>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NISKI KURS LIVE - Gra o wysoką skuteczność

gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Chyba nie do końca to jasno napisałem w poprzednim poście.
Chodzi mi o to, że np. we wspominanym przez Ciebie na początku meczu Real Madryt - Elche stawiałbyś zamiast over 0,5, zakład że Elche nie zachowa czystego konta. Kurs będzie ciut większy niż na over 0,5, w związku z czym szybciej złapiesz kurs 1,1. Ale takie coś to jedynie w meczach gdzie jest wyraźne wskazanie że dana drużyna może strzelić. A w tym przypadku akurat tak było. A stawiasz to tak samo jak over 0,5, na początku meczu.
Przykład z niedzieli: mecz Wolfsburg - Hertha. Kurs na over 0,5 przed rozpoczęciem meczu był chyba 1,05, natomiast na to że Hertha nie zachowa czystego konta 1,1. Wolfsburg trafił już w 7 minucie, także na over 0,5 @ 1,1 byś się nie doczekał.
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
Chyba nie do końca to jasno napisałem w poprzednim poście.
Chodzi mi o to, że np. we wspominanym przez Ciebie na początku meczu Real Madryt - Elche stawiałbyś zamiast over 0,5, zakład że Elche nie zachowa czystego konta. Kurs będzie ciut większy niż na over 0,5, w związku z czym szybciej złapiesz kurs 1,1. Ale takie coś to jedynie w meczach gdzie jest wyraźne wskazanie że dana drużyna może strzelić. A w tym przypadku akurat tak było. A stawiasz to tak samo jak over 0,5, na początku meczu.
Przykład z niedzieli: mecz Wolfsburg - Hertha. Kurs na over 0,5 przed rozpoczęciem meczu był chyba 1,05, natomiast na to że Hertha nie zachowa czystego konta 1,1. Wolfsburg trafił już w 7 minucie, także na over 0,5 @ 1,1 byś się nie doczekał.
Teraz rozumiem. Rzeczywiście masz rację. Ale jak pomyśle jak Malaga strzeliła gola Barcelonie to się za głowę łapie ????
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
15#
Bayern-Köln27.02.2015 20:30 typ 1 - kurs 1,1 ✅
W tym spotkaniu zmienię rodzaj gry na zwycięstwo Bayernu. Kurs przed meczowy na 0,5 gola 1,015 i zanim wskoczy do 1,050 może minąc 10-15 minut a w tym czasie Bayern może strzelić bramkę. Grają u siebie a Lewandowski ostatnio zagrał dobrze. Więc musi wygrać Bayern po kursie 1,10.
Tak jak przewidywałem bramka padła w 3 minucie ???? . Kupon na ✅ Bayern wygrał
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Teraz rozumiem. Rzeczywiście masz rację. Ale jak pomyśle jak Malaga strzeliła gola Barcelonie to się za głowę łapie ????
No właśnie tu jest ryzyko, ale coś za coś. Szybciej będzie do ustrzelenia 1,1, na gola można czekać cały mecz a nie jedynie do 80 minuty, ale jak ten zespół który miał strzelać nie strzela (jak Barca) no to już lipa. Testuję taką grę i ostatnio nawet dobrze mi idzie, stawiam over 0,5, drużyna nie zachowa czystego konta, czasami nawet czas 1. gola przed 80 minutą (zdarza się ze wskazaniem na konkretną drużynę, jak kursy są bardzo niskie). Z założenia po kilkunastu trafionych typach albo odkładam zysk i zaczynam od początku, albo odkładam stawkę początkową i gram zyskiem.
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
19# Typ nie jest pewny bo kupon nie spełnia wszystkim założeń.Ale za to jedno z założeń wychodzi ponad normę. Skuszę się i zaryzykuje.

Cambuur-Heracles28.02.2015 20:45 bramka w 18 minucie , nie udało się postawić zakładu przed kursem 1,1
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Oj poczytałem sobie te początkowe pseudoobliczenia i chyba ciężko powiedzieć kto jest upośledzony ????
Wyższość grania kolejnymi 10minutówkami nad graniem przedmeczowym gol do 80min zostało matematycznie udowodniony. Nijak ma się to jednak do over0.5 gola w meczu. Czy Twój sposób jest lepszy czy gorszy nie ma sensu roztrząsać bo dotyczy innych rynków, jakkolwiek pozornie bliskie by one nie były. Natomiast moim zdaniem jak od początku tematu uderzasz w mocny ton to wypadałoby się najpierw samemu odrobiną rzetelności i wiedzy wykazać. Pozdrawiam i życzę sukcesów.
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
Natomiast moim zdaniem jak od początku tematu uderzasz w mocny ton to wypadałoby się najpierw samemu odrobiną rzetelności i wiedzy wykazać. Pozdrawiam i życzę sukcesów.
Właśnie się staram wykazać zobaczymy po 100 kuponach czy to co napisałem miało sens.

I nie jestem pewny czy zrozumiałeś moje typowanie. Moje typowanie nie jest przed meczowe też jest live. Czekam aż z kursu 1,040-1,071 kurs wskoczy do 1,1 i stawiam zakład. Daje mi to sporą przewagę nad obstawianiem przed meczowego kursu.

No i masz racje rynek 10-minutowy jest inny - Może być lepszy lub gorszy. Jest po prostu gorszy i jeżeli źle przedstawiam obliczenia. To wylicz sobie sam na podstawie obserwacji kursów tego samego meczu minutówki i kurs over 0,5 gola meczu i załóż tu kurs 1,1. i porównaj zobaczysz diametralną różnice. Weź pod uwagę sumy wkładu pieniędzy w 8 lvlu progresji bo bramka nie musi paść w 15 minucie tylko 75 minucie.Zobacz ile na 8 lvl progresji w sumie wydałeś i postaw zakład za tą sumę po kursie 1,1 na over 0,5. Zobacz zysk a zobaczysz większy ???? . Jedyny minus tej strategii jest taki że jak padnie bramka przed kursem 1,1 to niestety musisz odpuścić ten mecz i nic nie zyskujesz i nic nie tracisz. Oprócz czasu zmarnowanego na analizę.

Nie ma idealnej strategii gry są tylko lepsze i gorsze.Jak jest wybór lepszych po co grać gorszym. Jak ta strategia polegnie to i ta druga by poległa tylko że szybciej.
Oczywiście rozmawiamy o porównaniu dwóch strategii gry a nie o wiedzy sportowej typera bo to jest inna kwestia ???? .
Zapraszam do obserwacji tych którzy chcą bym typował dalej. Zobaczymy co z tego wyniknie. A chciałbym by strategia ta wygenerowała zyski a nie straty ???? .
Jeżeli ma ktoś jakieś sugestie to śmiało proszę pisać.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Ale to nie będzie miało przełożenia bo musiałbyś grać i tak i tak żeby porównać.
Ty możesz być sporo na + a kolega sporo w dupie, albo ty na lekkim plusie a kolega będzie liczył grubą kasę. Pośrednie opcje również możliwe aczkolwiek mało prawdopodobne. Zupelnie inne granie więc nie ma sensu atakować tylko trzeba robić swoje ;) Tu i tu skuteczność wymagana czego Ci życzę
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
Dzięki , skuteczność najważniejsza i tu się kłania wiedza sportowa która muszę z weryfikować.
Kolejne typy będą na 28 lut i początek marca. Czekam na mecz Ajaxu który obstawie ???? .
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
Statystykę będę robił co 10 meczy. By temat był bardziej przejrzysty.Z tym że miarodajna próba będzie po 100 kuponach.
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
10# 4 dni temu spotkanie tych dwóch drużyn było pokazem bramek. Mecz zakończył się 3:3. Myślę że jedna jak i druga drużyna będą chciały w końcu wywalczyć przewagę 19:00 Inter-Celtic Liga Europy
BRAMKA PADŁA W 88 minucie. Co to oznacza? że ja wygrałem a każdy kto zagrał systemem który gra mój upośledzony kolega czyli minutówkami , bramki do 10 minuty , do 20 .. do 80 . To Przegrali.L Jak grał bym tym systemem to właśnie był bym około 200 zł w plecy.
Ale gram moim lepszym systemem i jest ✅
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
Podsumowanie mini serii -- 10 kuponów - 10 meczy - 10 singli :
10 wygranych ✅
0 przegranych ⛔
Skuteczność 100% ✅
Zysk : 192 zł ✅
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
Dzisiejszy dzień świetny ???? trzy kolejne mecze na ✅
Według statystyk systemu który opracowałem i przy założeniach doboru meczu i oczywiście odrobinie szczęścia. Przy 100 kuponach powinienem mieć 95% skuteczności. Stawka za kupon to 200 zł . Zysk to 20 zł z kuponu (bez wyjątków)
95 x 20 = 1900 zł
minus strata 5 meczy x 200 zł = 1000 zł
1900 zł - 1000 zł = 900 zł na czysto przy 95% skuteczności.

Wszystko zależy od tego czy się nie złamie i będę dobierał dalej dobre mecze czyli dobre typy według moich założeń. Piszę ten post bo chciałbym go porównać z wynikiem który będzie przy 100 kuponach. Jeżeli wyniki będą zbliżone i będzie zysk. To będę bardzo zadowolony. Z siebie jak i z systemu na który opieram typy.
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
21#
01.03. 13:00 Liverpool Manchester City --&gt; nie udało się postawić zakładu przed 1,1


22#
01.03. 21:00
Real Madrid Villarreal ✅



23#

28.02. 16:00Granada Barcelona --&gt; wejście przy kursie 1,050 ✅



24#
01.03. 19:00 Sevilla Atl. Madrid ⛔ ( i tak uważam że zakład był prawidłowy )



25#
01.03. 17:30 Bremen Wolfsburg - Nie zdążyłem wystawić zakładu



26# nie obstawiam z reguły Polskiej Ligi i mam nadzieje że nie będę żałował
01.03. 18:00Legia WarszawaPodbeskidzie B-B - nie zdążyłem puścić zakładu



27#

Bournemouth-Blackburn28.02.2015 16:00 ⛔ ( mój błąd)



28#
Bristol City-Rochdale28.02.2015 16:00 ✅

29#
28.02. 16:00ChelmsfordBromley --&lt; Bet365 nie wystawił tego wydarzenia do Live ????


30#

Solihull-Guiseley28.02.2015 16:00 --&lt; Bet365 nie wystawił tego wydarzenia do Live ????

31#

01.03. 07:00Melbourne Victory Wellington Phoenix ✅

32# Możliwe że nie zdąże przed bramką.

Salzburg-Grodig01.03.2015 16:30 - bramka w 1 minucie ???? nie zdążyłem postawić zakładu. Masakra jak te moje analizy są dokładne ???? Nawet napisałem że nie zdążę pewnie postawić zakładu ????

33#
01.03. 15:00Woluwe ZaventemMons wejście na 1,11 ✅

34#

St. Truiden-Eupen01.03.2015 15:00 wejście na 1,11 ✅

35#

01.03. 01:00Ponte PretaRed Bull Brasil -- wejście na 1,11 ✅
36#

Apollon-Anorthosis28.02.2015 15:00 --&lt; Bet365 nie wystawił tego wydarzenia do Live ????
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
37# Mega mecz i nie wygodny dla bet365. Chyba postawie przy 1,050 lub 1,062

01.03. 16:45PSVAjax - zakład puszczony po kursie 1,062 ✅

38#

Rezygnacja z kuponu
39#

Celtic-Aberdeen01.03.2015 13:00 -- wejście na 20 minucie 1,1
✅

40#

Ross County-Dundee FC28.02.2015 16:00 -- &gt; wejście po kursie 1,11 ✅


41#

28.02 16:00 Hearts-Cowdenbeath --&lt; Bet365 nie wystawił tego wydarzenia do Live ????
 
Do góry Bottom