>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NISKI KURS LIVE - Gra o wysoką skuteczność

klejna 108

klejna

Użytkownik
Wstępne wnioski:
Potwierdzają się moje wyliczenia. System umiarkowanego jest na grubo gorszy. Czyli każdy kto gra na 8 lvli progresji na over 0,5 do 10 minuty do 20 minuty ...80 min. Powinien jak najszybciej przestać tak grać i zacząć grać moim systemem lub systemem na 9 lvl`i progresji.
Niechce mi się wyliczeń i wniosków przedstawiać do których doszedłem w pórwaniu mojego systemu do oryginalnego na 9 lvl`i progresji tym który gra Hans.
Ale wnioski zaskoczyły mnie samego bo system na 9 lvli i mój system over 1,1 live w bilansie strat i zysków biorąc wszystkie czynniki pod uwagę jest nie mal identyczny w bilansie zysków/strat. Mój system wyszedł na mały ✅ w porównaniu do 9 lvli progrsji minutówek. Różnica wynosiła około 5% a te 5% może być nieco ruchome bo w minutówkach jest coś takiego jak &quot;zakładka&quot; która przy kursie 3,4 wynosiła około 25% szansy na wejście.
Mimo wszystko te 5% to nie jest jakoś dużo więc potecjalny gracz może dokonać teraz wyboru. Najgorszym wyborem jest granie 8 lvl progresjii.Lepiej zgromadzić dodatkowy budżet i grać 9 lvl.
Dodatkowym plusem jest to że serce tak szybko nie bije z nerwów jak co 10 minut musisz uruchamiać kolejny lvl progresji a ja tylko raz stawiam i mam &quot;spokój&quot; ???? .
Dziękuje za uwagę i lecimy do 100 kuponów teraz liczy się tylko selekcja wydarzeń.
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
Zakłady wystawiam średnio 2 dni wcześniej. I od czasu pierwszej wpadki sprawdzam raz jeszcze kilka godzin przed zakładem czy podejmuje dobrą decyzję. Bo jak rozpocząłem temat nie interesowała mnie forma zespołów co sprawiło że przegrałem pierwsze 200 zł.
Następnie sprawdzam formę ale jak widać większość typów wystawiam po 0:00 czasem nawet o 2 :00 w nocy i jestem zmęczony Analizując mecz 2 dni wcześniej zdarzyło mi się analizować go mobilnie przez telefon .A ja normalnie pracuje w korporacji. Przed zakładem sprawdzam nie które swoje typy raz jeszcze i tak się składa że wycofuje nie które bo ostatecznie uznaje że robię błąd.
tak było z
Utrecht0-0Feyenoord01.03.2015 14:30Koniec
wycofałem zakład i mniej to uratowało tak samo było z tym zakładem który wskazałeś był też trzeci zakład który wystawiłem a potem wycofałem.
Niemart się nie ma ściemy bo robie to dla siebie bo chce większą kasę w to włożyć i jak zejdę poniżej 95% przy 100 kuponach to przestaje tak grać. Poniżej 90% skutecznośći są straty.Powyżej 90% są zyski. Ale jak moja selekcja okaże się poniżej 95% to ja nie chce ryzykować grając za większe stawki typu 1000 zł. Bo raz może będzie 91% skuteczności (zysk) a raz 88% ( strata) musże mieć pewność żę sobie poradzę i to jest test dla mnie.
Albo jestem dobrym typerem albo znikam z tego kawałka chleba na kursie 1,1.
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
Cesena0-0Palermo08.03.2015 12:30Koniec
to był ten mecz . Przyjrzyj się tabeli nie dość że obie drużyny mają słaby wyniki w bilansie goli do strat to jeszcze formy nie mają.
Wypisałem mecz bo wstępnie spojrzałem na tabele over 0,5 a później zauważyłem formę i ręcę mi upadły że miałem zamiar to wystawić.

Ja obserwuje temat Vipowski i widzę dużo tekstów typu &quot;to był najgłupszy mój typ w tym miesiącu&quot; . Staram się o tym myśleć by nie musieć pisać że był to głupi typ. Pomaga to w ocenie ponownej sytuacji ????
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
Mała zmiana wycofywane mecze będę wypisywał w osobnym kolejnym poście by było to widoczne bo gdy jeden post jest edytowany kilka razy nie widać od razu że wycofałem zakład tak od razu co może budzić jakieś wątpliwości lub mogę wprowadzić kogoś w błąd. Postaram się też nie wycofywać w ostatniej chwili tylko 1 dzień lub z 12 h przed wydarzeniem.
 
K 0

koroniarz

Użytkownik
Spoko, ja Cię nie posądzam o jakieś nieuczciwości ???? Sam przeszedłem na ten system z tego 10, 20, 30 ... 90+ min i jakoś idzie do przodu. Powodzenia !
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
84# wejde na 1,050 maks 1,062 Bremen-Bayern14.03.2015 15:30

Zmiana Planu stawiam na przed meczowe over 1,5 po kursie 1,14. Bayer jest w zbyt dobrej formie by nie strzelić dwóch bramek. Liczę też że i Bremen strzelić choć 1 honorową bramkę. Ci co chcą zagrać bezpieczniej proponuje poczekać do 5 minuty jak kurs z 1,020 wskoczy do 1,030 i postawić. Bayern jest zdolne strzelić już w bramkę w pierwszych minutach szczególnie zespołowi Bremen ze słabą obroną. A ja chce tu zaryzykować i zabrać kurs 1,14 na over 1,5 myślę że w tym wypadku jest to takie samo ryzyko jak mój kupon na weekend z Benfica - braga over 0,5
✅
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
Bet365/Betfair
puki co chory jestem może dzisiaj wieczorem coś wystawie. A czy skuteczność przy 100 kuponach będzie okey to się okażę. Puki co dwa pudła coś przeczuwam że na końcu wyjdę na 0 :p
 
Do góry Bottom