>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Norwegia - Dyskusja, Newsy, Transfery, Zakłady Długoterminowe, Typy

bfred 446,2K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Norwegia Dywizja 2 grupa 2
Godzina: 14:00
Spotkanie: Kjelsås - Vålerenga 2
Typ: over 1,5 gola w 1 połowie meczu
Kurs: 1.56
Bukmacher: Betclic
Analiza: Dawno nie typowałem Norwegii niższej ligi ale ten typ wydaje mi się ciekawy. Kursy na liczbę goli w meczu mnie nie satysfakcjonują ale ten wydaje mi się, że warty zagrania. Gra 3 drużyna z ostatnią. w czołówce straszny ścisk, różnica pomiędzy 1 a 7 lokatą to tylko 3 pkt. Gospodarze mają tyle samo punktów co 1 i 2 drużyna. 13 pkt i bilans 13-7 nieźle. Goście dno jeszcze bez punktu bilans 6-21 po 6 zaledwie meczach. Z tego co pamiętam to na wyjazdach Valerenga 2 grała zawsze głębokimi rezerwami nastolatkami co powodowało wysokie przegrane. W ostatnich 4 meczach wysokie porażki padało od 4-6 goli. Gospodarze bardzo przyzwoicie 4 wygrane w ostatnich 5 meczach i dzisiaj będą chcieli kontynuować passę i dobić do czołówki. Myślę, że zaczną mocno i padną te 2 gole w 1 połowie meczu jeśli to co piszę o gościach się potwierdzi. Powodzenia:)
 
scorpio82 339,3K

scorpio82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Norwegia Eliteserien
Godzina: 17:00
Spotkanie: Molde - Sarpsborg 08
Typ: Wygrana Molde
Kurs: 1,50
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W Norwegii sezon dopiero na początkowym etapie jednak już po tych kilku meczach wydać że różnica między mierzącymi się dziś zespołami będzie duża. Po 9 meczach Molde na 3 miejscu w tabeli a dziś duża szansa aby odrobić część strat do lidera ponieważ na własnym stadionie prezentują się bardzo dobrze i z ostatnich 15 meczy wygrali 10 przy zaledwie 1 porażce. Dzisiejsi rywale słabo rozpoczęli sezon i z dorobkiem 7 punktów w strefie spadkowej. Sarpsborg 08 z serią 3 kolejnych porażek w których stracili łącznie aż 15 bramek.
 
Psychosocial 939K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Lyn-Sandnes TYP 1 kurs 1,60 4/10 g.19.00 5:0 WIN

PS: Z tego co wyczytałem w necie gospodarze do tej pory grali z mocnymi ekipami u siebie (bilans 1-3-0) i mają tylko dziś jedną absencje w postaci Andreasa Helluma. Ich trener Jan Halter Halvorsen doskonale poukładał zespół i jako beniaminek radzą sobie w 2 lidze naprawdę nieźle.

Goście grę opierają tylko na jednym starzejącym się bramkostrzelnym napastniku Tommym Høilandzie. Są słabsi od Lyn i powinni ulec.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2125
bfred 446,2K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Norwegia OBOS - ligaen
Godzina: 19:00
Spotkanie: Mjondalen - Moss
Typ: BTS
Kurs: 1.57
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Jedziemy z Norwegią zaplecze ekstraklasy. Kiedyś padało tutaj sporo goli i lubiłem grać ale teraz jest to troszkę bardzie nieprzewidywalne. Gra 11 z 7 drużyną. Gospodarze tylko 3 pkt przewagi nad strefą spadkową a goście tyle samo punktów co 6-ste Lyn co daje prawo do gry w barażach ale też tylko 4 pkt straty do lidera - czyli ta górna część jest mocno spłaszczona. Bilans bramkowy gospodarzy w 8 meczach 13-14 goście po 9 spotkaniach 16-16 - staty idealnie pod BTS ale czy tak będzie? W ostatnich 5 meczach w 4 obydwa zespoły zanotowały BTS. W pojedynkach bezpośrednich mamy 4/5 ostatnio było jednak 0-0 ale to był towarzyski..Próbujemy. Powodzenia:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +265
R 966,3K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Norwegia OBOS Ligaen
Godzina: 19:00
Spotkanie: Stabaek - Egersund
Typ: powyżej 3,0 gola (azjatycka suma)
Kurs: 1,55
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Coraz słabsza oferta. Ligi pokończone. Rozstrzygnięcia tam gdzie jeszcze grają w play-offach pozostają niejasne. Trzeba szukać. Na dziś proponuję over bramkowy w Norwegii. To kierunek, który obfituje w bramki. W wybranym spotkaniu gospodarze ekipa Stabaek po 8 kolejkach ma bilans 17:12, a goście aż 21:16. W H2H nie znaleziono żadnego meczu w historii między nimi, więc popatrzmy na wyniki ligowe. Stabaek poprzednie mecze kończył wynikami 3:0, 2:2, 3:3, 5:1 (puchar), 5:0, 3:4 (puchar), 2:2. Egersund kolejno: 2:2, 4:3, 1:3, 1:1, 1:3 (puchar), 1:2.
Gram ostrożnie over 3,0 bramki, a gdy w meczu wpadną równo 3 gole to mamy zwrot.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1270
bfred 446,2K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Norwegia Division 3 Group 3
Godzina: 19:00
Spotkanie: Asker - Sekid 2
Typ: over 1,5 gola 1 połowa
Kurs: 1.56
Bukmacher: Betclic
Analiza: A co tam próbujemy. Niższa liga Norwegii. Wicelider gra z 13 przedostatnią drużyną. Gospodarze 17 pkt tylko 1 pkt straty do lidera goście 5 i 2 pkt straty do bezpiecznego miejsca. Bilans gospodarze to 25-10 a gości 11-17 i widać, że mało strzelają...Ostatnie 5 meczy tych drużyn to u gospodarzy grad goli aż 4 razy over 3,5! I co ciekawe w tych 4 spotkaniach zawsze notowany był over 1,5 gola w 1 połowie. Co do gości to mieliśmy 3 razy over 3,5 a w w 4 spotkaniach również było over 1,5 gola w pierwszej odsłonie meczu. Dzisiaj liczę, że będzie podobnie. Tym bardziej, że również wskazują na to ostatnie 2 mecze h2h.... Powodzenia:)
 
stanley-63 951,1K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Norwegia OBOS-Ligaen
Godzina: 17:00
Spotkanie: Egersund : Asane
Typ: over 3.5 gola
Kurs: 1.69
Bukmacher: Betfan

Mecz beniaminka z Asane rzucił mi się w oczy , beniaminek radzi sobie całkiem nie żle i po 10 meczach zajmuje wysokie 4 miejsce i co jest na w/g mnie bardzo duży + Egersund to że są do tej pory najskuteczniejszą ekipą OBOS-Ligi , zdobyli 27 bramek ! ale jest też druga strona medalu bo stracili już 22 bramki co jak dla mnie nadaje smaczku w dzisiejszym meczu , co do Asane to dwa ostatnie sezony z ledwością zdołali pozostać w OBOS Lidze , w tych dwóch sezonach też jedno co rzuciło się w oczy to stracone bramki i było ich dosyć sporo , jak to wygląda w tym sezonie ? a no też nie zapowiada się ciekawie bo chłopaki zajmują 14 miejsce co na tą chwilę oznacza baraże , w 10 meczach bilans 2/4/4 i br 12:19 , wyjazdy gości w tym sezonie 0/1/3 i zaledwie 4 strzelone i 9 straconych , jeżeli chodzi o bezpośrednie mecze to tylko takie info że ostatnio spotkani się dekadę temu ale w meczach pomiędzy nimi padało sporo bramek , Egersund w ostatnich 5 meczach to over 3.5 był aż 4 krotnie , liczę że dziś obie ekipy nie będa murować bramki tylko będzie to spotkane mocno offensywne !
 
stanley-63 951,1K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Norwegia OBOS-Ligaen
Godzina: 19:00
Spotkanie: Valerenga : Moss
Typ: over 2.5 gola / obie strzelą
Kurs: 1.82
Bukmacher: Betfan


Spadkowicz kontra Moss , zapowiada się ciekawie , Valerenga widać że chce powrotu do Elity a goście w tych 11 meczach spisuje się bardzo dobrze , Valerenga o dziwo gra lepiej wyjazdy bo dom to 2/1/2 i br 6:7 goście natomiast w meczach wyjazdowych 2/1/2 i br aż 7 zdobytych i aż 10 straoconych , wnioskuję że może i Valerenga wygra to spotkanie ale nie będzie zachowa czystego konta bo gości zapewne stać na gola w tym spotkaniu .
 
ferguson2 748,9K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Norwegia 3 liga
Godzina: 19
Spotkanie:Froya - Aasane Fotball 2
Typ: over 4.5 goli meczu
Kurs: 1.94
Bukmacher: Betclic
Post:
Analiza: Od kilku tygodni nie ma meczu w którym Froya nie robiłaby overa. Często po trzy czy cztery bramki strzelone w ich meczach. W przypadku Aasane jest podobnie. Obie ekipy chyba zbyt często zapominają o obronie. Linia też nie bez powodu wysoka, spodziewam się ofensywnego starcia z obu stron.
 
stanley-63 951,1K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Norwegia OBOS-Ligaen
Godzina: 19:00
Spotkanie: Stabaek : Mjondalen
Typ: over 2.5 gola / obie strzelą
Kurs: 1.69
Bukmacher: Betfan


Stabaek jak wiemy to spadkowicz z Eliteserien i po rozegraniu 10 meczy zajmuje 8 miejsce ale ma 2 zaległe mecze do rozegrania i przy ewentualnej wygranej może być w grupie 3-6 , jest jeden problem a nóż ostatnio nie idzie im najlepiej bo 5 ostatnich meczy to 1/2/2 i bramki 12 zdobytych przy aż 15 straconych , goście z kolei też ostatnio nie najlepiej bo 1/2/2 i br 9:10 stąd patrząc na te info zdecydowałem się na BBTS i over 2.5 gola no i ostatnie ich mecze z BBTS to Stabaek 5 kolejnych meczy a Mjondalen również , kurs nie zbyt atrakcyjny ale liczę że bardzo realny !
 
Otrzymane punkty reputacji: +1133
bfred 446,2K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Norwegia Dywizja 3 grupa 3
Godzina: 19:30
Spotkanie: Mjondalen 2 - Gamle Oslo
Typ: over 3,5 gola
Kurs: 1.67
Bukmacher: Betclic
Analiza: Niska liga Norwegii i tutaj mi się wydaje ciekawy typ. Gospodarze na ostatnim miejscu w tabeli grają z 4 drużyną która ma 7 pkt straty do lidera ale 1 mecz mniej więc można nadgonić. Gospodarze fatalny bilans bramkowy 9-33 na koncie tylko 2 pkt. Goście bardzo przyzwoicie 26-19. W ostatnich 5 meczach gospodarze zanotowali trzykrotnie over 3,5 a gości uczynili to 2 razy. Gospodarze już potrafili przegrywać wysoko z drużyną pokroju Gamle np. u siebie 1-5 z rezerwami KFUM Oslo. Meczów h2h brak a więc ciekaw jestem jak to dzisiaj wyjdzie a myślę, że może być jakieś 1-3. Powodzenia:)
 
Psychosocial 939K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Valerenga-Sandness TYP 1
Mjondalen-Egersund TYP BTS
Stabaek-Levanger TYP over 1,5 gola Stabaek

AKO 2,76 4/10
g.17.00 BOX

PS: Próbuję tripla gdyż widzę spore szanse powodzenia.

Valerenga to zdecydowany faworyt i wicelider a goście przedostatni zespół w tabeli z 4 porażkami z rzędu.

W pozostałych dwóch spotkaniach powinien być worek z bramkami a w meczu Stabaek-Levanger dobry jest również over 2,5 gola. Ostatnie 5 spotkań Stabaek u siebie: 4:2, 4:5, 2:2, 5;1, 5:0..mam wrażenie że to hokej.

Z kolei Mjondalen u siebie łupie w ostatnich 7 spotkaniach bts aż miło: 3:3, 1:2, 2:1, 1:1, 5:3, 1:1 i 1:1. Wyjazdy Egersund? Proszę bardzo: 2:2, 4:5, 2:3, 1:3, 1:2...szaleństwo..

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1143
stanley-63 951,1K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Norwegia / Eliteserien
Godzina 19:00
Spotkanie : Sandefjord : Ham-Kam
Typ : remis lub Ham-Kam
Kurs : 1.80
Bukmacher : betters

Spotkanie dwóch słabeuszy po 12 kolejkach Eliteserien , gospodarze zamykają tabelę z 2 wygranym 3 remisami i 6 porażkami na dodatek 15 bramek strzelonych i 19 w plecy , u siebie 2/0/2 i bramki 7:6 no może to i nie jest tragedia , po drugiej strony Ham-Kam 13 miejsce i odpowiednio 2/4/6 i 14:15 a na wyjazdach 1/3/3 i bramki o dziwo na + bo 10:9 i tu w przypadku gości wyjazdy lepiej niż dom i na to liczę tu daję małego + , drugi + w stronę gości to H2H które wyrażnie jest po ich stronie , na 6 meczy w Eliteserien 1 zwycięstwo Sandefjord i aż 5 razy górą goście , poszedłbym w czystą dwójkę ale goście też nie zbyt dobrze to podpieram wygraną z remisem i jak dla mnie to też o dziwo wysoki kurs .
 
Otrzymane punkty reputacji: +1147
stanley-63 951,1K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Norwegia / Eliteserien
Godzina 19:00
Spotkanie : Sarpsborg 08 FF : FK Bodo/Glimt
Typ : FK Bodo/Glimt
Kurs : 1.67
Bukmacher : betters

Goście bronią tytułu który zdobyli w poprzednim sezonie i jak na ten sezon po 12 meczach liderują wraz z Brann i mają 27 oczek na koncie ale też jeden mecz mniej od goniącego rywala SK Brann i nadaża się okazja aby być samodzielnym liderem i chyba na takie rozwiązanie dziś liczę , gospodarze na miejscu przed ostatnim z zaledwie 10 oczkami a na dodatek ich gra na swoim terenie też nie napawa optymizmem bo na 5 meczy bilans 1/0/4 zaledwie 3 gole zdobyte i 13 straconych pozwala mi liczyć na 3 pkt lidera w tym spotkaniu , Bodo w meczach wyjazdowych wygrali 5 razy i raz polegli strzelili 15 bramek i stracili zaledwie 4 , kurs może i powala ale zwycięstwo Bodo w tym meczu chyba do zagrania , zresztą H2H też mocno podpowiada żeby iść w stronę Bodo bo 3 razy górą w tych meczach Sarpsborg 08 FF a po stronie Bodo 10 zwycięstw !
 
Otrzymane punkty reputacji: +135
elalma 180,7K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Tromso - Molde
Rzuty rożne drużyny - Molde FK Powyżej 3.5
Rzuty rożne drużyny - Tromsø Poniżej 5.5
Gole drużyny - Molde FK Powyżej 0.5
fortuna 2.30

Mecz 12 kolejki w Eliteserien, Tromso u siebie zagra z Molde. Faworytem są tutaj goście, którzy zajmują miejsce w czołówce stawki. Molde nie tak dawno potrafiło ograć Brann na wyjeździe i to chyba na wyjazdach tej ekipie idzie ostatnio lepiej. Jeśli chodzi o rzuty rożne, to goście mają ich średnio 5.58 w tym sezonie, Tromso 4.91. Biorąc pod uwagę statystyki, to gospodarze raczej nie przekroczą linii 5.5 a goście powinni pokryć 3.5. Jeśli chodzi o bramkę - skoro Molde potrafi strzelać w meczach z wiceliderem, to przeciwko jednej ze słabszych ekip w lidze również nie powinno mieć problemów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +135
bfred 446,2K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Norwegia Dywizja 2 grupa 1
Godzina: 17:00
Spotkanie: Hodd - Viking 2
Typ: BTS
Kurs: 1.54
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Nowy miesiąc nowe wyzwania:) Spotkanie niższej ligi Norwegii. Mecz u siebie vicelidera z 5 drużyną w tabeli. Gospodarze 1 pkt straty do lidera mają miejsce premiowane play-off a goście 5 pkt straty czyli na tym etapie sezonu do odrobienia. Gospodarze bilans bramkowy 22-11 a goście bardziej radosny futbol bo 29-19. Gospodarze w ostatnich 5 meczach tylko raz zanotowali BTS a goście we wszystkich 5 spotkaniach i dzisiaj liczę, że trend gospodarzy się odwróci i będą gole z obu stron patrząc szczególnie na potencjał ofensywny gości. Meczy h2h brak ale sądzę, że jeśli rezerwy Vikinga zagrają w dobrym składzie o typ wejdzie. Powodzenia:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +242
stanley-63 951,1K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Norwegia / Eliteserien
Godzina 17:00
Spotkanie : HamKam : Tromso
Typ : Tromso
Kurs : 2.90
Bukmacher : betters


Dziś wybieram drużyny z dolnej części Eliteserien a mianowicie gospodarze na miejscu 12 z 13 punktami i goście z miejsca dającego baraż czyli miejsce 14 ale również z 13 pkt i tak praktycznie to dosyć ważne spotkanie dla obu druzyn , pójdę tu w zwycięstwo Tromso , HamKam na ostatnie 5 meczy to 3 zwycięstwa i 2 porażki a u gości 2-1-2 czyli nie ma praktycznie zbyt dużej różnicy , dlaczego więc idę w stronę gości ? a no HamKam nie ma zbyt miłych wspomnień z meczy przeciwko Tromso dwa ostatnie u siebie to dwie porażki po 1:2 , w tym sezonie HamKam u siebie nie gra dobrze na 5 meczy zaledwie jedno zwycięstwo jeden remis i trzy porażki no i bramki zaledwie 4 zdobycie i 6 straconych tak więc nie mogą swojego obietu nazwać twierdzą nie do zdobycia , no zapyta ktoś a jak Tromso na wyjazdach no tragicznie bo 1-1-3 i zaledwie 3 bramki strzelone i 8 w plecy ale ja liczę że każda drużyna wie jakiej rangi to spotkanie i myślę że goście wywiozą z tego terenu komplet pkt !
 
bfred 446,2K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Norwegia Dywizja 2 grupa 1
Godzina: 17:00
Spotkanie: Brann 2 - Halden
Typ: over 3,5 gola
Kurs: 1.80
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Zastanawiałem się tutaj trochę ale myślę, że warto spróbować. Gra 7 drużyna z 14 ostatnią. Bilans gospodarzy to 18 pkt i bramki 32-29 czyli mamy tutaj radosny futbol. Goście okupują ostatnie miejsce z dorobkiem 7 pkt i bilansem 11-27. Rezerwy Brann grają u siebie... Co prawda na ostatnie 5 spotkań obydwa zespoły zanotowały tylko po 1 razie over 3,5 ale patrząc na te statystyki to coś mnie kusi tutaj żeby to postawić. Halden potrafiło zremisować na wyjeździe 3-3 z rezerwami Vikinga drużyny porównywalnej do Brann 2 więc czemu nie dzisiaj również? W 3 ostatnich meczach h2h mieliśmy 2 razy over 3,5 może dzisiaj się powtórzy?? Próbujemy. Powodzenia:)
 
scorpio82 339,3K

scorpio82

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Norwegia / Eliteserien
Godzina 17:00
Spotkanie : Sandefjord - Bodo/Glimt
Typ : Wygrana Bodo (Super przewaga - zakład wygrany przy prowadzeniu różnicą 2 bramek)
Kurs : 1.57
Bukmacher : Superbet
Analiza:
Gdy mierzą się najsłabszy z najlepszym zespołem w tabeli faworyt może być tylko jeden i tak będzie dzisiaj. Bodo w tabeli mają 23 punkty więcej niż rywale a dodatkowo do dzisiejszego spotkania podejdą po serii 3 ligowych zwycięstw. Dziś kolejna szansa na dobry wynik ponieważ Bodo na wyjazdach prezentują się bardzo dobrze i w 7 meczach ligowych zdobyli aż 18 punktów a we wszystkich rozgrywkach w delegacji wygrali 8 z 9 ostatnich meczy. Rywale na ostatnim miejscu w tabeli bez zwycięstwa w 7 ostatnich meczach ligowych.
 
ibis 1,3M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2024-07-10 o 08.12.14.png

Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je z kodem FORUMBUK wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus 200% do 400 PLN1000x200.png
 
Do góry Bottom