>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Niekonwencjonalne ale skuteczne granie

Status
Zamknięty.
V 1,1K

viren

Użytkownik
za duzo kombinujecie tymczasem to Vesnina byla ustawka z ta marna jugoslowianka
Ferrer nic szczegolnego zobaczylem cos tam i wydalem werdykt. Ci co dostali mysle ze nie beda tu pisac zle o mnie ????
duzo zonkow dzisiaj ogolnie
Muguruza zaplacila za French Open i Djokovic tez nie wygra Wimbledonu zapamietajcie moje slowa.
to ja mowilem ze
Djokovic wygra Garrosa
Golden State ni chuja nie wygra NBA
Anglia zaglosuje za wyjsciem z unii
irlandia wygra z wlochami nie mialem zadnych watpliwosci
i wiele wiele innych.

Kolejna smiala teza? DJOKO NIE WYGRA WIMBLEDONU
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
A w temacie o brexicie

To jest jeszcze bardziej interesujące.Dobra, znikam, owocnych typów.
A wiesz czym sie rozni Anglia od Wielkiej Brytanii? Bo chyba nie zdradzasz oznak zorientowania. Polecam edukacje z geografii lub WOS i okaze sie ze wszystko trzyma sie jednak kupy
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
O kogucik



Jak ktos nie odroznia luznej dyskusji od oficjalnego typu,ktory dal zarobic 350%, anglii od wielkiej brytanii to juz nie wiem co poradzic moze



a juz wiem



????
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Tak bylo - prawda?
Del Potro - Wawrinka 2,35 unibet ✅
Po prostu zakladam ze jak juz wraca Del Potro do wielkiego tenisa to cos pokaze. Wawrinka od dluzszego czasu pokazuje niewiele z odskokami. Nie ma co zwracac uwage na h2h pomiajajac jakies ewidentne kompleksy jak Federer/Nadal w 2008 roku Del Potro mial chyba 19 lat i ogrywali go starzy cwaniacy jak Zvereva ostatnimi czasy ( jaki bilans ma verev z Nadalem? Del Potro wraca i tanio skory nie sprzeda, wynuik bedzie porownywalny do tego sprzed dwoch lat
Donek ciezko byloby zeby powyzszy tekst mial sensowne znaczenie jesli zedytowalbym/zamienil nazwy prawda?
Kolejny typ miazga dziekuje za mile uwagi
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Djokovic - Querrey 49,75 5dimes
Wiem jedno &#39;Djokovic nie wygra Wimbledonu. A czy przegra dzis, czy w cwierc czy pol czy finale to jest kwestia otwarta. Dzis zaczynamy polowanie
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
mnostwo sensacji dzis bedzie. Poleca Djokovic, Federer, Serena Williams i ta cienka czarna Sloane Stephens
Moore - Kuznetsova 8 live bet365 ⛔
Wczoraj Angole byli tak pewni siebie ze jak zobaczyli ze Konta jest faworytem z Bouchard u bukmacherow nawet nie probowali zalatwic meczu, mysleli ze samo sie wygra
i bylo w pizde oczywiscie
Dzis beda juz podchody, poki co trwaja negocjacje, Kuzna podbila stawke ale nie jest niesprzedajna i napewno mozna sie dogadac.
Zobaczymy czy sponsorzy i brytyjska federacja tenisowa sie zrzuca, napewno jest mozliwosc ubicia obopolnego interesu, podejrzewam za jakies 250 tysiecy Kuza opyli ten mecz, do tego co pogra to jej itp. Wroci obladdowana pieniedzmi
Federer - Evans powyzej 30,5 gema 1,94 pinek ⛔
Federer - Evans + 7,5 1,93 ⛔
Federer - Evans + 1,5 seta 8 unibet ⛔
Napewno w tym meczu beda jaja jak berety, publika dostanie dluga walke, moze nie przegra Federer ale jesli wygra 3-2 nie widze zeby to nie weszlo.
Powiedzmy ze mecz jest lekko podplacony zeby dac rozrywke miejscowemu plebsowi zeby mysleli ze ten brytyjczyk to powaznie wielka nadzieja tenisa
hahaha

ale kto by sie przejmowal jesli... ;)
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Djokovic - Querrey 49,75 5dimes

Wiem jedno &#39;Djokovic nie wygra Wimbledonu. A czy przegra dzis, czy w cwierc czy pol czy finale to jest kwestia otwarta. Dzis zaczynamy polowanie
To jest tak

kto pogral, jesli chce moze zamykac z gigantycznym zyskiem jakies 2000%

Ja sie zastanowie.

Z dwoch powodow nie widze zeby Amerykanin to utopil

Raz ze jest Djoko jest bardzo ciety na amerykanskiego okupanta w Europie nie wrzuca ja#nkesom tylko dlatego ze to niedyplomatycznie ale podkresla w wielu prywatnych spotkaniach co mysli o tym gownianym panstwie itp wiec moze mu beda chcieli pokazac.

Djokovic pluje na amerykanskich sponsorow, wybiera kazdego byle nie z USA jezdzi jak musi ale ma do ameryki stosunek ze tak powiem &#39;wyrzygany&#39;

No i drugi powod widze ze masa naiwniakow pograla ze odwroci sytuacje, jakos nikt z nich nie gral przed meczem przegranej Djokovica.

A to wcale nie bedzie latwo.


Jutro dam werdykt czy skontruje juz masy sie rzucily, zbily kurs z 1,85 na 1,6 a wystarczy 2-3 pilki i bedzie caly swiat mial mokro w gaciach.


Z tych powodow dzis nie sprzedaje

Kto gral Querreya moze sobie oczywiscie sprzedac.

W ZADNYM WYPADKU NIE GRAJCIE WYGRANEJ DJOKOVICA JESLI PRZED MECZEM NIE GRALISCIE JEGO PRZEGRANEJ

Cos tam jednak wiem o tenisie panie z gory prawda? ;) Zagrales?
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
M 0

marivsh

Użytkownik
Cos tam jednak wiem o tenisie
Pewnie sporo wiesz, ale z analizowaniem dość kiepsko: pogrzebałeś Federera, stawiałeś ewentualnie 3:2 a on w niecałe 1,5h 3:0 wygrał ;)
Stan poleciał, Nole na włosku, z topki zostają Andy i Fedex - bardzo ciekawy Wimbledon w tym roku. Mi na 4 postawione kupony siadł tylko jeden, ale za to syty - 12 zakładów 1 rundy po ako 5,63 z bonusem ???? Pozostałe zawalił Kohlschreiber i właśnie Stan, a aktualnie Djoko psuje 4 kupon, ale jednak myślę że da sobie radę ????
Pozdrawiam!
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Nie sprzedaje Djokovica
Zakladam ze dzis poplynie
Zreszta on sam wie ze nie ma czego szukac na Wimbledonie w tym roku.
No a Angole cos w tym roku zaspali nawalili rodakom takich losowan ze glowa mala: Mahut Goffin Gasquet Djokovic pewnie ktos z Newcastle zajmuje sie Wimbledonem tamte lajzy nie umialy nawet meczu z organizowac
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Mowilem szkoda kasy na kontrowanie
inteligentni czerpia wiedze, ci nie majacy wiele do zaoferowania mysla ze jak wyzwa kogos od idiotow to sa trendy
all in all przezyjmy to jeszcze raz
Djokovic - Querrey 49,75 5dimes
Wiem jedno &#39;Djokovic nie wygra Wimbledonu. A czy przegra dzis, czy w cwierc czy pol czy finale to jest kwestia otwarta. Dzis zaczynamy polowanie
I 49 plusow
✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅
✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅
✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅
✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅
✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅
✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅
✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅
Tym samym pobilem swoj rekord trafionego najwyzszego kursu
I co Hektor lyso :p
Ma sie jaja moglem sie zadowolic kursem 20 ;)
 
kapri76 241

kapri76

Użytkownik
Graty za kurs, wklej teraz screena bo jestem bardzo ciekawy czy to pograles za więcej niż jednego funciaka
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Goffin wygra Wimbledon 150 Ladbrokes
Za chwile upora sie z Panasewiczem potem zosttana 3 rundy do finalu. Djokovica mu uprzatnieto, kilku innych sami sie wybija, nie mowie ze to napewno wejdzie ale spokojnie mozna sprzedawac w wyzszych rundach
 
kapri76 241

kapri76

Użytkownik
Czyli generalnie jak to mówią, krowa która dużo ryczy itd itp. Kreujesz się na wielkiego typera, który jako jedyny na tym forum wie jak zarabiać kasę a tym czasem jesteś jak ta krowa...
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
przejrzales mnie pozycz dyche do czwartku
nie kreuje po prostu wiem jak zarabiac i udowadniam ze mozna.
Jakis czas temu uwazalem ze to loteria, modlilem sie o wyniki
A teraz sie nie modle juz
I to nie tylko dlatego ze zostalem satanista
666
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
V 1,1K

viren

Użytkownik
To tylko na pierwszy rzut oka wyglada ze jestem pajacem.
Tak naprawde jestem bardzo dobrym typerem z wiedza i doswiadczeniem podpartym wynikami.
Reszta to tylko styl dobrze sie bawie
Aha odpowiadam na pytanie
a po co mialbym to robic?
zeby utrudniac sobie sytuacje z kontami?
kilka osob pracuje dla bukmacherow jaki to problem identyfikacja
czy ja klientow szukam na platne typy, ustawki itp? wiecej mam ze scierania kurzu na jakims zadupiu pod wiaduktem
Nevermind tluczemy Djokovica za chwiole bedzie wiecej gniewnych jak utopia, normalna sprawa
Poza tym ktos kto wkleja skany to:
a. szuka jeleni
b. jest niespelna rozumu tak to nazwijmy delikatnie
c. cierpi na niedowartosciowanie
d. prawdopodobnie jest na ostrym minusie i wkleja sobie samemu na pocieszenie ze czasem da sie cos wygrac

Dowolna liczba odpowiedzi jest prawidlowa, przy czym minumuj jeden z tych wariantow zachodzi
????
Wiec wiecie rozumiecie nie moge, kloci sie to z moim dekalogiem, credo i startym i nowym testamentem
 
kapri76 241

kapri76

Użytkownik
Czyli nawet za jednego funciaka tego nie pograles:grin::grin::grin:
Spoko, żyj dalej w swoim świecie z nadzieja, ze kiedyś zdobędziesz tzw &quot;fejm&quot;:]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom