>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NIE BĘDZIE REMISU!!!

rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Bournemouth widze bez wygranej juz chyba 5 meczow zaraz zaczna sie przegrane. Moim zdaniem on iw ogle nie awansuja. Fulham duzo lepsze, Bournemouth tylko mialo neisamowita serie na poczatku kosili wszystkich, ale to cos jak Reading rok temu tez mieli 8 punktow przewagi nad 2 miejscem i mowilem nie bedzie awansu

I jajco

Tak samo Bournemouth nie ma zadnych fundamentow zeby awansowac. Nastukali punktow ale zacznie sie zjazd teraz juz zaczal. Skonczy sie 8 miejscem albo przegrana w barazach

Fulham tu juz zdecydowanie bardziej pewniak do awansu

A zatem ktos z miejsc 2-7 ma szanse na bezposredni awans . I moze to bc West Brom. Po kolejnej nie wygranej BNournemouth wygrywajac dzis zbliza sie na 6 punktow. To jeszcze bardziej ich powinno sklonic.

Coventry? Bezposredni awans raczej bez szans, ale i playoffy to 300% normy, przed sezonem nikt oprocz mnie nie przewidywal, ze beda tak wysoko
Post automatycznie złączony:

Tak jak myslalem Fulham cisneli ich caly mecz

1638590072409.png

Bourntmouth sie zwija, zalapcie sie na ich porazki teraz. Po tych remisach
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Ladnie, miejm y nadzieje Calgary wygra, a Clippers utrzymaja

Za te wczorajsze slupki Calgary nalezy nam sie gruby over a linia tylo 4 byla po 1 tercji :D
Post automatycznie złączony:

1638594074981.png
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
No to clippersi chyba do kasy

Wy tutaj to i tak jeszcze spoko, na amerykanskim forum kolo sie chwalil ze zagral za pol miliona dolarow zwyciestwo Sacramento z Lakers jak sie dowiedzial ze nie bedzie lebrona

skonczylo sie mu 92-117 :D

To sie nazywa monopoly money, a nie wiem jak nazwac takich dzieciakow forumowych

Wczoraj czytam LeBron - protokol cowidowy
Dzis widze: Lebron na boisku

Fuck covid, i mean logic
Post automatycznie złączony:

Goldeny jednak rozjazd phoenix juz nawet na weszlo byl wypasiony artykul o suns wiec najewiekszy mozliwy handi pewnie wejdzie na kurakow (-16,5)
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Nie wiem.

Mi po 2-0 Bet365 wszystko wyplacil wy chyba u grubego Krzysia tez macie wyplate przy 2-0?

dalej to juz mi wisi caly dzien jesli mam byc szczery


Bawimy sie
Post automatycznie złączony:

Ladny lamaczek CFC widze, ile tam bylo 110?

Ladnie kreca

Coventry nie odkreci ale powinno przegrac jednym golem dokladnie wlasnie. ahalem sie czy 0-1 czy 1-2
 
Ostatnia edycja:
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
No to jak zarobieni ? Wklejac kupony. Tu nie wiedzial nikt niczego, wlacznie z bukmacherami, a ja od poniedzialku. I powiedzialem chybe we czwartek co sie swieci.

Chyba niezle, co?
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
To co Florida Panthers placi za ten zryw z Washingronem z 1-4 na 5-4?
Post automatycznie złączony:

1638640427482.png
Post automatycznie złączony:

1638640562789.png
 
Ostatnia edycja:
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Pora na typ dnia, ktory powinien wejsc

Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Premier League
Godzinna:15:00
Spotkanie: Tottenham - Norwich
Typ: Spotkanie/liczba goli 1/+ (3.5)
Kurs: 3.9
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Dziekuje koledze za mozliwosc skopiowania szablonu tego meczu. Niestety co do outcomu to sie kompletnie myli i Tottenham raczej wygra ten mecz i to zdecydowanie. Z kilku powodow:

-Tottenham pod wodza Conte stal sie z miejsca glownym faworytem do czwartego miejsca na koniec sezonu, a jak ktos oklapnie z czolowej trojki (podejrzewalem City ale wygrywaja seryjnie i kosztuja mnie sporo) to nawet czegos wiecej.

Sklad jest dobry i trener madrze odpuszcza mecze w Europie, strata do czolowki niedaleka, jesli jest gdzies zaklad kto bedzie najwyzej pomijajac czolowa trojke moim kandydatem jest zdecydowanie Tottenham. Cisneli ofensywne Leeds caly mecz, z Brentfordem tez nie pozostawili zludzen, tylko pierwszy mecz z Evertonem byl taki sobie, poczatki przypominja nieco rzady Klopa w Liverpoolu ale tutaj zdecydowanie szybciej bedzie dobrze.

Na weszlo sie rozpisuja o kryzysie Harrego Kanea, pewnie jutro sieknie ze dwa po asyscie Sona i vice versa zatem

Norwich tez gra ofensywnie, ma napastnikow, pewnie cos jutro strzela, ale oni 8 pkt w 4 meczach (tez zaraz odpalili po tym jak weszlo zastanawialo sie czy to bedzie najgorsza druzyna w historii PL) i wyraznie sa nad kreska ostatnio, wiec bedzie spluczka korekcyjno - oczyszczajaca. Nawet Newcastle sila inercji wygralo, wiec Norwich przegra. Nie maja z czym podejsc do Tottenhamu po prostu. Gole beda.

Tottenham pod wodza Conte u siebie 2-1 2-0, teraz pora na 3-1.

Po prostu pora na rozbudzenie Harryego Kane'a a gdzie najlepiej jak nie z ofensywnie grajacym slabeuszem u siebie? Tak samo w reprezentacji strzela San Marinom, Andorom, jutro sie przebudzi

Tottenham - Norwich 3-1
Post automatycznie złączony:

Wczoraj nie znecalem sie nad konkurencja nie wrzucilem ustawki. Bo po co. Demolujac konkurencje bym spowodowal ich inne zachowania, a tak bede sie tylko trzymal blisko czolowki. Wszystko jest pod kontrola ;)
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Chyba nic nie weszlo ale juz kosimy

Wielka Brytania. Obowiązkowe testy na koronawirsa dla przybywających z zagranicy (gazeta.pl)

Hehe cale szczescie ze ja juz tu jestem i mam nadzieje ze zarazam na potege wiesniakow koronawirusem tysiacami.

A jak mnie wyrzuca to wjade nastepny tydzien i udam sie tam, ze ich cale dotychczasowe doswiadczenia to male miki.

Tylko ja jestem inteligentny a nie jak pokojowi bracia w wierze

W ogole wam kiedys opowiem ja kto z moja rezydencja bylo. albo zrobie to teraz. Obiecana rozmowa z Ralfem Rangnickiem musi poczekac na spokojniejszy okres.

Ogolnie mam w powazaniu ich przepisy, to wirtualne slabe panstwo, w ktorym kumaci i bogaci poruszaja sie calkiem sprawnie. Mozna powiedziec panstwo teoretyczne. A z Andym to coraz wieksza tragedia. Dzis mialem jechac do nuneaton, widze autobusy nie jezdza a pierwszy pociag przyjezdza o 11.

A chu mu w D (choc wiem ze dla niego to przyjemnosc bardziej niz kara)

Otoz jakis ciapek czy kto tam z Bangladeszu Sajid Javid wymyslil sobie ze osoby ktore juz tutaj sa musza wypelniac jakies wnioski o rezydencje, zeb yzostac po zamknieciu unii.

Z poczatku powiedzialem takiego wala, ja zdecydowalem gdzie bede i bede decydowal gdzie bede przebywal a wola panstwa na ktorym jestem nie ma nic do tego. Przynajmniej jesli wjechalem legalnie.

No i poczekalem sobie 18 miesiecy na pozytywna decyzje, Roman Abramowicz sie smial ze nie dostane tak jak on ale ja jestem sprytniejszy, mniej pije, albo prawie wcale

Wykonalem pewien sprytny ruch. Otoz jak zblizaly sie wybory, napisalem do konserwatywnego kandydata na komisarza policji, ze widze bledy i niedociagniecia w jego kampanii i moge cos pomoc, oczywiscie wolontaryjnie.

I zgadnijcie co! Pozytywna decyzja nastepnego popoludnia, a koledzy w pracy dziwili sie jak mowilem ze tyle czekam, pewnie mysleli ze jestem kryminalista bo tym odmawiaja.

Musialem sie niezle wstydzic i tlumaczyc, jak pytali co mam za uszami. Chcialem odpalic , ze pedofilia nie jest tym, czym sie raczej wypada publicznie chwalic, ale w ostatniej chwili ugryzlem sie w jezyk.

Jak widzicie znajac odpowiednich ludzi wszystko przejdzie w tym bajzlu.

Pamietam zlozylem chyba w sierpniu 2019, wszyscy prawie dostawali po dniu, rekordzisci po miesiacu, a ja czekalem 18 mcy i w koncu przyszlo. Wieczorem o 22:30 napisalem email do Jay Sohala czy jak mu tam, a nastepnego popoludnia byla pozytywna decyzja.

Przypadek?

Takich przypadkow jest za duzo w mom zyciu.



Oczywiscie chcialem sie udac do pana Javida i recznie mu wytlumaczyc ze jakis ciapek nie bedzie decydowal gdzie przebywm, ale to ja bede, ale jak sie przyjrzalem to jednak cale te weryfikacje nie musza byc zlym pomyslem. Cale talatajstwo z Polski zostalo zbanowane.

Ale miejscowego i tak jest pod dostatkiem i liczba lawinowo przyrasta.

Tak ze ten Sajid Javid nie musi byc takim zlym gosciem, ale jeszcze mu sie przyjrze. Nie ma cycek wiec mi sie nie spieszy.

Za to Priti Patel jednoznacznie negatywna ocena, czerwona kartka i nadchodzi koniec kariery

Watch | Facebook

Co ciekawe Andy Street wygral wybory na burmistrza a Sikh przegral. A oni kandydowali para, do dzis jestem zaskoczony. Ale to wyglada mi na karierowicza, podczepiony zeby sciagnac glosy mniejszosci. A jednak jajco, Sohal przegral :D

Generalnie nadchodza ciezkie czasy dla Andy'ego, konserwatystow i jego ukochanego klubu Coventry

Przygotowania do olimpiady zakoncza sie totalna klapa beda musieli wymyslic kolejna pandemie bo wszystko zmierza ku katastrofie.

W tym kontekscie zadziwiajaca dzis ustawiona porazka Coventry wpisuje sie w obraz sytuacji. Oni sie zwijaja cos mi sie wydaje.

Ken, Adrian, Debbie, Simon, Dominic, Paul, Tim, Allan, Andy, Deborah, Laura i wielu wielu innyc czekaja gorace miesiace
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Dzis bardzo ciekawy dzien! Kursy 5 beda wpadac, druzyny odpuszczac puchar a i pewnie United przegra

Musza pokazac glupim fanom ze jest sporo do zrobienia, trzeba wydac 250 milionow, to nie tak hop siup od razu. Maja chyba teraz 2 ygrane i remis w ostatnich 3 meczach w lidze, czas przegrac

Ale nie tylko on iciekawy mecz, Tottenham zdecydowanym faworytem, Leicester tez

A to nie koniec, jest puchar Anglii gdzie wczoraj odpadly jak jeden maz z L1 Portsmouth, Lincoln, dzis Wigan?

Tak czy siak bedzie sie dzialo

Zwracam uwage na Hartlepool drugi juz raz potezny upset maja moznych i wplywoiwych przyjaciol teraz sie czaja na losowanie, moga dostac mega rywala w 3 rundzie, Liverpool albo United i to im rozwiaze mnostwo problemow

Mozna byc pewnym ze Hartlepool wylosuje atrakcyjnego rywala, juz sa w 3 rundzie
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Dzien dobry

Najlepszy typer lig angielskich sie budzi powoli. On trafia nawet jak nie ma meczow


Jakos lubie te piosenke, dla mnie to piosenka roku ubieglego. Szukam tego remixu na lodziach

Wczoraj wielki sukces, dzis Tottenham typowalismy 3-1 wyszlo 3-0 czy to taka wielka pomylka? Znowu prawie idealnie

Nie trafilbym Leicesteru, dobrze bylo odpuscic

Szykuje sie wielki Clash Birmingham kontra Cardiff, jak Cardiff wygra doskoczy ich na dwa punkty, a oni sa na kresce.

PRzypominam od poczatku nie wierzylem w Lee Bowyera, ale oni zarzekali sie ze trafili wreszcie na trenera na lata

Wielkim newsem jest to ze Paul Cook zostal zwolniony z Ipswich! To juz koniec lysego dziadka. Ostatni wywiad


Wczoraj druzyny League One nie odpuscily w pucharze i gorzko tego pozaluja

To ja bym bral tego Cooka do Legii, skoro wyszedl eksperyment z Bergiem, on by tez napewno chetnie pogral w pucharach.

A slyszalem ze Legia ma zalatwiony Puchar Polski (kupili) zeby sie dostac do pucharow w ogole, tak wiec wzial by troche mniej.

To nie jest glupi trener, choc przyzwyczajony do warunkow angielskich. Dac mu sklad, pieniadze i moze byc sukces w Europie przynajmniej
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, FA Cup
Godzina: 20:45
Spotkanie: Borehamwood - St Albans City
Typ: St Albans City (remis nie ma zakladu)
Kurs: 3.95

Bukmacher: STS
Analiza:


Uwaga numer 1 wczoraj typowalismy Tottenham 3-1 wyszlo 3-0 pomylilismy sie minimalnie, ale pisalem ze tottenham zdecydowanie wygra. Jesli mamy produkowac tak minimalnie chybione typy to nie mam nic przeciwko kazdego dnia miesiaca.

Uwaga numer 2 :Gospodarze to nie jest nazwa jak sie pisze Boreham Wood, ale Borehamwood, pisze sie oczywiscie razem, przejedzcie sie pociagiem, to jest Borehamwwood jak nic. Wiem bo jezdzilem dwa lata.

Spotkanie na ktore czekaja od miesiaca w regionie. Derby, miasta (Borehamwood to czesc Londynu, obrzeza, nie miasto) dziela dwie stacje kolejowe i jakies 5 minut jazdy samochode wiec nie trzeba przekonywac jak gorace emocje wywoluje to spotkanie.

Ale Boreham Wood (klub bo mieiscowosc to Borehamwood) to plastikowy klub, bez fanow, napompowany kasa przez bogatego wujka i celem jest awans do lig zawodowych, sa bodaj na 2gim miejscu w National League gdzie konkurencja do awansu jest olbrzymia, gorzej niz w Championship, tam 10 druzyn moze awansowac, a az 7 kwalifikuje sie do play off.

St Albans juz stukneli Forest Green liderujace League Two, a wiec o lige wyzej, dlaczego teraz maja tego nie powtorzyc??

Szykuje sie zajazd (chyba tak to sie pisze, kto czytal 'Pana Tadeusza' ja dawno) na Borehamwood jak na Soplice. Watpie zeby Borehamwood tluklo sie w pucharach, oczywiscie jutro moga wygrac 3-0 ale za to srodze zaplaca w lidze, gdzie w tym wypadku moga porzucic marzena o awansie, a taka sytuacje gdzie sa w top 2 moze sie dlugo nie powtorzyc z taka konkurencja w National.

St Albans totalnie olal mecze po awansie do 2 rundy FA Cup w lidze, wygral w pucharze jakims FA Trophy, ale to bylo dawno i nieprawda.

Szykuja sie na ten mecz. Prestiz w regionie i stawka olbrzymia, a maja zawodnikow, ktorzy moga ukasic. Watpie w prestizowe podejscie Boreham Wood FC do tego meczu. Wola awans.

Oczywiscie wcale to bynajmniej nie oznacz, ze awansuja jesli dzis odpuszcza ale zwyciestwo pogrzebei ich szanse na awans. A St Albans jesli jutro wygra i wylosuje np Manchester United w 3 rundzie to spadnie na nich taki deszcz pieniedzy, ze nie beda musieli awansowac przez najblizsze 10 lat

Boreham Wood - St Albans 1-2
 
Do góry Bottom