>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Niemiecki Buk (bogata oferta pilkarska) 5 Euro Free

Status
Zamknięty.
H 0

hybrid88

Użytkownik
Dzięki za wiadomość o tym bukmacherze i promocji.

Ja natomiast mam pytanie, czy orientujecie się czy jest możliwość zmiana języka na angielski ?
 
koper 29

koper

Użytkownik
dzięki dla autora tematu wygralem 26EUR, czyli jeszcze musze postawić dwa kupony po 5EUR (min 2 zdarzenia) i moge wybrać kase?
 
koper 29

koper

Użytkownik
czyli obrócić to znaczy mieć 15EURO żeby móc wybrać? (czyli 3x5) bo ja już drugi raz obstawiłem za 5EUR

za pierwszym razem wygrałem 26EUR, a za drugim razem 10EUR, czyli już w sumie wysłałem 2x5 kuponów, ale obróconą sume mam ponad 30EUR czyli już moge wybrać???

Spox oni uaktualniają stan konta nawet o 4 w nocy, zaraz po zakończeniu zdarzenia! Mam już 30,50 EUR
 
D 0

darek

Forum VIP
Nie wiem ile można najmniej wyplacić ale MUSISZ obrócić bonus 3 razy.

Ty Koper jeszcze nie możesz wyplacić. Musisz postawić kupony za łączną kwotę - 15 ojro. ;) O ile dobrze zrozumiałem, Ty narazie obróciłem za 10ojro czyli dwa razy, postaw teraz za 5, i możesz wypłacać. ????
 
D 2

dybek61

Użytkownik
Proszę powiedzieć czy muszę te 5 ojro postawić na zakład czy też mogę obstawiać mniejszymi kwotami,co spowoduje wydłużenie obrót bonusem.
 
koper 29

koper

Użytkownik
dzięki dam na Nadala, a nie wiesz ile razy trzeba obrócić bonus z BAW te 20zł co się stawiało na mistrza świata&gt;&gt;??
 
michaju 21

michaju

Użytkownik
Obrot 3x po obojetnie jakim kursie ale nie mozna grac singli
ja mam pytanie

czy obrót sie liczy także jak kupon nie wchodzi ?

np
1 kupon | stawka 5E | wygrywam 13E
2 kupon | stawka 5E | przegrywam | zostało 8E
3 kupon | stawka 5E | wygrywam 7E | mam 15E

i czy juz wtedy moge wypłacic ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom