>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Northern Ireland Trophy (04-11.11.2007)

Status
Zamknięty.
thevil 0

thevil

Użytkownik
Kolejny już trzeci w sezonie 07/08 turniej rankingowy przed nami - Northern Ireland Trophy. W zeszłym roku triumfował Ding Junhui wygrywając w finale z O&#39;Sullivan&#39;em 9-6. Kto będzie się cieszył ze zwycięstwa w turnieju? Okaże się za tydzień, ale nie zaszkodzi trochę potypować ????

1 runda(Kwalifikacyjna), kursy z BAH :



W eliminacjach różnie bywa, ale warte zagrania wg mnie są:

Fu M. - Gunnell A. 1,40 - 2,70 ⛔ (3:5)

Marco pokazał w jakiej dyspozycji jest w Grand Prix wygrywając cały turniej pokonując w finale samego Ronniego, więc nie powinien mieć problemów z wyeliminowaniem z turnieju Anglika.

Swail J. - Song L. 1,70 - 1,95 ✅ (5:2)

Swail gra praktycznie u siebie, zrobiłby wielką przykrość sobie i miejscowym kibicom odpadając w przedbiegach. W Grand Prix pokazał się z bardzo dobrej strony, tak jak i Song, więc powinien to być zacięty pojedynek, ale zwycięski powinien z niego wyjść Joe Swail.

Hawkins B. - Burnett J. 1,45 - 2,50 ✅ (5:4)

Tutaj mam po prostu przeczucie, że Anglik przejdzie do pierwszej 32, ponieważ Burnett w ostatnim czasie rzadko nawet przechodził eliminacje, a Hawkins jest graczem, który regularnie grywa w turniejach.
 
snajp 557,3K

snajp

Użytkownik
No to M.FU mnie zawiódł i to pięknie
Oglądałem meczyk i wydawało mi się jakby w ogóle nie czuł stołu,albo ręce Mu drżały ze strachu.
Podobno w tym turnieju stoły są inaczej przygotowane,mają większe łuzy!
Mimo to MARCO sobie nie poradził.Oby więcej takich niespodzianek nie było.
Pozdrawiam :spokodfhgfh:
 
thevil 0

thevil

Użytkownik
Jezeli chodzi o wtorek to najpewniejszym meczem z tego dnia,jak dla mnie wydaje sie Maguire:-D
Dla mnie także,a kuszą jeszcze kursy na Swaila, Robertsona i Allena, i chyba z nich skorzystam ????
Stevens???? To co dziś zrobił można określić jednym słowem - żenada, aż szkoda się rozpisywać o tym meczu...
 
E 0

evileqq

Użytkownik
Ta - hahahaha,
Jeszcze ten Gould - jak on wygląda w ogóle, jak jeden z głównych bohaterów komedii &quot;Supersamiec&quot;.
Ale na poważnie co do samego meczu, przy stanie 3:0 w 4 framie Stevens spartolił sytuacje, bo miał wygranego framea, dał podejść Gouldowi do stołu i się zrobiło 3:1 później 3:2 i Gould poczuł, że może coś ugrać i mu się to udało.
 
M 0

mojo

Użytkownik
Wczorajsze handi na Greena ładnie weszło to na dzisiaj coś takiego:

Dziś swoje pierwsze mecze w Northern Ireland Trophy rozegrają gracze z pierwszej 16 światowego rankingu. Obaj panowie plasują się blisko siebie w prowizorycznym rankingu ale nie pozycja w nim decyduje o moim dzisiejszym typie. Dla znawców snookera sylwetki tego pierwszego pana nie trzeba przedstawiać. To weteran światowego snookera. Najbardziej doświadczony gracz z największymi sukcesami. Ale i też w zaawansowanym wieku w porównaniu z pozostałymi graczami no i forma juz nie ta co przed laty. Sympatyczny anglik, który potrafi często nawiązać kontakt z publicznością i przede wszystkim traktujący obecnie grę jako formę rozrywki. Jak wspomniałem forma daleko w tyle i zazwyczaj jego występ kończy się na pierwszej lub drugiej rundzie. W poprzednim turnieju nie wyszedł niestety nawet z grupy odnosząc w niej 3 porażki i 2 zwycięstwa. Joe Swail również nie zachwyca jakoś specjalnie swoją formą ale jemu z kolei udało się wyjść z grupy z bilansem 4-1 a także pokonać w 1/16 Marcusa Campbella 5:2. Poległ dopiero w ćwierćfinale ale nie byle z kim bo Ronnie O&#39;Sullivan&#39;em - finaistą tego turnieju. Jeśli Joe zagra na swoim poziomie to powinien to wygrać 5:3. Myślałem żeby dać również handi -1,5 na Joe ale zadowolę się zwykłą dwójeczką.

Dla odważnych (-1,5) Swail 2,40
 
thevil 0

thevil

Użytkownik
Moje propozycje na kolejną rundę :

Swail J.
- Davis S. 1,65 - 2,00 ⛔ (3:5)

Kolega wyżej w zasadzie wszystko napisał, Swail gra u siebie, w Grand Prix pokazał się z bardzo dobrej strony i dla mnie jest jednym z faworytów całego turnieju. Davis to legenda snookera, ale wiek robi swoje i celność już nie ta co kiedyś. Kurs bardzo przyjemny, szanse oceniam na 80%.
Higgins J. - O´ Brien F. 1,30 - 3,20 ⛔ (4:5)
Tu uzasadniać za bardzo nie trzeba. Aktualny mistrz świata mimo odpadnięcia w 1/8 GP, w grupie wygrał wszystkie mecze i z formą nie powinno być problemów. Wątpie, aby Fergal O&#39;Brien pokusił się o sprawienie niespodzianki w tym meczu.
O ´Sullivan R. - Ford T. 1,25 - 3,60 ✅ (5:4)
Jak wyżej, rozpisywać się nie ma sensu, bo nazwisko mówi samo za siebie ????
Jeżeli Ronniemu nic nie odwali, jak to czasem się zdarza to wygranie 2 frame&#39;ów będzie dla Forda sukcesem.

Wpadły mi w oko jeszcze dwa mecze z ciekawymi kursami:
Dott G. - Allen M. 1,65 - 2,00 ✅ (3:5)
Dott ostatnio jest w fatalnej formie, w GP w grupie wygrał...0 spotkań. Jeśli nic nie zmienił w swojej grze, to młody Allen nie powinien mieć problemów z wyeliminowaniem Dotta.
Williams M. - Greene G. 1,75 - 1,85 ✅ (3:5)
Williams w zasadzie od paru lat ma problemy z przejściem 1 rund, w GP miał jakieś przebłyski, ale wątpię żeby przebudził się akurat w meczu ze znajdującym się w życiowej formie Greenem.
2 ostatnie typy dla odważnych ????
Edit:
Eh, cięższe typy weszły dość pewnie, a faworyci szkoda gadać ???? O ile do Swaila można było mieć wątpliwości, to Higginsa nie ma jak usprawiedliwiać.
 
E 0

evileqq

Użytkownik
O ´Sullivan R. - Ford T. 1,25 - 3,60
na razie wynik 4:2 dla uwaga uwaga T. Forda !
Ale dziś wyniki w snookerze :jezora:
 
S 0

swinkers

Użytkownik
Dzis cos nie mozliwego, higgins zawiodl, jakos mialem wrazenie ze jest jakby zmeczony ;/
Sullivan 2:4 ;/
Dobrze ze puscilem 5z7 i wchodzi carter, moze selby, i hendry + LM ????
 
rastabanana 0

rastabanana

Użytkownik
Witam wszystkich!
Jako nowy człek na forum pozwolę sobie na skromną propozycję ????

Neil Robertson v Ian McCulloch - 1.50 2.50
Ryan Day v Mark Allen - 1.66 2.10
Stephen Hendry v Shaun Murphy - 2.00 1.72


Robertson bo jest w formie...na McCulloch&#39;a juz czas...
Day bo Allen chyba jest jeszcze za malusi...
A Hendry bo... bo jak trzeba to sie umie spiac...
na rezultat nie bedziemy musieli długo czekac...

Pozdrawiam i POWODZENIA !!!


Wartości kursów wzięte z http://www.paddypower.com
 
D 0

dj_eska

Użytkownik
No Higins wczoraj totalnie zawiódł, za to Roni pokazał klasę wychodząc z 2:4 na 5:4 :spokodfhgfh:

Na dzisiaj na sesję poraną stawiam Robertsona i Ebdona co wy na to?
 
thevil 0

thevil

Użytkownik
Robertson bo jest w formie...na McCulloch&#39;a juz czas...
Day bo Allen chyba jest jeszcze za malusi...
A Hendry bo... bo jak trzeba to sie umie spiac...
na rezultat nie bedziemy musieli długo czekac...
Super argumentacja, nie ma co ????
1 mecz już się odbył (5:0) dla Neila, ale w formie to on był rok temu, teraz to jest namiastka jego możliwości.
2 - chyba najgłupszy argument jaki tu można podać :p Ale co do typu to się zgodzę, moim zdaniem nadchodzi era takich zawodników jak Day, Maguire, Murphy, czy Carter i to Ryanowi dałbym więcej szans na przejście do ćwierćfinału.
3 - jw., każdy zawodnik jak trzeba to &quot;umie sie spiac&quot;, ale nie zawsze daje to efekty, w dodatku Hendry w ostatnich latach potrafi sprawić niezbyt miłe niespodzianki. Faworytem dla mnie jest tu Murphy, który gra chyba najdojrzalszego snookera z młodszych zawodników.
Oczywiście jak to w snookerze bywa w końcowych fazach turnieju nie ma 100% pewniaków i wszelkie analizy mogą pójść po meczach do kosza ????
Młody:
1. Zależy do ilu wygranych partii się gra, ale w obecnej rundzie NIT mecz trwa ok. 2-4 godz.
2.http://www.worldsnooker.com/tournament_live_scoring-80.htm
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
No, ale np. taki finał, gdzie sie gra do kilkunastu wygranych frame&#39;ów to mecz trwa huhu i jeszcze troche ????
 
E 0

evileqq

Użytkownik
I znowu wielka niespodzianka w turnieju, Sullivan odpada po przegranej 2:5 z O´ Brien`em - naprawdę nie spodziewałem się tego!
 
snajp 557,3K

snajp

Użytkownik
Panowie o co chodzi same niespodzianki w tym turnieju?????????????!!!!!!!!!!!
Czyżby trzeba zacząć stawiać na młodzików ??????????:wowsdf::wowsdf::wowsdf:
 
thevil 0

thevil

Użytkownik
Przecież to jest snooker, w każdym turnieju są niespodzianki, a Ronnie z Higginsem już nie po raz pierwszy odpadają z o wiele niżej notowanymi rywalami. O ile porażka Higginsa mnie bardzo zaskoczyła, to odpadnięcie O&#39;Sullivana szczególnie mnie nie zdziwiło ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom