>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Oszuści na forum

Status
Zamknięty.
kuzan 0

kuzan

Użytkownik
⛔ ⛔ ⛔ Patrolinho ⛔ ⛔ ⛔
Pozyczyl 20zl, nie oddal w terminie tlumaczac sie roznymi problemami... kasy nie ma do tej pory, a minal ponad miesiac... kontkat tez sie urwal...
Radze uwazac i kolejny raz okazuje sie ze fakt, iz jest adminem niczego nie zmienia...
 
G 0

gugsen

Użytkownik
Siema

Do mnie też napisał gość z nr GG: 1341597 z ofertą płatnego zapisu do jednej z firm
GPTC - ok, zapłaciłem 1$...

Mówił, że będzie aktywny i w ogóle miało być full wypas, a był aktywny raptem kilka minut po zapisie...

Przedstawił się jako BłażejBB z forum bukmacherskiego www.******.dl.pl - mówił, że może wysłać PW na tym forum na potwierdzenie tożsamości, także forum jest na pewno tej osoby, ponad to obiecał mi tam reklame, także forum na 100% jest jego...

Ale chłopak chyba zapomina z kim swoje brudne interesy, bo kilka dni później napisała do mnie ta sama osoba (wpisana do mojego GG jako &quot;BłażejBB z etypuj.dl.pl&quot;) i przedstawiła się jako Jakub czy jakoś inaczej...

No śmiech na sali...

Wyśmiałem go i zaczął się tłumaczyć, że ma 2 nr GG - jeden do interesów, jeżeli można te machlojki tak nazwać, a drugie dla przyjaciół... Coś tam kręcił jak pies ogonem...

Mówiłem mu i ostrzegałem, że jak mnie oszuka to ma w GPT przewalone i zamierzam skończyć jego oszustwa...

Muszę jeszcze dodać, że na swoim &quot;brudnym&quot; nr GG siedzi parę minut, potem znika zawsze, i tak co kilka dni... Wiadomo dlaczego znika...

Pozdro

:przeklina: ????
 
B 0

bb

Użytkownik
Część tego co piszesz to prawda ale nie wszystko, więc nie przesadzaj. Możliwe, że jestem winien Ci tego dolara za zapis, na GG do mnie nie pisałeś, wchodze, sprawdzam czy ktoś napisałem - nie ma nic nowego więc wyłaczam. Wyślij mi na PW dane do tej reklamy + numer konta moneybookers to w tym tygodniu zrealizuje i wyśle kase. Pozdrawiam.
 
G 0

gugsen

Użytkownik
Część tego co piszesz to prawda ale nie wszystko, więc nie przesadzaj. Możliwe, że jestem winien Ci tego dolara za zapis, na GG do mnie nie pisałeś, wchodze, sprawdzam czy ktoś napisałem - nie ma nic nowego więc wyłaczam. Wyślij mi na PW dane do tej reklamy + numer konta Moneybookers to w tym tygodniu zrealizuje i wyśle kase. Pozdrawiam.
Sorry, ale czegoś tu nie rozumiem...

Po co Ty mi masz kasę wysyłać?? Ty masz być aktywny w jednym z PTR&#39;ów do któego się pode mnie zapisałeś i tyle...

A reklamka to miała byc jak dokończe projekt - tak się umówiliśmy, a konta w MB nie mam...

Albo mi się wydaje albo coś tu jest nie tak...

PS. A na nr GG z nr GG: 1341597 pisałem wiadomości kilka razy...
 
scorpow 1

scorpow

Użytkownik
klakson - gośc robi z ludzi wała najpierw bieże pasy do konta login póxniej kombinuje że mu nie działa a gdy pisze na drugi dzień mówi że mu sie nie chce kasy wpłacić odpowiednie podejście nie róbcie z nim interesów gośc jest niepowarzny i próbuje z ludzi wała robić
 
B 0

bb

Użytkownik
Gugsen - skoro mówiłeś, że będziesz realizował reklame jak skończysz projekt to dlaczego robisz teraz problem, że Ci ją obiecałem? Obiecałem i nadal jest to aktualne. Nie wiem czy będę aktywny w tym PTR&#39;ze bo teraz mam bardzo mało czasu więc może być ciężko, wyślij mi na PW swój numer inteligo lub egold to tak jak pisałem oddam w tygodniu. Pozdrawiam i sorry za zaistniałą sytuacje.
 
G 0

gugsen

Użytkownik
Gugsen - skoro mówiłeś, że będziesz realizował reklame jak skończysz projekt to dlaczego robisz teraz problem, że Ci ją obiecałem? Obiecałem i nadal jest to aktualne. Nie wiem czy będę aktywny w tym PTR&#39;ze bo teraz mam bardzo mało czasu więc może być ciężko, wyślij mi na PW swój numer inteligo lub egold to tak jak pisałem oddam w tygodniu. Pozdrawiam i sorry za zaistniałą sytuacje.
Ok, zrobie tak, ale jak coś to mów od razu, że nie masz tyle wolnego czasu bo przez GG nie ma do Ciebie żadnego kontaktu...

Zrtozum mnie, ja kierowałem się umową z pierwszej rozmowy na GG, także nie gniewaj się o to, że wziąłem Cię za oszusta, ale miałem podstawy...

PW zaraz pójdzie...
 
lowcag 0

lowcag

Użytkownik
Doszły mnie słuchy po tym jak założyłem temat o pożyczce kasy na MB że ktoś się podemnie podszywa... ???? i chce wyłudzić kase.
NIE DAWAJCIE MU KASY !!!
Ja korzystam tylko i wyłącznie z numeru gg 8035586 i pw na forum, nie dajcie się nabrać na podszywaczy podemnie !!!
Pozdro
 
wariatfcb 0

wariatfcb

Użytkownik
ostatnio na gg pisał do mnie jakis dymek i mowil ze jest moderatorem innego forum niz FB i moj numer tez mial z innego i chcial wyludzic kase ale gdy postanowiłem sprawdzic z ciekawosci czy pisze prawde okazało sie ze jest oszustem i szybko zniknal z gg to byl numer 6579328 WIEC UWAZAJECIE
 
T 0

tymczasowy

Użytkownik
Tak przeglądam ten dział, patrze a BB ma 10 plusów, więc pomyślałem, że zdecydowanie za dużo... i dam mu minus.

Minus dla użytkownika BB. Prosił mnie abym pożyczył mu 5 zł (nalegał aby więcej) więc mu pożyczyłem i miał oddać 10 zł za 7 dni. Nie oddał tych pieniędzy a na dodatek chciał jeszcze więcej!!! ciekawe jak by ten bachor te pieniądze oddał jak nie jest w stanie uzbierać 10 zł!!!
Ostatnia wiadomość PW była taka, że &#39;nie oddam Ci tych pieniędzy bo ich nie mam, rób co chcesz mozesz wystawić negatywny komentarz i najwyżej dostanę bana.&#39;&#39;
Na prywatne wiadomosci nie odpisuje.

Pożyczył nie oddał czyli ZłODZIEJ!!! ⛔ ⛔ ⛔ ⛔
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Tak przeglądam ten dział, patrze a BB ma 10 plusów, więc pomyślałem, że zdecydowanie za dużo... i dam mu minus.

Minus dla użytkownika BB. Prosił mnie abym pożyczył mu 5 zł (nalegał aby więcej) więc mu pożyczyłem i miał oddać 10 zł za 7 dni. Nie oddał tych pieniędzy a na dodatek chciał jeszcze więcej!!! ciekawe jak by ten bachor te pieniądze oddał jak nie jest w stanie uzbierać 10 zł!!!
Ostatnia wiadomość PW była taka, że &#39;nie oddam Ci tych pieniędzy bo ich nie mam, rób co chcesz mozesz wystawić negatywny komentarz i najwyżej dostanę bana.&#39;&#39;
Na prywatne wiadomosci nie odpisuje.

Pożyczył nie oddał czyli ZłODZIEJ!!! ⛔ ⛔ ⛔ ⛔
Dokładnia taka sama sytuacja. Proponuje ban dla tego kolesia ???? i czy jest możliwość aby podać jego dane do wiadomości publicznej :?:
 
B 0

bb

Użytkownik
Tymczasowy - pożyczem kase, napisałem PW, Ty odpisałeś coś w stylu nie musisz oddawać ale nigdy już nie pożycze nikomu kasy. Nie przypomniałeś się na PW tylko wyjechałeś z oskarżeniami na forum... PS. Też święty nie jesteś bo z tego co wiem masz kilka kont na tym forum.

Malutki - wiesz jak się mają sprawy, pisałem Ci na GG czy doszedł przelew i nic nie odpisałeś, nie napisałeś PW - ŻADNEGO KONTAKTU! Rozumiem, że kasa nie doszła.

Obaj wyślijcie mi na PW dane do przelewu TYLKO NA MONEYBOOKERS to przeleje do poniedziałku (myśle, że będzie to już jutro a jeśli dobrze pójdzie to dziś).
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
To jest totalna kpina! Jak zero kontaku? Pisze do ciebie bez przerwy a ty albo mnie olewasz albo sciemniasz ze kasa jest w drodze albo bedzie za kilka dni. Dane wysylalem ci ze 100 razy. A teraz widze? Kolejny termin ????
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
BB nie unoś się tak bo termin przekładałeś chyba z 10 razy, jak chcesz to moge dokladnie policzyc bo mam to wszystko w archiwum. Dla mnie kolejny teramin to zwykla sciema ????
 
B 0

bb

Użytkownik
Słuchaj - pisałem w tym temacie to już kilka razy. Doberman dał mi termin do poniedziałku do północy więc poprostu czekaj...
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Jeżeli do poniedziałku nie zostną obie sprawy wyjaśnione. Ukaram BB dostateczną karą

Ps. Posty musiały zostać usunięte śmietniku mi nie róbcie !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom