>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Oddsring - opinie

H 88

hops1989

Użytkownik
Chłopie sam się przyznałeś, że grałeś na cudze nazwisko, używając konta Skrill osoby trzeciej. Jak zawsze winny bukmacher, nigdy nie klient. Jak Ci się nie podoba, to biegnij do Juroszka na kolanach. Oddsring jest za poważną firmą, żeby dla twoich kilku złotych robić jakiś wałek. Oddsring załatwił cię zgodnie z regulaminem, który akceptowałeś w momencie rejestracji. Polecam uważne czytanie ze zrozumieniem.
 
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
Bukmacher odpisał iż mogę poddać go do wszelkiego rodzaju organów ścigania - dało mi to do zrozumienia jaka duża jest ich bezkarność
nie, bukmacher dał ci do zrozumienia (czego nie rozumiesz), że każda z tych organizacji przyzna im rację raz dwa. I słusznie. Założyłeś konto na brata lub multikonto, może w razie wpadki chciałeś się zasłonić złym wpisanym imieniem, ale z tym bukiem ci nie wyszło. Dla mnie ewidentnie twoja wina. Każdy buk ma w regulaminie, że WSZYSTKIE dane osobowe muszą się zgadzać (także te podane do wypłat - co jest oczywiste). Bez sensu brniesz choć ewidentnie i kompletnie nie masz racji i to samo ci odpiszą wszystkie możliwe organizacje do których będziesz się odwoływał (jeśli będziesz).
pozdrawiam
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
@buzero to musisz sprawdzic w ich regulaminie - jesli maja taki wpis to nic nie poradzisz, jesli jednak nie maja to walcz.
@korver tutaj to juz sprawa oczywista - nic tylko walczyc do upadlego, bo racja jest po Twojej stronie. Tak dlugo z nimi dyskutuj i oczywiscie na innych frontach az przeprosza i wyplaca wygrane. Mialem jakos 4 czy 5 miesieczna walke (nie z ta firma akurat), ale udana, takze nie odpuszczac nigdy.

Konto zablokowane, MGA która im wydała licencję rozkłada ręce, bo mają taki zapis w regulaminie i co zrobić? Nie mam pomysłu co dalej.
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Mocno polecam buka. Bardzo dobre kursy, wysokie limity także przy bonusie nawet te 5000 pkt jeśli ktoś gra grubiej to szybko można zdobyć, po otrzymaniu bonusu rzeczywiście można od razu wypłacić. Weryfikacja bez problemu, support też w porządku, wypłaty zazwyczaj w 24h (bywa dłużej w weekendy, chociaż to nie reguła).
Śmiało można grać.
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Mocno polecam buka. Bardzo dobre kursy, wysokie limity także przy bonusie nawet te 5000 pkt jeśli ktoś gra grubiej to szybko można zdobyć, po otrzymaniu bonusu rzeczywiście można od razu wypłacić. Weryfikacja bez problemu, support też w porządku, wypłaty zazwyczaj w 24h (bywa dłużej w weekendy, chociaż to nie reguła).
Śmiało można grać.
No nie wiem czy aż tak śmiało. Jest pewien &quot;drobiazg&quot; który może utrudnić obstawianie. Mianowicie kursy na piłkę nożną są bardzo często nieaktualne na stronie. Dopiero na kuponie się gracz dowiaduje, że kurs jest sporo niższy niż na stronie. Sam nie korzystam ale już 2 osoby mi to mówiły.
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Weźcie skończcie z tymi bajkami. Oddsring i wysokie limity? Bardzo dobre kursy? Jedyne co się zgodzę to support szybko odpisuje i wypłaty szybko dochodzą, ale to w dzisiejszych czasach mało istotne kwestie. Ogólnie bukmacher do dupy. Do gry rekreacyjnej. Jak grasz na Reale, czy inne Barcelony stawkami do 100zł to można polecać.
 
R 36

rafal919

Użytkownik
Weźcie skończcie z tymi bajkami. Oddsring i wysokie limity? Bardzo dobre kursy? Jedyne co się zgodzę to support szybko odpisuje i wypłaty szybko dochodzą, ale to w dzisiejszych czasach mało istotne kwestie. Ogólnie bukmacher do dupy. Do gry rekreacyjnej. Jak grasz na Reale, czy inne Barcelony stawkami do 100zł to można polecać.
Nie tak dawno bez problemu przyjęli dubla za 4800, wcześniej tripel za 8700..
Także można pograć za więcej niż 100 ;)
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
No nie wiem czy aż tak śmiało. Jest pewien &quot;drobiazg&quot; który może utrudnić obstawianie. Mianowicie kursy na piłkę nożną są bardzo często nieaktualne na stronie. Dopiero na kuponie się gracz dowiaduje, że kurs jest sporo niższy niż na stronie. Sam nie korzystam ale już 2 osoby mi to mówiły.
Zdarzyło mi się tak dotychczas dosłownie raz, z czego mecz był za ~1h także kursy dynamicznie się zmieniały, nic w tym dziwnego. Poza tym była to zmiana bodaj z 1.91 na 1.89, normalna rzecz w wielu bukach.
jak można cisnąć takie stawki po takich ujowych kursach...
Bez jaj, marża na główne ligi to 2-3%, gdzie często jest nawet niższa. Żałosne kursy to są w bahu, gdzie nawet na najpopularniejsze zdarzenia masz 7-8% marży.
Inna rzecz, że nie interesują mnie w ogóle mniej popularne ligi/zakłady, także o nich się nie wypowiadam. Do tych głównych buk godny polecenia ze względu na dobre kursy i wysokie limity. Jako, że większość gra raczej właśnie takie coś to Oddsring jest w mojej opinii wart sprawdzenia.
Jak grasz na Reale, czy inne Barcelony stawkami do 100zł to można polecać.
Jak chcesz grać te Reale czy Barcelony to spokojnie możesz stawiać grube tysiące, nawet na jakąś śmieszną rumuńską 2 ligę masz możliwość postawienia 700PLN.
Jeżeli jednak jesteś zlimitowany to musiałeś grać dosyć niestandardowo i grając tak zdajesz sobie sprawę co Cię może spotkać. Wszystkie Oddsringi, Unibety, Bet365, Betsafy itd. to są firmy nastawione i skierowane właśnie na graczy rekreacyjnych (którzy stanowią lwią część ogółu), taki jest fakt.
W takim Bet365 mam śmieszne limity ale zdaję sobie sprawę że nie jestem klientem docelowym, za coś te limity otrzymałem. Taka jest zazwyczaj polityka firmy i nie ma co nad tym płakać.
Odnotowania jednak wart jest jeden punkt z ich regulaminu o czym zresztą pisał kilka postów wstecz @buzero:
&quot;4.18 Jeśli nie dokonałeś poprawnego obrotu pełnej kwoty depozytu przed zleceniem wypłaty, lub jeśli w historii aktywności konta znajdują się serie zakładów z gwarantowanym wynikiem, zastrzegamy sobie prawo do anulowania zlecenia wypłaty, tymczasowego zawieszenia lub zamknięcia konta jeśli aktywność wskazywałaby na zdeponowanie środków bez wyraźnej intencji gry. Za zakłady z gwarantowanym wynikiem uważamy takie, których kursy są niższe niż 1.5. Możesz obstawiać zakłady po niższych kursach, jednakże historia konta musi także zawierać zakłady z kursami powyżej 1.5.&quot;
Jeśli ktoś lubi grać tylko po niskich kursach to tu warto rozważyć wpłacanie kasy, potem może być kłopot z wypłatą.
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Zdarzyło mi się tak dotychczas dosłownie raz, z czego mecz był za ~1h także kursy dynamicznie się zmieniały, nic w tym dziwnego. Poza tym była to zmiana bodaj z 1.91 na 1.89, normalna rzecz w wielu bukach.
Taka zmiana to żadna zmiana jak dla mnie. W takim razie już sam nie wiem kto tu ma rację. A dużo obstawiasz na piłkę nożną w tym buku?
Mimo wszystko jest póki co 2:1 w opiniach jakie znam na ten temat ;)
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Gram tam od kilku miesięcy, wcześniej nawet nie zakładałem konta, jakoś mi się wydawało (i pewnie tak było) że to buk pokroju Betclica czy Baha. Jednak teraz uważam, iż jest to naprawdę ciekawa firma, o ile kiedyś dla przykładu te 5000pkt do uwolnienia bonusu było wymogiem z kosmosu tak teraz zbliżam się do 10000 i na ten moment nie mam żadnych zastrzeżeń. Zdziwiło mnie właśnie, że temat ten ma tylko 3 strony, jak dla mnie na chwilę obecną Oddsring nie jest już takim krzakiem.
Marżę mają naprawdę niską na główne linie (coraz częściej 1-2%) i co za tym idzie bardzo dobre kursy. Jeżeli ktoś szuka buka do popularnych zdarzeń, czy też jest nowy w tym świecie to spokojnie można zakładać konto i grać, szata graficzna przyjazna, strona intuicyjna, limity widoczne, weryfikacja też od razu do wykonania, wypłaty na Skrill zazwyczaj w 24h. Minusem jest uboga oferta (która swoją drogą jest późno dostępna, np. na mecze Premier League za tydzień jeszcze nie wystawili kursów...) i ten kruczek w regulaminie o którym pisane było wcześniej.
Co do tych 2 opinii to ciężko mi się odnosić skoro nie znam konkretnych sytuacji, mogę jedynie zgadywać, że te osoby próbowały obstawiać krótki czas przed zdarzeniem - przy ich niskiej marży kursy wariują, to normalne.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Dobre kursy, wypłaty spoko.
Ale tego bukmachera kładzie b. uboga oferta i b. późno wystawiana, szczególnie zakładów dodatkowych.
Kursy wystawiane są w ostatniej chwili albo... wcale, nigdy nie wiadomo.
Kursy na stronie też są zagadką, bo przy próbie postawienia, gracz dowiaduje się, że kurs jest inny, oczywiście niższy.
Zakłady na żywo też tak ustawione przez nich, że często nie idzie ich zagrać, bo kurs się zmienia i trzeba zaczynać od nowa, to znaczy samemu odświeżyć i liczyć na cud.
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Mam pytanie w zakladce moje konto mam obrazek BONUS NA ZAKLADY SPORTOWE
i widnieje kwota 42 PLN i ile punktow musze osiagnac by go dostac.
Pytanie co to za bonus i jakie ma warunki ? nie ma tam zadnych informacji
 
A 97

analyst

Użytkownik
Nie wiem jak u Was, ale u mnie od jakiegoś już czasu przy próbie postawieniu zakładu praktycznie za każdym razem pojawia się że kurs uległ zmianie i oczywiście zawsze na moją nie korzyść. Moje nerwy się już wyczerpały i dzisiaj wypłacam cały hajs i siju nara bo to jest kpina.
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Nie wiem jak u Was, ale u mnie od jakiegoś już czasu przy próbie postawieniu zakładu praktycznie za każdym razem pojawia się że kurs uległ zmianie i oczywiście zawsze na moją nie korzyść. Moje nerwy się już wyczerpały i dzisiaj wypłacam cały hajs i siju nara bo to jest kpina.
Mogę zapytać co tam konkretnie grałeś? I czy na żywo, czy przedmeczowo?
Problem się widać powtarza i zgłasza go coraz więcej także takie szczegóły mogłyby być pomocne dla innych.
Przyznam że gram tam od kilku miesięcy, dość grubo i taka zmiana kursu przy próbie postawienia zakładu spotkała mnie jeden raz, system przyjmuje mi normalnie zakłady po kursach ze strony. Gram jednak tylko przed meczem i zdecydowana większość to kupony ze zdarzeniami z najpopularniejszych lig piłkarskich.
Mam pytanie w zakladce moje konto mam obrazek BONUS NA ZAKLADY SPORTOWE
i widnieje kwota 42 PLN i ile punktow musze osiagnac by go dostac.
Pytanie co to za bonus i jakie ma warunki ? nie ma tam zadnych informacji
Bonus 200% od pierwszego depozytu. Musiałeś za pierwszym razem wpłacić 21zł, w takim razie żeby uwolnić ten bonus musisz zdobyć 350 punktów Orring (na stronie masz zakładkę &quot;Promocje&quot;, tam będą szczegóły za co te punkty dostajesz).
 
Do góry Bottom