>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NISKI KURS LIVE - Gra o wysoką skuteczność

yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Według statystyk systemu który opracowałem i przy założeniach doboru meczu i oczywiście odrobinie szczęścia. Przy 100 kuponach powinienem mieć 95% skuteczności. Stawka za kupon to 200 zł . Zysk to 20 zł z kuponu (bez wyjątków)

95 x 20 = 1900 zł

minus strata 5 meczy x 200 zł = 1000 zł

1900 zł - 1000 zł = 900 zł na czysto przy 95% skuteczności.


Wszystko zależy od tego czy się nie złamie i będę dobierał dalej dobre mecze czyli dobre typy według moich założeń. Piszę ten post bo chciałbym go porównać z wynikiem który będzie przy 100 kuponach. Jeżeli wyniki będą zbliżone i będzie zysk. To będę bardzo zadowolony. Z siebie jak i z systemu na który opieram typy.
Sorry że Ci tu zaśmiecam, ale rozbroiłeś mnie że Twój system jest lepszy od &quot;Hankowego&quot;.

Być może mi nie uwierzysz ale to są moje dane na luty:

Mecze zagrane: 120
Mecze trafione: 116
Mecze nie trafione: 4
Skuteczność: 96,6 %

I po mimo tych 4 pudeł jestem na dużo większym ✅ niż Ty. Ponieważ ja trafiałem &quot;zakładki&quot; które generują dużo większy zysk.

Życze powodzenia graniu Twoim &quot;lepszym&quot; systemem.
 
A 498

addam44

Użytkownik
Bynajmniej nie oceniajac co lepsze to kolega klejna grajac&#39;&#39;czysty&#39;&#39; over 0.5 ma duuzo wiekszy wybor meczy ...a to jakis plus.
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
Bynajmniej nie oceniajac co lepsze to kolega klejna grajac&#39;&#39;czysty&#39;&#39; over 0.5 ma duuzo wiekszy wybor meczy ...a to jakis plus.
Niestety nie ???? chyba jest tak samo. Bo np w lidze holenderskiej gdzie jest mnóstwo bramek na mecz to bet365 ograniczył tą ligę do over/under 2,5 i jest więcej takich lig. Nie mówie o głownej lidzie holenderskiej ( na szczęście )

Mecze zagrane: 120 Mecze trafione: 116 Mecze nie trafione: 4 Skuteczność: 96,6 % I po mimo tych 4 pudeł jestem na dużo większym niż Ty. Ponieważ ja trafiałem &quot;zakładki&quot; które generują dużo większy zysk.
Yamakasii stary ja nie mówie że ten system jest zły Hańkowy ale jest gorszy bo można stracić więcej. Bo zobacz bo liczy się też tu dobór meczu . Tobie się udało że na 120 meczy z pudłowałes 4 razy i to bardzo dobry wynik. Też taki bym chciał ???? .
ALE (zawsze jest ale ) . Gdybym ja obstawił te same mecze co ty to możliwe że miałbym większą skuteczność. Bo zobacz bo tobie w tych 4 meczach przegranych mogło się zdażyć że padła bramka po 80 minucie i tu jest ta wada systemu.Można zrobić 9 lvl progresjii ale to kosztowne jest bardzo.
ps: Żeby była jasność jeżeli chodzi o poziom upośledzenia to nie jest mowa w moim temacie o Heńku.

Ten system w skrócie jest lepszy o ten czas poza 80 minutą. Bo już raz mnie uratował bramka w 88 minucie wynik 0:!. Chyba z Interem gdzie pierwszy ich mecz był 3:3 a drugi 0:1.
Wadą mojego systemu jest to że czasem nie da rady postawić zakładu przed kursem 1,1. Ale nic nie tracimy przecież tylko trochę czasu. Odpuszczamy zakład i liczymy że w kolejnym nie strzelą w pierwszych minutach.
Ułatwiło by mi bardzo porównanie systemów gdyby ktoś wyliczył prawdopodobieństwo trafienia zakładki przy 2 minutach zakładek , 3 minutach , 4 , 5 minutach. Oraz średniej z tych 2-5 minut. Możemy sobie wspólnie pomóc. Pisząc na forum chce by skorzystali na tym wszyscy i chciałbym ci co siędzą w temacie chociażby Hańka i wiedzą z czym się je ten chleb potrafili wspólnie opracować co rzeczywiście jest skuteczniejsze w długiej perspektywie.
Wyliczałem długo różne progresje w metodzie heńkowej i na nie których poziomach progresjii system henkowy jest bardziej dochodowy o ile wejdzie zakładka ale w innych levelach już jest mniej zyskowny. Zależy jak się stawki progresji ustawi czy bardziej dochodowo w 1 połowie czy w drugiej. Ale całym meczu nie ma równych zysków. I tu zależy wszystko od szczęścia albo jak kto woli prawdopobieństwa.
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
ALE (zawsze jest ale ) . Gdybym ja obstawił te same mecze co ty to możliwe że miałbym większą skuteczność. Bo zobacz bo tobie w tych 4 meczach przegranych mogło się zdażyć że padła bramka po 80 minucie i tu jest ta wada systemu.Można zrobić 9 lvl progresjii ale to kosztowne jest bardzo.
Ten system w skrócie jest lepszy o ten czas poza 80 minutą. Bo już raz mnie uratował bramka w 88 minucie wynik 0:!. Chyba z Interem gdzie pierwszy ich mecz był 3:3 a drugi 0:1.
Ale kto mówi o odpuszczaniu po 80 minucie? To jest tylko modyfikacja pewnego użytkownika, którego określasz mianem &quot;upośledzonego&quot;.
Yamakasi o ile dobrze kojarzę trzyma się pierwotnej wersji systemu na 9 progów bez odpuszczania przy 80minucie ;) Więc jak ma się tu przytaczanie, że do rewanżowego Interu Twój system okazał się lepszy? Zysk tylko przy tym meczu na Fibonaccim zaczynając od 3zł wyniósłby ~80-90zł
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Niestety nie ???? chyba jest tak samo. Bo np w lidze holenderskiej gdzie jest mnóstwo bramek na mecz to bet365 ograniczył tą ligę do over/under 2,5 i jest więcej takich lig. Nie mówie o głownej lidzie holenderskiej ( na szczęście )
To chyba ktoś tu jest &#39;upośledzony&#39; i nie potrafi znaleźć odpowiedniej opcji ????
 
A 498

addam44

Użytkownik
Tak ale grajac over 0.5 nie jestes jak Hank przywiazany do Bet365.Swobodnie mozesz grac gdzie indziej czesto po lepszym kursie.
Np.trwa mecz Perth-Brisbane.
Przedmeczowe kursy na over 0.5 byly;
Bet365-1.071
Betfair -1.09
Nawet po uwzglednieniu marzy BF to i tak daje kurs 1.084
Kurs 1.10 na Bet365 pojawil sie w 8ej minucie a na Betfair bylo juz wtedy 1.12 czyli 1.112 po marzy.
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
Tak ale grajac over 0.5 nie jestes jak Hank przywiazany do Bet365.Swobodnie mozesz grac gdzie indziej czesto po lepszym kursie.
Np.trwa mecz Perth-Brisbane.
Przedmeczowe kursy na over 0.5 byly;
Bet365-1.071
Betfair -1.09
Nawet po uwzglednieniu marzy BF to i tak daje kurs 1.084
Kurs 1.10 na Bet365 pojawil sie w 8ej minucie a na Betfair bylo juz wtedy 1.12 czyli 1.112 po marzy.
Dziękuje za to info . A czy na Betfair mecz jest rozliczany z doliczanym czasem czy nie? bo to ma znaczenie. Bo np na betvictor są większe kursy od bet365 ale tylko do 90 minuty jest zakład
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
Takie info
&quot;Uwaga: Pamiętaj, że Betfair pobiera od wygranej danego zakładu do 5% prowizji. W praktyce oznacza to, że na trafi do Ciebie 95% zysku. W przypadku przegranej, portal nie pobiera żadnej prowizji.&quot;

To prawda?
 
A 498

addam44

Użytkownik
Ale wspominalem juz o marzy BF.Od kursu przed postawieniem musisz odliczyc te 5% (lub 6.5% bo nie wiem ile w tej chwili jest).Ale czesto gesto jest to i tak wyzszy kurs niz na bet365.
Popatrz na pare meczy ,porownaj i bedziesz wiedzial.
Zaleta tez taka ze masz over 0.5(lub lay 0-0)w wiekszej ilosci meczy niz minutowki w Bet365.
 
A 22

asza

Użytkownik
Od dłuższego czasu zastanawiam się, nad niemalże identycznym sposobem gry.
Z tym, że chcę wchodzić w grę około 25-35 minuty przy wyniku 0:0 łapiąc kurs z przedziału 1,28 - 1,4 na over 1 w całym meczu.
Na chwile obecną prowadze sobie statystki.
5 - 10% wszystkich meczy kończy się bezbramkowym remisem.
Natomiast 2 bramki wpadają w 70 - 80% wszystkich meczy.
Czyli de facto przegrywam jedynie przy wyniku 0:0, a kurs znacznie wyższy.
Ameryki nie odkryje, ale najważniejszym aspektem tego systemu jest odpowiedni dobór spotkania.
Powodzenia.
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
Asza tez o tym myślałem i średni kurs mi wychodził 1,35 przy over 0,5 a nie 1,0 ale w czasie około 40-45 minuty. Zastanawiałem się nad takim rozwiązaniem bo dzięki tej metodzie można uzyskać yeld 35% a w mojej tylko 10%. Ja po 100 kuponach prze analizuje właśnie i to rozwiązanie. I sprawdzę każdy mecz w którym bramka padłą dopiero od 40 minuty. Sprawdzę ile z tych 100 meczy tak miało i porównam zyski. Jak ze 100 meczy zostanie 60 meczy w których bramka padła dopiero po 40 minucie. To korzystniej będzie grać po kursie 1,35 niż po 1,1 . Puki co czekamy aż wytypuje 100 meczy.
W momencie gdy zyski będą bardzo podobne to wolę grać 1,1 bo oszczędzam swój czas. Bo zanim dojdzie do kursu 1,35 trzeba dłużej czekać.
 
K 0

koroniarz

Użytkownik
Witam i z góry sorry za zaśmiecanie.
Grałem właśnie do wczoraj systemem na live gol do 10,20...90 min małymi stawkami i dobrze to wyglądało. Można uznać, że to był test zmodyfikowanej progresji ???? Niestety dwa mecze pod rząd nie weszły i bolesna przegrana.

Chciałbym podsunąć pewien pomysł, bo wiadomo, że jest spory % meczów, w których padają bramki do 10 min. I tu się zastanawiam ( i przetestuję) nad stawianiem kilku PLN właśnie na bramkę do 10 min (ewentualnie też do 20), później wchodzimy w over 0,5 w meczu. Nie wiem nie liczyłem czy to wyjdzie lepiej czy gorzej. A może rozdzielić zakłady na HT i FT. Jakie są Wasze opinie ?
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
Witam i z góry sorry za zaśmiecanie. Grałem właśnie do wczoraj systemem na live gol do 10,20...90 min małymi stawkami i dobrze to wyglądało. Można uznać, że to był test zmodyfikowanej progresji Niestety dwa mecze pod rząd nie weszły i bolesna przegrana. Chciałbym podsunąć pewien pomysł, bo wiadomo, że jest spory % meczów, w których padają bramki do 10 min. I tu się zastanawiam ( i przetestuję) nad stawianiem kilku PLN właśnie na bramkę do 10 min (ewentualnie też do 20), później wchodzimy w over 0,5 w meczu. Nie wiem nie liczyłem czy to wyjdzie lepiej czy gorzej. A może rozdzielić zakłady na HT i FT. Jakie są Wasze opinie ?
Hej stary , przykro mi. Czasem tak bywa. Najważniejsze żeby nie odkuwać się na drugim meczu wchodzać w 10 lvl progresji i dalej bo to nie jest współmierne do zysku.
Przy dobrej selekcji w dłuższej perspektywie np 100-1000 meczy możliwe że wyjdziesz na ✅ musiz tylko dobrze mecze selekcjonować. Ja też wczoraj miałem wpadkę ale to przez moją głupotę.
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
Podsumowanie -- 31 kuponów - 31 meczy - 31 singli :

29 wygranych ✅
2 przegranych ⛔

Skuteczność 93,5% ✅
Zysk : 150 zł ✅
 
Do góry Bottom