>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NIE BĘDZIE REMISU!!!

rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
No, wyglada ze wczoraj plaster mial jakies wesele

1635656760944.png

Albo dogadalismy sie i wspolpracujemy

1635656868009.png

Poszedlem spac jak byla 60 minuta, rzucilem jakies grosze na remis Banfieldu i po cichu liczylem ze wyrownaja

Zaczelismy okres dobrych typow, bo zamierzam grac to co wypisuje i dorobic troche , a wiec nie ma przebacz

Czekam na otwarcie sklepow, specjalistyczne gazety juz jada. Tydzien temu dojechala tylko 'Non League', pewnie ktos z MI5 uwiodl kierowce i wpuscil w maliny

Przed pierwsza runda wlasciwa Pucharu Anglii tym niemniej kilka ostatnich edycji musi byc obowiazkowo przeczytna, choc tak pobieznie przegladam

Dzis Norwich - Leeds. Pewnie czysta wygrana Norwich to za optymistyczne zalozenie ,ale nie jest to przypadek ze Leeds tak slabo gra ten sezon. Chyba tylko jedna wygrana z Watfordem przed wywalka trenera (Watfordu).

O wiele pewniejsza wydaje sie wygrana Aston Villi albo over. Jak widzicie rynek nie lubi prozni i po zapasci Manchesteru arsenal wpychany jest do czworki, nagle rozwalaja wszystkich jak leci a Leicester tradycyjnie rozklada nogi. Nie moze sie marnowac miejsce dla jakichs prowincjuszy wiec musza oddac.

Zostal jeszcze West Ham do przegonienia, oni tez beda musieli ustapic, jak ktos mysli ze West Ham ma jakies szanse na LM to nie zna sie na pilce i kulisach. I pewnei mysli ze jak druzyny sie nienawidza, to sobie nie pomoga jak trzeba zalatwic miejsce w LM.

Moim zdaniem chyba powrot na zwycieska sciezke Aston Villi, West Ham bylo picie po wyeliminowniu City, ktore pokazuje ze maja problem, bo jak tu grac bez napastnika. To nie bedzie sezon City. Ale czy wypadna z czworki? Tak zle to az chyba nie

Aston Villa zagrala totalny szit z Arsenalem zamiast ich trzepnac, widocznei jakas mocna reka cytujac Michalkiewicza pilotuje Arsenal do czworki, do tego zapasc z Wolves i nie mogl Tottenham przegrac 2 razy z rzedu po kursie 4 w ciagu 4 dni wiec ich pykneli.

Ale ja nie kupuje tych bzdur, tak samo jak Gyokeresowi Mattowi Cashowi odbilo tym powolaniem do polskiej kadry i gra slabiej.

Nie powiedzialbym, ze to jakis kryzys i gra przeciwko trenerowi, nastepny do zwolnienia itp, tym bardziej ze przeczytaem o tym w jakiejs gazecie. Nie ma problemu z trenerem, trzy porazki kazda ma wyjasnienie. Ale wroca. I to bedzie nasz typ dnia, nawet nie czytam opracowan.

Nie zdziwilbym sie, jakby dwie jedynki w Anglii dzis weszly, Norwich wygralo 1-0, a Aston Villa 2-1 tak ze taki sam kupon jak ten z Argentyny jest tez do rozwazenia. I na zywo, jak gdzies goscie strzela, rzucic na remis i czekac cierpliwie.

Dwoch dwojek raczej napewno nie bedzie

Symulacja wynikow:

Norwich - Leeds 1-0
Aston Villa - West Ham 2-1
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Alez ciekawy dzien dzis, anglia, Legia, Napoli

2. Norwich - Leeds powyzej 2,5
3. Norwich wygrana

Typy odjechane - betfair albo Fportuna gdzie nie ma betfair
4. Do przerwy/mecz Leeds/Norwich 44 betfair 10j
5. Do przerwy i mecz Norwich 7 betfair 10j

6. Norwich i powyzej 2,5 6,5 fortuna 10j
7. Norwich i powyzej 3,5 13 fortuna 10j

Jakim cudem Leeds takim faworytem? Sprzedali Aljoskiego, najlepszego zawodnika i zaluja, milosnik meskich parowek tez nie zagra dzis bo leczy kontuzje, zostaje ten wytatuowany mieszaniec co cos tam gral (Kalvin hilips?) i moze jeszcze od biedy Klich, ktory tez szalu nie robi ostatnio delikatnie mowiac


Zakupow prawie zero przed sezonem, a takie odejscia + kontuzje i kto ma ograc Norwich, ktore jest lepsze niz w sezonie gdy pokonywali m in City?
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Wczoraj nie po naszej mysli, ale bedziem yspektakularnie atakowac. Teraz z Coventry szykujemy sie na dwa mecze u siebie, Swansea obowiazkowo do pykniecia, Bristol City moze byc trudniej. O 4 punkty w dwoch meczach u siebie przed przerwa reprezentacyjna nikt sie nie obrazi.

A co do Norwich i Aston. Kto przewidzi ze jakis opalony dostanie (cenzura) rozumu i zacznie wymierzac sprawiedliwosc na boisku? Leeds nie ogladalem, ale to byl wyrownany mecz, mieli szanse to niech toną

No i przypominam FA Cup juz od piatku, tam bedziemy elegancko przygotowani i doczytani. Dzis nie ma innego meczu.

1.
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Wolves - Everton
Typ: Everton
Kurs: 3.45

Bukmacher:
Fortuna
Analiza:

Everton to klasyczny zespol co niby wydaje sie grozny, az przyjedzie mecz z jakims Wiganem czy Newcastle, gdzie zamieniaja sie w bade kulawych kurczat i jest w trabke.

Wolverhampton, nie znam polskiego slowa, ale spisuje sie powyzej oczekiwan, Everton z pewnoscia ma potencjal na pokonanie takiej druzyny, ktora po wyprzedazach powinna byc slabsza niz za czasow Ducha Swietego. Moim zdaniem Wolverhampton powinien walczyc o utrzymanie, a sa dosc daleko. Wyraznie widac, ze wyhamowali z zakupami, owszem kontuzja Jimeneza ostro ich kosztowala, zreszta to bylo w meczu z Evertonem, ale nie sadze ,zeby Everton chcial im to skompensowac punktami dzis. Bedzie walka o zyciestwo.

W sobote media napuszczaly na lewy typ Leicester, wczoraj sugerowaly dobrze, mianowicie na West Ham i Leeds, pora na powrot do normalnosci.

Dzis znowu wszystkie sugeruja Wolverhampton, wiec pora zajac pozycje. Everton jeszcze powinien sie zblizyc do pozycji, w ktorej ktos na powaznie wezmie ich w kontekscie walki o top 4, czy chocby puchary, ale oczywiscie nie z tym trenerem. zajma jakies 8-12 miejsce.

Na ogol najwieksz akupe graja u siebie z cieniasami.

No i Everton ma cos do udowodnienia, po kolejnym spektaklu ze spadkowiczem u siebie 2-5, a Wolves dziwna odkretka na 5 minut przed koncem z Aston Villa i obrona Czestochowy caly mecz z Leeds. Nadchodzi wygrana Evertonu po mobilizacji ispluczka Wolves

Wolves - Everton 1-2

PS Gremio, Legia :D :D :D :D Tez niech spadaja

Decyzja zeby odpuscic wieczor byla trafna, ale i tak darlem niewykorzystane ulotkie wiec nie mialem czasu
Post automatycznie złączony:

No i juz ciekawostka, czemu kurs na Coventry ze Swansea jest 2,15 a na zwyciestwo z Bristol City 1.85 skoro BC jest wyraznie lepsze? Swansea to ostatnie 2-3 mecze cos pograli, ale z cieniasami, a Bristolma wiekszy potencjal powalczenia z silnymi druzynami

Charlton kupil dwa mecze, z Doncasterem i tak by sobie pewnie poradzili, ale na wszelki wypadek, zeby wcisnac tymczasowego trenera na stale i kibice lykneli te bajeczke, ciekawe czy juz dostal kontrakt

O, cos dla mnie

Secrets and spies: Damian Lewis under cover as he tracks down a traitor (msn.com)

Ale za malo polityki i agentach ulo0kowanych przy wladzy
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Brak czasu, duze zarobki w terenie, MI5 nas objezdza ciag dalszy. I tak bedzie do poniedzialku/wtorku choc FA Cup obrobie

Wczoraj 5 godzin zajela mi podroz z Coventry do domu - 5:40 do 10:40, pociag stanal w srodku pola, co w polaczeniu ze zderzeniem w Salisbury dzien wczesniej robilo mala przyjemnosc z oczekiwania w szczerym polu miedzy stacjami bez swiatla

Sluchajac tych pierdow co baba gadala od razu bylo widac ze ma zerowe pojecie i czeka nas dluuugie czekanie. 2 godziny czekania w polu + godzina spaceru na autobus + godzina jazdy autobusem + jeszcze 40 min do domu, fajnie co?

Myslalem ze MI5 zdalnie unieruchomilo pociag, ale skad mogli wiedziec, ja jestem spontaniczny, to sie da zrobic, ale czy jestem az taki wazny, nie maja wiekszych problemow? Krolowa im umiera, znowu szykuje sie przetasowanie

No wlasnie, Coventry, dzis zlapiemy w klamre tych zlosliwcow i damy im do myslenia. Beda troche dyskutowac, a ja i tak na swoje wyjde

1. Covewntry - Swansea, Swansea 3,52 pin 10j
2. Do przerwy/mecz Coventry/Swansea 44 betfair 10j
3. Swansea/+ 2,5 5,4 Fortuna 10j
4. Swansea/+ 3,5 12 Fortuna 10j

Od razu widac, ze cos nie gra. Teraz Coventry czekaja dwa mecze domowe, dzis ze Swansea i w sobote z Bristol City. Postawcie Swansea przeciwko Bristolowi i Bristol wygrywa kazdy mecz, wielokrotnie gralismy i wygrywalismy na Bristolu.

A tymczasem kurs na wygrana ze Swansea 2,20, z Bristolem 1,85. Kuriozum, prawda? Czyzby dzis odpuszczenie meczu i koncentracja na sobocie? Dziwne, bo lepiej wygrac jak najszybciej i drugi mecz zagrac bez presji

Ale nie, nie moze byc normalnie, musza placic za te wygrana w sobote

Coventry juz kilka lamakow mieli w tym sezonie: z Northampton, Preston (tu odkrecalo sie na ich niekorzysc), z Reading, Fulham i Nottingham

Az 5 lamakow (!!!)

Pewnym wyjasnieniem jest tutaj osoba trenera. Ale skoro Marian Banas robi wyniki ponad stan nikt sie nie czepia.
1635829175112.png
1635829239576.png

Apropo soboty, tam chyba i tak bylby karny gdyby nikt nie strzelil?

Hull City 0-1 Coventry City | Highlights | Sky Bet Championship - YouTube

Moim zdaniem Gyokeres byl fauloany w polu karnym, ale chyba przywilej korzysci poszedl

Ale ja mam jeszcze maly monitor i scisniety mozg

Coventry - Swansea 1-2 (1-0)
 
Ostatnia edycja:
F 714

filippoo1

Użytkownik
Ale jaja! Żaden z twoich pewniaczkow nie wszedł na weekend. W typach dnia to jedno, tutaj podajesz ich więcej. Czujesz się jako znawca angielskiej piłki a tu proszę everton na dziurę, norwich tez na dziurę aston villa tez. Ale jak to? Przecież porządek musi być zachowany, aston ma znajomosci ich rajd do góry właśnie się zaczyna!!!
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Nasz czlowiek na lawce Coventry, miejmy nadzieje udaremni te wstretna ustawke na Swansea

1635881598530.png

Angole to nooby, nie zorientuja sie w podmiance, a jak jeszcze gospodarze wygraja, to cud miod i orzeszki

Zobaczymy co MI5 na to, tym razem przygotowalismy im z MArianem skorke od banana na ktorej sie wyloza. A my oczywiscie kasujemy na koniec

Jesli Coventry nie wygra, kasjemy z tematu, jesli wygra, to przechytrzymy samo MI5, ciekawe jak jutro skontruja.

A zatem do dziela, agenci, zobaczymy kto sprytniejszy

1635882198034.png
Post automatycznie złączony:

Zaczelo sie dobrze, ogladam.

0-1!
Post automatycznie złączony:

Dobry meczyk w 8 minut coventry dwie setki, goscie tez groznie
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Alez mecz juz 0-2.

Cos Marian kiepsko zaczal :D

Ciekawe czy ogarnie

My to mamy szczescie
Post automatycznie złączony:

1-2. No to trafilismy na widowisko

Juventus sie nie umywa
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Szarpnalem sie na mecz na iFollow za 10 funtow i warto bylo. Odczucia podobne jak siedzinie na trybunach. alez sie dzialo, Swansea to nie przypadek ze maja takie wyniki, zapierdzielali jak motorki i skoncentrowani w defensywie, jedyny gol to staly fragment, rogal na drągala i z glowki, a tak to Coventry tez kilka sytuacji sam na sam, Swansea miala poprzeczke, kilka strzalow niesamowicie obronionych

Liga Mistrzow to przy tym nudy

Zobaczcie ile bylo sytuacji


Marian katastrofalny start, 0-2 w 12 minut, ale do konca mieli nadzieje na remis, w koncu jednak musiala przyjsc przegrana u siebei i wszystko wskazywalo, ze bedzie to wczoraj.

Dzis nie namaluje sobie na niebieskiej kurtce Gyokeres i kazda moja w Coventry. Od dlugiego czasu juz nic nie strzelil, choc sytuacji mial cale mnostwo

Mi to wyglada na to, ze Coventry sie prosili zeby im te gole strzelac, zobaczcie sytuacje, pozwolili im, ale to takie moje wrazenie


Mecz byl moim zdaniem ustawiony, Coventry chcieli albo musieli przegrac, zobaczcie drugi gol dla Swansea, kontra 2 na 8 i bez problemu Swansea strzela, nawet nie angazujac drugiego atakujacego, ci go na wszelki wypadek scieli, i tak bylby karny jak by nie bylo gola, a bramkarz to jakby przeczytal moja dowolna analize sie zachowal :)
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Dobry wieczór

Co tam u Was?

1635975826836.png

1635975872765.png
Post automatycznie złączony:

Nawet bym wam podal, ale nie znam hasla a nie mam na telefonie jak jestem w podrozy, a straszne korki i remonty ostatnio.

Ale juz namierzylem maila na jaki jest zrejestrowane konto to odzyskam haslo
Post automatycznie złączony:

W Chile powinna byc jedynka, poczekajcie, podrosnie kurs bo strasznei niski
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Dzisiaj raczej wam brakuje szczescia, ze nie zdazylem podac o czasie, bo roznioslem bukmachera, tzn Betfair niespodziewanie

Na pocieszenie piosenka

Kasia Kowalska - To Co Dobre - YouTube

'Kazda droga jest latwiejsza,
Gdy widzisz to co dobre jest'

Si si

Ale to jest tez ciekawy paradoks ze najlepsze piosenki o milosci spiewaja pedofile, homosi, rozwodnicy, alkoholicy i rozni tacy

Albo ze ocipiewowuja i zaczynaja reklamowac jakies szczepionki itp syfy, tu jest bardzo proste wyjasnienie

Bo tak jest, prawda? Czyz nie jest to fascynujace?

Dobra rozkoszujemy sie wygrana, szykujemy na FA Cup weekendowy

Jest kilkadziesiat meczow, zaczynamy w piatek, wczesniej jeszcze Liga Europy grupa Legii wiec tez bedzie sie dzialo

I dzis Brazylia, Gremio udupili kilka meczow, teraz wyjazdy do lidera i najwiekszego wroga, zobaczymy co tam pokopią

Chile 1-0 moze i wam cos skapnie.

Mozna pytac przed weekendem, duzo meczow z FA Cup i kilka druzyn z pewnoscia odpusci puchar - podejrzenia mam oczywiscie

No i gwoli rozrywki polecam profil Sunderlandu, dostali dwa razy z rzedu bardzo ostry lomot i znowu awansik sie oddala
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Dzis nasza ulubiona grupa Ligi Europejskiej

Ciekawe ze do przerwy/mecz Leicester/Spartak kurs tylko nieco ponad 40, przy podobnych kursach na jedynke jak w pamietnym meczu Napoli - Spartak, a raczej Napoli/Spartak, gdzie trafilismy kurs 190.

Ale i tak mysle, ze takiego scenarusza nie bedzie.

Leicester nie chce grac w pucharach, a za wysoko byli zeby wycofac sie z nich w ogole, usuneli sie tylko na piate miejsce. Znowu jakis nnejm do wylansowania strzeli 4 gole?

Ale Leicester ma najlatwiejszy kalendarz, Legia i Spartak u siebie, wiec zrobia co beda chcieli, problem w tym, ze sklad pokazuje raz ze chca awansowac, raz ze nie.

Dobrze by zrtobili, jak by odpuscili, Leeds jest do pykniecia jak sie tylko przyloza i bedzie juz 3 punkty straty do 4 miejsca tylko jakby wygrali w niedziele

Legia - Napoli

Tutaj uwazalbym na dwojke, przypomina mi sie mecz Legia - Real w LM po zmianie trenera. Over jak najbardziej, ale jakies 3-3

A zatem wstepna projekcja

Leicester - Spartak 2-2
Legia - Napoli 33-3

Ale to luzne przemyslenia, wstepne, jak wiadomo serce moze byc zlamane (Swiety Antoni, swiety Antoni, zgubilam serce pod miedzą, ooch co to bedzie jak sie rodzice dowiedza)

Hanka Ordonówna - Piosenka o zagubionym sercu - YouTube
Post automatycznie złączony:

Tak wam powiem, ze w UK wszyscy sa pelni respektu wobec Legii, ktora pokonala Leicester i uwazaja ja za dobra druzyne. To, ze w lidze cieniuja, tego nie wie nikt, zapytajcie dowolnego Anglika jaka jest sytuacja Legii w tabeli, powie ze walcza o mistrza zapewne 'This is a good team' madafaka'
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Bardzo ciekawe dwa mecze z FA Cup

Port Vale - Accrington
Sunderland - Mansfield

Port Vale bedzie walczyl o awans i ma duze szanse, widac postepy po tym jak przyszedl Clarke, sa na mocnym drugim miejscu. Celem jest awans, to bez dwoch zdan priorytet, watpie zeby sie zabijali w pucharach.

Accrington z roku na rok powolny postep, ale zeby awansowac do Championship to watpie, za duzo dobrych druzyn dookola, a nie umieja grac zcieniasami i wygrywac waznych meczow

Sunderland dwa potezne oklepy, awans sie oddala, a sa w cwiercfinale Pucharu Ligi jeszcze. Z jednej strony wypada koniecznie odpuscic, a z drugiej jak dostana znowu w dziob to fani moga wtargnac na boisko ci mniej rozumni.

Kto wie, jak bedzie? Tez watpie zeby Sunderland daleko zachodzil w FA Cup, to ich na 100% bedzie kosztowalo awans. Moim zdaniem i tak nie awansuja, od poczatku ak twierdze, ale wypwda pokazac choc, ze sie probowalo. W lidze

CO DO COVENTRY

Przegrali pierwszy mecz u siebei w tym sezonie, ale nikt zbytnio nie panikuje. Kiedys musial przyjsc slabszy dzien, niestety (albo dla nas bardzo stety) bylo to przedwczoraj. Wszyscy co ogladali, zgodnie twierdza, ze Swansea to najlepsza druzyna, jaka do tej pory tu przyjechala wiec zasluzenie wygrali

Nikt nie wygra wszystkich meczow u siebie, ani tym bardziej w ogole w Championship, to po prostu niewykonalne, wczoraj ustrzelilem porazke Bournemouth i gruby over Fulhamu, choc liczylem raczej na 2-4 Blackburn, bo to ofensywna druzyna strzelajaca mnostwo goli

Niestety jak zwykle za pozno przyjechalem w przypadku wygranych typow, zeby zdazyc z podaniem, a jakbym zagral rano to by nie weszlo, to nie Coventry, gdzie wraz z Marianem wykiwalismy MI5 i nie moglo byc inaczej.

A skonczylo sie 0-7

Ogolnie ciekawe czasy, dzis aupergrupa Ligi Europy, od piatku do poniedzialku FA Cup no i Premeirship i Championship, mecz m.in. Coventry, gdzie juz nie przegramy (tzn oni jako druzyna, my ich mecze trafiamy), a potem przerwa reprezentacyjna, gdzie moj przyjaciel Matt Cash dostal kilka cennych rad i zobaczymy jak je wdrozy w zycie ;)

Az kupie duzy telewizor, moze 70 cali, ale to przesada chyba? Lepiej widac wałki i nie pryzkladanie sie druzyn do meczow.

No i lekcje z meczow Coventry:

- warto sledzic jedna druzyne, lub kilka jak juz poznasz dobrze jedna i isc za nia

- nie ma co kierowac sie sentymentem, ci co graja 'na swoich' najczesciej podwojnie wtapiaja - vide reprezentacja Polski

- kazdy mecz jest inny, liczy sie 'to cos'. Zgaduje, ze wszystkim matematykom wychodzila wygrana Coventry ze Swansea przedwczoraj? Daliby sobie reke uciac? I nastepne mecze pisaliby juz analizy nosem :)
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Przypominam, ze czekam na pytania do eksperta dzis i jutro, odnosnie sytuacji w klubach angielskich

Sam zadam sobie dwa trudne na poczatek

1. Sunderland. Przeciez oni przegrali z niedawnymi druzynami z Championship, Sheffield Wednesday i Rotherham, w czym problem? Po prostu nie sa na ich poziomie. Wszystkich innych zleja! I awansuja?

Jednak jest problem. Jakos inne druzyny sie nie polozyly przed Sheffield i spadkowicze nie zdominowaly tak L1 jak spadkowicze z PL w Championship. Owszem, Rotherham o bardzo silna druzyna na L1, Wycombe tez i sa o krok od pozycji dajacych bezposredni awans, ale Sheffield to sredniak. Z tym gosciem nie awansuja, darren Moore to chodzace nieporozumienie. Moze ma dobre palenie, ale to wszystko. Koles przychodzi do Sheffield, polowa skladu dogadala sie z innymi klubami a ten robi mine, ze tak mialo byc, od poczatku wiedzial i chowa sie za koronawirusem chyba dwa razy.

I oczywiscie spadli, bo Darren Moore zawsze spada o wlos, albo nie awansuje o wlos. Teraz nie awansuja o wlos, ten koles tak ma.

Jednak jest problem z Sunderlandem wiekszy niz Sheffield. A jest nim sytuacja wewnetrzna, trener, zatrudnili tlustego kota, synalka kogos kto mial pojecie o trenerce i sie na nim wiezie. Owszem, to jest sila, ktorej nie mozna lekcewazyc, z dobrym trenerem pozamiataliby pewnie L1, z Samym Lincoln w playoffach w zeszlym sezonie 3 poprzeczki i slupki w dwumeczu. A przegrali awans jednym golem, chyba 0-2 i 2-1 bylo.

1636008295675.png

2. Trafiles jeden typ na cztery dni Coventry i kozaczysz. Zjedz Snickersa.

Tak, tylko ten jeden typ kasuje wiekszosc strat na przestrzeni 3-4 dni i ktore powstaly w wyniku wybitnie niesprzyjajacych okolicznosciach. Aston Villa, Everton, Leicester wszyscy dawaly dupy dwa lub kilka razy z rzedu. Na ogol jest reakcja po niekorzystnych wynikach

Teraz bedzie ciekawie z trenerami, kilku wyleci - moze Smith? Benitez? Ciekawe kto nowym trenerem Newcastle? Pewnie kogos wezma na tymczasowego, ja bym typowal Allardyce, Pulis, jesli Sam nie robi sobie z geby cholewy to pojdzie, kasa nie smierdzi, mimo ze go wykopali na zbity pysk.

Choc faworytem jest pewnie Eddie Howe i to sporym. A moze zabiora Marka Robinsa z Coventry? Mam na niego zasepstwo, nawet podobny :)


No nie?
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, FA Cup
Godzina: 16:00
Spotkanie: Port Vale - Accrington
Typ: Accrington
Kurs: 2.8
Bukmacher: STS

Analiza:

Port Vale z jednym wylacznym zadaniem na ten sezon - awans do League One. Odkad przyszedl Darrell Clarke (odszedl z Walsall z uwagi na brak wizji klubu), przegrali 4 czy 5 meczow na poczatku ,ale potem to juz marsz w gore tabeli i w zeszlym sezonie o malo co nie zakwalifikowali sie do play off - a startowali z 18 miejsca - odpuscili w dwoch ostatnich kolejkach, gdy juz bylo wiadomo ze maja pozamiatane, ale jak by nie odpuscili, to zabrakloby moze dwoch punktow.

Ten sezon to juz od poczatku znakomita postawa i drugie miejsce za murowanym faworytem Forest Green w League Two. Ostatnie 10 meczow - 8 wygranych.

I mam wrazenie, ze to sie dzieje mimo trenera, mimo ze Clarke na te nzisze lgi jest OK, oczywiscie w Premiership czy Championship by sobie nie poradzil, nie z taka postawa i zachowaniem, ale na nizsze ligi tacy goscie sa potrzebni. Co mecz rotuja skladem, ale wygrywaja

Port Vale w pucharach to inna bajka. Gralismy na nich dwa razy juz i utopilismy, co znaczy ze na pucharach im nie zalezy. Przegrali z Sunderlandem w League Cup, wypadajac od razu, przegrali z Boltonem po łamaku, gdzie Bolton mogl z nimi zrobic co chcial, ostatnio cos tam wygrali z Rochdale w jakims smiesznym pucharze o pizze, ale gosciom jeszcze mniej zalezalo.

Prosta sprawa: chcesz awansu, odpusc puchary. Sunderland zaszedl daleko w pucharze ligi i wlasnie placi za to okrutna cene w lidze, mam nadzieje ze w Port Vale widza to, przeciez sami odpadli z Sunderlandem wlasnie.

Goscie ten sam trener od 20 lat, z mala dwuletnia przerwa i postep systematyczny choc powolny. Zaczynali od National League, teraz sa w gornj polowce League One, z taka konkurencja tam nie maja szans na awans bezposredni, moze przy dobrych wiatrach play off, ale bedzie scisk. Spadek im oczywiscie nie grozi. Idealna sytuacja, by pograc cos wiecej w pucharze i zarobic. W L1 jest Bolton, Ipswich, Charlton, Sunderland, Plymouth, Wigan, MK Dons, Oxford, Sunderland, Sheffiel Wednesday, Burton, naprawde bardzo ciezko bedzie zalapac sie do play off

Port Vale - Accrington 0-1

PS zapomnialem ze sa jeszcze Rotherham i Wycombe. Trzeba miec naprawde sklad a la Manchester City zeby na pewniaka wydostac sie z tej ligi
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
I typy na Premiership bo wychodze, ale bede przed trzecia, nawet MI5 mnie nie zatrzyma dzis

2. Man United - Man City ponizej 2,5 2,38 BetVictor 10j
3. Obie strzela NIE 2,40 Betvictor 10j
4. Brighton - Newcastle, Newcastle + 0,75 azjan 2,75 pin 10j

Cos czuje, ze Newcastle nie przegra tego meczu, a tutaj nawet przegrana jednym golem to zwrot polowy stawki

Manchester pewnie po udany mmeczu kolejne baty i tak w kolko.

Man United - Man City 0-1, 0-2
Brighton - Newcastle 1-1


Po poludniu wiecej typow, jak wiecej info i zrodel naplynie
Post automatycznie złączony:

Coventry szokujacy kurs!

Dzis tylko 1,6, a jescze wtorek czy srode jak patrzylismy 1,85, 1,9

I to dopiero co po pierwszej przegranej u siebie!!! I to wyraznej! Swansea miala lepsze sytuacje nawet jesli by nie brac pod uwage bramek. Moglo byc 1-4 spokojnie.

Chyba dzis jest ustalone, kto wygra , ale napewno dowiemy sie przed meczem

1636178886497.png
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom