>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher NOBLEBET - opinie

maarcin14 626,3K

maarcin14

Użytkownik
zablokowali mi konto bez podania przyczyny , chcąc ją poznać pisałem na live czat , na maila ale zawsze odpowiedź że mają prawo zerwać umowę z klientem bez podania powodu . Jest szansa to odzyskać czy raczej nie ? Próbowałem otworzyć nowe ale bez skutku bo pesel jest w ich bazie danych
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
zablokowali mi konto bez podania przyczyny , chcąc ją poznać pisałem na live czat , na maila ale zawsze odpowiedź że mają prawo zerwać umowę z klientem bez podania powodu . Jest szansa to odzyskać czy raczej nie ? Próbowałem otworzyć nowe ale bez skutku bo pesel jest w ich bazie danych
Jeżeli masz środki na koncie to jest to skrajne złodziejstwo (chyba że powód zamknięcia konta może rokować Twoim subiektywnym zdaniem jako uzasadnione).

Jeśli nie masz środków w depozycie to nie żałuj buka i zakładaj konto u innego. Inni czekają 🙂
 
mateusz-kocur 1,2K

mateusz-kocur

Użytkownik
Witam nie wiem czy to tutaj pisać czy nie chciałem się zapytać na temat tego Bukmachera noblebet jeżeli się zarejestruje i wpłacę ponad tysiaka to bonus dostanę ile 1000 i obrót na to jest 30 dni???
 
J 3K

jatyper

Użytkownik
Nie moge sie zalogować używając swoich prawidłowych danych do logowania. Nie przyszedł mi także e-mail przypominający hasło po ponad 12 godzinach.

I tak się zastanawiam czy ktoś też tak miał teraz ? Bo u góry kolega napisał, że zamykają konto użytkownikom.

Nie podali żadnej przyczyny, a na koncie miałem z 40zł :D

Nie polecam tego bukmachera, trzymajcie się od niego z dala, bo śmierdzi na kilometr.

Swoją drogą, jak chce się teraz jakoś odwoływać/odzyskać swoje pieniądze to jedynie mogę złożyć skargę do Ministerstwa Finansów? :D

Paranoja
 
A 11,1K

andyvelxaero

Użytkownik
A ja jestem mile zaskoczony. Założyłem konto kilka miesięcy temu. Nie wpłacałem tam, przechlapałem bez weryfikacji konta parę kodów bonusowych po 10 czy 20PLN, kilka betów było, może w sumie z 10. No i postanowiłem ostatnio wpłacić i zgarnąć bonus od pierwszego depozytu. Wpłaciłem 1250PLN, obróciłem 2500PLN 4x dość szybko, głównie singlami na żywo po kursach 1,85-3. W międzyczasie mnie trochę wkurzyli bo wymagali weryfikacji pełnej weryfikacji w połowie obrotu (po postawieniu ok. 5k po prostu nie dało się grac dalej). Wysłałem dowód, szybko sprawdzili, przyczepili się że rogi przycięte, więc poprawiłem i weryfikacja przeszła szybko mimo że koło północy to było. Skończyłem obrót szybko, na następny dzień, udało się ugrać lekko ponad 4k i zleciłem wypłatę 4k. Przez ponad dobę wypłata wisiała bez reakcji ale celowo nic się nie kontaktowałem i nie poganiałem. Po czym wypłacili na konto bez żadnych dodatkowych weryfikacji.

Podsumowując: Grać tam regularnie nie zamierzam bo opinie z niczego się nie biorą. Z drugiej strony może się poprawili, legalny bukmacher podlega jednak pewnym regulacjom, w tym skargom. Jak to działa w praktyce - nie wiem. Serwis www, jego odświeżanie kursów itd. trochę dramatyczne. Chociaż do dramatu LVBETa jeszcze trochę brakuje. Ale zgarnąć bonus i wypłacić można się przemęczyć. No i uczciwie mówiąc, kursy są nie najgorsze względem polskiej konkurencji. Oferta też całkiem szeroka. Wg mnie buk do zgarnięcia bonusów (a są całkiem niezłe) albo zabawy w AKO za drobne pieniądze raczej.

P.S. Bonus od drugiej wpłaty dają 50% max. 1000PLN z 3-krotnym obrotem. Czyli max. wpłata 2k, obrót 3kx3=9k. Na razie postoję.
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 174558

Gość
Gram dugi dzień i 4 raz strona nie działa error 404. Jak juz sie strona załadowała to nie da się zalogować. Porażka. Liga Europy na live, bonus w obrocie a tu LIPA z grania
 
S 0

Scudetto

Użytkownik
Mam pytanie, wpłaciłem max kwotę 1250zł korzystając z bonusu za wpłatę. Rozumiem, że to obrotu jest 10k, a nie 5k? Co w momencie gdy obrócę powiedzmy 90%. zabierają mi wygrany hajs?
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Mam pytanie, wpłaciłem max kwotę 1250zł korzystając z bonusu za wpłatę. Rozumiem, że to obrotu jest 10k, a nie 5k? Co w momencie gdy obrócę powiedzmy 90%. zabierają mi wygrany hajs?
Tak 10k obrotu. Ogólnie ja juz w trakcie dostalem limity po 10zl, także powodzenia z tym pseudobukiem. Cała kasa jest jako bonus wiec jeśli nie zrobisz 100% obrotu to kasa przepadnie
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 0

Scudetto

Użytkownik
Nie wiem co mnie podkusiło by skorzystać z bonusu. Nie miałem czasu się rozejrzeć po opiniach. Mimo wszystko dzięki za info.
 
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
Zaczęło sie fajnie, ale teraz juz nie polecam.
Jeszcze tak długo nie czekałem na rozliczenie kuponu (dwa dni)
Kupon na , ładnie wszedł.
Kasy na koncie gracza próżno szukać.
Człowiek sobie wplaci zeby pograc na weekend a tu dupa.
 
dutchman-robin 2,6K

dutchman-robin

Użytkownik
Zaraz dwie doby rozliczają mi kupon..to u nich normalne? I to jeszcze mam zawieszone granie,bo póki tego kuponu nie rozlicza to nie mam środków,bo dopiero obrócony bonus wtedy mi wypłaca.Szlag mnie trafia.
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Zaraz dwie doby rozliczają mi kupon..to u nich normalne? I to jeszcze mam zawieszone granie,bo póki tego kuponu nie rozlicza to nie mam środków,bo dopiero obrócony bonus wtedy mi wypłaca.Szlag mnie trafia.
Pisałeś im na czat? Czasem faktycznie tak jest u nich, ale jak im tam napiszesz to powinni szybko rozliczyć
 
dutchman-robin 2,6K

dutchman-robin

Użytkownik
Pisałeś im na czat? Czasem faktycznie tak jest u nich, ale jak im tam napiszesz to powinni szybko rozliczyć

Panie,że 4 razy pisałem i jak w mantrę odpowiedź,że jest przekazane do działu sportowego i czekać "cierpliwie"..Mecz Algierii u21 i ja sam nie wiem czy dokończono mecz czy przerwano.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Chciałem na weekend skorzystać z bonusa na Noblebet, ale niestety okazało się, że przy dokonywaniu depozytu nie jest on u mnie widoczny. Zgłosiłem się na livechat i dowiedziałem się, że bonus (ogłaszany globalnie na stronie) nie jest dla wszystkich graczy i jeśli takiej opcji nie widzę, to mi po prostu nie przysługuje.

Taka sama sytuacja spotkała mnie na LVBet, a skoro tam miałem ostatnio wypłatę, to domyślam się, że te buki mogą być powiązane, dtatego na wszelki wypadek wrzucam odnośnik do mojego posta w tamtym temacie:

 
Ostatnia edycja:
M 20,3K

musampha

Użytkownik
U mnie to samo. Brak możliwości skorzystania z bonusa który widnieje na stronie głównej. Tłumaczą się że w regulaminie jest punkt mówiący że bonus dla wybranych graczy. Do tej pory korzystałem kilkukrotnie z bonusa weekendowego i nigdy nie było ograniczeń. Co ciekawe u mnie to wykluczenie nie wiąże się z limitami, brakiem wypłat. Nie wygrałem też nigdy u nich jakiejś większej sumy, grałem w dużej mierze popularne zdarzenia. Nikt z obsługi oczywiście nie potrafi wyjaśnić dlaczego ograniczyli konto. Szkoda bo buk ma swoje zalety, często atrakcyjne kursy na poszczególne zdarzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +311
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Mnie też ostatnio wykluczyli z tych bonusów, bez żadnego powiadomienia ani wytłumaczenia dlaczego kiedy o to spytałem, także zdecydowanie nie polecam buka bo są zdolni do bardzo dziwnych akcji. Ale co ciekawe w lvbet bonusy mi normalnie działają
 
M 20,3K

musampha

Użytkownik
Mnie też ostatnio wykluczyli z tych bonusów, bez żadnego powiadomienia ani wytłumaczenia dlaczego kiedy o to spytałem, także zdecydowanie nie polecam buka bo są zdolni do bardzo dziwnych akcji. Ale co ciekawe w lvbet bonusy mi normalnie działają
Mi w LVbet ukrócili bonusy od wpłat, ale np za Bezpieczny kupon przyznali zwrot.
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
A mi właśnie działają wszystkie bonusy w lvbet. I to pomimo tego że o wiele więcej grałem tam niż w noblebet i chyba nawet z lepszym skutkiem. Nie do końca rozumiem jaki jest faktyczny powód, bo po wygranych to prędzej by zablokowali mi lvbet, albo oba naraz
 
Do góry Bottom