł, wygrałem powyżej 300 zł i zleciłem wypłatę 250 zł. Po dwóch dniach musiałem im wysłać skany dowodu + wyciąg z konta. Po jakimś czasie dostałem odpowiedź, że dokumenty zostały zweryfikowane. Na drugi dzień konto zostało zablokowane. Wysłałem im dwa maile z pytaniem dlaczego, ale odpowiedź od nich nigdy nie doszła... Wprawdzie depozyt czyli 50 zł zwrócili mi, ale i tak kij im w oko.
Oczywiście konto miałem tylko JEDNO. Nigdy nic nie kombinowałem, ani nie korzystałem z żadnej promocji.
Po prostu amatorzy z bwinu nie lubią jak ktoś wygrywa pieniądze.
 
S 0

slavoo26

Użytkownik
hej
ja tez jestem z nimi juz pare lat i nie mam powodow do narzekania ,parokrotnie zdazlao mi sie wyplacac ciekawe sumki z Bwin i po 1-2 znajdowaly sie na koncie bankowym
 
A 0

adamczoks

Użytkownik
a co ja tam mialemkombinowac i nieuczciwego zrobic ?? zrobilem 3 treble poskladane z nba ogolnie to gralem tam laczone typy gdzie AKO wyszlo w granicach 1.4 zlecileem wyplate i tyle konto oczywiscie tylko jedno
 
D 0

darecki44

Użytkownik
Jestem u nich od 10 lat i NIGDY nie mialem z nimi najmniejszego problemu - jezeli jest sie uczciwym, posiada jedno konto i nie lamie regulaminu to nie ma zadnego problemu
to wez sobie przeczytaj jeszcze raz ten post bo chyba masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem, rozumiem ze wedlug ciebie to ja jestem nieuczciwy:grin: co za koles....
 
J 8

jerzyk63

Użytkownik
Heh...

Uwierz mi, że sporo osób przeczytałoby Twoją korespondencję. Dzięki temu mogliby wyrobić sobie własne zdanie na ten temat.

Wyobraź sobie teraz taką sytuację.

Zakładam nowe konto, temat na forum i piszę: darecki44 Dariusz Kowalski zamieszkały we Wrocławiu to OSZUST i ZŁODZIEJ bo nie oddał mi 6000 zł.

Nie mam powodu by kłamać. Pisze po prostu jak było. Jak mi nie wierzycie to Wasza sprawa.
Pozdrawiam
No i co Vader, nie wstyd Tobie ? Jak sie okazało wina była ewidentnie stronie bWIN, a ty sugerowałeś, że kolega Jarecki oszukuje. I nawet nie przeprosiłeś go za swoje insynuacje.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
No i co Vader, nie wstyd Tobie ? Jak sie okazało wina była ewidentnie stronie bWIN, a ty sugerowałeś, że kolega Jarecki oszukuje. I nawet nie przeprosiłeś go za swoje insynuacje.
Umiesz czytać ze zrozumieniem?
To wskaż mi gdzie tak sugerowałem.
 
A 0

adamczoks

Użytkownik
Witam po dluzszej przerwie. Jakis czas temu pisalem, ze zablokowali mi konto powolujac sie na to, ze wedlug regulaminu moga to zrobic. Mialem na koncie 879zl i oczywiscie razem z blokada mi te pieniadze zabrali. Zaczelem ich bombardowac mailami i w rezultacie przestali mi odpisywac a pani na infolinii poprostu byla dla mnie nie mila jak kolejny raz dzwonilem i ich cisnelem. W pewnym momencie skorzystalem z porady uzytkownika dareckiego i przedstawilem sprawe firmie ECOGRA. Reakcja byla natychmiastowa po 2 godzinach dostalem maila od bwin (przypominam ze wczesniej zupelnie mnie olali i nie odpisywali juz na maile) ze nalezy mi sie zwrot depozytu. Ciekawe czy napisali by to tak od siebie bez interwencji ECOGRY ???? stwierdzilem ze przyda sie chociaz depozyt dalem im numer konta a oni mi przeslali kase. No to wyslalem im maila z zapytaniem co z reszta kasy. Oczywiscie odpisali ze reszta sie nie nalezy bo ... regulamin ble ble ble. No to ja spowrotem uderzam do ECOGRY i otrzymuje od nich nastepujaca odpowiedz:
Hi Michael,

I will follow up with the operator and get back to you as soon as possible.

Regards,
Tex

i po kolejnych 20 minutach dostaje drugiego maila:

Hi Michael,

I have received feedback that this was an oversight and that payment will be processed within the next 24 hours and should reflect in your account after the usual banking 3 to 5 days.

Czyli tlumaczac na polski przy uzyciu translatora:

Otrzymałem reakcje że to było niedopatrzenie i ta zapłata zostanie załatwiona w ciągu następnych 24 godzin i powinien odzwierciedlać na twój rachunku po zwykłej bankowości 3 do 5 dni.

NIEDOPATRZENIE buhahaha wolne zarty ????

Final sprawy jest taki ze bwin po interwencji ECOGRA przeslal mi reszte kasy na konto. A wiec firmie ECOGRA mowimy BARDZO DZIEKUJE ZA POMOC a firmie BWIN mowimy SPI.........

Jak ktos ma problem z bwin to chetnie pomoge powiem co i jak jesli nie ma winy ze strony uzytkownika to napewno sprawa zostanie zalatwiona po jego mysli.
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Też miałem z Bwin pewne problemy, mianowicie:
Miałem na koncie 21 zł. i postanowiłem wpłacić na konto 70 zł. żeby zagrać. Obstawiłem za przeszło 60 zł. Wygrywając 350 zł. i jak chciałem wypłacić pieniądze z konta to mi je zablokowali. Jak się okazało potem, to był błąd systemu i blokowali konto, żeby nikt mnie nie okradł czy coś ;| Po 24h. wszystko było sii
 
Do góry Bottom