>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Niskie kursy = nieopłacalność?? Dowód że NIE!! - pomysł na ogranie Bet365

bruzdzi 73

bruzdzi

Użytkownik
@Sztuk18

Powiem ci tak. Ostatnio sam zabrałem się za ten system. Dawałem same Under 3,5. I powiem wam, że miałem pecha. Dawałem zawsze tak 7 do 9 meczy. I zawsze mi jeden nie wchodził... I jak teraz to czytam to wiem, że popełniłem błąd! Zamiast dać 7 meczy powinienem dać 5 i styka. Wczoraj wszystkie mi ładnie wchodziły to oczywiście ostatni mecz musiał nie wejsć. Była to liga Rosysjka mecz Kuban-Dynamo Moskwa 3:1 System wydaje mi się bardzo dobry. Przeprowadzałem analizę od 2 tygodni i na ten system nadają się taki ligi jak: Chorwacka, Ukraińska, Słowacka, Słoweńska, Cypryjska, Grecka, Czaska (wybrane zespoły) W żadnym wypadku Ligi Nordyckie!! Tam to najlepiej dawać over 2,5. Chociaż raz tak postawiłem to wyniki były 0:0 lub 1:0.

Reasumując.
System dobry do grania. Nie da się z tego wyciągnąć kokosów od razu. Ale stopniowo da się tym systemem zgolić trochę kasy od buka.


A tak trochę odbiegając od tematu. Kolega z roboty w ciągu 2 tygodni wygrał około 1800zł. Jechał cały czas na farcie. Obstawiał co leci po kursie minimum 2,00. Zawsze dawał 3 mecze na kupon i puszczał za 30zł. Potrafił dzień w dzień wygrywać. W zeszłym tygodniu postawił za 300zł mecze ligi mistrzów były to mecze Wisły,Rubinu,Sturm Graz. Taki fart, że aż mnie to trochę denerwuje. Bo my tu siedzimy analizujemy, a on na pałę obstawia po niskich kursach i ma niesamowite szczęście. Wydaje się to nie możwile, ale jest to naprawdę prawdziwe.
 
T 16,7K

tadzin

Użytkownik
Dawanie 7-9 zdarzeń na kupon to według mnie już bardziej zakrawa na loterię niż na gambling. Z niskich kursów wystarczy że dasz ako co najmniej równe 2 i dając na kuponie właśnie max 5/6 zdarzeń choć to i tak sporo, ale to ma już zdecydowanie większy sens.
W sumie samo powiedzenie under 3,5 niewiele mi mówi, bo under 3,5 w lidze włoskiej a hiszpańskiej to kompletnie inna bajka.
 
bruzdzi 73

bruzdzi

Użytkownik
W sumie samo powiedzenie under 3,5 niewiele mi mówi, bo under 3,5 w lidze włoskiej a hiszpańskiej to kompletnie inna bajka.
Właśnie mówię o tym. Obstawianie np. lig nordyckich to samobójstwo. Tam pada po 5 goli czasem więcej. To samo w lidze włoskiej czy hiszpańskiej.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Załóż sobie temat w dziale ze statystykami i tam podawaj typy i rob statystyki, bo takie wklejanie screenów i pisanie, że się wygrało 5 na 6 kuponów i jest super za wiele nie wnosi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 21

sztuk18

Użytkownik
Tak jak tutaj wszyscy piszą. Nie trzeba wielkich tasiemców. Granie niskich kursów i ako góra 2.00 i jedziemy płaską stawką. Przykro mi ale narazie nie mam czasu i nie będe miałe jeszcze do 13 sierpnia ponieważ trwają przygotowania do ważnej imprezy. Dziś i tak nie ma co grać więc odpuszczam.. Jak narazie zatrzymałem się na tym systemie z podwojonym kapitałem startowym więc jest dobrze.
@dawczan nie ma sprawy, może i masz racje, założe temat w kuponach ze statystykami o takiej samiej nazwie jak ten i będe podawał screeny z kuponem który zagrałem i rozliczał go po wszystkim bo po co mi wypisywać spotkania...
Cieszę się że paru osobom ten system leży. @Bruździ tak jak ty pisałem wcześniej- POWOLI ALE DO PRZODU... Tylko się nie podpalać za bardzo o jak nawet raz czy 2 nie wejdzie pod rząd nie zwiększać stawki (nie stosować progresjii) ponieważ będa wieksze nerwy, szybsza chęć się odegrania co wiemy do czego prowadzi....
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
dziś gram podobnym systemem na mistrzostwa świata piłkarzy U20 (faza play off)
Obstawiłem że:
Potugalia - Gwatemala over 1,5 portugalia
Gwatemala ma fatalną defensywę, a Portugalia musi się &quot;rozstrzelać&quot; by wierzyc w sukces na imprezie.
Kamerun - Meksyk under 2,5 meksyk
Nie sądze, że Meksyk ma możliwości strzelić aż 3 bramki wybieganym silnym Murzynom, poza tym Meksyk nie gra zbyt skutecznie.
Argentyna - Egipt under 3,5 mecz
Egipskie młodzieżówki są coraz lepsze, ponadto na tym turnieju drużyna znad Nilu przezentuje się bardzo dobrze, raczej spodziewałbym meczu do jednej bramki lub remisu 1:1.
Kolumbia - Kostaryka over 1,5 mecz
Korciło by tak postawić na gospodarzy turnieju, niemniej Kostaryka wyeliminowała już Australię, więc warto wziąć rezerwę, że stać ich na strzelenie gola i skuteczną obronę, a swoich kibiców pewnie im nie zabraknie.
kurs AKO: 2,13 za 10zł
a dziś wszedł inny kupon, na pucharach w Danii (warto grać over ligi nordyckie)

przy okazji też straciłem kupon za 10zł na angielskich pucharach - ale do sukcesu zabrakło niewiele, czyli zysk na razie kilkuzłotowy. No cóż, jak się grało na sucho to skutecznosć była 100%, a jak za kasę to już kupony bywają mylne...
jak to jest? brak szczęścia? :razz:

edit:
tylko portugalia zawiodła - minimaliści ????
ech, może na meczach towarzyskich pójdzie lepiej
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 21

sztuk18

Użytkownik
Jak pisałem wcześniej nie mam zbytnio czasu dlatego nie zakładałem oddzielnego tematu i codziennie nie gram.
@Incubus7 brak szczęścia a może zbyt wysokie kursy co patrze po twoim wygranym kuponie. Nie będe robił z siebie 100% ale tak jak wczoraj ci to i mi mało zabrakło na angielskim pucharze i wtopiłem kupon ale dziś troszkę bardziej przemyślane typy i stawkę zwiększyłem ale to dlatego że swój kupon uważałem za 100%

Najgorsze jest to iż weekend się zaczyna a ja nawet od piątku do niedzieli kuponu nie puszcze ;/ Ale to może i lepiej bo te pierwsze mecze są naprawdę nieprzewidziane ale co do angielskiej to polecam underki na 1 połowe. Zależy także od kursów. Powodzenia w weekend i wysokich wygranych.
@Incubuc7 - nie odrazu Rzym zbudowali dlatego bardziej analizuj i jak mówiłem mniejsze kursy bo ta duńska to bardziej bym nazwał szczęściem :p ale w sumie ty jesteś overowy to ja się nie znam ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć na czym w tym przypadku polega SYSTEM?? Nie widzę tu żadnego systemu, jedynie zwykłą selekcję typów do AKO.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
zdecydowanie polecam takie granie i muszę przyznać, że granie UNDER jest nieco pewniejszym sposobem od OVER, zwłaszcza z punktu psychologicznego - łatwiej obserwuje się takie konfrontacje. od kiedy gram na UNDER w realu wyniki mam nieco lepsze, codziennie ma plusie, wysyłam zwykle 2-5 kuponów, a nie wchodzi zwykle 1, max. 2, dlatego przy kursie AKO co najmniej 2,0 musi przynosić własnie zysk, jak na razie od tygodnia grania i oby tak dalej...
Najczęsciej gram ligi belgijską, holenderską, japonska, singapurską, francuską, ale pewnie warto tez bedzie zagrać hiszpańską i angielską (chociaż skandynawskie też bywają ciekawe kursowo, niemniej są bardziej nieprzewidywalne). w wymienionych ligach (poza francuską) są bardzo dobre kursy przy wysokich under. można znaleźć nawet u5,5 za mecz po kursie 1,15, wiadomo to ligi wielu bramek, niemniej tu musimy analizować też ostatnie serie meczów. Odradzam ligi ameryki południowej, tam potrafia padać wyniki 9-cio bramkowe oraz 0-0 w meczach po których absolutnie się tego nie spodziewa.
Najpierw patrzę na kurs under dla niefaworyzowanych gości, jesli jest powyżej u2,5 za co najmniej 1,10 to warto włączyć do kuponu (a przy lidze francuskiej oczywiscie powinno wystarczyć u1,5). potem warto sugerować się kursami under 5,5 za mecz, niekiedy są też fajne kursy za under 2,5 na gospodarza który jest równy lub słabszy od przyjezdnych. przyznam że czasami korci mnie granie over, ale to raczej dla megapewniaków jak np. mecz o superpuchar hiszpanii, gdzie spektakl nie może się skończyc bez bramki. granie under/over na konkretna połowę też czasami wypada bardzo korzystnie kursowo. raczej odradzałbym grania u0,5 na pierwsze 10-15 minut meczu, u mnie większosć kuponów z tego powdu nie weszła, bo kurs 1,20 był kuszący i po prostu rezygnuję z tej opcji.
przy okazji przedstawiam sugestie na jutrzejszą LM:
Arsenal - Udinese u4,5 (1,14)
BATE - Sturm u2,5 gospodarze (1,18)
FC Kopenhaga - Viktoria u1,5 goscie (1,20)
FC Twente - Benfica o0,5 II połowa (1,28)
Olympique Lyaon - Rubin u2,5 II połowa (1,12)
bardzo pokaźne AKO z pięciu meczów 2,31
ja być moze coś z tego zagram, niemniej czuję że wybór będę łączył z np. II ligą angielską i singapurską...
polecam to granie, zwłaszcza tym co sie rozczarowali w ten weekend na chelsea, czy widzewie... a w zeszłym tygodniu np. na bayernie... a jezcze wcześniej na innych &quot;pewniakach&quot;.
 
S 21

sztuk18

Użytkownik
Jak widzicie sporo czasu nie ma mnie na forum i niestety narazie nie mam czasu. Jedna wypowiedź mnie zaskoczyła.
@lukascash pisze:
Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć na czym w tym przypadku polega SYSTEM?? Nie widzę tu żadnego systemu, jedynie zwykłą selekcję typów do AKO.
Widzę że jesteś moderatorem ale po twojej postawie tego nie widać jeżeli nie potrafisz przeczytać całego tematu a nawet pierwszego postu. Tam coś na ten temat napisałem... ???? Miłego dnia..
A co do reszty osób to próbujcie dalej i życzę powodzenia. Mam nadzieję że pomogłem ale teraz niestety nie mogę razem z wami się bawić w typy ponieważ nie mam czasu, a szkoda. @Incubus7 bardzo się cieszę że także jesteś za mną i jak sam widzisz jest to &quot;SYSTEM&quot; :p który może przynieść zyski tylko trzeba troszkę nad tym pracować. Powodzenia kolego. Odezwę się dopiero pewnie za tydzień.
Wysokich wygranych wszystkim.
 
T 16,7K

tadzin

Użytkownik
Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć na czym w tym przypadku polega SYSTEM?? Nie widzę tu żadnego systemu, jedynie zwykłą selekcję typów do AKO.
Ja mogę wytłumaczyć, że tu nie mamy do czynienia z żadnym systemem a jak właśnie dobrze napisałeś selekcją typów do ako &gt;=2. Na tym się kończy cała bajka, bo na podstawie 2 screnów na ktorych jest parę kuponów, to między książki można wsadzić skuteczność tegoż &quot;systemu&quot;. Patrzenie na statystyki nie mając zielonego pojęcia o danej dyscyplinie/lidze daje jedno wielkie nic.
Tak więc jesli szanowny autor po 2-3 miesiącach wyjdzie na +, niech napisze to w tym wątku. Samo granie niskich kursów (szczegolnie singli) za jakieś arcymądre nie uważam, aczkolwiek granie na pałę paru zdarzeń i zrobienie ako ~~2 jakiś sens wiekszy juz dla mnie ma ;), choc jakby bylo w praniu to nie wiem i próbował nie bedę.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Tak więc jesli szanowny autor po 2-3 miesiącach wyjdzie na +, niech napisze to w tym wątku. Samo granie niskich kursów (szczegolnie singli) za jakieś arcymądre nie uważam, aczkolwiek granie na pałę paru zdarzeń i zrobienie ako ~~2 jakiś sens wiekszy juz dla mnie ma , choc jakby bylo w praniu to nie wiem i próbował nie bedę.
Już pisałem autorowi, żeby założył temat w KzS i prowadził typy. Nie ma prostszego sposobu na weryfikacje &quot;systemów&quot;.
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
Mala informacja dla niewtajemniczonych, mianowicie im kurs blizszy 1 tym bardziej jest on zanizony.
\A co za tym idzie prawdopodobienstwo trafienia zdarzenia jest w rzeczywistosci znacznie mniejsze niz wynikaloby to z kursu.
Grajac AKO przemnarzamy przez siebie kursy, zanizone kursy czyli nasza ewentualna wygrana bedzie znacznie mniejsza niz wynikajaca z prawdopodobienstwa.
Podsumowujac powiem tylko ze ,,system,, jest nieoplacalny a jezeli ktos twierdzi ze cos tutaj udowodni to od razu moze sobie odpuscic. Na pewno mozna na tym zarobic ale na dluzsza mete sposob gry bedzie przynosic tylko straty.
Dodam tylko ze od dluzszego czasu mysle nad wg mnie najlepszym sopsobem gry i jedno jest dla mnie pewne, tylko pojedyncze zdarzenia za wieksze stawki.
Dobre typy z odpowiednim value przy srednim yieldzie 5% grane u dobrych bukow i naprawde mozna byc pare $$ badz EE do przodu.
kazdy musi swoje przegrac, jedni mniej inni wiecej.
powodzenia
 
T 16,7K

tadzin

Użytkownik
Mala informacja dla niewtajemniczonych, mianowicie im kurs blizszy 1 tym bardziej jest on zanizony.
No to grać trzeba by u buków, które mają &quot;więcej cyferek po przecinku&quot;, a po polsku mówiąc kursy są podane z większa niż 2 cyfry po przecinku dokładnością, wtedy będą mniej zaniżone ???? . Pinnacle ma na pewno 3 cyfry po przecinku, ale tam jest jakiś problem z graniem AKO...
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
No to grać trzeba by u buków, które mają &quot;więcej cyferek po przecinku&quot;, a po polsku mówiąc kursy są podane z większa niż 2 cyfry po przecinku dokładnością, wtedy będą mniej zaniżone ???? . Pinnacle ma na pewno 3 cyfry po przecinku, ale tam jest jakiś problem z graniem AKO...
Ilosc cyferek po przecinku nie ma tu za duzo do gadania bo co z tego, ze bedziesz mial kurs 1,23456789 skoro tak naprawde powinien miec 1,4 albo wiecej??
ciezko znalezc u jjednego buka kilka spotkan z dobrym value tak aby ako mialo sens ale z doswiadczenia wiem ze najlepsze kursy trafialaem na BF.
 
T 16,7K

tadzin

Użytkownik
Ilosc cyferek po przecinku nie ma tu za duzo do gadania bo co z tego, ze bedziesz mial kurs 1,23456789 skoro tak naprawde powinien miec 1,4 albo wiecej??
Co masz na mysli mowiac kurs jest 1,23456 a powinien byc 1,4 bo kompletnie tego nie rozumiem? ????
Na początku sądziłem ze choodzi Ci o to że wysokie prawdopodobieństwo wystapienia danego zdarzenia buki troszkę zaokrąglają w górę co powoduje zaniżenie kursu, jednak 1,4 a 1,23 to już nie to..
 
Do góry Bottom