>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Niskie kursy = nieopłacalność?? Dowód że NIE!! - pomysł na ogranie Bet365

wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
Co masz na mysli mowiac kurs jest 1,23456 a powinien byc 1,4 bo kompletnie tego nie rozumiem? ????

Na początku sądziłem ze choodzi Ci o to że wysokie prawdopodobieństwo wystapienia danego zdarzenia buki troszkę zaokrąglają w górę co powoduje zaniżenie kursu, jednak 1,4 a 1,23 to już nie to..
Sam oceniasz szanse danej druzyny, czy nie??czyli sam mozesz ,, wystawic,, kurs, po ktorym wg Ciebie oplaca sie zagrac dane zdarzenie czy tez dojdziesz do wniosku ze kurs jest za niski bo wg Ciebie pownno byc 1,4 a nie 1,23456678.... o to mi chodzi.
 
T 16,7K

tadzin

Użytkownik
Sam oceniasz szanse danej druzyny, czy nie??czyli sam mozesz ,, wystawic,, kurs, po ktorym wg Ciebie oplaca sie zagrac dane zdarzenie czy tez dojdziesz do wniosku ze kurs jest za niski bo wg Ciebie pownno byc 1,4 a nie 1,23456678.... o to mi chodzi.
No dobrze, tylko co ma to wspólnego z graniem AKo niskimi kursami??
To że sobie bukmacher wystawi jakiś kurs, a wg Ciebie jest on zaniżony to nie musisz tego brać do tej swojej taśmy tylko wziąć takie które są &quot;dobrze&quot; wystawione..
Nie mam pojęcia teraz do czego zmierzasz.
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
TAm, gdzie sa dobre, wysokie kursy na owe spotkania, tam najczesciej nie masz mozliwosci grania tych kilku wg ciebie dobrych spotkan na jednym kuponie jako AKO a jezeli juz taka opcja jest to kursy sa troszke nizsze.
A zmierzam do tego, zeby ci uswiadomic ze granie na jednym kuponie kilku zdarzen o zanizonych kursach zmniejsza diametralnie twoja szanse na zysk w dluzszej perspektywie. Im nizszy kurs i im wiecej spotkan tym Twoja oczekiwana wygrana bedzie mniej odpowiadac ryzyku, ktore podjales obstawiajac zaklad.
Spojrz na to z innej strony, to ze jakis bukmacher wprowadzil wiecej miejsc po przecinku jest wg Ciebie posunieciem, ktore mialo na celu dac wiecej zarobic Tobie czy jemu??Bukmacher zarabia na marzy, a Ty grajac AKO te marze przez siebie przemnazasz.
Grajac jedno zdarzenie marza wynosi powiedzmy 5%, grajac ,,n,, takich spotkan na tasmie Twoja wygrana bedzie wynosic stawka razy 0,95 do ,,n,,. A do czego ZMIERZA mnozenie liczb mniejszych niz jeden przez siebie nie mam zamiaru tlumaczyc, wzchodze z zalozenia, ze wiesz.
Mam nadzieje , ze zrozumiales do czego zmierzam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 16,7K

tadzin

Użytkownik
Spojrz na to z innej strony, to ze jakis bukmacher wprowadzil wiecej miejsc po przecinku jest wg Ciebie posunieciem, ktore mialo na celu dac wiecej zarobic Tobie czy jemu??Bukmacher zarabia na marzy, a Ty grajac AKO te marze przez siebie przemnazasz. Grajac jedno zdarzenie marza wynosi powiedzmy 5%, grajac ,,n,, takich spotkan na tasmie Twoja wygrana bedzie wynosic stawka razy 0,95 do ,,n,,. A do czego ZMIERZA mnozenie liczb mniejszych niz jeden przez siebie nie mam zamiaru tlumaczyc, wzchodze z zalozenia, ze wiesz. Mam nadzieje , ze zrozumiales do czego zmierzam.
Wystarczyło na początku napisać że po prostu marża się podnosi za sprawą grania AKO. Wszystko rozumiem i masz całkowitą rację.
całkowity_kurs=(100%-marża)^n*(kurs1*kurs2*...*kursn)
chyba się nie pomyliłem : &gt;
Dzięki pozdrawiam ????
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Sztuk18, mam nadzieję, że nie przestałeś grać systemu... On nie jest zły, tylko trzeba mu dobrej analizy! Przeniosłem temat (jak poniżej).
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
Sztuk18, mam nadzieję, że nie przestałeś grać systemu... On nie jest zły, tylko trzeba mu dobrej analizy! Przeniosłem temat (jak poniżej).
Nie jest zly, jest tragiczny.????????????????????????????????????????????
Nie mieszaj ludziom o mniejszym pojeciu w glowie nie podajac zadnych argumento bo nie o to tutaj chodzi.
Usiadz, policz na spokojnie czy sie oplaca a dopiero pozniej pisz.
Jezeli nie wiesz jak to obliczyc to daj sobie spokoj.
Pozdro
 
gawin 0

gawin

Użytkownik
Małe kursy to jedyny pewny sposób na stały zysk.
Tyle że zamiast grać tasiemców z 10 meczów po 1.1 lepiej dać sobie spokój, odłożyć trochę kapitału, wybrać z tych 10 jeden najlepszy i zagrać allin na singiel
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Tyle że zamiast grać tasiemców z 10 meczów po 1.1 lepiej dać sobie spokój, odłożyć trochę kapitału, wybrać z tych 10 jeden najlepszy i zagrać allin na singiel
I może wyjść na to samo! Odkładasz, odkładasz, a potem tu wtopa na &quot;pewniaku&quot;... trudno ocenić, liczy się i tak szczęscie
 
gawin 0

gawin

Użytkownik
Zawsze może wyjść na to samo, pamiętam że widziałem mecz gdzie w lidze norweskiej z 3:0 w 90 min. zrobiło się 3:3 albo nawet 3:4 (nie pamiętam) chodzi o żeby ryzyko zmarginalizować.
Łatwiej całą swoją uwagę skupić na jednym zdarzeniu niż 5. Kurs nie ma wtedy tak ogromnego zdarzenia, zależy od osoby - czy ktoś woli trafić 2.0 raz na 3,4,5 spotkań czy ktoś woli trafiać 1.1 w 97-98% granych spotkań
Zależy od charakteru, w 100% skuteczności nie wierze (w 99% już tak ???? )
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
1.1 w 97-98% granych spotkań
chciałbym znać kogoś z taką skutecznością. Masz gdzieś swój temat kuponów, chętnie podkradnę takie typy. jak się robi wjazd co najmniej 1000zł i gra 100 dziennie to mozna te 10 zbierać, ale czy przez 10 dni nie trafi się pech, wg Ciebie taki pech ma miejsce raz na 30 dni...
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
I może wyjść na to samo! Odkładasz, odkładasz, a potem tu wtopa na &quot;pewniaku&quot;... trudno ocenić, liczy się i tak szczęscie
Kolego, zdaj sobie sprawe, ze na dluzsza mete nie ma czegos takiego jak szczescie i tylko ktos kto nie potrafi obliczyc prawdopodobienstwa mowi o szczesciu.
Szczescie badz pech moze sie trafic raz, dwa lub kilka razy ale w dluzszej perspektywie takie pojecie nie ma miejsca bytu. Zdaj sobie sprawe z tego i tyle.
Pozdrawiam
 
gawin 0

gawin

Użytkownik
chciałbym znać kogoś z taką skutecznością. Masz gdzieś swój temat kuponów, chętnie podkradnę takie typy. jak się robi wjazd co najmniej 1000zł i gra 100 dziennie to mozna te 10 zbierać, ale czy przez 10 dni nie trafi się pech, wg Ciebie taki pech ma miejsce raz na 30 dni...
Może być 1000, może być 10 000 zależy kto ma jaki kapitał. Raczej kursów 1.1 nikt za 50 zł nie puszcza bo trzeba by trochę poczekać żeby wygrane zaczęły być sensowne
Przy kursie 1.1 zwrot postawionej stawki jest po 10 kolejnych wygranych. Wiadomo że bukmacher wystawiając kurs 1.1 ocenia ryzyko jako małe, jeżeli dodasz to tego swoją więdze możesz wyjść na plus, jaki ? To zależy od ciebie.
Jeżeli liczysz na szczęście stawiaj tasiemce z ako &gt; 50. Kurs oznacza tylko poziom ryzyka, wiedza potrzeba jest zawsze.
Każdy powinien inwestować w takie kursy w jakich czuje się dobrze. Z tego co obserwuję wiekszość ludzi od inwestycji woli hazard
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
im mniejszy kurs tym większa marża buka
a teraz w swoich główkach poanalizujcie, przemyślcie i wyciągnijcie wnioski czy kursy typu 1.08 czy 1.1 jest sens grac ?
raczej nie.
1.01 co jakis czas nie wchodzi a już 1.1 to ho ho
plaska stawka ewentualnie zróżnicowanie procentowe 0.5 do 2 max 3 % na zdarzenie, single a max duble i szukanie błędów szacowania u buków, WĄSKA SPECJALIZACJA DYSCYPLINY KTÓRĄ OBSTAWIASZ, DYSCYPLINA...
nikt nie wymyślił i nie wymyśli nic bardziej sęsownego czy wam sie to podoba czy nie.
skoro tak grają zawodowi gracze to chyba jest to JEDYNA metoda...
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
im mniejszy kurs tym większa marża buka
a teraz w swoich główkach poanalizujcie, przemyślcie i wyciągnijcie wnioski czy kursy typu 1.08 czy 1.1 jest sens grac ?
raczej nie.
1.01 co jakis czas nie wchodzi a już 1.1 to ho ho
plaska stawka ewentualnie zróżnicowanie procentowe 0.5 do 2 max 3 % na zdarzenie, single a max duble i szukanie błędów szacowania u buków, WĄSKA SPECJALIZACJA DYSCYPLINY KTÓRĄ OBSTAWIASZ, DYSCYPLINA...
nikt nie wymyślił i nie wymyśli nic bardziej sęsownego czy wam sie to podoba czy nie.
skoro tak grają zawodowi gracze to chyba jest to JEDYNA metoda...
a tam pierdolisz ;) jedynie z tego co napisałeś ważna jest dyscyplina a tak to każdy ma swój styl gry prowadze temat choć niereguralnie i na małych kursach wpadło troche sam głownie gram takie za zawodowego gracza sie nie uważam ale napewno tak jak mowisz nie jest to jedyna opcja by trzepać hajs , ważne by grać tzw &quot;swoje&quot;
jeszcze dodam że do niskich kursów musi byc odpowiedni buk
 
T 16,7K

tadzin

Użytkownik
a tam pierdolisz jedynie z tego co napisałeś ważna jest dyscyplina a tak to każdy ma swój styl gry prowadze temat choć niereguralnie i na małych kursach wpadło troche sam głownie gram takie za zawodowego gracza sie nie uważam ale napewno tak jak mowisz nie jest to jedyna opcja by trzepać hajs , ważne by grać tzw &quot;swoje&quot;
Jak lubisz wzbogacać buka to twój problem, jednak wolę napisać że piszesz bzdury żeby inni nie pomyśleli że te niskie kursy to taki superpomysł i nie dołączyli do grupy z której się utrzymuje buk.
Wpierw przeczytaj wyraźnie cały temat bo są tam naprawdę mądre posty szczególnie uzytkownika wielkizordon ktory ma w 100% rację, koneser też.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Słyszałem o systemie &quot;Live bramka nie padnie w przedziale 85-90.Podobno jakis koleś zagrał z 3tys i wygrał 30tys.Ile tym prawdy nikt nie wie. ;)
Czy jest to sposób ??
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
Jak lubisz wzbogacać buka to twój problem, jednak wolę napisać że piszesz bzdury żeby inni nie pomyśleli że te niskie kursy to taki superpomysł i nie dołączyli do grupy z której się utrzymuje buk.

Wpierw przeczytaj wyraźnie cały temat bo są tam naprawdę mądre posty szczególnie uzytkownika wielkizordon ktory ma w 100% rację, koneser też.
gram na betfair wiec buka nie karmie ewentualny hajs ma z marży od wygrane kuponu przez co kursy niskie tam rzedu 1.01 1.02 to juz dawna zawieszka zakładów w innych bukach ew granie lay correct score itp , wiec podtrzymuje swoje zdanie szczegolnie 1 wers

oczywiscie no offence
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Słyszałem o systemie &quot;Live bramka nie padnie w przedziale 85-90.Podobno jakis koleś zagrał z 3tys i wygrał 30tys.Ile tym prawdy nikt nie wie. ;)
Czy jest to sposób ??
Nie wiem czy dobrze rozumuję - koleś zagrał kilka razy, że w tym okresie nie padnie bramka i tyle gotówki podjął?
 
Do góry Bottom