>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Niekonwencjonalne ale skuteczne granie

Status
Zamknięty.
B 34

bigblackdenis

Użytkownik
Trzeba się tylko uczyć od lepszych.

Crystal dzisiaj mieli urwać punkty United mają kijową serię Chelsea wszystko wygrywa.
Czyli1X po prostu trzeba grać.

A potem przeciwko United.
To co, jednak w następnej?
Wyjdź z dziupli 4 stycznia, może się z Tottenhamem potkną.
 
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
To co, jednak w następnej?
Wyjdź z dziupli 4 stycznia, może się z Tottenhamem potkną.
Nie szarp się z tym konarem on zawsze gra preciwko zespołowi, który ma dobrą serie, czasem coś trafi jak każdy i później udaje znawce w każdym dziale, ja już dawno lache położyłem na te jego durne wypociny, szkoda to czytać ????
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Nie najlepszy dzien z lig angielskich, ale jutro sa takie typy, ze po prostu mucha nie siada i wracamy do wygrywania.
Poki co sprobuje zarobic cos w nocy, gdzie od trzech dni roztrzaskujemy tablice
30. NBA Minnesota - Houston dwojka 1,71 bet365 ✅ tutaj nie przypadkiem zagrana czysta dwojka, a nie handikap -3,5 punktu, przebieg gry byl wyrezyserowany zeby handikap utopil a Houston wygrali minimalnie
31. Minnesota - Houston ponizej 221,5 1,89 pinnacle ✅
32. NHL Nashville - NY Rangers 2 2,75 bwin ⛔
33. Nashville - NY Rangers powyzej 6 3 Unibet ⛔
34. NHL St Louis - Chicago 2 3 bet365 TYP WLASNY ✅
35. St Louis - Chicago X2✅
36. St Louis - Chicago powyzej 5,5 2,4 bet365 ✅
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
LIVE Bet365
37. NBA Denver Nuggets - NY Knicks Denver -3,5 1,83
38. Pierwsza polowa ponizej 110,5 1,86
Zostalo kilka minut, spokojnie mozna grac
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Na Golden State nie mam zadnego pomyslu
Jesli chodzi o mecz St Louis z Chicago to by on ustawiony na duza liczbe bramek. Chodzi o to, ze to byl trening przed klasykiem zimowym, czyli mecz pod golym niebem, na ktory czeka caly hokejowy swiat i telewizje zaplacily, zeby bylo duzo bramek. I bylo. A ze jeszcze goscie wygrali, to tez milo i sie nie pogniewam ????
Minnesota niezli frajerzy, albo tez ustawka. Denver niestety bardzo szybki mecz z Knicks, ale raczej bez problemu ich ogola
Plany na dzis:
Bardzo mocne typy o poludniu. Jest jedna druzyna i trener oplaceni podwojnie, zeby dzis wygrac. Mecz nie jest kupiony, ale trener i zawodnicy maja obiecane mega pieniadze od wlasciciela za spiecie posladkow i wygranie tego meczu. Po prostu wlasciciel jest pamietliwy i juz pogadal z zawodnikami i trenerwm i powiedzial im, ze jak wygraja jest ekstra premia specjalna. I kazdy da z siebie 200%. Na sportowo pewnie i tak by wygrali, ale dzis wyjda jeszcze dodatkowo zmotywowani premia specjalna.
Jaki to mecz? Odpowiedz w temacie, napewno przed czasem, napisze o co chodzi

Oczywiscie kto chce wczesniej, bo np wybiera sie do STS moze napisac priv, ale za wczesnie dla dobra sprawy wolalbym nie puszczac pary na publicznym forum. Ale oczywiscie typ sie pojawi przed czasem tutaj i za darmo. I bedzie raczej wygrywajacy.
PS wiecie ze slupek byl najlepszym zawodnikiem West Hamu wczoraj? Hull mialo trzy slupki, wlasnie ogladalem skroty no i West Ham dostal karnego za nic od sedziego.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Aha no i blagam jak juz ktos musi i chce sie kontaktowac prywatnie prosze nie przysylac mi niepowtarzalnych okazji typu &#39;pozycz 10 zl na Skrill&#39; czy &#39;ma propozycje zlozmy sie na typy, ustawki, konta u bukmacherow&#39; albo &#39;mam 100 pomoz mi zrobic 480 tysiecy do konca tygodnia bo musze splacic kredyt w Providencie&#39; czy innego szmelcu. Oszczedzisz sobie i mnie czas. A ja wole skupic sie na dobrych typach i buszowaniu za ustawkami a nie polemizowaniu z dzieciarnia
Raczej udowadniam ze jestem dosc konkretna osoba z powaznym doswiadczeniem, nosem, no i przede wszystkim wiedza ogolna i szczegolowa. To chyba jasne, ze nie bawie sie w obstawianie za 5 zlotych?
 
M 0

mikolaj1

Użytkownik
Siemka ???? jaki to typ,ktory opisałeś na forum o zespole ,któremu bedzie mega zależeć ? Ja od siebie mogę dodać ,iż Inter dzisiaj wygrywa w Sassuolo ,które zagra bez 7 zawodników ..Pozdrawiam
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Typ bedzie napewno przed meczem tutaj. Czytaj dokladnie, co pisze ???? No i napewno to nie jest ustawka, z rywalem nie dalo i nie da sie dogadac bo....lepiej za duzo nie bede mowil, za wczesnie.
Po prostu wpadl wlasciciel do szatni i powiedzial &#39;towarzysze wiecie, rozumiecie, tu jest


premii specjalnej ode mnie za wygrana w tym meczu do podzialu na druzyne i sztab, najlepiej ich roztrzaskajcie, ruszcie na nich od poczatku. Wygrajcie ten mecz bo zalezli mi za skore&#39;
Argumenty osobiste nie musialy przekonac do konca wszystkich graczy, ale finansowe juz jak najbardziej tak i bedzie mega motywacja, tego jestem na 200% pewien. Po prostu druzyna wyjdzie podwojnie zmotywowana, nic innego, zadna ustawka, punkty pod stolem, sprzedany mecz itp. A jak mowie normalnie i tak by wygrali, tyle ze teraz bedzie, jak to sie mowi dodatkowy czynnik wspomagajacy.

Zapraszam do kontaktu ciekawe osoby, jak ktos sie zna na komputerach to popytam to i owo, potrzebny jest mi spec od informatyki, napewno sie jakos odwdziecze, ze mna sie da rozmawiac. Pozdrawiam i do siego typu
PS II
Uprasza sie dwuzlotowkowiczowe dzieci zeby nie wchodzily do tematu sie sfajczyc bo konto na forum bukmacherskim mozna zalozyc za darmo, jak jest sie splukanym, no i spierdziec sie buzia w sumie tez. To jest miejsce dla powaznych ludzi, nastawionych na zysk w dlugim okresie, ci co trzeba i tak rozumieja, ale po co zasmiecac innym dostep do informacji.
Ja i tak swoje wiem i juz zagralem
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Pare screenow od kolegi ale czytajcie wyjasnienie



UWAGA
Jak wszyscy wiemy Aguero dzis nie zagra, a program nie uwzglednia tej absencji. Od razu mu to zglosilem, powiedzial, zeby w tej sytuacji anulowac jego gola. I wtedy Man City - Arsenal trzeba brac pod uwage wynik 2-3

Charlie Austin raczej tez nie zagra, musialby chyba Jezus odwiedzic druzyne Southampton zeby go uzdrowic. Wiec tez bym skorygowal na remis
Wynik Realu ciekawy, nie powiem, juz tak bywalo w tych finalach ze biedak strzelal gola, a pozniej obrona Czestochowy przez 90 minut. Real zreszta przerabial ten scenariusz z Atletico w finale Ligi Mistrzow 2014
Co jak co, ale Diego Simeone nie bedzie dzis zasiadal, zeby taka taktyke mogla przybrac Kashima na mecz z Realem. Chyba ze go wypozycza na dzis to wtedy bardzo prawdopodobny taki wynik. Moze sie z nim konsultuja? Ja bym zadzwonil do Simeone i oplacil koncultacje na jeden dzien z cyklu jak strzelic gola Realowi i bronic wyniku 70 minut
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Zaczynamy typem dnia (to nie ten mecz, co mowie od rana)
Dyscyplina:Hokej na lodzie, Channel One Cup, Moskwa
Godzina: 11:00
Spotkanie: Czechy - Szwecja
Typ: Zwyciestwo Czechow
Kurs: 3.50
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Tutaj jest tak, ze zywo zainteresowani tym meczem sa Rosjanie, ktorzy przegrali mecz otwarcia niespodziewanie ze Szwecja i teraz jesli ruscy chca wygrac turniej rozgrywany w Moskwie, to musza pomoc Czechom dzis wygrac. to sa tylko trzy mecze fazy grupowej, nie ma finalu i meczu o 3 miejsce, a dla Rosjan turniej jest swietem hokeja.
Rosjanie obchodza 70 rocznice hokeja w Rozji (a wczesniej Zwiazku radzieckiego) i zakladam ze wplyna na sedziow, zeby ci sedziowali pod Czechow. Szwecja moze tez sie usunac z drogi.
Szwecja to nie jest taka druzyna, zeby wygrala wszystkie mecze, nie pasuje mi 9 punktow dla nich w trzech meczach. Przyslali mlody sklad, z wieloma debiutantami na ten turniej i wygrana na dzien dobry takiego turnieju sprawilaby, ze mlokosy nabralyby duzej pewnosci siebie.
Ogladalem mecz Rosji z Czechami, to byl mecz do jednej bramki, nawet nie ma o czym mowic. Ale to wynikalo z tego, ze to Rosja jest mocna i wpadka z meczu otwarcia byla wypadkiem przy pracy, a mniej, ze Czesi sa mega...beznadziejni. Slabi sa, to fakt.
Ale jak mowie, nie pasuje mi 9 punktow odmlodzonych Szwedow na turnieju w Rosji w 70ta rocznice rosyjskiego hokeja. Licze, ze Czesi odpoczywali przed dzisiejszym meczem i jak to druzyny z bylej Czecho-Slowacji, ale i takze Polski zaczynaja grac dopiero wtedy, gdy juz wszystko jest przesadzane.
Nomen omen Legia w Lidze Mistrzow, gdy juz bylo przesadzone, ze nie awansuja dalej do fazy pucharowej, zaczeli grac fajnie, na luzie i nawet osiagac niezle wyniki. Na ten sam syndrom licze w wypadku Czechow, ktrzy maja juz pozamiatane
2. Umraniyespor - Gaziantep BB 2 turecka 2 5,06 pinek
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
V 1,1K

viren

Użytkownik
Mozna smialo bylo grac under Szwedow z Czachami, przeoczylem typ
Kashima - Real - wszystkie kursy bet365, jesli wejdzie trzeba odjac 5 % prowizji
3. LAY Real 1,14 Czyli ryzykujemy 14 jednostek, mogaz wygrac95 jesli Real nie wygra
4. Ponizej 2,5 gola 3,45
5. Pierwszy gol Kashima 5,6
6. Wynik do przerwy Kashima 10, u bukow znajdziecie wiecej
7. HT/FT Kashima - Real 30
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
TEN TYP TO

QPR - Aston Villa 2 kurs 2,35 bet365

Na poczatek przyjrzcie sie temu panu



Raczej nie wyglada na zula, prawda?

Inteligentny? Tak
Bogaty? Tak
Rozsadny? Tak
Pamietliwy? Jak cholera

Oczywiscie to figurant, jak w wypadku chinskich miliarderow. Chinczycy zaatakowali kluby z West Midlands w lecie, kupili Wolves, Aston Ville i oczywiscie West Brom. Wszystkie liczace sie tutaj kluby sa w ich reku i potencjalnie to sa potwory, choc poki co okrzepuja, nie chcac wprowadzac rewolucji, ale potencjalnie docelowo rzuca oni wyzwanie najwiekszym w Anglii.

Mozna powiedziec, ze ten z Wolves to pajac i dal sie omamic agentom - oszolomom ale tez nie do konca, generalnie jednak sa to kumaci goscie i jesli kupili kluby po kilkaset milionow funtow to jakis tam plan maja. A co najwazniejsze potrafia zareagowac, jesli zle sie dzieje i wymienic usterke

Aston Villa przed sezonem po spadku z ligi zostala kupiona przez Tonyego Sia, zatrudnili nowego trenera, ale spotkala ich plaga remisow, lawirowali w okolicach dwudziestego miejsca i zatrudnili speca od awansow Steve&#39;a Bruce&#39;a - goscia ktory cztery razy awansowal do Premiership z jasnym zadaniem - awans!. Steve Bruce poprawil gre druzyny, wprowadzil fitness testy, u niego nie ma zmiluj, leserow szybko wychwytuje i wycina i zaczal sie marsz w gore tabeli

QPR to klub chory, do szpiku kosci, mowilem grac kazdy mecz przeciwko nim i gram, szczegolnie po tym jak stery objal nowy-stary menago Ian Holloway. To jeden z najwiekszych trenerskich oszolomow na wyspach, zszargal sobie reputacje doszczetnie, nikt normalny nie chce go zatrudniac, przygarnal go Les Ferdinand - dyrektor sportowy QPR, ktory nie zna sie na swojej robocie i jako trenerow zatrudnia czarnych, bo sam jest czarny, albo tych co juz w klubie byli. Inaczej Les po prostu nie potrafi.

O co mi chodzi.

Przed sezonem bylo male spiecie. Obecny trener QPR Iain Hollway pracowal jak kazdy spalony trener typu Gary Neville czy Ian Dowie jako ekspert telewizyjny. Aston Ville umiescil na szesnastym miejscu i napisal, zeby sie cieszyli, ze nie spadna z ligi i tak ich za wysoko dal. wywolalo to furie Tony&#39;ego Xia, ktory goscia zapamietal i kilka dni temu nakazal druzynie obowiazek wygrania z QPR, najlepiej im spektakularnego dokopania.

Pokaze wam pozniej artykul, ale jest mega premia dla Aston Villi za wygranie tego meczu, to taka osobista zemsta pana Tony&#39;ego Xia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Q 0

questest

Użytkownik
Siema,
Jestem bardzo ciekawy Aston Villi jak każdego meczu z takim ciekawym i niecodziennym info. Zapowiada się cieżki mecz bo QPR u siebie gra nienajgorzej.
Obserwuję temat od jakiegoś czasu i info oraz typy u Virena zawsze przydatne. A zwłaszcza liga angielska ;)
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
No to Czechy

Real tez program ostrzegal ze remis bedzie, dobrze ze poszlo X2, mam nadzieje, ze tez ustawka na remis chociaz
Przenosimy sie na Loftus Road
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Widzieliscie jak Wszolek dla nas pracuje? Zrobil karnego, ale nie strzelila Aston. Ide do pubu na druga polowe to ogarnac powinni,, innej opcji nie widze
Bournemouth - Southampton 2
A jednak. Dwa zrodla mi sie zgadzaja z programem, ktory dzis przewidzial remis Realu, uwierzcie mi dobry jest, moge a nawet musze zagrac teraz na Southampton
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Widzieliscie jak Wszolek dla nas pracuje? Zrobil karnego, ale nie strzelila Aston. Ide do pubu na druga polowe to ogarnac powinni,, innej opcji nie widze

Bournemouth - Southampton 2

A jednak. Dwa zrodla mi sie zgadzaja z programem, ktory dzis przewidzial remis Realu, uwierzcie mi dobry jest, moge a nawet musze zagrac teraz na Southampton

Kupon Southampton wygrana + Rosja wygrana w hokeja z Finlandia 3,63 bet365 9/10 Remis Southamptonu 2/10
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom