>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Northern Ireland Trophy (04-11.11.2007)

Status
Zamknięty.
thevil 0

thevil

Użytkownik
Kolejny już trzeci w sezonie 07/08 turniej rankingowy przed nami - Northern Ireland Trophy. W zeszłym roku triumfował Ding Junhui wygrywając w finale z O&#39;Sullivan&#39;em 9-6. Kto będzie się cieszył ze zwycięstwa w turnieju? Okaże się za tydzień, ale nie zaszkodzi trochę potypować ????

1 runda(Kwalifikacyjna), kursy z BAH :



W eliminacjach różnie bywa, ale warte zagrania wg mnie są:

Fu M. - Gunnell A. 1,40 - 2,70 ⛔ (3:5)

Marco pokazał w jakiej dyspozycji jest w Grand Prix wygrywając cały turniej pokonując w finale samego Ronniego, więc nie powinien mieć problemów z wyeliminowaniem z turnieju Anglika.

Swail J. - Song L. 1,70 - 1,95 ✅ (5:2)

Swail gra praktycznie u siebie, zrobiłby wielką przykrość sobie i miejscowym kibicom odpadając w przedbiegach. W Grand Prix pokazał się z bardzo dobrej strony, tak jak i Song, więc powinien to być zacięty pojedynek, ale zwycięski powinien z niego wyjść Joe Swail.

Hawkins B. - Burnett J. 1,45 - 2,50 ✅ (5:4)

Tutaj mam po prostu przeczucie, że Anglik przejdzie do pierwszej 32, ponieważ Burnett w ostatnim czasie rzadko nawet przechodził eliminacje, a Hawkins jest graczem, który regularnie grywa w turniejach.
 
snajp 528,5K

snajp

Użytkownik
No to M.FU mnie zawiódł i to pięknie
Oglądałem meczyk i wydawało mi się jakby w ogóle nie czuł stołu,albo ręce Mu drżały ze strachu.
Podobno w tym turnieju stoły są inaczej przygotowane,mają większe łuzy!
Mimo to MARCO sobie nie poradził.Oby więcej takich niespodzianek nie było.
Pozdrawiam :spokodfhgfh:
 
thevil 0

thevil

Użytkownik
Jezeli chodzi o wtorek to najpewniejszym meczem z tego dnia,jak dla mnie wydaje sie Maguire:-D
Dla mnie także,a kuszą jeszcze kursy na Swaila, Robertsona i Allena, i chyba z nich skorzystam ????
Stevens???? To co dziś zrobił można określić jednym słowem - żenada, aż szkoda się rozpisywać o tym meczu...
 
E 0

evileqq

Użytkownik
Ta - hahahaha,
Jeszcze ten Gould - jak on wygląda w ogóle, jak jeden z głównych bohaterów komedii &quot;Supersamiec&quot;.
Ale na poważnie co do samego meczu, przy stanie 3:0 w 4 framie Stevens spartolił sytuacje, bo miał wygranego framea, dał podejść Gouldowi do stołu i się zrobiło 3:1 później 3:2 i Gould poczuł, że może coś ugrać i mu się to udało.
 
M 0

mojo

Użytkownik
Wczorajsze handi na Greena ładnie weszło to na dzisiaj coś takiego:

Dziś swoje pierwsze mecze w Northern Ireland Trophy rozegrają gracze z pierwszej 16 światowego rankingu. Obaj panowie plasują się blisko siebie w prowizorycznym rankingu ale nie pozycja w nim decyduje o moim dzisiejszym typie. Dla znawców snookera sylwetki tego pierwszego pana nie trzeba przedstawiać. To weteran światowego snookera. Najbardziej doświadczony gracz z największymi sukcesami. Ale i też w zaawansowanym wieku w porównaniu z pozostałymi graczami no i forma juz nie ta co przed laty. Sympatyczny anglik, który potrafi często nawiązać kontakt z publicznością i przede wszystkim traktujący obecnie grę jako formę rozrywki. Jak wspomniałem forma daleko w tyle i zazwyczaj jego występ kończy się na pierwszej lub drugiej rundzie. W poprzednim turnieju nie wyszedł niestety nawet z grupy odnosząc w niej 3 porażki i 2 zwycięstwa. Joe Swail również nie zachwyca jakoś specjalnie swoją formą ale jemu z kolei udało się wyjść z grupy z bilansem 4-1 a także pokonać w 1/16 Marcusa Campbella 5:2. Poległ dopiero w ćwierćfinale ale nie byle z kim bo Ronnie O&#39;Sullivan&#39;em - finaistą tego turnieju. Jeśli Joe zagra na swoim poziomie to powinien to wygrać 5:3. Myślałem żeby dać również handi -1,5 na Joe ale zadowolę się zwykłą dwójeczką.

Dla odważnych (-1,5) Swail 2,40
 
thevil 0

thevil

Użytkownik
Moje propozycje na kolejną rundę :

Swail J.
- Davis S. 1,65 - 2,00 ⛔ (3:5)

Kolega wyżej w zasadzie wszystko napisał, Swail gra u siebie, w Grand Prix pokazał się z bardzo dobrej strony i dla mnie jest jednym z faworytów całego turnieju. Davis to legenda snookera, ale wiek robi swoje i celność już nie ta co kiedyś. Kurs bardzo przyjemny, szanse oceniam na 80%.
Higgins J. - O´ Brien F. 1,30 - 3,20 ⛔ (4:5)
Tu uzasadniać za bardzo nie trzeba. Aktualny mistrz świata mimo odpadnięcia w 1/8 GP, w grupie wygrał wszystkie mecze i z formą nie powinno być problemów. Wątpie, aby Fergal O&#39;Brien pokusił się o sprawienie niespodzianki w tym meczu.
O ´Sullivan R. - Ford T. 1,25 - 3,60 ✅ (5:4)
Jak wyżej, rozpisywać się nie ma sensu, bo nazwisko mówi samo za siebie ????
Jeżeli Ronniemu nic nie odwali, jak to czasem się zdarza to wygranie 2 frame&#39;ów będzie dla Forda sukcesem.

Wpadły mi w oko jeszcze dwa mecze z ciekawymi kursami:
Dott G. - Allen M. 1,65 - 2,00 ✅ (3:5)
Dott ostatnio jest w fatalnej formie, w GP w grupie wygrał...0 spotkań. Jeśli nic nie zmienił w swojej grze, to młody Allen nie powinien mieć problemów z wyeliminowaniem Dotta.
Williams M. - Greene G. 1,75 - 1,85 ✅ (3:5)
Williams w zasadzie od paru lat ma problemy z przejściem 1 rund, w GP miał jakieś przebłyski, ale wątpię żeby przebudził się akurat w meczu ze znajdującym się w życiowej formie Greenem.
2 ostatnie typy dla odważnych ????
Edit:
Eh, cięższe typy weszły dość pewnie, a faworyci szkoda gadać ???? O ile do Swaila można było mieć wątpliwości, to Higginsa nie ma jak usprawiedliwiać.
 
E 0

evileqq

Użytkownik
O ´Sullivan R. - Ford T. 1,25 - 3,60
na razie wynik 4:2 dla uwaga uwaga T. Forda !
Ale dziś wyniki w snookerze :jezora:
 
S 0

swinkers

Użytkownik
Dzis cos nie mozliwego, higgins zawiodl, jakos mialem wrazenie ze jest jakby zmeczony ;/
Sullivan 2:4 ;/
Dobrze ze puscilem 5z7 i wchodzi carter, moze selby, i hendry + LM ????
 
rastabanana 0

rastabanana

Użytkownik
Witam wszystkich!
Jako nowy człek na forum pozwolę sobie na skromną propozycję ????

Neil Robertson v Ian McCulloch - 1.50 2.50
Ryan Day v Mark Allen - 1.66 2.10
Stephen Hendry v Shaun Murphy - 2.00 1.72


Robertson bo jest w formie...na McCulloch&#39;a juz czas...
Day bo Allen chyba jest jeszcze za malusi...
A Hendry bo... bo jak trzeba to sie umie spiac...
na rezultat nie bedziemy musieli długo czekac...

Pozdrawiam i POWODZENIA !!!


Wartości kursów wzięte z http://www.paddypower.com
 
D 0

dj_eska

Użytkownik
No Higins wczoraj totalnie zawiódł, za to Roni pokazał klasę wychodząc z 2:4 na 5:4 :spokodfhgfh:

Na dzisiaj na sesję poraną stawiam Robertsona i Ebdona co wy na to?
 
thevil 0

thevil

Użytkownik
Robertson bo jest w formie...na McCulloch&#39;a juz czas...
Day bo Allen chyba jest jeszcze za malusi...
A Hendry bo... bo jak trzeba to sie umie spiac...
na rezultat nie bedziemy musieli długo czekac...
Super argumentacja, nie ma co ????
1 mecz już się odbył (5:0) dla Neila, ale w formie to on był rok temu, teraz to jest namiastka jego możliwości.
2 - chyba najgłupszy argument jaki tu można podać :p Ale co do typu to się zgodzę, moim zdaniem nadchodzi era takich zawodników jak Day, Maguire, Murphy, czy Carter i to Ryanowi dałbym więcej szans na przejście do ćwierćfinału.
3 - jw., każdy zawodnik jak trzeba to &quot;umie sie spiac&quot;, ale nie zawsze daje to efekty, w dodatku Hendry w ostatnich latach potrafi sprawić niezbyt miłe niespodzianki. Faworytem dla mnie jest tu Murphy, który gra chyba najdojrzalszego snookera z młodszych zawodników.
Oczywiście jak to w snookerze bywa w końcowych fazach turnieju nie ma 100% pewniaków i wszelkie analizy mogą pójść po meczach do kosza ????
Młody:
1. Zależy do ilu wygranych partii się gra, ale w obecnej rundzie NIT mecz trwa ok. 2-4 godz.
2.http://www.worldsnooker.com/tournament_live_scoring-80.htm
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
No, ale np. taki finał, gdzie sie gra do kilkunastu wygranych frame&#39;ów to mecz trwa huhu i jeszcze troche ????
 
E 0

evileqq

Użytkownik
I znowu wielka niespodzianka w turnieju, Sullivan odpada po przegranej 2:5 z O´ Brien`em - naprawdę nie spodziewałem się tego!
 
snajp 528,5K

snajp

Użytkownik
Panowie o co chodzi same niespodzianki w tym turnieju?????????????!!!!!!!!!!!
Czyżby trzeba zacząć stawiać na młodzików ??????????:wowsdf::wowsdf::wowsdf:
 
thevil 0

thevil

Użytkownik
Przecież to jest snooker, w każdym turnieju są niespodzianki, a Ronnie z Higginsem już nie po raz pierwszy odpadają z o wiele niżej notowanymi rywalami. O ile porażka Higginsa mnie bardzo zaskoczyła, to odpadnięcie O&#39;Sullivana szczególnie mnie nie zdziwiło ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom