>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Norwegia - Dyskusja, Newsy, Transfery, Zakłady Długoterminowe, Typy

bfred 443,8K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Norwegia Division 3 Group 2
Godzina: 19:00
Spotkanie: Sola - Vigor
Typ: over 1,5 gola 1 połowa
Kurs: 1.43
Bukmacher: Betclic
Analiza: Niższa liga Norwegii. gra 6 drużyna z ostatnią czerwoną latarnią. Gospodarze 22 pkt na koncie bilans 33-25 a goście tragedia - zaledwie 6 oczek i bilans 16-50..i 7 pkt straty do bezpiecznego miejsca. Co ciekawe w ostatnich 5 meczach gospodarz zawsze padały co najmniej dwa gole. I tutaj upatruję sukcesu. Goście taką statystykę osiągnęli w 3 meczach na ostatnie 5. dotychczasowy 1 mecz h2h wygrała na wyjeździe Sola 5-1 i tutaj również zanotowano co najmniej 2 trafienia w 1 połowie. Myślę, że dzisiaj również jest na to szansa. Kurs mały ale dla mnie w miarę pewny. Powodzenia:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1157
W 152,1K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Norwegia, Elitserien
Godzina: 19:00
Spotkanie: Sarpsborg 08 FF - Rosenborg Trondheim BK
Typ: X2
Kurs: 1,56
Bukmacher: Totalbet
Post w dziale:
Analiza:
Dla obu zespołów jest to 14 spotkanie w lidze. Rosenborg z 17 punktami jest na 8 miejscu natomiast ich rywal zajmuje miejsce 15 i znajduje się w strefie spadkowej. Początkowo chciałem tutaj zaryzykować i postawić "gołą" 2 na gości ale po namyśle wybieram bezpieczniejszy typ podparty remisem. Oba zespoły nie radzą sobie w tym sezonie będąc Sarpsborg gospodarzem a Rosenborg gościem. Gospodarze tego meczu na własnym stadionie zgromadzili do tej pory tylko 3 punkty w 6 spotkaniach notując 1 zwycięstwo i 5 porażek. Jest to póki co najgorszy wynik w całej lidze, jednak Rosenborg na wyjazdach nie wypada wcale lepiej. Goście tego meczu zgromadzili tylko 4 punkty w 6 spotkaniach notując 1 zwycięstwo, 1 remis i 4 porażki i pod tym względem gorszym zespołem od nich jest tylko drużyna Sandefjord . Jeżeli chodzi o sytuacje kadrowe w obu zespołach, to tutaj bez większych problemów i oba kluby powinny dziś zagrać w swoim optymalnym składzie. Ja tutaj początkowo chciałem stawiać wygraną Rosenborgu i kto lubi wyższe kursy i ryzyko, może tutaj spróbować. Drużyna z Trondheim ma młody i bardzo obiecujący przyszłościowo zespół i myślę, że im dalej w sezon tym ta drużyna lepiej będzie grać. Piłkarze będą grać na coraz większym luzie bez tremy, bo póki co myślę, że takim piłkarzom jak 18 letniemu Reitan-Sunde, 19 letniemu Broholmowi czy 17 letniemu Nypanowi ta trema z występami w pierwszym składzie w Elitserien w takim zespole jak Rosenborg może nieco przeszkadzać. Jednak ta młodzież naprawdę ma duży potencjał i myślę, że może z tego powstać niezły team. Moim zdaniem kluczem w tym meczu będzie gra w obronie a tutaj według mnie zespołem lepszym w tym aspekcie jest zespół przyjezdny. Na papierze jak dla mnie lepiej to wygląda po ich stronie. Doświadczenie w obronie z tym młodym potencjałem w ofensywie i pomocy dzisiaj myślę, że się sprawdzi. Liczę w tym meczu właśnie na doświadczenie w defensywie oraz młodzieńczy błysk Nypana, czy Reitana-Sunde poparty dobrą grą w środku pola Tagsetha, który ostatnio też jest w niezłej formie i w ostatnim meczu z Odd Grenland dobrze rozgrywał piłki. Nawet na jednym forum kibiców Rosenborga czytałem, że mają oni nadzieje, że dzisiaj w pierwszym składzie w środku pola znowu wybiegnie Tagseth a więc no liczą na niego i wiedzą, że jest w formie. Sarpsborg nie widzę czym miałby tutaj swego rywala zaskoczyć no chyba tylko nieustępliwością i walką, bo na papierze dla mnie goście są zespołem lepszym. Zobaczymy jak to będzie wyglądać, ja zagrałem bezpiecznie X2 ale kto lubi większe ryzyko niech próbuje samej 2.
 
bfred 443,8K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Norwegia Division 3 Group 3
Godzina: 14:00
Spotkanie: Assiden - Asker
Typ: over 3,5 gola
Kurs: 1.50
Bukmacher: Superbet
Analiza: Znowu próbujemy niższą lige Norwegii. Gra 11 drużyna z wiceliderem. Goście 1 pkt straty do lidera i jeden mecz zaległy więc dzisiaj jest dobra okazja wskoczyć na 1 miejsce. Bilans dobry w golach 51-22 35 oczek co innego gospodarze bilans 22-40 i 13 oczek tuż nad strefą spadkową. Gospodarze w ostatnich 5 meczach trzykrotnie notowali over 3,5 i były to wysokie porażki natomiast goście 4 razy na 5 spotkań. W jedynym meczu h2h Asker wygrał u siebie pewnie 4-1 i dzisiaj z powodu stawki meczu też spodziewam się kilku bramek i wyniku w granicach 1-3 dla dzisiejszych gości. Powodzenia:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1158
Do góry Bottom