>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Każdy może prowadzić tylko jeden temat w dziale z jednego prostego powodu, zeby każdy użytkownik forum miał wgląd i widział czy dany typer jest wiarygodny, nie ma, nie było i nie będzie przyzwolenia na kasowanie nietrafionych typów, żeby wybielić swoją historię i zacząć od nowa po raz n-ty. Posty zostają, jak chcesz prowadzić porządnie i przejrzyście temat to zacznij od kolejnego postu, jak zauważę lub ktoś inny, ze kasujesz nietrafione typy to już nie skończy się na upomnieniu.
Ja chciałem kasować wszystkie typy: trafione i nietrafione i dla przejrzystości dodawać tylko w pierwszym poście. Ale ok, nie to nie.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Ja chciałem kasować wszystkie typy: trafione i nietrafione i dla przejrzystości dodawać tylko w pierwszym poście. Ale ok, nie to nie.
nie można "Historia" musi być, twoja propozycja z pisaniem w jednym poście również odpada, bo z tego co napisałeś to chcesz na bieżąco podawać, a następnie kasować i dawać nowe, więc nie ma takiej opcji, po coś były ustalane zasady.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Sorry za Djokovica!

Finałów się nie obstawia, więc mecz Zverev - Med uważam za nobet. (Ale jakbym miał wybierać to wybrałbym Zvereva).
(Zvrerev)

Inter
Przewidywany wynik to: 3-1.
Blisko. Było 3-2.
 
Ostatnia edycja:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Warto odwiedzać mój temat podobnie jak MATCHDAY BOOST w Betfan i grać kontry. Co wytypuję to często na odwrót. They know your bets and play against you.

Szkoda że tenis się kończy. Challengery to gunwo. Ale że nie ma już zwykłego tenisa, to i z challengerów czasem coś damy.

Brawo Kasjusz za dwie wygrane walki pod rząd! No i brawo Zverev, że pokonałeś wielkiego Djokovica. Nie wiem jak to zrobiłeś.
 
Ostatnia edycja:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
No i ruszyło się. Rennes, Górnik, Kasjusz, po cichu Zverev no i zaraz Inter wchodzą w masło.

Czarni Słupsk
Idziemy za ciosem. Czarni to bardzo perspektywiczny zespół. Czy Legia zostanie pokonana dziś dwukrotnie? Niedługo będziemy wiedzieć.
Było blisko.

Zanim kursy nie spadną można już grać:
Ajax lub remis
Mecz odbędzie się w środę. Beskitas - Ajax. Kursy chodzą po ok. 1,14 oraz
Chelsea lub remis
BTTS
 
Ostatnia edycja:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Już od dłuższego czasu brakowało mi powiewu świeżości w branży i urody. No i proszę co znalazłem niedawno:
nl.png
Oto Nicol Loveee. Mam nadzieję, że nie naruszam żadnego punktu w regulaminie. Dziewczyna występuje w wersji model. Ale nie zawsze ;>
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Escobedo (1,32)
Escobedo próbował swych sił nawet w Indian Wells, gdzie przeszedł pierwszą rundę, ogrywając Rune 2:0. Potem trochę w Las Vegas i jesteśmy w Meksyku. Galarneau to zawodnik gorszego kalibru, przynajmniej na razie, więc jeśli Escobedo nie oleje tego meczu tylko uczciwie przyszedł zarobić, powinien spokojnie wygrać. I oczywiście gramy na twardej nawierzchni, a na takiej Amerykanin czuje się dobrze. Challengery to gunwo, ale coś trzeba grać.
Kursy mocno spadały na Escobedo no i bęc.
 
Ostatnia edycja:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Typ "lokatowy", czyli o niskim kursie, ale bardzo realny, gdzie zarabiasz kilkanaście procent jak w funduszach inwestycyjnych to na dzisiaj niewątpliwie:
Chelsea - strzeli gola (1,18)
Dodatkowo nie pogardziłbym meczem Coventry - Birmingham i typem:
Coventry lub remis (1,27)
 
Ostatnia edycja:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Następne 2 lokaty to oczywiście:
Bayern (1,39) albo lepiej Bayern lub remis (1,11)
Atalanta strzeli gola (1,14) lub over 1,5 gola (1,18)
Pełen zestaw!

Kurde i cholera, mogłem nazwać swój temat nieco ciekawiej i bardziej adekwatnie, czyli LOKATA. Odrobi się miało być dowcipne, choć przy moich typach aż tak dowcipne nie jest do końca. Lokaty trochę podbiją skuteczność, czy tam "lokatówki". Zielony to ładny kolor.
 
Ostatnia edycja:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Wzięte z działu TENIS:
Pucinelli de Almeida (1,32)
Trzeba się odkuć za Escobedo. Tym razem jesteśmy w Brazylii i Brasilii. Nie lubię challengerów, ale spróbujemy tym razem zagrać gościa, który w tym roku, zwłaszcza w drugiej jego połowie wyrobił się dość szybko nazwisko, pokonując coraz to lepszych grajków z już wyrobionym właśnie nazwiskiem. To są challengery, tak się tu obstawia. Co mówi mi dane nazwisko? Zaraz, czy tak nie oparta jest cała bukmacherka? Marka i forma? Powodzenia! Kurs też podobny jak na Escobedo w granicach 1,31-1,32. Miejmy nadzieję, że skoro gra panicz u siebie we Brazylii, to a) nie oleje meczu, b) nie ulegnie presji publiczności., tylko popłynie z jej dopingiem.
Niby walczył, ale przegrał w ten sam sposób co Escobedo, czyli rzekomo po bardzo wyrównanej walce. Nie wiem co o tym sądzić. Kolejny faworyt na deskach. Dzisiejsza piłka znacznie lepiej.
 
Ostatnia edycja:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Sprawdźcie sobie jak chcecie dział BONUSY od bukmacherów. Dopisałem jedną całkiem niezłą od JETONa.
Temat przeniesiono do działu PŁATNOŚCI ONLINE.

Już ponoć po promocji.
 
Ostatnia edycja:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Lokaty na dziś:
Sporting strzeli gola (1,25)
Liverpool strzeli gola (1,20)

A nieco ostrzej, ale też dość pewnie:
Sporting lub remis (1,49)
Liverpool lub remis (1,31)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +277
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Z tenisa jak ktoś chce złapać czerwone to:
Otte (1,17)
Przeniesione na jutro z powodu deszczu.
No wreszcie challenger na zielono!
 
Ostatnia edycja:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Wczorajsza i dzisiejsza Liga Mistrzów prawie całkowicie na zielono. Musiałem się pochwalić. To aż 11/12 typów.

Na czwartek polecam udać się na mecze Ligi Konferencji i wypatrzeć coś takiego:
Bodo/Glimt strzeli gola (1,08)
Bodo/Glimt (1,23)
Wyższy kurs jest w Typach Dnia. Tak przy okazji dzisiejszy Typ Dnia trafiony po kursie 4,90. Też z LM.
 
Ostatnia edycja:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Jest w gazie. Challenger w Brasilii:
Dellien (1,17)
No i po gazie. Grał jak kozak i nagle się zawiesił. Challengery coś za mną nie przepadają. Dobrze że wraca Puchar Davisa. Swoją drogą te przegrane typy 3/4 wyraźnie sygnalizują, że warto szukać w chellach niespodzianek. I nie sugerować się nazwiskiem! Czyli szukać niespodzianek przy znanym nazwisku i grać przeciwnika. Za jakiś czas spróbujemy. Czy wtedy będą wygrywać nagle?
 
Ostatnia edycja:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Ooo jeszcze grają Puchar Davisa w tym roku. No tak. No to w potyczce chorwacko - australijskiej:
Cilic (1,65-1,55)
Kursy sporo spadają. Może to nie znaczyć niczego dobrego, ale nie musi. Cilic miał bardzo dobry okres gry podczas turniejów w Rosji Moskwa - Petersburg no i z tą nadzieją wchodzę w ten mecz, że z De Minaurem, który nic nie pokazywał pod koniec sezonu sobie poradzi. No chyba że ma Chorwację gdzieś w poważaniu a Minaur zabiłby za Australię, to mamy problem.

Idąc tropem, że faworyci spotkań w challengerach dość często lubią trochę odpuszczać swoje mecze lub ich renoma nie jest aż tak cenna rzucimy się na gracza, który gra z faworytem i gospodarzem Brazylijczykiem Seyboth Wildem:
Alvarez Varona (2,85)
Tutaj pół na pół. Alvarez skreczował, więc u polskich buków mamy zwrot, ale u większości zagranicznych krecz w trzecim secie oznacza przegraną. Przyjmijmy wariant krecz=zwrot.

Polecam jednak grać częściej "lokatowe" typy na piłkę nożną, bo są bardziej prawdopodobne niż te z tenisa, który jest naprawdę dość nieprzewidywalna dyscypliną sportową. Na spokojnie. Tenis warto grać jak grają zawodnicy o duże stawki.

Pytanie jak grać? Jak dawkować pieniądze? Logicznym jest że taśmy za grosze, duże sumy płasko, a progresja to dla ludzi tylko o mocnych nerwach, np. można grać progresję na nie faworytów w challengerach, ale to szkoda zdrowia albo jak mój koega remisy w hokeja po 7 kolejkach bez remisu. A i w takim ciekawym systemie chłopak się przejechał.
Najpewniejsze są stawki płaskie za więcej i na zdarzenia pewniejsze typu strzeli gola albo z podwójną szansą lub over 1,5 gola czy nawet sporadycznie 0,5 gola. Moje ulubione to podpórka z remisem, czyli podwójna szansa. Mamy czysto teoretycznie 67% szans, że mecz będzie trafiony.
Grałbym tez znacznie rzadziej, czyli raz na kilka dni, ale dusza hazardzisty każe grać codziennie. Można więc część zagrać a część podać na forum lub betonline dla zabawy, żeby przeczekać trochę czasu i wybrać coś lepszego i w miarę pewnego. Dobra koniec bla bla bla. Nagadałem się. Jak to przeczytam, to pewnie usunę, bo głupoty piszę.
:p
 
Ostatnia edycja:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Polacy w kosza w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata grają z Izraelem. Do połowy jest 27-31 dla Izraela. Trzymają się blisko, a nie są zupełnie faworytami. Może warto za drobne ich pograć na LIVE? Pyk:
Polska (4,40)
Polska mistrzem Polski!

Zapraszam na jutro znów do Brasilii, gdzie Londero zagra z innym Argentyńczykiem i nie byle kim, bo z Corią:
Londero (2,25)
Typ z większym kursem na to spotkanie znajdziecie jak chcecie w Typach Dnia jutrzejszych.
Krótka analiza w działe TENIS.

Koszykówka w Ameryce Południowej:
Brazylia (1,14)
Dla poszukiwaczy zguby albo złota są oczywiście warianty z handicapem.

A tak po cichu myślałem, że Włosi będą górą nad Amerykanami w Pucharze Davisa. Sonego pokonał Opelkę. Sinner wyjaśnia właśnie Isnera, ale nie dałem, bo coś tenis w kratkę mi idzie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom