>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Odrabiamy 5 000 PLN

detmold 6

detmold

Użytkownik
Na meczu widzewa dziś byłem, pozdro dla fanów :grin: Bardziej zagrałem na podbitkę kursu - taki system, lecimy dalej...
Auxerre - Lorient typ: dokładny wynik 2-1
kurs: 8
budżet 9998 PLN
ostatni typ: ⛔ 2 PLN
stawka: 4 PLN
 
zloty-typer 0

zloty-typer

Użytkownik
Micolinho na racje. Nie ma sensu na granie w ten sposób, nie wspominając o stawce, bo budżet masz bardzo dobry, by zacząć powoli odrabiać to co straciłeś. ;)
 
detmold 6

detmold

Użytkownik
Na razie tylko testuje, więc nie będę się bawił w czasochłonne analizy. Przy progresji analizy i kursy nie liczą się aż tak bardzo. Ważne żeby grać konsekwentnie i według z góry opracowanej strategii.
Typ AKO:
Śląsk - Jagiellonia X
Lechia - Ruch X
kurs: 10,24
budżet 9994 PLN
ostatni typ: ⛔ 4 PLN
stawka: 8 PLN
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Przy progresji analizy i kursy nie liczą się aż tak bardzo
Haha ???? .
To Ci życzę powodzenia i tylko czekam na Twój kolejny temat typu: &quot;Odrabiamy 15 tysięcy&quot;.
Wiem, że i tak grasz na zapałki. Ale takie głupie typowanie na dokładny wynik czy ślepo granie na remisy zaprowadzi Cię tylko do zguby.
 
mastershot 5

mastershot

Użytkownik
Lol ???? . Ja też ci życzę powodzenia. Przy takim typowaniu to jak trafisz jeden typ dobrze to będzie wielki sukces. Obstaw np. że Tajlandia wygra z Portoryko w siatkówkę (kurs 1.52) i puść za 1000 zł i już masz zysk.
 
S 0

sztetos

Użytkownik
Z takim kapitalem to ja bym juz weidzial jak cos zyskac.. Jezeli juz chcesz sie bawic w progresje, to proponowal bym ci z takim kapitalem Progresje w MLB...
 
W 74

woofer001

Użytkownik
Jak widze teksty typu z takim kapitalem to nie problem i wogole to juz wiem skad sie biora ludzie ktorzy graja na kredyt . No bo czytajac kilka wypowiedzi powyzej jedynym problemem autorow nie sa kiepskie typy a posiadany( zbyt maly) kapital.
 
O 0

orestr

Użytkownik
Zwykle ograniczam się do obserwowania forum, ale tym razem nie mogę nie wyrazić swojego rozbawienia ;]

Muszę cię niestety zmartwić, że jeśli będziesz chciał stawiać kupony o takim AKO jak do tej pory, to przy takiej progresji (nie wiem jaką dokładnie założyłeś, ale póki co wygląda ona śmiesznie) zbankrutujesz już za paręnaście kuponów :p

Nie ma niczego głupiego w graniu wysokokursowych valuebetów, o ile robisz to z głową i konsekwentnie o stabilne stawki. Przypominam, że na progresji można się mocno przejechać, a niewiele zyskać. Grając &quot;na chama&quot;, bez żadnej analizy, zwiększasz swoje szanse na to pierwsze.

Wygląda na to, że niczego cię przygoda z mundialem nie nauczyła. Upatrujesz przyczyny swojej porażki nie tam gdzie należy. Wydaje ci się, że twoim błędem było stawianie na faworytów i że dlatego zrobisz teraz dobrze grając kupony z odległej galaktyki. Tak naprawdę twój błąd polegał na tym, że chcąc się szybko odkuć postawiłeś więcej niż byłeś w stanie stracić. Zastanów się więc czy czasem nie robisz znów tego samego. Policz ile przy założonej progresji ryzykujesz i porównaj ze swoimi stałymi zarobkami (zakładając, że pracujesz na etacie).

Podpisuję się pod postem Aka Shakala i również czekam na temat &quot;Odrabiamy 15 000 PLN&quot; ;)
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Lol ???? . Ja też ci życzę powodzenia. Przy takim typowaniu to jak trafisz jeden typ dobrze to będzie wielki sukces. Obstaw np. że Tajlandia wygra z Portoryko w siatkówkę (kurs 1.52) i puść za 1000 zł i już masz zysk.
Dałbyś jak kolega wyżej pisał na Tajlandię dziś ze wygra i godzinkę później już byś był bez kasy...
Tak, fajnie że Tajlandia przegrała 3:0...
 
detmold 6

detmold

Użytkownik
Typ AKO:
PAOK - Partizan Belgrade X
Slovan Bratislava - Banska Bystrica X
kurs: 11.16
budżet 10067,92
ostatni typ: ✅ 81,92 PLN
stawka: 2 PLN
 
U 0

umberpwner

Użytkownik
Proponuje aby kolega grał jak chce, możecie dawać mu rady ale nie oznacza to że macie go &quot;temperować&quot; i wyśmiewać jego typy. Gra &quot;na sucho&quot; jest właśnie po to aby próbować, więc dajcie mu na to szansę i nie róbcie mu w temacie syfu. Pozdrawiam i życzę powodzenia ;)
 
detmold 6

detmold

Użytkownik
Typ AKO:
Kawasaki Frontale - Sanfrecce Hiroshima X 3,3
Ehime - Kashiwa Reysol X 3,4
kurs: 11,22
budżet 10037,92
ostatni typ: ⛔ 16 PLN
stawka: 32 PLN
 
Do góry Bottom