>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NIE BĘDZIE REMISU!!!

rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Dzis nic nie mam, odechcialo mi sie, ale jutro mecz zdecydowany

Do jutra ;)

Podpowiedz

1. Nie pilka nozna
2. Druzyna wygrala u siebie wszystkie mecze w tym sezonie a jutro przegra
3. Kurs ponad 1,8
Post automatycznie złączony:

Mecz pewny jak korupcja w Wlk Brytanii i Unii europejskiej wiec mozna wreszcie liczyc na wygrana, tzn przegrana gospodarzy
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
w Rumunii jest kosz gospodaynie 60-64 abylo i 56-64 , a wyhodzilo na wygrana gospodarzyn

to tak przed Milano dzis na rozpalke
Post automatycznie złączony:

60-66, ja mam tylko over bodaj 143,5 ale i gospodynie powinny zaczac cos ciskac w koncu
Post automatycznie złączony:

60-69 to nie maja nic do stracenia

Ogladam Rapid kontra Brasov bodaj
Post automatycznie złączony:

samego mnie ciekawi jak to ogarna bo w 4 kwarcie rzucily 4 punkty w 6 minut

Powodzenia
Post automatycznie złączony:

ale juz w Iranie taki mecz byl ze przeklinalem siebie ze nie dorzuca 150 a mialem over 154,5, a po 2 dogrywce bylo 101-1000 zanim przestalem ogladac, a nawet bez remisu padlby over bo bylo 79-79
Post automatycznie złączony:

ale tu chnba nawet Stephen Curry nei pomoze do spolki z Lamelo
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Ale kile gra Milano, normalnie mecz powinien sie rozkrecic, ale raz ze Zalgirs bardzo agreswnie broni i wcale im sie nie spieszy, a dwa ze Milano ma 8% za trzy na ten przyklad. Ale tu nie bedzie overa, ciekawe jaki niski wynik padnie

Zobaczymy co tam w drugiej polowie pokaza, moze Pfizer i Helga sie wkurzyly na insynuacje
Post automatycznie złączony:

Ale dzis dostalem reputacje

Ciężko mi się czytało te wypociny. Nie chcę zaśmiecać tematu i paradoksalnie dostaniesz reputację, ale tylko dla uświadomienia, że twój wpis to 00 jakiejkolwiek wartości

A wystarczylo powiedziec jednym slowem BEŁKOT
Post automatycznie złączony:

nic nie wskazuje ze Zalgiris to przegra, i pol kwarty a lebiody nie doszly do 30.

Czyzby szczzepienie bylo?
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
ogladam mecz i prz tym swiat wedlug kiepskich to arcydzielo z perfekcyjnie ulozonym scenariuszem, zaslugujacym na oscara

takiej komedii dawno nie widzialem, polecam
Post automatycznie złączony:

jak mozna rzucic 30 punktow w 3 kwarty
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Nie weszlo, a zatem jutro nie bedzie slychac mojego belkotu.

Przypominam tylko o karnej porazce Peterborough, chcial osie grac w pucharze, nieszczescia ich dopadna, kwestia kiedy

Kra kra kra, wtym jestem dobry, zobacyzmy jutro
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
moze z apozno, ale

nikt nie pozwoli ruskiemu tenisiscie czy tenisistce wygrac jakiegokolwiek waznego turnieju, juz wystarczajaco jest smrodu ze ich dopuszczaja.

Oni pewnie wiedza i sie nawet nie wychylaja

Widze jeden zostal w zestawieniu, kobiety tez byly bodaj dwie w polfinalach slag ych trafyl predzej czy pozniej

Tk ze Rublew napewno nie wygra tego turnieju
Post automatycznie złączony:

Znajdzcie mi jakis duzy turniej, ktory w tym roku wygral rosyjski zawodnik, mimo ze w czolowce kreci ich sie pelno

No ;)

Nie ma szans, pewnie nawet sami wiedza zeby nie wychylac sie
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
ALe forumowy glupek ma szczescie.

Zagralem over w kosza na Tajwanie (194,5) i przestali grac.

to mysle sobie po kasie.

a tu robia dogrywke ja micha uchachana, dopoki ie policzylem ile punktow nie brakuje.

Dalej mysle po kasie.

A tu druga dogrywka ,teraz juz dorzuca

96-96 ladne wejscie pod kosz w ostatniej sekundzie

Jakis dzieciak co podal typ na under ladnie zostal...dziekuje mu

menedzerowie z jakiegos rozwijajacego sie kraju, [racowici ludzie i w ogole przed meczem z Meksykiem

1668944130882.png

A po meczu

1668944202787.png
Post automatycznie złączony:

A ja po meczu z MEksyniem
Post automatycznie złączony:

1668944628303.png
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
dyscyplina: Formula 1
godzina:14:00
spotkanie: Verstappen vs Hamilton kto lepszy
typ: hamilton
kurs: 3.85
bukmacher: Fortuna
Analiza:

Verstappen ma wygrana w keszeni, dzis moze sie szybko wymiksowac ze stawki to raz.
Dwa ze wypadaloby zeby puscil Pereza po malej kompromitacji w poprzednim wyscigu
Verstappen pobil rekord sezonu w liczbie wygranyh i nie bardzo widze co ma dzis udowodnic to trzy
Hamilton chyba 15 sezonow z rzedu z jedna wygrana, ten sezon zpowiada sie na 'blank' po raz pierwszy w karierze
No i rok temu wlasnie tutaj Hamilton zostal ladnie przekrecony w ostatnim wyscigu, historia lubi takie zwroty, cos jak z Kubica w Kanadzie, wypadek i za rok wygrana.
Czyzby czesciowa rekompensata dla Hamiltona za zeszloroczne wydarzenia?

Jednym slowem wszystko poza najlepszym samochodem w stawce i nieustepliwoscia Verstappena wskazuje na Hamiltona

Ale miejmy nadzieje ze Max dzis odpusci i odpadnie wczesnie, czesto sie tak zdarzylo gdy mieli zaklepany tytul. Najlepsze ze czy mu zalezy na losie Pereza czy nie, to tak czy siak nie powinien wygrac a odpuscic

Max nie wygra, a Lewis zdecydowanie wyzej niz w kwalach
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
natrzepalem kasy od wczoraj siedzac w domu, sztuka to odejsc w odpowiednim momencie

Macie jakiegos typa?


5 zakladow ostatnich na overy weszlo, 3 wyplaty

jak zyc

grunt to nie pieprzyc o uniach europejskich, korupcjach i szczepieniach to algorytm nie wylapuje i nie dzwonia zeby mnie zrujnowac od razu wszystko elegancko wchodzi a nie za tydzien typu miedz legnica (2 razy wygrali odkad ich gralism y iwtopa) czy west brom (3 wygrane)

i jak tu nie wierzyc w paranoje

Przesledzcie sobie.

Gramy przegrana Plymouth -wygrywaja i za 3 dni 1-6 w dupe
Gramy west brom 0-2 po 10 minutach i 3 nastepne mecze wygrane
gramy przegrana peterboro wygrywaja bezsensowny mecz i wczoraj wazny w plecy
gramy liverpool i over 3,5 owszem wygrywaja ale 2-1
Gramy wygrana Fener w kosza, nadzialismy sie na jedyny mecz w sezonei ktory przegrali, nastepny mecz 100-77 la nich
Gramy przegrana Coventry wyrownuja w 91 minucie z karnego
Gramy Leeds z Fulham dostaja ostro w plecy i nastepne 2 mecze juz wygrana
Gramy Palmeiras ze sie podlozy wygrywaja 4-0 ale koniec koncow i tak sie podkladaja 2 nastepne mecze i Fortaleza gra w CL
Gramy przegrana Birmingham - wyrownuja w doliczonym i za 3 dni oczywiscie u siebei w dupo
zapomnialem gramy Miedz z Widzewem i Widzew 1-0 nastepne 2 mecze Widzew przegrya Miedz wygrywa



Skad te Pfizery maja tyle kasy zeby mi na zlosc robic ;) Macki Ursuli i Mario siegaja wszedzie

A to wszystko ostatnie 3 tygodnie

Teraz pewnei Maxowi nakazali ukonczyc wyscig

No i wedlug wzoru

Katar dzis przegra a i tak wyjdzie z grupy.
Polska wygra z Meksykiem i przegra z Arabia jak ktos ma mnie za zartownisia albo celowo wpuszczajacego w maliny
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Chyba gorszego gospodarza niz Polska bna 2012 nie bylo a tu prosze Katar puka do dna od spodu

Jednak Pizerom nie oplacalo sie rozkrecac, taniej puscic lewe info, nawet nie musieli ustawiac widac ze dziady Katarczycy

Co by tu zagrac, od wczoraj tyle wpadlo ze nawet moze jakis rachunek oplace
Post automatycznie złączony:

Troche pomyslunku i mozna zarobic na zakladach

Polska z Meksykiem takie same troty beda
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Zalgiris kontra jakis zagwizdas

Ostatnio gralismy na przegrana zalgirisu -wygrali. Dzis?

Byl under.Dzis....?
Post automatycznie złączony:

Ale mnialem pecha poprzedni mecz. Zagralem over i siedli Under sie zanosil, ale 10 sek przed koncem i remis.
Doniosl jakis murzyn 5 sekund prze koncem i 86-84
No to moi ostatnia akcja, rzut rozpaczy, pudlo ale sedzia po czenendzu przyznal im dwa wolne 0.6 przed koncem. Nawet wzny machal miotla za koszem.

Pierwszy rzut po 3 odbiciach wpadl.
Drugi...pudlo i skonczylo sie 86-85 a linia byla 176.5

Over Zalgirisu nam sie po prostu nalezy
Linia 159.5 ja gralem, byla 158.5

Jak by to jeszcze przegral zalgiris, ale over tak cyz siak mi sie widzi
Post automatycznie złączony:

Im dluzej zagwizdas bedzie trzymal wynik, tym wieksza szansa na over, mysle ze kwestia czasu kiedy odjedzie Zalgi, ale oby jak najpozniej
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Dupa, dzis jeszcze kare zaplacilem

Oczywiscie bede sie odwolywal, mowila ze ma 21 lat..

A na powaznie


WALIA, głupcze @ 3,2 b365 ostatnio widzialem..

20j

mozna rzucic cos na remis
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Ukraina i USA zbojkotowaly de fato mundial w Rosji

Ktos tam jescze, ale zapomnialem

Zeby nie bylo chri zagraly w eliminacjach, ale celowo odpadli. Niektorzy sie zdziwili ze USA majac taka sciezke odpadlo

Czy zbojkotuja Katar?

De facto to bedzie mecz o 2 meijsce, bardzo podobny mecz jak Polska - Meksyk, Irran slabszy niz wszyscy mysleli

To bedzie pierwszy mecz w ktorym przegra faworyt, dziwne ze USA sa faworytem tego meczu, cieiujacy Pulisic i 10 anonimowych koszulek

I oni dzis maja wygrac?
Post automatycznie złączony:

Gdzie gracie ruskie sporty, byle nie 1xbet itp

Dzis mi uciekl pewny over unixu w kosza, bez problemu 162 bedzie
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
skoro wszyscy mieli racje na czacie to napisze, ze tak, Holandia byla dla mnie faworytem ale po takim kursie nie warto ryzyka

poza tym pisalem ze USA bedzie pierwszym faworytem ktory przegra na tych mistrzostwach

Nie uwierzcie

Over 169,5 chce grac w Turcji mimo ze wrzucili podejrzanie duzo, bodaj 130 bylo po trzech kwartach

To o ni mi rys na zlosc dwie trojki zanim zdazylo zlapac, zagrywam podwyzszona linie 171,5 mowi sie trudno

myslalem ze gospodarze beda chcieli dobic do setki, bylo bodaj 75-55 no i sekundy przed koncem 95-76. Myslre sobie ladnie, rzut rozpaczy gosci chybiona trojka w ostatniej sekundzie, ale poprawili i weszlo

Po tej karze jeszcze nie moge dojsc do siebie, inni maja wieksze problemy ale dalem sie zlapac jak dziecko, nie bawilem sie w tlumaczenei ze obcy wywiad mi zablokowal karte bo by mnie zamkneli

Hehe czasem lepiej odpuscic


To co tam Walijczycy
Post automatycznie złączony:

strasznie cienko jest z overami w kosza na Litwie, pewnei inflacja duza i nie dojadaja
Post automatycznie złączony:

Merkezefendi - Manisa Buyuksehri, 21.11.2022 - H2H stats, results, odds (betexplorer.com)

ten meczysko mialem na mysli
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
oglada ktos Walijczykow? Ja pilnuje szwedzki kosz jest 85-65 czekam az dorzuca 167 (oby i sie przenosimy)

Cos mi sie nie podobaja zmiany kursow, choc nie sa takie duze, bardzo rosnei na Walie
 
Do góry Bottom