>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Bukmacher Oddsring - stary temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
maite-radar 25,5K

maite-radar

Użytkownik
jaka jest minimalna wpłata u tego buka ? wie ktoś ?
edit: jakby kogoś to interesowało to wpłaciłem 15 zł, czyli takie niskie rzeczy też da się wrzucać :&gt;
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
kilka razy próbowałem obstawić Wisłę w meczu z THW, od 10 rano co zakład to taki komunikat &quot; Błąd: Zdarzenie nie odnalezione lub zamkniete. Proszę wybrać inne wydarzenie. Ostatni taki komunikat o 16.35. Kurs był coraz niższy, a i tak chyba strach ich obleciał!!. co za dziad.....!
a teraz &quot;serwis czasowo niedostepny&quot; przy probie logowania

mialem to samo co Ty wczoraj stawiajac na Bulgarow skonczylo sie na tym , ze nie dalo rady postawic
 
S 0

slawek1

Użytkownik
Wiele razy tak mialem.W odpowiedzi bylo zawsze prosze sprecyzowac problem lub to panskie zlacze jest do bani i takie inne bzdury.
A jak za duzo zaczalem sie zloscic,bez zadnych wulgaryznow tylko okreslenia do bani,lipa,zabrac sie do pracy, na 300oringow przed bonusem 4700 na koncie zero i nie moglem dokonac przelewu to byl moj problem ,bo zle wpisuje numer ,a to nie mam kasy,co akurat jest nieprawda,bo mam zablokowane mam konto na szesc miesiecy.
Podobno sam tak ustawilem,zeby sam siebie chronic.Jak paranoja.
Odradzam serdecznie.
 
S 0

slawek1

Użytkownik
Omijac szerokim lukiem .
Gram u nich od kilku miesiecy.
Przegralem pewnie z 500Euro.
Ale ,ze mam taka fantazje i te euro to sobie gram.
Czasami pracuje noca a ze mam czas to gram.
Mam na koncie 4700 oringow i zablokowane konto.
Duzo mozna opowiadac jak do tego doszlo .
W koncu serwis wytlumaczyl ,ze to moja wina i moge wrocic za pol roku.
Wczesniej wymyslali inne bzdury.
A im blizej bylem 5000oringow tym mniej zakladow moglem obstawiac.
To nie moglem zrobic depozytu.
Zalezalo im na tym aby mnie zniechecic.
I final jest taki,ze ja poczekam.
Bede gral u innych oczywiscie.
A do nich wroce po kase.
Jak do tego czasu nie zablokuja lub zlikwiduja mi konta.
Pozdrawiam.

Omijac szerokim lukiem,wyplacic kase i isc do innych.
To jest moja opinia i rada.
Gdyby ktos chcial wiedziec.
 
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
Rowniez odradzam , limity , limity , limity... Oraz zmiany kursów nagminne , specjalnie wystawiają &quot;wysoki&quot; kurs aby po próbie zagrania go obnizyc co jest paranoją , zaden inny buk tak nie robi.
5000 oringów udało mi się zrobić w wielkich bólach , wypłaciłem kase i tyle mnie tam widzieli.
Zdecydowanie nie polecam gry u nich , jeden z najbardziej uciazliwych bukow z jakimi mialem do czynienia.
 
dondamajk 40

dondamajk

Użytkownik
Fakt, faktem, że buk uciążliwy... zdarzają się błędy na stronie, kursy i oferta dalekie od ideału... nie mówiąc już o wydumanych limitach. Za to bardzo mnie dziwi, to co piszecie o problemach z bonusem i oringami... przyszedłem do nich po bonus... obróciłem, aktualnie mam 5567.56 i bawię się u nich dalej... dokonałem w międzyczasie 2 wypłat... kaska wciąż wisi na koncie i o żadnych blokadach ani widu, ani słychu.
 
F 26

facepalm

Użytkownik
Idioci ! Chora weryfikacja mimo że mam tam pierwsze konto i nawet nie brałem bonusu. Zlecam wypłatę 1700zł i chcą skan dowodu, spoko wysłałem. Na to wiadomość od nich że chcą jeszcze kopie umowy z bankiem i rachunek, znowu wysłałem lekko zirytowany. Więc poszli dalej i zażyczyli sobie zdjęcie z dowodem na wysokości twarzy. Jeśli to jest standardowa weryfikacja u tego buka to patologia. Rozumiem coś takiego przy multi i wyłudzaniu bonusów ale nie przy jednym uczciwym koncie.
 
P 0

pyrtek1990

Użytkownik
Witam
Wczoraj obstawilem 2 zaklady ktore byly wygrane. Po dluzszej chwili (standardowo rozlicza blyskawicznie) okazalo sie ze zle mi je rozliczyli.Po napisaniu reklamacji kaza mi przedstawic screenshooty na dowod mojej racji.Powiedzcie mi Koledzy jak mam im to udowodnic albo do kogo sie zwrocic po pomoc.Oszukali mnie na kwote kilkuset zlotych co nie jest mala dla mnie suma.dzieki za pomoc Pozdro
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Zrób zrzuty ekranu kuponów w profilu swojego konta oraz zrzuty ekranów z wynikami tych zdarzeń znajdując je na oficjalnych stronach ,serwisach danej ligi lub danych rozgrywek.
Innego sposobu nie widzę.
Sprawdź dokładnie,może najpierw były wyniki gdzieś,gdzie sprawdzałeś błędnie podane a później nastapiła do nich korekta.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ja osobiście nie potrafie zrozumieć braku totalnych podstaw - braku HC w pilce i koszykowce. Tzn w koszu sa ale do polowy, a na koniec spotkania juz nie ma...
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
bardzo szybkie wyplaty i brak minimalnego depozytu to jest ok
zmiany kursow podczas stawiania kuponow to czesty ich zwyczaj
oringi leca wolniutko
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
oringi leca wolniutko
Zależy w jaki sposób je zdobywasz, spróbuj przegrywać zakłady (co jest jasną rzeczą), albo graj wyższe kursy - wtedy lecą szybciej (jeśli dobrze rozumiem ich sposób zdobywania). Wczoraj za zakłady na kwotę 600pln na kursy 1.15 i 1.16 zdobyłem 30 oringów, podejrzewam, że jak bym zagrał takie same zakłady ale przegrane, dostał bym ich więcej.
 
dspk666 6,7K

dspk666

Użytkownik
jak u nich sie dokonuje tej całej weryfikacji , nie widze u nich zadnej zakładki gdzie mozna wgrać dowód osobisty itp jak u innych buków ?Niby o nic takiego nie proszą ale pewnie będą z tego co widzę na forum ??
 
K 33

kailenaa

Użytkownik
Pisalem do supportu. Odpisali, ze nie zawsze przy wyplacie konieczna jest weryfikacja, i sami sie ze mna skontaktuja jesli bedzie to konieczne
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Zawsze miałem dość dobre zdanie o tej firmie, ale tym razem przeszli samych siebie i wszystkich innych.
Mecz pograny 22.11 około 10 rano, mecz tego samego dnia, wszystko ładnie rozliczone, zlecona wypłata i tyle. Natomiast dziś rano wchodzę w historię konta i wypłata cofnięta, a mecz rozliczony nagle po kursie 1.00. Po 3 dniach. A odpowiedzi, którą dostaje się na maila:
&quot;Zakłady mogą zostać anulowane, jeśli stwierdzono błędy techniczne lub błędy oprogramowania podczas transmisji zdarzeń, takie jak nieprawidłowe wyświetlanie wyników&quot;. Anulowanie zakładu wynikało z błędu technicznego w przekładzie informacji meczowych.
to nawet nie warto komentować.
Nie było żadnej transmisji i żadnego wyświetlania wyników. Mecz był rozliczony przez ponad 2 dni i nagle po 3 dniach im przyszło do głowy, że anulują. Śmiech na sali.
Dodam jeszcze, że mecz pograny też miałem w kilku innych firmach i nigdzie nie było takich sytuacji, wszystko rozliczone normalnie.
 
F 3,5K

fanatyk_1984

Użytkownik
Ja mam podobne odczucia jak Olo co do tego bukmachera .
W piatek pograłem mecz z hokeja , mecz trafiłem , wczoraj wchodze na swoje konto i ku mojemu zdziwieniu widze ze ubylo mi gotowki , sprawdzilem Moje konto i co sie okazalo po dwoch dniach anulowano mi wygrana za hokej i zrobiono zwrot . Bardzo złodziejskie zachowanie ze strony Oddsring .
Dodam ze ten sam mecz grałem w Unibet , Bwin , Marathonbet , Pinnacle i wszyscy wyplacili normalnie wygrana .
Kurs jaki oferował Oddsring był podobny do reszty bukmacherów wiec o pomyłce w wystawieniu kursów z ich strony takze nie moze byc mowy .
Jedno wielkie złodziejstwo !!!!!
 
H 92

hagi

Użytkownik
Cyrk i kpina!
Tez mnie wydymali i to bez mydla.
Podobnie jak wyzej. Hokej Krynica - Unia. Zaklady grane w piatek, single, duble - roznie bo po limicie marnym 50zl.
Poprzyjmowali, wszystko ok - mecz wieczorkiem, wynik 4-0, zaksiegowane i ok
Wchodze dzis na konto i kasa z konta ubyta i policzone zwroty wszedzie!
Regulka od nich smieszna i nie na miejscu &quot; Zakłady mogą zostać anulowane, jeśli stwierdzono błędy techniczne lub błędy oprogramowania podczas transmisji zdarzeń, takie jak nieprawidłowe wyświetlanie wyników&quot;. Anulowanie zakładu wynikało z błędu technicznego w przekładzie informacji meczowych.
Zadnych bledow technicznych ani oprogramowania nie bylo, bety grane pod info, zlapany pozadny value i tyle.
Dodam, ze gralem jeszcze w jettbul, tipico, bwin, pinnacle, gamebookers, unibet i naziemna fortuna, marathon w tym samym czasie i oczywiscie wszedzie wyplacone. Nie byl to zaden blad, ani zaklad po czasie itp itd - jednym slowem czyste KURESTWO I ZLODZIEJSTWO!!
Gram od lat na ziemi i na necie i nikt tam chamsko nie zagral z nami graczami.
Napewno tej sprawy nie zostawie i nawet jakbym mial sie z nimi klocic pol roku to i tak bede czynil i.
Poczekam za rozwojem sytuacji, co inni uzytkownicy napisza i wspolnie musimy jakies radykalne kroki zrobic.
Jesli nie oddadza moich pieniedzy (suma nie jakas wielka, ale 7 tys piechota nie chodzi) to zglosze sprawe do LGE, SBR itp itd - jakby co wglad konta moge dac, zaden problem oraz napisze na wszystkich fora jakie znam.
Nie moze sie taka firma reklamowac na rynku jesli tak w chuja wala
Zamiast zarobku to jestem w plecy bo pare dokladek nie weszlo...
PS VADER i inni mocno reklamujecie tego buka, mozecie zainterweniowac w naszej sprawie? Mailowo to se mozna z nimi pisac... widac, ze jakies wynalazki pracuja w supporcie i nic sensownego nie potrafia zrobic jak wkleic smieszne regulki kompletnie nie trafione.
CYRK na kolkach
Pzdr
Hagi
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom