>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Kontaveit.
Takiej formy tylko pozazdrościć. Dopiero półfinał. Można grać. Nie gra się finałów.
Badosa.
W Meksyku kibicują bardziej Muguruzie, bo urodziła się w Wenezueli. Oby to nie zaszkodziło lepszej obecniej Badosie.
Ruud.
Tsitsipas jest do wzięcia. Kiedy, jak nie teraz panie Ruud?
Djokovic.
Możliwe że znowu zrobi wariant trzysetowy, bo się np. za bardzo rozluźni. Ale wygrać wygra. Bez przesady. Pokazał w Paryżu na co go stać.
 
Ostatnia edycja:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Urugwaj.
Boliwia to nie Ekwador, nie gramy bardzo wysoko w górach. Urugwaj drużyna bardziej utalentowana. No niestety.
Dopiero połowa meczu, ale dajemy już minus. Lipa Urugwaj lipa!
Australia.
Jednak mocni są głównie u siebie. Mistrzowie Oceanii się zesrali.

Holandia.
Niderlandy wygrają choćby dla zasady. 90 min kopania piłki bez gola? Hmm, nie. Tak robią Azzurri di Italiano, forza przepadła.

W Typach Dnia Października udało mi się zająć 2. miejsce, więc niektórzy mogą sugerować się moimi typami. Niestety mój pierwszy post w swoim temacie może to spojrzenie na mnie zmienić. Myślę, że to chwilowa niedyspozycja. Kto by przypuszczał, że Włosi nie strzelą nawet bramki, a Dania dostanie baty od Szkocji? Typ na Djokovica też trochę przesadzony. Dobra, nie tłumaczmy się. Dzisiejsza porcja typów zapisanych nieco niedbale zweryfikuje czy coś umiem czy jestem laikiem. Dobra inkub bez ciśnień.
 
Ostatnia edycja:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Sinner
Sinner dostał powołanie na turniej w Turynie, bo Beret no cóż się posypał. Jak to zadziała na jego psychikę? Musiał dostać takiego kopa motywacyjnego, że zrobi tutaj wszystko, by to spotkanie z Hurkaczem wygrać. Taki prezent od losu się wykorzystuje. Polak musi wznieść się na wyżyny swych umiejętności, by zgasić drugiego Włocha.
 
Ostatnia edycja:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Z Typów Dnia Listopad na nockę:

Dyscyplina: tenis WTA Finals
Godzina: 02.30
Spotkanie: Muguruza - Kontaveit
Typ: Kontaveit 1:2
Kurs: 4,50
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Muguruza gra niespodziewanie dobrze. Do tego publicność, która jest po jej stronie robi jej robotę. Kontaveit wymęczyła zwycięstwo z Sakkari, ale nikt nie mówił, że będzie łatwo. Mecz zapowiada się ciekawie i sądzę, że potrwa trzy sety. Muguruza się powtórzę, gdy przegrywa spotkanie lubi zostawić po sobie ugranego seta. Kontaveit chyba jest ciut silniejsza na tę chwilę i to ona zasługuje na końcowy triumf. Zobaczymy. Finałów się nie obstawia. Ale konkurs nie śpi.
 
Ostatnia edycja:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Djokovic żwcyięży w turnieju ATP Finals? No tylko!
Widać, że mu zależy. Przestał grać rozwlekłe spotkania. Gra skutecznie i goli przeciwników z taką samą precyzją od początku do końca. Taki zawodnik idzie po złoto.

Agniecha... Jutro albo pojutrze dostanie mój list. Agniechę znam z pobytu w Glasgow w 2008. To moja była. Spotykamy się, tzn. ja jeżdżę do niej raz na 2 lata "porozmawiać" do Warszawy, po czym mnie wygania i wracam do siebie. Teraz wysłałem list, by mnie zaprosiła. Może tym razem mnie nie wygoni. W końcu to zaprosiny ;) Sorry że piszę o swoich prywatnych sprawach i to sercowych jeszcze, ale nudzi mi się. Na tym polega moja przewaga, że to mój temat i takie pierdoły mam prawo wypisywać, podobne zresztą do tego o Djokovicu. Wow wielka mi niespodzianka. Djokovic wygra Turyn! Przecież to widać gołym okiem, jak odprawia kolejnych amatorów. Także życzcie mi powodzenia z Agniechą, kto to zdecydował się pokutnie czytać, a może zostanę Warszawiakiem i zapiszę się na kurs motorniczego.
:p
 
Ostatnia edycja:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Może to nie jest żadne objawienie, ale co zrobić, Med sobie nie odpuści co jasno komunikuje...

Z francuskiej Ligue 1 wygląda Rennes dobrze z takiej szybkiej obserwacji ich ligi. I może warto zagrać Górnika Zabrze w meczu z Legią, bo ci są w zapaści absolutnej.
Także:
Rennes
Górnik Zabrze
 
Ostatnia edycja:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Jeszcze dorzuciłbym z Bundesligi:
Bayern -1,5 gola (handicap)
No i odpuścili, bo LM? Grają z Dinamem Kijów. Musieli ten mecz odpuszczać dla Dinama? Trochę jakby wałek. Broni ich, że grają już we wtorek. Mało czasu.

A za drobne:
Kasjusz

Jutro za grubiej Djokovica, który gra ze Zverevem. Pokazał że jest w niebywałej formie w Paryżu i nie może być innego rezultatu jak zwycięstwo Serba w tym starciu z Niemcem.
Djokovic (1,45)
Warto że uuu!
 
Ostatnia edycja:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Norrie Już domyślam się, że typ wtopa.
Jest cień szansy, że Norrie to spotkanie weźmie po kursie ok. 7,00, ponieważ grane jest o 21.00, a już o 14.00 Djoko ma półfinał ze Zverevem. Mało czasu na regenerację. Może ten mecz przegrać nawet 0-2 albo postarać się i szybko wygrać 2-0. Wvszystko zależy od niego. On będzie kontrolował to spotkanie. Za drobne można przecież spróbować takie value, szczególnie polecam 0-2 dla Norriego. Młodszy Djokovic by nie odpuścił, ale starszy może już kalkulować...
Mogłem podać złą informację. Wg soccerstand.com półfinał z udział Djokovica rozegra się o 14.00, ale koledzy z działu tenis już trąbią, że przecież powinien zagrać o 21.00, bo Med grał wcześniej. No i chyba mają rację moi drodzy. Pomyłka, reklamacja!
Czyli raczej mało prawdopodobne, by Norrie to wygrał. Jak powiedział jeden z typerów, Nole nie lubi przegrywać...


Rublew (półfinał) wygra seta
Rublew zrobił chyba wariant na Basilaszwilego, czyli przysnął na kilka turniejów po czym obudził się i zaczął grać swoje. Wątpie, by dał sobie wyrwać wygraną z trwającego spoitkania z Ruudem no i pytanie czy nie stać go na pokonanie Meda. Moim skromnym zdaniem stary dobry Rublew byłby w stanie to zrobić. Ale że Med jest bardzo groźnym graczem dajemy wygraną seta. Dla odważniejszych, jak faktycznie pokona Ruuda, warto może spróbować Andrieja.
Pośpieszyłem się z Rublewem. Przygasł na koniec i grał na równi a był lepszy.
I wygrał seta, ale w trzecim spotkaniu w grupie :p
 
Ostatnia edycja:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Jak to się mówi na Podkarpaciu, no i Agniecha (moja była) nie odpisali (na mój list).
 
Ostatnia edycja:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Z Typów Dnia Listopada na jutro:

Dyscyplina: tenis ATP Finals
Godzina: 21.00 ?
Spotkanie: Djokovic - Zverev
Typ: Djokovic 2:0 No i ch** no i cześć!
Kurs: 2,20
Bukmacher: STS
Analiza:

Przy całym szacunku dla Zvereva, Djokovic wygląda na bardzo zdeterminowanego, a taki Djokovic nie będzie tracił po drodze setów. Jedyna szansa dla Sashy jest taka, że dogra do tie-breaka lub spróbuje złamać Djoka w końcówce seta, ale jak ma to osiągnąć, jak Nole jest w świetnej dyspozycji na koniec roku. Typ na zwycięstwo Serba oceniam na 99% prawdopodobny, natomiast na zwycięstwo w dwóch setach na jakieś 70%. Przewidywany wynik to 6:2 6:4. Powodzenia!

Nie wiem czy będę wrzucał dalej swoje typy z Typów Dnia. W razie czego po prostu informuję, że tam też się udzielam. W tym miesiącu mniej szczęśliwie niż w poprzednim, ale to nie koniec miesiąca.
 
Ostatnia edycja:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Cholera źle zrobiłem nabijając tyle postów .Najlepiej by wyglądało pisać tylko w pierwszym poście i kasować na bieżąco dane i zapełniać nowymi. Może moderator mi skasuje resztę postów.
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Każdy może prowadzić tylko jeden temat w dziale z jednego prostego powodu, zeby każdy użytkownik forum miał wgląd i widział czy dany typer jest wiarygodny, nie ma, nie było i nie będzie przyzwolenia na kasowanie nietrafionych typów, żeby wybielić swoją historię i zacząć od nowa po raz n-ty. Posty zostają, jak chcesz prowadzić porządnie i przejrzyście temat to zacznij od kolejnego postu, jak zauważę lub ktoś inny, ze kasujesz nietrafione typy to już nie skończy się na upomnieniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
Do góry Bottom