>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

nowa ankieta do expekt-5E Free

Status
Zamknięty.
matex 0

matex

Użytkownik
teraz podstawowe pytanie - czy ktoś kto otrzymał z poprzedniej ankiety 5 E w tej równiez może wziąc udział ... ????
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
ja otrzymalem z tamtej 5E ale jak teraz sami przysylają nową to tez wypelnilem jak dadzą znowu to dadzą jak nie to nie.
 
zaithz 0

zaithz

Użytkownik
Dzięki że napisałeś!! ???? ???? 5 euro już za 72 godziny pojawi sie na moim koncie ????
Pozdro!!✅
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
wypelnilem ????
z temtej tezdostalem to tutaj moze tyz :p
ps wtedy jak sie w 2 jezykach wypelnialo podobno 10e bylo, teraz 2 raz juz nie mozna wypelnic chyba :&gt;
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
Mam nadzieje ze dostane bonus za wypełnienie tej ankiety bo jak wypełniałem tą poprzednią to mij nie dopisali bonusu, ciekawe jak teraz będzie.
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
Nie wypełniajcie w dwóch językach, bo wam konto zablokują, albo tylko tak straszyli, bo mi po tym jak dopisali 10E wysłali meile, że to co robię to oszustwo i jeżeli jeszcze raz coś takiego zrobię to zablokują mi konto.
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Nie wypełniajcie w dwóch językach, bo wam konto zablokują, albo tylko tak straszyli, bo mi po tym jak dopisali 10E wysłali meile, że to co robię to oszustwo i jeżeli jeszcze raz coś takiego zrobię to zablokują mi konto.
Dokladnie, nie wypelniajcie kilka razy tej samej ankiety. Ja po ostatniej ankiecie poczulem sie jak jakis zlodziej czy oszust. Po wypelnieniu ankiety w jezyku polskim pojawila sie nastepna ankieta w jakims innym jezyku. Myslalem, ze to jakis blad, bo normalnie przeciez zawsze po wypelnieniu jakiejs ankiety pojawia sie informacja, ze dziekuja za wypelnienie albo cos takiego. Tu nie bylo zadnej informacji, wiec wypelnilem ankiete raz jeszcze. Za pare dni patrze, a na koncie 10 EURO. Mysle, spoko ???? No ale po przedwczoraj dostalem od supportu takiego maila:
&quot;Został/a Pan/i uprawniony/uprawniona do wzięcia udziału w naszej ankiecie, niemniej otrzymaliśmy od Pana/Pani wielokrotne jej zgłoszenie. Takie działanie mające na celu pozyskania więcej niż jednego bonusu jest naruszeniem regulaminu i nosi znamiona oszustwa.
Prosimy o powstrzymanie się od takich praktyk, ponieważ kolejne powtórzenie takiego działania będzie skutkowało zablokowaniem konta gracza.
W następstwie wielokrotnego przesłania ankiety w kasynie został aktywowany więcej niż jeden bonus. Po dokonaniu korekty - anulowaniu nienależnych kwot bonusowych stan konta w kasynie uzyskał ujemny balans. Został on już jednak wyzerowany.
Raz jeszcze uprzejmie prosimy o powstrzymanie się przed takimi praktykami i dziękujemy za współpracę!&quot;

Dla mnie to co przeczytalem bylo szokiem, poczulem sie dokladnie jak zlodziej, ktory chcial ukrasc glupie 5 EURO. Jeszcze w zyciu zadna firma mnie tak nie potraktowala (no moze jeszcze kiedys Betgun po chamsku ze mna korespondowal). Przeciez to oni nie dopatrzyli i nie skonstruowali ankiety tak, aby jednoznacznie bylo wiadomo ze zostala zakonczona. Nie wiem, moze niektorzy wypelniali swiadomie ankiety po kilka razy aby wyludzic bonus i przez to sie wkurzyli, ale nie tlumaczy to wcale takiego zachowania z ich strony. Jak mozna wrzucic wszystkich od jednego worka? Stracilem szacunek do tej firmy, tym bardziej, ze od 2 dni nie racza w zaden sposob sie ze mna skontaktowac i odpowiedziec na moje maile. Ja pisze, a z ich trony cisza.
Watpie zebym kiedykolwiek jeszcze wplacil kase do Expekta.
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
Dokładnie ja tak samo czytałem to i poczułem się jak oszust. Przecież zrobiłem to nieświadomie, nie było potwierdzenia to wypełniłem jeszcze raz. Też napisałem do nich meila i nie odpisują. Miałem właśnie do nich wpłacać, ale wybrałem Unibet i Sportingbet, przez nich głupie traktowanie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom