>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Niemiecki Buk (bogata oferta pilkarska) 5 Euro Free

Status
Zamknięty.
sioux 0

sioux

Użytkownik
Wchodzisz na strone http://www.starbet.de/100 na srodku strony wpisujesz e-mail, wchodzicie na swojo poczte e-mial i tam otrzymaliscie kod (pisze pogrubionym drukiem) potem zakladacie konto u tego buka, na e-mial przychodzi potwierdzenie i kilkacie w link potwierdzajacy, przeniesie on was na kontot gracza, wchodzisz w zakładke Einzahlung / Gutschein, i wybierasz na samej górze Gutschein po prawej klikając weiter. Otowrzy Ci sie tabele w której wpisujecie dany kod. Obrot 3x po obojetnie jakim kursie ale nie mozna grac singli wyplata tylko na konto bankowe po 7 dniach po zalozeniu konta. Promocja trwa do 10lipca.

Ja czekam na meila z kodem, ale chlopaki od nas z forum i innego :wink: mowia ze to dziala wiec powinno wszystko grac.
 
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
Przy rejstracji w &quot;PLZ / Stadt &quot; musze wpisac 86-300 Grudziadz .... ale kratek starcza tylko na 86-30 .. wpisac bez myślnika ? jak Wy zrobiliście ??

PS. I jescze takie pytanie ... obrót 3x całymi 5 euro czy dowolną stawką ?
 
sioux 0

sioux

Użytkownik
Dobra juz mi zadzialalo, okazalo sie ze ze byly problemy z wyslaniem maila na moje konto onetowe, na interie kod przyszedl po 30 sekundach. Mam 5 jurkow bedziemy cos kombinowac :mrgreen:
 
B 0

barteko

Użytkownik
Gdzie mam wpisać ten email? Niestety na środku są tylko &quot;Last-Minute-Wetten&quot; a na dole szare tło...
 
sioux 0

sioux

Użytkownik
Z tego co czytalem na innych forach bonus jest rozdawany do 10 lipca, wiec na lajcie mozna grac :wink:
 
G 0

garbi

Użytkownik
z tego co wyczytalem, to nie mozna grac singli zeby obrocic kwote. ale moge sobie singlami nabic troche kasy a dopiero potem obrocic kombi?
 
siwyafc 0

siwyafc

Użytkownik
na twoim miejscu bym sie powiesił :mrgreen: joke oczwiście ????
przecież nic sie niestanie , obrócisz w nastepnych zakładach
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom