>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NISKI KURS LIVE - Gra o wysoką skuteczność

klejna 108

klejna

Użytkownik
Witam
Zakładam ten temat ponieważ Znajomy z deka upośledzony założył sobie że jak będzie grał progresją Live mecze w których musi paść 1 gol w przedziałach czasowych do 10 min , do 20 min , do 30 min ... do 80 min.
Przy kursach min 3,0 ( bo takie są czasem wyższe nawet 4,0) to rozbije świnie z kasą i ogra bukmachera bet365.
Jego system ma sporo wad bo jak każdy sobie policzy progresje to zauważy że jest to 8 lvli . po 80 min chłopak ten z deka upośledzony już nie stawia zakładu chyba że będzie Remis przy kursie np 1,6 tak by zwrócić sobie część strat.
Sam wyliczyłem sobie taką progresję przy zysku 10 zł w każdym z lvli progresji.Zaznaczając że buki w pierwszych 10 minutach dają kurs wyższy około 5,0. Żeby taką progresję zrobić na jeden mecz należy mieć 210 zł. Każdy sobie policzy w excelu albo na papierze przy kursach
1lvl - do 10 min - kurs 5,0 - stawka 2,5 zł
2lvl - do 20 min - kurs 3,0 - stawka 6,5 zł
3lvl - do 30 min - kurs 3,0 - stawka 9,5 zł
....
8lvl - do 80 min - kurs 3,0 - stawka 73 zł
suma stawek 208,5 zł w zaokrągleniu 210 zł.
Każdy doświadczony typer wie już lepszy od zwykłej progrsji jest Fibonacci ale mniejsza o to. Kolejna bardzo ważną wadą jest to że gracz rzekomo upośledzony odpuszcza obstawianie po 80 min czyli traci około 10 min + doliczony czas bo na bet365 można wygrać zakład po doliczonym czasie w piłce nożnej.
Dodatkowo gracz ten zakładając że kursy będą 3,0 musi 22 razy wygrać by móc 1 raz przegrać by wyjść na ✅ 10 zł.
Oczywiście może ryzykować kolejną progresje w kolejnym meczu co wiąże się z jeszcze większym wkładem finansowym i ewentualnie prze ogromną przegraną w stosunku do przewidywanego zysku. Bo to są już kwoty powyżej 4000 zł ( 16 lvl progresji - ).

Ten umiarkowany w swoim rozumowaniu człowiek otrzymał ode mnie informacje że jak postawi zakład o wartości 210 zł na wydarzenie &quot;powyżej 0,5 gola w meczu - w całym meczu 9X minut)
to zyska więcej.
Przykład średni kurs przed meczowych na zakład powyżej 0,5 gola = 1,062. Wyjątki jak Real Madryt mają mniejsze kursy ale zaraz do tego wrócę.
stawiając 210 zł na 0,5 gola po kursie 1,062 to osiągamy zysk rzędu 13 zł !!!! ✅ a nie biedne 10 zł ( ewentualne 10-13 zł jeżeli kurs w progrsji jest powyżej 3,5) ł. Dodatkowo ma pełne 9X minut a nie do 80 min gdzie traci około 15 % czasu meczowego co zwiększa ryzyko przegranej.
Argumenty w postaci liczb do człowieka upośledzonego znajomego nie dochodzą więc będzie chłopak musiał cieszyć się 10 zł zyskiem a w ogólnym rozrachunku możliwie minusowym bilansem strat.
Wracając do tematu . Mimo wszystko Chłopak ten zainspirował mnie bo w zaproponowanym moim systemie nic nie ma szczególnego to zwyczajne granie na 0,5 gola i branie mikro kursów i cieszenie się z tego co jest. Ale jak każdy dobry typer wie liczy się skuteczność i w tym zwykłym systemie przy kursie 1,062 należy wygrać 17 kuponów by wyjść na ✅. Jest to pewniejszy system niż znajomego upośledzonego. Ale jak mówiłem chłopak mnie zainspirował.Co by tu zrobić by pod rasować skuteczność bo to jest najważniejsze. No i chciałbym też okroić czas meczowy ale na swoją korzyść. Mecz zacznę obstawiać w momencie gdy kurs wzrośnie do 1,10. Jeżeli kurs w 0 minucie jest 1,062 to w około 8 minucie jest już 1,10.. Da mi to duży skok w zyskach w ogólnym bilansie strat do zysków. Bo już nie będę musiał obstawiać 17 meczy by być na plusie by móc 1 raz przegrać. Tylko 11 meczy. No i zyskuje doliczony czas meczu ???? . Zyski są też nie mal 2 x większe bo 1,1 x 200 zł - 20 zł a nie 13 zł.

W wielkim skrócie: Upośledzony kolega zainspirował mnie bym obstawiał live meczy piłki nożnej na powyżej 0,5 gola w meczu w momencie gdy na live kurs wskoczy do min. 1,1.
Są wyjątki taki Real Madryt i drużyny ze śrędniu over 3,5 gola w meczu nie osiągają kursów 1,1 do 10 minuty a około 1,050. i w taki kurs będę celował przy tych wyjątkach bo to zysk 10 zł.

Pierwszy mecz już się odbył , wiem że po czasie ale taki mecz to chyba każdy by uwierzył że mógłbym obstawić a mianowicie:

1# Real Madryt - Elche - 1,050 - 200 zł - over 0,5 - wygrana 10 zł ✅
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
Nie będę już podawał stawki - stałe 200 zł , typu zakładu - over 0,5 i kursu chyba że będzie wyższy niż 1,1. Daty wydarzeń powinny się wydarzyć wciągu 48 h. A kurs 1,1 powinien być osiągnięty w max pierwszych 15 minutach. W kuponie poniżej startowy kurs to 1,062 przewiduje 8 minute na 1,1. Chyba że padnie Gol wcześniej to oczywiście nie mam co stawiać ???? .
2#
21:00 Cagliari-Inter WŁOCHY - 47 minuta bramka a już się bałem bo mecz dla mnie jakiś jałowy. ✅

W drugiej połowie dużo akcji , ta włoska liga..
 
W 0

wilem

Użytkownik
Moj portfel rosnie, ty dalej grasz na forum xd
ja stawiam kilka meczow na raz co przy twoim &quot;systemie&quot; przy wkladzie 200 jest ciężkie, przykład to czwartek liga europy i obstawianie 5 meczow na raz. Znowu nie uwzgledniles u mnie zakladek czyli 2zaklady np. Do 10 i 20 minuty wchodzą na raz gdzie zyski przekraczaja 25 lekko. Obstawiasz mecze i zespoly ktorych na oczy nie widziales, nie znasz ligi, pilkarzy, moim zdaniem mija sie z celem. Znajac twoja ułomność bedziesz przekonany ze twoj &#39;system&#39; jest niezawodny i stracisz na tym, a zaraz ty grasz na forum xd ja znam minusy progresji i uwazam ze w polaczeniu z moim systemem ma wiecej plusow niz minusow, ktorych jest malo,ale tak jak mowilem moj portfel jest radosny twoj to wirtualny na forum. Uzytkownicy forum dawajcie mu plusy, ciasteczka czy co tu jest bo znowu sie obrazi i nie bedzie dawal swoich tajnych typow xd
Nie pozdrawiam ????
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
O wilku mowa ???? . Po 100 kuponach statystyka. I sprawdzimy skutecznosc systemu.Oczywiscie.dementuje to co kolega umiarkowany napisal o tym ze.nie znam ligi. Ogladam.streamy wlasnie tych mniej popularnych lig bo ile juz mozna obserowac La lige czy Angielskie Chelsea. Najlepsze jest to ze dyskutujesz nie ze mna a z matematyka.
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
Ale trzeba przyznać rację systemowi upośledzonemu kolegi że jest szansa nałożenia się gola na dwa czasy np stawiasz zakład w 8 minucie przy kursie 3,0 na to że gol padnie przed 20 minutą no i stawiasz zakład drugi w 15 minucie że gol padnie przed 30 minutą przy kursie 3,0. I jak gol padnie między 15-19 minutą to wygrywasz podwójnie. Co podnosi ogólny bilans zysku. O ile podnosi o to jest pytanie?. Takich nakładek czasowych w meczu przy 8 lvl`ach progresji jest 7. Czyli masz bonus pieniężny kiedy padnie gol w 15-19 minucie , 25-29 minucie... 75-79 minucie. Czyli 35 minut meczu jest bonusem i najlepiej wtedy by padła bramka. 35 minut to około 45 % szansy przy założeniu że bramka padnie do 80 minuty.
Teoretyczne zyski w długiej perspektywie powinny być wyższe o około 45% niż zakładane w poście pierwszym. To powinny być sumy zysku około 14-15 zł przy wkładzie progresji na 8 lvl`ach 210 zł . Poprawia to wizerunek tego systemu lecz nadal jest gorszy niż ten który ja sobie założyłem bo jeżeli mamy 15 zł zysku z 210 zł a ja mam 21 zł przy 210 zł wkładu po kursie 1,1 . I przy takim samym wydarzeniu bo 0,5 gola w meczu a nie 0,5 gola w przedziale czasowym 10-19 , 20-29 itp.... To ja powiniem mieć bilans zysków do strat wyższy na korzyść zysku. Ale nie jest powiedziane czy jaki kolwiek zysk będzie w obu systemach. W moim napewno będą mniejsze straty. Każdy kto wie co to matematyka to potwierdzi to umiarkowany kolego.

Dodatkowo brakuje w tym systemie upośledzonego 9 lvl progresji czyli gry po 80+ min to około 15% czasu meczowego który pewnie matematycznie na bilans strat i zysków można wyliczyć. Bo jak padnie bramka po tym czasie to jest przegrana całej poprzedniej progresji. Ale dzisiaj głowy nie mam do tego by jakoś to przekalkulować .
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
#8 długo się zastanawiałem nad tym typem.Watford gra u siebie , jest w formie. Rotherham jest też w formie liczę że Rotherham jako goście będą chcieli obalić lidera. A Watford nie ma w zwyczaju grać defensywnie liczę na tą zyskowną bramkę ????
20:45 Watford-Rotherham Anglia :jezora::jezora::jezora::jezora:

Bramka padła w około 17 minucie. Nie postawiłem zakładu bo bramka padła przed kursiem 1,1. Do 17 minuty kurs był na poziomie 1,071 , czekałem do 1,1.
Kupon nie ważny
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
#9 City grają u siebie są w formie a Barcelona przegrywa z Malagą. Musi paść bramka ze strony City ???? .Tylko mam nadzieje że po 30 minucie bo myślę że kurs do 1,1 over 0,5 będzie po 20 minucie dopiero. Nad tym kuponem się zastanowię jeszcze. I podczas oglądania chce najpierw sprawdzić jaki układ defensywny przedstawi Barca.

20:45 Manchester City-Barcelona wejście w 10 minucie kurs 1,062 ✅

Bramka przed 20 minuta
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
10# 4 dni temu spotkanie tych dwóch drużyn było pokazem bramek. Mecz zakończył się 3:3. Myślę że jedna jak i druga drużyna będą chciały w końcu wywalczyć przewagę

19:00 Inter-Celtic Liga Europy ✅
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Jak już testujesz grę na niskie kursy, to taka sugestia - przemyśl, czy w meczach gdzie jest wyraźny faworyt, nie stawiać że drużyna przeciwna nie zachowa czystego konta. Szybciej będzie szansa na złapanie tego 1,1.
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
Jak już testujesz grę na niskie kursy, to taka sugestia - przemyśl, czy w meczach gdzie jest wyraźny faworyt, nie stawiać że drużyna przeciwna nie zachowa czystego konta. Szybciej będzie szansa na złapanie tego 1,1.
Ciekawe i rozumiem że w ostatnich minutach meczu należało by obstawić ten kurs. Problem w tym że drużyny które wybieram w swoich ligach potrafią grać a przeciwnik z reguły nie jest też słaby bo liczę że jedna jak i druga drużyna pokażą klasę i trafią sobie bramkę.
Ale z tym czystym kontem też ciekawe musiał bym sprawdzić w jakieś fazie czasowej meczu kurs już spada do 1,1 bo jak było by to ostatnie 5 minut można było by się zastanawiać no i w meczach z faworytem vs dół tabeli lub drużyną bez formy.A to już była by całkiem inna selekcja i wybór meczy. Zapamiętam sugestie po obserwuje kursy. Ale w tym temacie nie będzie takich typów by zachować ład i porządek. Ale jakby ktoś miał jakiś link do typera który typuje over 1,5 gola z wzrostem kursowym na live to chętnie po obserwuje temat.
 
Do góry Bottom