>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Oszuści na forum

Status
Zamknięty.
W 2

wislak

Forum VIP
Ja mu pozyczylem kiedys 3 zł na MB, i oddal po tygodniu 6 zł tak jak sie umawialismy (troche sie spoznil ale przepraszal itp).
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Ja mu pozyczylem kiedys 3 zł na MB, i oddal po tygodniu 6 zł tak jak sie umawialismy (troche sie spoznil ale przepraszal itp).
Mówisz o użytkowniku BB czy o osobie o tym numerze gg? Bo niestety użytkownik BB za którego ta osoba się podawała nie ma podanego numeru gg w profilu i nie ma jak sprawdzić czy to ta sama osoba
 
W 2

wislak

Forum VIP
user BB, ma forum ety***.dl.** nie pamietam adresu, ale stamtąd do mnie pisal. Tylko ze on do mnie pisal z gg 9545054
;/
 
B 0

bb

Użytkownik
Tak, to ja pisałem z tego numeru. Nikogo nie oszukałem dlatego wypraszam sobie pisanie tekstów typu &quot;to oszust&quot;. Pozdrawiam.
 
damianek632 9

damianek632

Użytkownik
jak dla mnie to BB to nie jest oszust ... pożyłem mu kase ... oddał po 2 tygodniach...

a do mnie pisał pare razy .. i to pare razy z innego nr ... chyba z 4 nr do mnie pisał ...

PozDro ...
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Widocznie ktoś się za Ciebie podaje BB ... przepraszam jeśli Ciebie uraziłem ;)

Nie wiedziałem że to nie Ty piszesz i chciałem ostrzec innych

pozdrawiam,
nikifor
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
Ja potwierdzam, również miałem udaną transakcję z użytkownikiem &quot;BB&quot;.
Była to wymiana środków z MB za kartę doładowującą Orange.

Pozdrawiam
 
B 0

bb

Użytkownik
Wiecie co Wam powiem? Nie wiem co się dzieje, pisze do kogoś wiadomość po czym automatycznie dostaje &quot;bloka&quot; na gadu-gadu. Jestem uczciwy co już chyba nie raz udowodniłem a to, że pisze do kogoś bo chcę pożyczyć kilka złotych na kilka dni to nie powód żeby odrazu mnie wyzywać od oszustów. Wszystkie 4 numery o których pisze Damianek należą do mnie - mam tyle kontaktów, że ciężko to ogarnać na jednym GG.
Pozdrawiam ????
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Wiecie co Wam powiem? Nie wiem co się dzieje, pisze do kogoś wiadomość po czym automatycznie dostaje &quot;bloka&quot; na gadu-gadu. Jestem uczciwy co już chyba nie raz udowodniłem a to, że pisze do kogoś bo chcę pożyczyć kilka złotych na kilka dni to nie powód żeby odrazu mnie wyzywać od oszustów. Wszystkie 4 numery o których pisze Damianek należą do mnie - mam tyle kontaktów, że ciężko to ogarnać na jednym GG.
Pozdrawiam ????
Nie dziw się że wszyscy są nieufni bo pełno jest oszustów a do tego jeszcze ostatnio głośno było o kolesiu który podszywając się pod różne osoby pod różnymi pretekstami wyłudzał kase na MB, właśnie po kilka zł.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Po prostu naiwny szuka naiwnych. Ja również dobrze mógłbym się przedstawić za użytkownika, który nie podał nr gadu w profilu i wyłudzać pieniądze.

Ludzie, przed transakcją kolesia sprawdzić. Nawet takie prosty test jak wysłanie PW z danego konta na forum. Już macie pewność w dużym stopniu. (chyba, że ktoś ukradł konto na forum :])
 
R 0

rebmar

Użytkownik
Nie wiem co robić bo kolega [email protected] prosi mnie o przelanie 3zł przelać czy nie hmm jak by mi nie oddał sparawe na pały i chłopak będzie miał bigosik :jezora: ,
jeżli brakuje osób oszukanych przez niego to prosze o kontakt to przeleje i się go wkopieto,jest niezły agent chce się wymienić kasą bo mówi że ma na e-gold tylko chce żeby ja pierwszy przelał a naj fajniejsze jest to że 320$ ma ???? po tanim kursie :zoltakartka:
 
C 0

cihy

Użytkownik
Mnie tez prosil o jakies gorsze.. Glupi przelalem 1zl :p
odzywa sie ze niby zainteresowany moja propozycja a pozniej nagle zmienia temat ze mu brakuje paru zl do wyplaty i czy nie pozycze.
⛔ :!: ⛔ :!: ⛔
 
slawiola 5

slawiola

Użytkownik
tez sie dalem sku... oszukac!!! moze 32zl to malo, ale liczy sie sam fakt !!

Jakby co dopisuje sie do tego ! Dorwac gnoja i za**bac !!! ???? :przeklina:
 
B 0

bb

Użytkownik
Mnie również próbował oszukać ???? Nie ma co gnojka straszyć, wyzywać itd. bo on już jest niereformowalny, tylko trzeba się wybrać na wycieczke i wyrwać mu nogi z dupy. Tyle odemnie.
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Mnie również próbował oszukać ???? Nie ma co gnojka straszyć, wyzywać itd. bo on już jest niereformowalny, tylko trzeba się wybrać na wycieczke i wyrwać mu nogi z dupy. Tyle odemnie.
Pięknie to ująłeś. A teraz może powiesz kiedy zamierzasz oddać mi moje 30zł :?: ????
 
B 0

bb

Użytkownik
Spokojnie, pisałem Ci już na GG, że 30zł oddam Ci do poniedziałku do wieczora, sorry za poślizg.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom