>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Oszuści na forum

Status
Zamknięty.
S 11

support75

Użytkownik
Nie wiem czy to ważne ale napisze.
BB chyba w przeciągu 3-5 dni pytał mnie z 3 razy jak nie wiecej czy nie mam kasy na mb, gdy powiedzialem ze nie dodawał &quot;ani gorsza?&quot;
Nie wtracam się do Waszych spraw, chciałem tylko to napisac i tyle.
 
B 0

bb

Użytkownik
Rzeczywiście, głupio wyszło... Chciałbym, żebyście dali mi OSTATECZNY czas do najbliższego wtorku czyli równo tydzień, spłace wszystkich co do grosza. Mam nadzieje, że na moją korzyść przemówią moje udane wymiany i transkacje. Jeśli zaś nie interesuje Was taka opcja to pozdrawiam i odchodze na banicje.
 
D 0

daniel84

Użytkownik
To nie moja sprawa, ale sądzę, że prokuratura winna się tym zająć, choć skradzione sumy są niewelkie. Ale czym za młodu skorupka nasiąknie..
 
B 0

bb

Użytkownik
Chłopie, sprawa Ciebie nie dotyczy więc nie radz mi co mam robić. Czekam aż wypowie się Kuzan, Malutki i tymczasowy.
 
matiz121 282

matiz121

Użytkownik
a ja mysle ze mozna mu dac jeszcze jedna szanse skoro mam tyle pozytywów to po co ma to psuć ;-)
Osobiscie mysle ze BB odda te pieniadze tylko CIERPLIWOŚCI :spokodfhgfh:
 
B 0

bb

Użytkownik
Termin oddania już minął bardzo dawno temu więc co by tu nie mówić ban mi się należy. Oddam pieniądze za tydzień, prosze o troche zaufania.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
oszustwa
BB zgłaszano mi już kilka osób skarge na Ciebie nie wiem czy nie zebrać adresów i danych nie przesłac sprawy na POLICJE tłumaczysz sie krucho-oddaj ldziom kasę bo zrobię to co z innymi robiłem poczytaj sobie na Forum o tym.
 
kuzan 0

kuzan

Użytkownik
Mysle ze do wtorku mozna poczekac... a jesli i to nic nie pomoze to Bodi juz dobrze wie jak dalej postepowac :spokodfhgfh: Ja moge poczekac...
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Szkoda słów, BB jesteś po prostu żałosny, termin spłaty minął dokładnie miesiąc temu a ty ciągle chcesz zaufania i ciągla przekładasz termin. Oczywiście każdy jest ostateczny, do tego nawet próbowałeś mi wcisnąć najpierw że ktoś już przelał kase na moje konto, potem że ty to zrobiłeś a kasy jak nie było tak nie ma. A jak cos wspomnialem ze krecisz to zaraz lecialy kurwy i wyzywales ze nie jestes zadnym oszustem. Brak słów.
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Splacilbys choc czesc komus to przynajmniej dalbys jakas nadzieje a tak to we wtorek pewnie bedzie ostateczny termin po wakacjach ????
 
T 0

tymczasowy

Użytkownik
BB napisał:
&#39;&#39;Jeśli zaś nie interesuje Was taka opcja to pozdrawiam i odchodze na banicje.&#39;&#39;

No to wypie... jeszcze bedzie jakies warunki stawial.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
OK nie ma sensu ciągnąć tej dyskusji.....poczekajmy te kilka dni.A jak nie odda to osoby które oszukał podadzą mi swoje namiary a ja to zaniosę w odpowiednie miejsce. Na kilka dni zakończmy temat-niech BB zbiera kasę.
 
cosmic_gate 0

cosmic_gate

Użytkownik
OK nie ma sensu ciągnąć tej dyskusji.....poczekajmy te kilka dni.A jak nie odda to osoby które oszukał podadzą mi swoje namiary a ja to zaniosę w odpowiednie miejsce. Na kilka dni zakończmy temat-niech BB zbiera kasę.
Tak Powinno Byc :]

Popieram Bodiego Jak będzie sie Tak postepowało jak On O ile mnie bedzie oszustów na forum nie beda oszukiwac bo wkoncu ktos dziala zamiast tylko gadac :]

Teraz Jak Ktos wejdzie na Forum zobaczy ze Wania mial stycznosc z Policja za oszustwa czy BB jesli nie zdazy z splata pieniedzy to watpie aby chcial kogos oszukiwac :]

Pozdr! Bodi


BB napisał:
&#39;&#39;Jeśli zaś nie interesuje Was taka opcja to pozdrawiam i odchodze na banicje.&#39;&#39;

No to wypie... jeszcze bedzie jakies warunki stawial.
Tymczasowy On Pomylił Słowa nie na BANICJE ale na POLICJE :jezora:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom