>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

nowa ankieta do expekt-5E Free

Status
Zamknięty.
bodi 70

bodi

Użytkownik
Nie bądźmy tacy co do tego przypadku drobiazgowi -bo jednak kazdy z tego co wiem -jak wypełnił 2 razy ankietę otrzymał 10 Euro i jak szybko przelał na zakłady, to tej kasy mu nie zabrali -konto w kasynie zminusowałi na -5 Euro , a później wyzerowali.a napisali do ludzi takie emaile bo trochę kasy na tym stracili i nie do końca widocznie byli zorientowani,że błąd techniczny popełnili -i po sprawie.Po takim emailu nikomu konta nie zablokowali, a część ludzi tylko skorzystała..Nas słowa bolą, a ich nasze czyny -bo stracili kasę.:-D
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Nie bądźmy tacy co do tego przypadku drobiazgowi -bo jednak kazdy z tego co wiem -jak wypełnił 2 razy ankietę otrzymał 10 Euro i jak szybko przelał na zakłady, to tej kasy mu nie zabrali -konto w kasynie zminusowałi na -5 Euro , a później wyzerowali.a napisali do ludzi takie emaile bo trochę kasy na tym stracili i nie do końca widocznie byli zorientowani,że błąd techniczny popełnili -i po sprawie.Po takim emailu nikomu konta nie zablokowali, a część ludzi tylko skorzystała..Nas słowa bolą, a ich nasze czyny -bo stracili kasę.:-D
Fakt, kasy troche stracili, ale ze swojej winy. Zamiast przyznac sie do bledu to najlatwiej zrzucic wine na klientow ze sa oszustami i zlodziejami. Wiem, ze to tylko slowa i nie ma sie co obrazac, ale konkurencja na rynku jest tak duza, ze laski nikomu nie robia. Czasem slowa maja ogromne znaczenie i ja wole jednak grac gdzie indziej, tam gdzie nikt mnie nieslusznie nie obraza i nie nazywa oszutem. Kazdy ma wolny wybor i gra gdzie mu pasuje.
Pozdrawiam
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
No dobra każdy na tym etapie wszystko wie,dajcie znać na PW jak ktoś otrzyma kasę to odblokuje i będziemy dalej pisać odnośnie obrotu i wypłaty. ????
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Okazali się niesolidna Firmą , bo chyba nikt nie otrzymał tego bonusa -a mineło juz nawet 96 h

Ten bonus z ankiety nie wszyscy otrzymali....otrzymali Ci co dostali wcześniej email o ankiecie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom