>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Od 50 zł do 1000 zł w 2 tygodnie! Ograjmy buka

rover414 65

rover414

Użytkownik
Szkoda może tylko na sts był warto mieć konta wszędzie jak widać :x panfil raczej to wygra bo ciśnie dobrze
Panfil odpierdala -.-
 
S 0

slaviko

Użytkownik
Ludzie ogarnijcie się. Pozwólcie koledze prowadzić temat i nie wtrącajcie się. Zachowujecie się jak małe dzieci. Jak będzie coś miał to poda. Nie wymuszajcie na nim typów. Mniej a skuteczniej.
 
rover414 65

rover414

Użytkownik
⛔
Panfil zjebał mi dzień po całości (chyba nie tylko mi )
Aktualne saldo 625 zł
PS Nie grajcie meczów za takie stawki jak ja niby że macie tyle na koncie lub wiecej :cool:
Bo ja mam jeden cel dobić do 1000 w 2 tygodnie
Szkoda że meczu nie było na live można by było skontrować ;x
 
M 2

miesko22

Użytkownik
Witam ????
Na poczatku chcialem pogratulowac dobrej skutecznosci, szczegolnie ten tych ze Stalowa Wola to bylo mistrzostwo no i dzisieszy z kosza :grin:
Moze cos dzisiaj na bet 365 by sie znalazlo godnego uwagi bo jestem w pracy a nie mam konta na sts :razz:
Pozdro
 
T 6

tajpej87

Użytkownik
Witam ????
Na poczatku chcialem pogratulowac dobrej skutecznosci, szczegolnie ten tych ze Stalowa Wola to bylo mistrzostwo no i dzisieszy z kosza :grin:
Moze cos dzisiaj na bet 365 by sie znalazlo godnego uwagi bo jestem w pracy a nie mam konta na sts :razz:
Pozdro
Załóż, przelej pieniądze i juz masz.
PZDR
 
ms15 87

ms15

Użytkownik
Robicie chłopakowi taki śmietnik w temacie, że to szkoda gadac. 3/4 postów to albo dopominanie się o kolejne typy, albo tyle wnoszące do tematu co ostatnie dwa posty...
Powodzenia Rover, jak na razie kawał dobrej roboty.
Post do późniejszego usunięcia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rover414 65

rover414

Użytkownik
Robicie chłopakowi taki śmietnik w temacie, że to szkoda gadac. 3/4 postów to albo dopominanie się o kolejne typy, albo tyle wnoszące do tematu co ostatnie dwa posty...

Powodzenia Rover, jak na razie kawał dobrej roboty.

Post do późniejszego usunięcia.
Jest troche śmietnik fakt , ale jakoś mi to nie przeszkadza lubie jak sie ludzie udzielają w końcu to typy dla nich nie dla mnie ????
 
rover414 65

rover414

Użytkownik
Balestier Khalsa-Tampines Rovers
Kto pierwszy strzeli gola ? TYP -1
Mecz grany live od 29 min
Kurs 2.16( grane na sts-sie)
Stawka 70 zł
Ew wygrana 133 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom