>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Oddsring - opinie

zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Żenująca sytuacja z żenującym bukiem. Wyraźnie czekali tyle czasu z anulowaniem zakładów, byle znaleźć odpowiednie punkty w regulaminie. Nie polecam buka, bo robią z kuponami co im się podoba...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
al_capone 29K

al_capone

Gangster
&quot;Niestety musieliśmy anulować zakłady na kobiecą piłkę nożną - Międzynarodowe Klubów - UEFA Liga Mistrzyń - Olympique Lyon - Medyk Konin. Mieliśmy ewidentnie złe kursy, co potwierdził ich dostawca, a że były to zakłady na żywo - nie było możliwości ich zmiany na prawidłowe. Dlatego wszystkie zakłady na ten mecz - zarówno wygrane, jak i przegrane, zostały przez nas anulowne, a stawki zwrócone na konta graczy.
Gracze, którzy wpłacili specjalnie, aby postawić na ten mecz mogą wypłacić depozyt bez obracania nim i bez żadnych opłat z naszej strony.
Jest nam niezmiernie przykro z powodu zaistniałej sytuacji, jednak odwołanie zakłądów przyjętych w wyniku błędu jest zgodne z naszym regulaminem. &quot;
 
hakunamatata 1

hakunamatata

Użytkownik
Byłem naiwny i założyłem konto. Dotychczas nie udało mi się postawić po oczekiwanym kursie ani jednego zakładu - ilekroć próbowałem to zrobić, wyskakiwała informacja, iż kurs uległ zmianie. Nie polecam.
 
czoker 104,6K

czoker

Użytkownik
Gratulacje ODDSRING - straciliście kolejnego klienta.
Drogi użytkowniku,
Uprzejmie informujemy, że nasz Dział Ryzyka zadecydował o anulowaniu wszystkich zakładów na mecz KK Napredak Rubin Krusevac - KK Borac Cacak (Basketball, Serbia - A1 League) i to wydarzenie nie jest już dostępne w naszej ofercie.
Stawki postawione na to wydarzenie zostały zwrócone na Twoje konto gracza.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za współpracę.
--
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt.
--
Prosimy o nie zmienianie tematu maila, nie wysyłanie nowych wiadomości
dotyczących tego samego zagadnienia oraz nie kasowania historii korespondencji.
W przeciwnym razie czas odpowiedzi na zapytanie może się przedłużyć.
Z poważaniem,
OddsRing - Biuro Obsługi Klienta
http://www.oddsring.com
[email protected]
http://www.oddsportal.com/basketball/serbia/first-league/napredak-borac-byhuWDL6/#home-away;1
Kursy zostały wystawione wszędzie tak samo, przez cały dzień spadały.
Nie było żadnego błędu.
Śmieciarska firma, nic więcej ???? Każdy zakład mogą anulować, przez kaprys działu ryzyka.
Nikomu nie polecam!
PS. Przy wystawianiu w róznych firmach od 3,5 do 3,7 kurs, ja zagrałem zakład po kursie 2,80.
Uważajcie na ZŁODZEI
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
legrand 82

legrand

Użytkownik
Dzisiaj otworzyli mecz w koszykówkę

Rumunia Divizia A
CSA Steaua - BC Timisoara
Kurs na CSA od godz. 9 rano był @15(zagrałem maxa 790zł) później spadał i zatrzymał się na poziomie @11. O godzinie 12:30 anulowali zakłady! ( dodam że Ladbrokes wystawił @15, leonbets @8,25 i Ruscy @8,81)

Rozumiem błąd tradera( po 20 minutach powinien się kapnąć że kurs jest za wysoki) ale trzymać go przez ponad 3 godziny! pokazuje że ten buk jest koszmarnie słaby.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
xavy 386

xavy

Użytkownik
Hmmm, dziwne - trochę pograłem u tego bukmachera - obracałem bonus wygrany w konkursie na forum, udało się podwoić środki i bez problemu wypłaciłem wszystko - nawet o żadne skany nie prosili. Z żadnymi zakładami też nigdy u nich problemów nie miałem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
H 88

hops1989

Użytkownik
Przetestowałem tego bukmachera na własnej skórze i mimo nieciekawych opinii na jego temat, miło byłem zaskoczony. Weryfikacja przebiegła bardzo sprawnie, wypłata wygranych środków przebiegła również bardzo sprawnie. To oczywiście zachęca mnie do dalszego korzystania z tego bukmachera. Bonusu jeszcze nie zdążyłem zgarnąć i nie wiem czy będzie to możliwe, należy obrócić depozytem bodaj około 25 razy.
 
A 97

analyst

Użytkownik
Czy jest szansa, że cofną mi postawiony zakład ? Bo chciałem dodać inne wydarzenia a kliknęło mi się postaw zakład i dupa ???? Postawiłem za 22 złote tylko
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Przestrzegam przed graniem u tego amatorskiego buka!
Gra u nich stanowi nie lada wyzwanie. Najpierw trzeba trafić kupon, potem drżeć czy bukmacher go zaliczy, a na końcu czy uda się wypłacić! W regulaminie mają tak podły zapis, że mogą wszystko...

Anulowali mi WSZYSTKIE kupony z ubiegłego weekendu, około 30 kuponów! Oczywiście zrobili to z pełną świadomością dopiero PO rozliczeniu kuponów, gdy niemalże wszystkie okazały się wygrane!

Powód? Wspomniany zapis w regulaminie:

&quot;Zgodnie z naszym regulaminem:
9.4 W przypadku podejrzenia jakiegokolwiek nieuczciwego zachowania, włączając unikanie nałożonych limitów, zastrzegamy sobie prawo do anulowania kolejnych zakładów na ten sam wynik danego spotkania.&quot;

Teraz cała sprawa dotyczy faktu mojego sposoby gry. Na każdy dzień wypisuje wszystkie ciekawe wydarzania i następnie gram w różnych zestawach, singlach, dublach a nawet AKO po 4-5 zdarzeń, wszystko zależne od kursów. Pech chciał, że na wspomniany weekend na każdy dzień miałem jeden typ z wyższym kursem, a reszta pomiędzy 1,02-1,35. I wyobraźcie sobie, że bukmacher mi zarzucił próbę obejścia systemu limitów w ten sposób... Może bym i to uznał, jakbym grał jeden mecz + kurs 1,01, ale jak widać po moich screenach były to różne kupony z przeróżnymi kombinacjami i kursami. Jakby celem było obejście limitów to bym nie ryzykował dodając kolejne spotkania i zagrał kupon główny u bukmachera z wyższym limitem...

Nie wiem, może ja jestem w błędzie, ale jestem już w tej branży tyle lat i czegoś podobnego nigdy nie uświadczyłem. Raz mi się zdarzyło, że inny bukmacher zareagował, ale było to zaraz po obstawieniu z informacją, że oni takiej gry nie akceptują. A tutaj czuję się wydymany do kości.

Całość strat, a raczej zysku, który jest mi należny to przeszło 10.000 pln za 3 dni grania...

Próbowałem tę sprawę wyjaśnić z supportem, bez robienia czarnego PR w sieci, ale nie dało się. Godziłem się nawet na wypłatę połowy, tylko z kuponów które miały więcej zdarzeń niż zdarzenie główne + rzekomy pewniak na obejście limitu, ale na nic się zdały moje próby i tłumaczenia.

A oto wspomniane kupony:

kupon 1
kupon 2
kupon 3
kupon 4

???? oddsring ????
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Chyba się trochę przestraszyli ???? zablokowali mi dostęp do konta. Ciekawe czy za fakt zgłoszenia sprawy do Malta Gaming Authority czy może jednak za podzielenie się sprawę w Internecie...

&quot;Dziekujemy za ponowny kontakt.

Tak jak informowaliśmy w poprzednich wiadomościach, decyzja podjęta przez nasz dział ds. ryzyka zostałą podtrzymana i nie zostanie zmieniona.
Oczywiście ma Pan prawo do zgłoszenie sprawy do MGA, jednak nie wymaga ono danych kontaktowych do naszego Kierownictwa.
Jednocześnie pragniemy poinformować, że Pański dostęp do konta został zablokowany, a jeśli MGA postanowi podjąć dochodzenie w Pańskiej sprawie, będzie mogło kontaktować się bezpośrednio z naszym Kierownictwem w celu uzyskania dalszych wyjaśnień oraz pełnego dostępu do historii Pańskiego konta gracza.&quot;
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
witam mam podobny problem zagralem zaklad 1,2 za 4200 zł i trafiłem potem zleciłem wypłatę i mi napisali :
Drogi Użytkowniku,
Uprzejmie informujemy, że zlecona przez Ciebie wypłata została anulowana, a środki zwrócone na Twoje konto gracza. Spowodowane to było faktem, iż jeden z spośród wybranych przez Ciebie zakładów na kwotę 4200 PLN został postawiony po zbyt niskich kursach, abyśmy mogli zatwierdzić wypłatę środków.
Prosimy, abyś obrócił całą kwotę depozytu po wyższych kursach, a będziesz mógł bez problemów wypłacić wygraną.
Pragniemy przypomnieć, iż zlecenie wypłaty środków bez poprawnego obrotu depozytem, jest niezgodne z Warunkami korzystania z naszego serwisu.
Ponadto jeśli w historii aktywności konta znajdą się serie zakładów z gwarantowanym wynikiem, zastrzegamy sobie prawo do anulowania zlecenia wypłaty zgodnie z punktem 4.18 (Zarządzanie płatnościami) oraz 6 (Polityka AML -przeciwdziałania praniu pieniędzy) naszych Warunków.
Żenada !!!
to co nie można grać spotkań 1,2 kursu ?
 
yam 93

yam

Użytkownik
@buzero to musisz sprawdzic w ich regulaminie - jesli maja taki wpis to nic nie poradzisz, jesli jednak nie maja to walcz.
@korver tutaj to juz sprawa oczywista - nic tylko walczyc do upadlego, bo racja jest po Twojej stronie. Tak dlugo z nimi dyskutuj i oczywiscie na innych frontach az przeprosza i wyplaca wygrane. Mialem jakos 4 czy 5 miesieczna walke (nie z ta firma akurat), ale udana, takze nie odpuszczac nigdy.
 
F 72

filip11

Użytkownik
Nie polecam, zablokowali mi konto - ponieważ nie pasowało im imię powiązane z kontem skrill. Tak więc uczciwie ugranych 700zł przepadło ????

A tu taki bonusik, czyli miła rozmowa z suppoortem:
 
H 88

hops1989

Użytkownik
Zrobili bardzo dobrze. Wszystko zgodnie z obowiązującym regulaminem. Twoja skarga jest bezpodstawna. Jak zwykle winny bukmacher, a nie użytkownik grający na cudze nazwisko.
 
A 205

amindada

Użytkownik
szkoda twojego czasu na czaty itp, jak podales inne imie niz masz to pozegnaj sie z kasa. jakbys zrobil literowke to co innego
 
F 72

filip11

Użytkownik
Zrobili bardzo dobrze. Wszystko zgodnie z obowiązującym regulaminem. Twoja skarga jest bezpodstawna. Jak zwykle winny bukmacher, a nie użytkownik grający na cudze nazwisko.
Na jakiej podstawie twierdzisz, że grałem na cudze nazwisko?
szkoda twojego czasu na czaty itp, jak podales inne imie niz masz to pozegnaj sie z kasa. jakbys zrobil literowke to co innego
No tak podałem 2 imię i co z tego? Jakoś żaden inny bukmacher nie robił z tego tytułu problemów, a wierz lub nie dokonywałem ponad 50x transakcji.
Ponadto skrill nie ma obowiązku podawania danych osobowych swoich klientów, więc na jakiej zasadzie taka sytuacja zaszła?
PS. Bukmacher odpisał iż mogę poddać go do wszelkiego rodzaju organów ścigania - dało mi to do zrozumienia jaka duża jest ich bezkarność - miejcie tylko na uwadze, że także i w stosunku do nas.
 
Do góry Bottom