>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Norwegia - Dyskusja, Newsy, Transfery, Zakłady Długoterminowe, Typy

bfred 471,9K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Norwegia Division 3 Group 2
Godzina: 19:00
Spotkanie: Sola - Vigor
Typ: over 1,5 gola 1 połowa
Kurs: 1.43
Bukmacher: Betclic
Analiza: Niższa liga Norwegii. gra 6 drużyna z ostatnią czerwoną latarnią. Gospodarze 22 pkt na koncie bilans 33-25 a goście tragedia - zaledwie 6 oczek i bilans 16-50..i 7 pkt straty do bezpiecznego miejsca. Co ciekawe w ostatnich 5 meczach gospodarz zawsze padały co najmniej dwa gole. I tutaj upatruję sukcesu. Goście taką statystykę osiągnęli w 3 meczach na ostatnie 5. dotychczasowy 1 mecz h2h wygrała na wyjeździe Sola 5-1 i tutaj również zanotowano co najmniej 2 trafienia w 1 połowie. Myślę, że dzisiaj również jest na to szansa. Kurs mały ale dla mnie w miarę pewny. Powodzenia:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1157
W 178,1K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Norwegia, Elitserien
Godzina: 19:00
Spotkanie: Sarpsborg 08 FF - Rosenborg Trondheim BK
Typ: X2
Kurs: 1,56
Bukmacher: Totalbet
Post w dziale:
Analiza:
Dla obu zespołów jest to 14 spotkanie w lidze. Rosenborg z 17 punktami jest na 8 miejscu natomiast ich rywal zajmuje miejsce 15 i znajduje się w strefie spadkowej. Początkowo chciałem tutaj zaryzykować i postawić "gołą" 2 na gości ale po namyśle wybieram bezpieczniejszy typ podparty remisem. Oba zespoły nie radzą sobie w tym sezonie będąc Sarpsborg gospodarzem a Rosenborg gościem. Gospodarze tego meczu na własnym stadionie zgromadzili do tej pory tylko 3 punkty w 6 spotkaniach notując 1 zwycięstwo i 5 porażek. Jest to póki co najgorszy wynik w całej lidze, jednak Rosenborg na wyjazdach nie wypada wcale lepiej. Goście tego meczu zgromadzili tylko 4 punkty w 6 spotkaniach notując 1 zwycięstwo, 1 remis i 4 porażki i pod tym względem gorszym zespołem od nich jest tylko drużyna Sandefjord . Jeżeli chodzi o sytuacje kadrowe w obu zespołach, to tutaj bez większych problemów i oba kluby powinny dziś zagrać w swoim optymalnym składzie. Ja tutaj początkowo chciałem stawiać wygraną Rosenborgu i kto lubi wyższe kursy i ryzyko, może tutaj spróbować. Drużyna z Trondheim ma młody i bardzo obiecujący przyszłościowo zespół i myślę, że im dalej w sezon tym ta drużyna lepiej będzie grać. Piłkarze będą grać na coraz większym luzie bez tremy, bo póki co myślę, że takim piłkarzom jak 18 letniemu Reitan-Sunde, 19 letniemu Broholmowi czy 17 letniemu Nypanowi ta trema z występami w pierwszym składzie w Elitserien w takim zespole jak Rosenborg może nieco przeszkadzać. Jednak ta młodzież naprawdę ma duży potencjał i myślę, że może z tego powstać niezły team. Moim zdaniem kluczem w tym meczu będzie gra w obronie a tutaj według mnie zespołem lepszym w tym aspekcie jest zespół przyjezdny. Na papierze jak dla mnie lepiej to wygląda po ich stronie. Doświadczenie w obronie z tym młodym potencjałem w ofensywie i pomocy dzisiaj myślę, że się sprawdzi. Liczę w tym meczu właśnie na doświadczenie w defensywie oraz młodzieńczy błysk Nypana, czy Reitana-Sunde poparty dobrą grą w środku pola Tagsetha, który ostatnio też jest w niezłej formie i w ostatnim meczu z Odd Grenland dobrze rozgrywał piłki. Nawet na jednym forum kibiców Rosenborga czytałem, że mają oni nadzieje, że dzisiaj w pierwszym składzie w środku pola znowu wybiegnie Tagseth a więc no liczą na niego i wiedzą, że jest w formie. Sarpsborg nie widzę czym miałby tutaj swego rywala zaskoczyć no chyba tylko nieustępliwością i walką, bo na papierze dla mnie goście są zespołem lepszym. Zobaczymy jak to będzie wyglądać, ja zagrałem bezpiecznie X2 ale kto lubi większe ryzyko niech próbuje samej 2.
 
bfred 471,9K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Norwegia Division 3 Group 3
Godzina: 14:00
Spotkanie: Assiden - Asker
Typ: over 3,5 gola
Kurs: 1.50
Bukmacher: Superbet
Analiza: Znowu próbujemy niższą lige Norwegii. Gra 11 drużyna z wiceliderem. Goście 1 pkt straty do lidera i jeden mecz zaległy więc dzisiaj jest dobra okazja wskoczyć na 1 miejsce. Bilans dobry w golach 51-22 35 oczek co innego gospodarze bilans 22-40 i 13 oczek tuż nad strefą spadkową. Gospodarze w ostatnich 5 meczach trzykrotnie notowali over 3,5 i były to wysokie porażki natomiast goście 4 razy na 5 spotkań. W jedynym meczu h2h Asker wygrał u siebie pewnie 4-1 i dzisiaj z powodu stawki meczu też spodziewam się kilku bramek i wyniku w granicach 1-3 dla dzisiejszych gości. Powodzenia:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1158
scorpio82 403,6K

scorpio82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Norwegia, Elitserien
Godzina: 20:15
Spotkanie: Molde - KFUM Oslo
Typ: Wygrana Molde
Kurs: 1,45
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
15 kolejka w Norwegii a w omawianym meczu zmierzą się 3 z 8 zespołem w tabeli. Faworytem Molde, które celuje w tytuł mistrzowski a wygrywając dzisiaj mogą zmniejszyć stratę do lidera do 2 punktów. Molde niepokonane w ostatnich 6 meczach z których 4 wygrali a w 4 ostatnich grach nie stracili bramki. Zespół z Oslo wygrał ostatni mecz ligowy dzięki czemu przerwali serię 3 kolejnych porażek i 6 meczy bez wygranej.
 
R 1M

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nozna Norwegia, Dywizja 2 Grupa 2
Godzina: 19:00
Spotkanie: Skeid – SK Gjovik-Lyn
Typ: obie strzelą - Nie
Kurs: 1,70
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale:
Analiza:
W niższych ligach Norwegii częściej można znaleźć typy na overy bramkowe, ale wpadł mi w oczy typ , że obie drużyny nie strzelą bramek, z zaskakująco wysokim kursem 1,70 w Fortunie, gdzie inne buki dają około 1,50. Dlaczego obie mają nie strzelić? Bo ekipa gości do tej pory umieściła piłkę w bramce rywali tylko 6 razy w 14 spotkaniach, co się przełożyło na 12 porażek 1 remis i 1 wygraną i przedostatnią pozycję w tabeli. A gospodarze ekipa Skeid jest wiceliderem z bilansem 9-4-1 i 26:11 w bramkach. W ramach H2H tylko jeden mecz wygrany przez Skeid 1:0.
 
R 1M

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Norwegia OBOS ligaen
Godzina: 14:30
Spotkanie: Valarenga - Raufoss
Typ: Valarenga Win, Valarenga powyżej 1,5 gola i Raufoss poniżej 1,5 gola
Kurs: 1,50
Bukmacher: Superbet (Betbulider)
Post w dziale:
Analiza:

W Norwegii znalazłem spotkanie w 2 lidze, gdzie lider podejmie 11 drużynę w tabeli. Valarenga po 17 kolejkach ma 36 punktów i bilans 43:20, a goście 20 punktów i 14:19 w bramkach.
Takie statystyki dają mi podstawę do zaproponowania składaczka że wygra Valarenga, strzeli powyżej 1,5 gola, a goście nie strzelą powyżej 1,5 bramki. Gospodarze w ostatnich meczach pokonali 2:0 Moss, 3:1 Ranheim, 8:0 Sandnes czy ponownie 5:1 Moss. Goście przegrali 0:2 z Aalesund, 3:0 z Lavanger i dwa bezbramkowe remisy. Liczę, że Valarenga utrzyma swoja skutczność i ustrzeli minimu dwa gole, a goście nie zaskoczą i nie uda im się strzelić więcej niż 1 bramki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1418
R 1M

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Norwegia Dywizja 2 Grupa 2
Godzina: 18:00
Spotkanie: Valarenga 2 - Kjelsas
Typ: kjelsas Win i powyżej 2,5 gola
Kurs: 1,50
Bukmacher: LVBet
Post w dziale:
Analiza:
Pozostajemy w Norwegii, tylko schodzimy do niższych lig, gdzie znalazłem spotkanie drugiej drużyny Valarengi, którą graliśmy wczoraj, z drużyną Kjelsas. Goście na trzecim miejscu w tabeli z dorobkiem 32 punktów w 15 meczach i stratą tylko2 oczek do lidera. Rezerwy Valarengi to czerwona latarnia tych rozgrywek i do poprzedniej kolejki nie zdobyli nawet punktu, co się odmieniło w ostatnim meczu z Follo, który nieoczekiwanie wygrali aż 6:4. Jutro liczę, że wrócą na właściwe tory, czyli poniosą solidną porażkę i w meczu wpadną minimum 3 gole. Sądzę, że głównie po stronie gości. W ramach H2H różnie to wyglądało bo zwycięstwa Kjelsas jest przeplatane zwycięstwem Valarengii, ale patrząc na formę gospodarzy to powinna to być ich kolejna porażka.
 
Ostatnia edycja:
R 1M

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Norwegia Dywizja 3 Grupa 3
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ullern – Skeid 2
Typ: Ullern
Kurs: 1,49
Bukmacher: Betfan
Post w dziale:
Analiza:

Kolejny raz w Norwegii. W poniedziałek totalnie nie siadło i nieoczekiwane zwycięstwo underdoga do tego z underem bramkowym. Na wtorek proponuję bezpieczne zwycięstwo gospodarzu – druzyny Uller. Gospodarze na 7 miejscu z 21 punktami w 15 meczach, a u siebie 13 pkt w 7 meczach i bilans 19:11. Goście na przedostatniej pozycji z 8 oczkami w 15 meczach, ale tylko 1 punktem na wyjeździe i 7:32 w bramkach. Wszystko układa się na gładkie zwycięstwo gospodarzy, i idę w te stronę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1174
Do góry Bottom