>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nivet

Status
Zamknięty.
nivet 277

nivet

Użytkownik
Cambridge v Burton 1 @ 2.55 2j Sporting bet
W azji : Cambridge United [0] 1.770 [0] 1.880 spadek ✅ 2-0 wygrana:5,1
 
nivet 277

nivet

Użytkownik
Suwon Samsung Bluewings - Kashima Antlers
11.3.2009 12:00 2 @ 2.5 3j
Bardzo dobry typ pod azję dołożyłem jeszcze 2j.
jetbull ⛔ przegrana 5j
 
nivet 277

nivet

Użytkownik
Al-Tadhmon v Malkia
over 2.5 @ 1.57 5j ✅ wygrana: 7,85
over 3.5 @ 2.55 1j ✅ wygrana: 2,55
Liga bahrajnu, Sportingbet
 
nivet 277

nivet

Użytkownik
Sweden - Kvalserien, Hockey
AIK/Vasteras 13-March-2009 11:00 AM PST
Total Points UNDER 5.5 for Game 1.847
Pinnacle 3j ⛔ przegrana:3j
 
nivet 277

nivet

Użytkownik
Al Ahli v Al-Ittihad under 2.5 @2,.75 i 3.5 @ 1.65 w sportingbet wyglada na lekkie swirki.
Wzialem pierwszy under za 1j ⛔ przegrana1j
drugi under za 3j ✅ wygrana 4,95
 
nivet 277

nivet

Użytkownik
Cz 19/03/09 19:00 HV 71 - V Frölunda
powyżej/poniżej Swe. Ice Hockey Playoffs ponizej 5.5 goli 1.65
Cz 19/03/09 19:00 Skellefteå - Färjestad
powyżej/poniżej Swe. Ice Hockey Playoffs ponizej 5.5 goli 1.60
ako @ 2.64 2j expekt
jeśli ktoś chce grać to teraz bo do czwartku będzie kompletnie niewartościowe.
Poleca znajomy.
 
nivet 277

nivet

Użytkownik
Stal Mielec (1) - Resovia (0) 2 @ 1.86 10/10 Betsafe

nie gram 10/10 dlatego że to fix tylko dlatego że to mega Value, przykładowo w Tobecie handi -2.5 jest po 2.15

Włókniarz Konstantynów Łódzki - MKS Kutno
1X2 - Włókniarz Konstantynów Łódzki @ 2.85 3j Scandic - tutaj wygląda na mocne info, jednak nie wiem o co chodzi bo to nie moj region Polski, jednak spadki z kursów powyżej 3.0 dają do myślenia więc wziąłem.
 
nivet 277

nivet

Użytkownik
Na tą Resovie po tym kursie przyjmuje bez wysyłania do akceptacji 477 zł jakby ktoś chciał wiedzieć.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Jeśli chodzi o Włókniarz to narazie są w strefie zagrożonej spadkiej, jednak zimą nie próżnowali, sciągneli nowego trenera, znanego w województwie oraz kilku dobrych piłkarzy, kilku z nich przyszlo z II ligowowego Sokoła Aleksandrów. Włókniarz to o niebo lepszy zespół niż jesienią...
 
nivet 277

nivet

Użytkownik
Stal Mielec (1) - Resovia (0) 2 @ 1.86 10/10 Betsafe
nie gram 10/10 dlatego że to fix tylko dlatego że to mega Value, przykładowo w Tobecie handi -2.5 jest po 2.15
Włókniarz Konstantynów Łódzki - MKS Kutno
1X2 - Włókniarz Konstantynów Łódzki @ 2.85 3j Scandic - tutaj wygląda na mocne info, jednak nie wiem o co chodzi bo to nie moj region Polski, jednak spadki z kursów powyżej 3.0 dają do myślenia więc wziąłem.
Noi *****, Resovia wygrywa po bramce w drugiej minucie 1-0.
http://www.resovia.info/live/

Z realcji można się dowiedzieć że zagrali strasznie nieskutecznie, dobrze że chociaż wygrali to strata nie jest tak ogromna...

przegrana 10j
włokniarz wygrana 8,55
 
nivet 277

nivet

Użytkownik
Cz 19/03/09 19:00 HV 71 - V Frölunda
powyżej/poniżej Swe. Ice Hockey Playoffs ponizej 5.5 goli 1.65
Cz 19/03/09 19:00 Skellefteå - Färjestad
powyżej/poniżej Swe. Ice Hockey Playoffs ponizej 5.5 goli 1.60
ako @ 2.64 2j expekt
jeśli ktoś chce grać to teraz bo do czwartku będzie kompletnie niewartościowe.
Poleca znajomy.
✅:-D✅ w wygrana: 5,28
 
nivet 277

nivet

Użytkownik
3 liga małopolsko-świętokrzyska
Neptun Końskie 8,50

Remis 6,00

Naprzód Jędrzejów 1,15 ⛔ ⛔ Do przerwy 1-0 jednak FT 2-5. przegrana 2j
Kto może niech sobie pogra w Scandicu 1 i X w tym meczu, nie wiem skąd taki kurs wymyślił tam u nich compiler.
Naprzód u siebie ostatnio 6-0 ale rywal grał w 10 od 9 minuty bodajże.
Neptun grał wyjazd z Hutnikiem w Krakowie i też w pierwszym kwadransie zostali ukarani czerwoną kartką. (0-5)
Oba teamy ze Świętokrzyskiego więc walki na pewno nie zabraknie.
Zagrałem oba typy po 1j bo więcej nie mogłem
Zagrałem również remis w meczu Czarnych Połaniec z Orliczem Suchedniów @ 5.0 również 1j , więcej po prostu mi nie przyjmuje z powodu limitu. Spokojnie około 25% to jest warte.
⛔ przegrana -1
I jeszcze jedno:
Lubrzanka Kajetanów - Hutnik Kraków - X @ 5.0 Scandic 1j. zwrot
Może nie uwierzycie ale w Kajetanowie boisko jest w jednej części wyżej w drugiej niżej, nie chce przesadzać ale można odnieść wrażenie że leży na małym pochyłym zboczu.
Wiele drużyn miało tam problemy ( wierna garbarnia unia czy dalin - generalnie z małopolski), wiadomo że hutnik kandydat do awasnu, grają dobrą piłkę ale oprócz druzyny z Kajetanowa może przeszkadzać im coś jeszcze. Sądze że warte około 28%.
 
nivet 277

nivet

Użytkownik
3 liga małopolsko-świętokrzyska:
Granat Skarżysko - Pogoń Staszów 2 @ 2.45 Scandic zwrot
Grajcie póki nie zablokują.

Jak podaje lokalna telewizja DAMI skarżyski Granat prawdopodobnie dokończy sezon w III-lidze zespołem juniorów. Spowodowane jest to ciężką sytuacją finansową klubu. Dziś w Urzędzie Miasta doszło do spotkania z Prezydentem Miasta oraz władzami naszego klubu Granatu Skarżysko.Rozmowy, które prowadzone były już od dawna z władzami miasta zakończyły się fiaskiem i miasto nie chce pomagać jedynemu klubowi piłkarskiemu w naszym mieście. Dodatkowym gwoździem do trumny jest wycofanie się firmy ZEORK ze wspierania finansowego klubu.
Oznacza to praktycznie pożegnanie się ze wszystkimi piłkarzami dotąd reprezentujących nasz klub i dokończenie rozgrywek zespołem juniorskim. Co prawda vice-prezes Gadecki wstrzymuje się z ostateczną informacją do meczu z Pogonią Staszów,ale z drugiej strony wspomina w wywiadzie dla TV DAMI cyt ,,że awans Granatu do III-ligii był z kapelusza oraz, że przerósł w klubie wszystkich&quot; Słowa te są dla nas bardzo przykre. Wynika z nich, że tak naprawdę drużyna seniorska Granatu nawet może przestać istnieć, co my jako kibice nie potrafimy sobie wyobrazić. Zastanawia nas fakt czy tak naprawdę do końca wszytskim zależało na tym, aby utrzymać III-ligę w Skarżysku?? Obserwując ostatnie miesiące z życia klubu praktycznie od momentu awansu do III-ligii można było odnieść wrażenie, że nie wszystkim w klubie zależało na tym, aby utrzymać III-ligę,a tym samym drużynę seniorską w naszym mieście.Pochodną działań jest sytuacja, którą właśnie opisaliśmy. Żal i rozgoryczenie te słowa, które cisną się w tym momencie na usta nas kibiców skarżyskiego Granatu. Zapraszamy do wyrażania swoich opinii na ten temat w komentarzach.
http://zksgranat.info/index.php?option=com_content&amp;amp;task=view&amp;amp;id=157&amp;amp;Itemid=99&amp;amp;show=1
 
nivet 277

nivet

Użytkownik
Dziś
Korona Kielce - Podbeskidzie 1 @ 1.90 4j betgun przegrana 4j
Bardzo ważny mecz w kielcach dla układu tabeli. Korona po falstarcie na początku nie może stracić punktów.
Azja wystartowała z -0.5 @ 2.0 teraz maja po 1.84 więc lekko potwierdzaja.
⛔
 
nivet 277

nivet

Użytkownik
Jedziemy dalej z trzecią ligą małopolsko-świętokrzyską:
Scandic pierwszy otworzył kursy więc trzeba je im naprawić:
Korona II Kielce - Wierna Małogoszcz X @ 4.1 1.8j 1-0 90&#39; ⛔ przegrana -1.8
Puszcza Niepołomice - Dalin Myślenice X @ 4.0 1.8j 0-2 ⛔ przegrana -1.8
Pogoń 1945 Staszów - Neptun Końskie X @ 6.0 2j - mecz dwóch słabych tak naprawdę drużyn, Pogoń faworytem to nie ulega wątpilowści, ale nie po 1.15 ! Mam znajomego z którym znam się jeszcze z czasów mojej przygody z piłką w Koronie Kielce i po rozmowie z nim wnioskuje że oni ligi jeszcze nie poddali więc w Staszowie w świętokrzyskim pojedynku powalczą. 0-1 ⛔ przegrana -2
Naprzód Jędrzejów - Hutnik Kraków X @ 3.95 1.8j - Hutnik kandydatem do awansu, spotka się z rozpędzonym (?) Naprzodem. Faworytem hutnik, ale remis w moim odczuciu troche za wysoko. 1-1 ✅ wygrana: 7,11
Orlicz Suchedniów - Unia Tarnów X @ 3,80 1.8j - Unia Tarnów nie radzi sobie na świętokrzyskiej ziemi, często traci punkty z drużynami słabszymi od siebie (Czarni, Lubrzanka, Granat) w najbliższy weekend nie będzie faworytem wyjazdowej potyczki, choć może nie przegra, ale wg mnie o pokonanie drużyny Sławomira Majaka będzie bardzo ciężko. 2-1 ⛔ przegrana -1,8
Garbarnia Kraków - Lubrzanka Kajetanów 1 @ 1,65 4j 6-0 ✅ wygrana 6,6
Lubrzanka w ostatni weekend nie grała, a tydzień temu trzymała wynik 0-0 w wyjazdowym pojedynku z rezerwami korony, z którymi 3 dni temu Garbarnia przegrała u siebie 1-4. Nie ma na pewno co tych dwóch meczów porównywać, po (zbyt) wysokiej porażce Lwy Ludwinowa będą chcieli wygrać tym bardziej że personalnie drużnę z Kajetanowa (1-2-6 na wyjazdach) przewyższają o klasę.
Glinik/Karpatia Gorlice - Czarni Połaniec 1 @ 1,70 4j ⛔ 0-1 przegrana 4j
Glinik po wyjazdowej porażce ( w dopiero pierwszym meczu rundy!) w Małogoszczy wraca na swoje smieci gdzie niezwykł tracić punktów ( 6-1-1).
W najbliższy weekend podejmują rozbitą w ostaniej kolejce na swoim boisku przez Orlicz ekipę z Połańca. Dodać trzeba że goście przyjadą do Gorlic osłabieni brakiem paru graczy (Obierak?Witek? Gembalski, Mikoda)
 
nivet 277

nivet

Użytkownik
LKS Nieciecza - Granat Skarżysko 1 @ 1.10 scandic 5-0 ✅

Panowie podaje tutaj tego typka. Dla mnie jest to darmowy obiad. Kto chce może grać to do ako we wszystkich kuponach. Jestem w stanie postawić na to całą swoją miesięczną pensję a nie jest ona mała.

http://zksgranat.info/content/view/157/99/
Zresztą zobaczcie sami jaka tam jest sytuacja:
http://zksgranat.info/content/blogcategory/20/99/ &quot; Piotr Gadecki-wywiad (Video) &quot; na dole strony.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom