>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NIE BĘDZIE REMISU!!!

rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Over Brightonu z City typ dnia, bez najmniejszych problemow

Ale jakbym podal rano i wyszedl, skonczyloby sie 0-2, czy tam 0-3 w zaleznosci od tego ktora opcje bym zagral. Mam te moc :)

Na poczatek typ dnia. Pewnie wielu odpusci Legie po kompromitacji w Poznaniu, tym bardziej trzeba usiasc im na ogon

1.
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 20:00
Spotkanie: Piast - Legia
Typ: WYNIK MECZU POŁOWA / CAŁY Legia Warszawa / Legia Warszawa
Kurs: 3.7
Bukmacher: Betclic
Analiza:

W koncu zacznie sie magiczna pogon Legii jak Liverpolu zawsze pod koniec sezonu po miejsce premiowane w Lidze Mistrzow. Problem z Leia polega na tym, ze kadrowo przerastaja wszystkie ekipy, a za nimi sa tajemnicze moce, ktore pozwalaja jak w legendarnym skeczu o Jasiu Fasoli wlaczyc wszystkim czerwone swiatlo i poczekac na Legie.

Ktora 'dla dobra polskiej pilki' jak co roku bedzie reprezentowac nas w najwazniejszych pucharach.

Zawiedli tydzien temu, poprawimy jeszcze raz, musimy ich podatkowywac, dopoki nie bedzie pewnosci ze ostatecznie wykorkuja. Ale nie bedzie tak, kwestia czasu jest kiedy wlaczy sie seria zwyciestw.

Po serii fantastycznych wynikow, w koncu normalny wynik w Napoli, choc bronili sie i tak 76 minut, do tego wiedzieli ze bedzie wp..dol wiec oszczedzili graczy typu Emreli czy Kastrati i dzis powinni od poczatku ruszyc na Piasta. Ze 15 punktow straty do Lecha czy iles tam? Dzis wygraja, dwa zalegle wygraja, za chwile Lechowi wlaczysie kryzys, do odrobienia wszystko jeszcze do polowy sezonu

Cos jak Lech sezon temu ostatnio wystawili w polowie rezerwy w LE i dzis powinni byc wypoczeci i ruszyc na rywala.

Ktorym nawet nie ma co wnikac, tu sie liczy Legia i jej magiczne moce, jakby magnes przyciagal ich do tytulu. A jak nie, to plakal nie bede, neich bankrutuja

Piast - Legia 1-2 (0-2)

2. To bedzie Liverpool. Manchester gra kupe, ustawili z Wlochami lamaka, niby media mowia ze Liverpool ich zadziobie, po raz drugi sie zgodze z mediami. Ale do tej pory nie trafilem. Ewentualnie tym lamakiem z Atalanta pokazali 'widzicie umiemy grac, jak chcemy to sie zmobilizujemy ale nie z tym trenerkiem'

Prawda jest taka, ze odkad przyszedl Ronaldo to koniec szans na dobry wynik w lidze. Trener nie mial nic do powiedzenia, wcineli mu zelka i teraz polowa druzyny odbije w dol, poniewaz cala slawa spadnie na opalonego

Tak wiec niech bedzie, zgodze sie z mediami, szczegolnie ze po wczorajszym dniu ,gdzie prawie wszystko weszlo z Premeirship pewnie bylaby korekta pora oszukac przeznaczenie

3. To jak wrocimy Novorizontino. Pewnie na Legie tez sie zalapiemy, miejmy nadzieje chamsko skrecony mecz na Legie.

Wczoraj odpadl murowany faworyt do awansu Paysandu, mecz byl przerwany przez zamieszki na jakies pol godziny, ci musza uwazac. Ale na 10 meczow u siebie nie stracili nawet gola. Wygrana to juz juz, na 95% awans. Ale goscie wiedza, ze musza wygrac by przedluzyc swoje szanse. W koncu Novorizontino straci gola u siebie, ale jakim wynikiem skonczy sie ecz poczekajmy

Bylby to pierwszy przypadek w historii, gdy awansuje druzyna z ujemnym saldem bramek. Jeszze Legia mogla zdobyc mistrza z ujemnym saldem kilka lat temu, ale sie wylozyli. To jeszcze jak Maciej Iwanski gral, chyba za Skorzy byli blisko tytulu majac ujemna roznice goli
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Legia pech, dwa slupki w pierwszych minutach. Jesli o mnie chodzi, niech zdychaja, pionek WSI zarzadza a robi sobie taka reklame jakby byl geniuszem i filantropem

Co do Premeirship znakomite typy, Chelsea plus, do tego over Brightonu i Liverpool trafione

Cos bardzo smeirdzi w United, jak w Atalancie zobaczylem ilu ruskich no i niestety sprzedali ciala

Dzis pokazal pryszczaldo co jest wart

Kroja sie niespodzianki w NFL, a zatem

4. Tampa Bay - Chicago, Chicago 6,25 b365 10j
5. La Rams - Detroit, Detroit 9,5 b365 10j
6. Arizona - Houston, Houston 12,25 b365 10j

W pinaclach pewnei wiecej, ale nie to jest wazne, wazne zeby trafic hoc jedna niespodzianke. A moze i dwie....

Ech rozmarzylem sie, jakby conajmniej Szymek Holownia mial zderzenei czolowe. Zobaczymy co tam u niego, ale go wygaszaja, nudy

Troche nasladuje tego goscia, przyznaje, ale nie jestem tak sympatyczny, mimo usilnych prob (zart)

JaRek.B2 - YouTube


Czasem warto poogladac. Wyplynal na Rado, ale ma swoj kanal i sposob postrzegania rzeczywistosci. Ale on nie imprezuje z czolowymi osobami w panstwie
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Nie bylo. Ale mamy w kronice.

Co mialy wspolnego przegrana Novorizontino i zwyciestwo Liverpoolu? Pozornie nic, ale...

Nazywam to syndromem nadchodzacego kata (tego co scina glowy, nie kąta) w tym temacie. A mianowicie po sporej wygranej jest natychmiast wykladka, i/lub conajmniej lekkomyslne granie. Tu nie chodzi o druzyny, ale sposob gry i jak zwyciestwo na nas wplywa. Ktos powiedzial, ze zwyciestwo to pierwszy krok upadku (moze to bylem ja)

Zobaczcie piekna sobota w Premeirship i czulem, ze bedzie zle z Manchesterem wczoraj wiec oszukalismy przeznaczenei i 5-0.

3 czy 4 dni temu Novorizontino wygrywa na wyjezdzie rzutem na tasme, pelen sukces, praktycznie jest pewne ze to udupia w nastepnym meczu.

A zatem o co chodzi? Zeby przewidziec takiego nadchodzącego kata i przygotowac mu mala niespodzianke. Zapadnie przysypana lisciami i wpuscic go w szambo. Oczywiscie kat symbolizuje bukmachera. Czyli 'oszukac przeznaczenie' - byl taki film.

Oczywiscie nikt wprost nie bedzie podawal na tacy jak wygrywac, jeszcze ktos pomysli ze ten temat jest darem niebios, hehe, ale niewatpliwie mozna przewidywac fazy. Ten kto np gra za mna po przegranych, a wyczuje kata i przygrzmi na odwrot po serii wygranych z pewnoscia narzekac nie moze. Wczoraj nie mowilem, ze Novorizontino wygra, ale ze straca w koncu gola u siebie. Tez mozna bylo wyczuc chmure.

Powoli ogarniamy biznes, zostalo spororoboty na ten tydzien, ale 1 runda FA Cup, to jest tn moment gdzie nie tylko biznesowo, ale sporowo bedziemy mieli ogarniete praktycznie wszystkie druzyn yz Anglii. Bo to wymaga czasu, chocby poczytac taka 'Non League' trzeba kilka godzin, ale warto.

Przegladalem wczoraj, to sa niskie ligi, ale mozna czasem znalezc. Halesowen Town. Spadli 2 lata temu, ale to potwor na swoja lige, miazdzili, liga odwolana, a szli po pewny awans. Do tego polfinal FA Trophy, jeden mecz od Wembley, przeszli 7 rund. Teraz mieli bilans 9-3-0 i pierwsza porazka, z Ilkeston 0-1 u siebie. Zaraz wroca do młócenia kolejnych rywali, musimy tam byc. Doping jest tak glosny, ze czasem sie boje w sobote wieczor przechodzic;. Ale to miasteczko na poziomie.

Stourbridge wyglada na to ze koniec zawieruchy. Jest dwojka nowych trenerow i start 3-0, ale oni juz sie podnosza od kilku kolejek po koszmarnym starcie. Czy bedzie marsz w gore tabeli? Az tak dobrze to nie, ale zeby spadali? To trzeba znalezc winnych i rozliczyc, jak tych za koronoscieme.

Generalnie bedziemy mieli obcykane ligi amatorskie dosc dobrze, nadrabiam zaleglosci.

Sudbury kontra chyba Colchester w FA Cup . Ten mecz bedzie w TV i media sobie ostrza zabki. Sudbury tkim zeszlorocznym Marines? Ktos ich bedzie pchal. Kursy? Pewnie jakies 8 na Sudbury. Do meczu daleko, ale druzyny dzieli 20 kilometrow, wiec to prawie derby. Co jak co, ale Colchester to druzyna wlasnego boiska , pomijajac poczatek tego sezonu.
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
A tymczasem mala wstawkja do mitologii spinajacej temat. Jest za malo czasu na nalizowanie lig, ale wystarczajaco zeby napisac kolejny odcinek.

Tym razem o prawdziwej postaci z imienia i nazwiska, wiec nikt sie nie przyczepi ze bajki.

***

Profesor James Boys od razu zrobil na mnie piorunujace wrazenie. To znaczy, gdy go poznalem w Westminsterze byl jeszcze doktorem, albo zwyklym akademikiem, od razu przy powitaniu powiedzialem mu ze do jego nazwiska pasuje tylko slowo profesor. I w koncu sie dorobil.

Kim on jest? Mozna smialo powiedziec, ze najlepszym, moze nie najbardziej znanym amerykanista w UK, historie Stanow ma w malym paluszku, jest zapraszany przez telewizje przy okazji waznych wydarzen w USA i je komentuje

Kilka linkow

Dr. James D. Boys on Sky News - YouTube

Jak powiedzial Ferguson 'Filippo Inzahi urodzil sie na spalonym' mozna smialo powiedziec, ze James Boys urodzil sie profesorem. I to nie jest lewicowy spaslak typu Longin Pastusiak ze gora urodzila mysz, ale naprawde przyjemnie go sie slucha i mozna sie dowiedziec mnstwa ciekawych rzeczy.

Jak Ronald Reagan wygral druga kadencje? Prosze bardzo. Najslynniejsza reklama polityczna lat 80tych, a moze w historii

Ronald Reagan TV Ad: "Its morning in america again" - YouTube

Do tego cale, cale mnostwo informacji o USA , wyjasniajacych skad jestesmy tu gdzie jestesmy.

Niewielu wie jednak o jednym, juz nie mowiac o dwoch sekretach pana profesora

Ciag Dalszy Nastapi.

To jest zwiazane z tematem bukmacherki, ale w jakis sposob? Dowiemy sie w kolejnych odcinkach :)

Tymczasem na najblizszej imprezie zglosze genialny pomysl. W UK maja problem z kolejkami po paliwo, mozna przeciez chyba doprowadzic rurociagiem paliwo do kazdego domu tak jak gaz i prad? I kto chce placi i leje, po co stac w kolejkach?

nawet nie musi byc do kazdego domu, ale na kazdym koncu ulicy i kazdy wie gdzie tankowac. Znika problem kolejek, wypadkow na stacjach, tamowania ruchu.

To co przemawia przeciw, to moze byc za pozno, swiat idzie w elektryki, ale sa przereklamowane i gowno warte, drogie i zawodne. A obecne ceny energii pokazuja, ze jedno kichniecie Putina i cena rosnie o 400%. I tyle sa warte te 'alternatywne odnawialne zrodla energii', niepelnosprawne Grety Turnbegi i inny szajs

Skoro duzo bardziej niebezpieczny gaz i wode sie da doprowadzic, to czemu nie paliwo? Prawda ze genialne i proste? Oczywiscie to bedzie firmowal jakis minister, zyskami sie dzielimy. Ja jestem za inteligentny zeby pchac sie na swiecznik.
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Dzis wstajemy wczesnie idzielimy sie napakowana wiedza. Profesora Boysa i jego sekreciki zostaw,my poki co, bo dzienw futbolu w sam raz.

Na poczatek wczoraj, nie bylo praktycznie nic do gry, niespodziewanie skonczylem o 15tej i z braku laku zagralem kupon 4 mecze i chyba zaden nie wszedl, no sorry Sandecja wygrala tylko. Ale ewidentnie nie bylem gotowy na gre i mozna powiedziec znalazlem sie w nieoczekiwanej sytuacji, na dodatek jakis smiec poprosil mnie o kase w bogatej dzielnicy, myslalem ze Sutton Coldfield to wszyscy tam sa bogatsi niz ja, no ale niestety to sciaga męty, mcno sie zdziwilem i skonczylo sie to gryba awantura, na szczescie ogladam kanal 'Jak to ogarnac' i ogarniamy cpunow, tak wiec zaimponowalem kilku kobietom

A co do pilki. Dzis lepszy dzien, ale na poczatek wiadomosci:

Bolton.
Bardzo zle sie tam dzieje i mozna odwolac moje slowa, ze moga pokonac kazdego. Tak bylo, calkiem niedawno, teraz ratuj sie kto moze. Dopiero co z dnia na dzien zwinal sie ich kapitan Antoni Sarcevic dwie ligi nizej (!) do Stockportu.

Jesli tak bez uprzedzenia kapitan odchodzi z dnia na dzien dwie ligi nizej to musisz wiedziec bracie ze cos sie dzieje. Ogladalem wyiad trenera, to tak jakby Szpilka czy Glowacki dostali gonga od dajmy na to Wildera (to cienias w porownaniu z czolowka, ale na plskich asow az zanadto) i odgrazali sie ze oni wszystkim pokaza jeszcze. Bolton sie zwija. Ostatnio i tak wyratowali sie w doliczonym, jeszcze w 86tej przegrywajac 0-2, pewnie chca taka gra cos zamanifestowac, ze potrafia, ale bez kasy dluzej sie nie da.

Nawiasem mowiac zastanawiajace jest ze Gillingham gra tak slabo w porownaniu z zeszlym sezonem, gdzie doszli do pozycji play off i w ostatnich kolejkach wypuscili. Tam jest stabilizacja, ten sam trener od dluzszego czasu. Do wyjasnienia.

Jak mowilem z takimi dlugami to Bolton powinien byc zlikwidowany i startowac od nastej ligi. Nie zrobili tego z powodow politycznych i pandemicznych i miecz nad nimi wisi. I bedzie wisial, dopoki conajmniej nie dostana sie do Premeirship i pociagna kilka lat tylko ssajac kase nic nie inwestujac jak Norwich czy Burnley. Ale to oni jedni chca do Premiership?

Bardzo podejrzani sa wlasciciele, co jakis czas pojawiaja sie nowi figuranci w ksiegach.

Coventry.


Tak, wiem ich chwalilem, a wyniki sa rozczarowujace w ostatnich meczach, ale tak naprawde gdyby ktos przed sezonem powiedzial ze beda na 4 miejscu p o1/3 sezonu, albo i na koniec to wszyscy by sie pukali w czolo. Wszyscy lacznie z nimi. A ja zapowiadalem, ze idziemy po awans, pewnie pierwsze dwa miejsca nieosiagalne, ale PO spokojnie w zasiegu

Jedyne co wyraznie zawiedli to w meczu Preston, gdzie pierwszy raz zrobili lamaka na niekorzysc, no drugi bo w pucharze to byla ustawka z Northampton, odpuscili im za stadion.

Nie mozna zapominac tez, ze maja najgorszego wlasciciela w Anglii, a Sepala jest tak glupiutka w wieku bodaj 56 lat, ze wypada sie zastanawiac skad ona doszla do takiej kasy, pewnie zajechala jakiegos milionera jak Alexis w Dynastii. Tym niemniej wyniki sa, kibice nie protestuja glosno z tego powodu.

Nie mozna powiedziec, ze strata punktow z Derby to tragedia, Derby punktuje bardzo regularnie.

No i juz nawiazanie do dzis.

Sunderland

Przyczajony tygrys, gdyby tam zarzadzajacy mieli pojecie o pilce, nie zatrudnialiby synalka wiozacego sie na opinii i szkolonego przez znacznie madrzejszego ojca, ale zatrudniliby wlasnie Garego, a nie jego grubego synka.

Gdyby tam bylo normalnie to przeszliby przez L1 jak walec, a zapowiada sie kolejny stracony sezon. Moim zdaniem jedno z miejsc jest zarezerwowane dla Wycombe, zeby nie spuscili FA w kibel w sadach zostana podprowadzen iz powrotem do Championship. Dlatego tez glosno nie protestuja, wiedza ze maja awans.

O 2 pierwsze miejsca tez powalczy niesaowite Plymouth, a i Rotherham, jak wszyscy zdrowi to sie otra jak nie awansuja bezposrednio, Wigan jest blisko czolowki. Nie ma tam miejsca dla Sunderlandu, Sheffield Wednesday. Nie z tymi trenerami i polityka. Do tego Ipswich zaczyna ladnie ogarniac, a smialismy sie z lysego dziadka.

Sunderland gra dzis z QPR. Czy bedzie odpust?

Moim zdaniem mecz z Charltonem byl ustawiony ,wlasciciel wylozyl kase zeby wcisnac kibicom bajki o nowym trenerze, zaraz go zatrudni na stalego i oszczedzi 10 razy tyle

Ale QPR ciezko podejrzewac o to, zeby byli w przyjazn iz Charltonem i zaoferowali w pakiecie ze ich puszcza w pucharze, jesli ci wypna sie Charltonowi.

Sunderland nie odpuszcza w pucharach, gramy na ich porazki a ci glupio przechodza dalej. QPR tez gramy przeciwko, ale wygrywaja, choc to druzyna nie do przewidzenia

Tak czy siak mecz godny uwagi!

W pprzednim sezonie QPR od razu aut z obu pucharow przy pierwszej mozliwej okazji, teraz juz przeszli 3 rundy, w tym dwie po karnych. Poczatkowa mysl remis nie ma zakladu nie jest najglupszym pomyslem.

Ale moze zmienimy zdanie, moze beda lepsze mecze

Stay tuned!
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Dziwne rzeczy dzieja sie na moim koncie, nie moge widziec postow niektorych osob i nie wiem czy ktos moze nie widzi mnie.

Czyzby zemsta lub ostrzezenie MI5 za obsmarowywanie? Bo z MI6 zyje na dobrej stopie, jestem czlonkiem tajemniczej grupy, do ktorej nalezy tez wielu chlopakow z MI6 i sa oni o wiele inteligentniejsi od tych niepelnosprytnych głąbów z MI5


Teraz to dopiero sie zagotuja, hehe


O sekretach pana Boysa nastepnym razem, a tymczasem

1. Preston - Liverpool, Preston RNZ 6,50 Unibet

Wczoraj szukalismy wygranej Sunderlandu i ona byla, tylko ze po karnych. Dzis pewnie nie bedzie nawet karnych, czy tam remisu, Liverpool musi dpuscic te rozgrywki. Liga gdzie przyjdzie im sie ciac z Chelsea i pewnie City plus Liga Mistrzow wystarczy. A jest jeszcze FA Cup tez odpuszcza

Dzis pewnie zagraja rezerwy, kursy spadna. Oczywiscie jak ludzie sie rzuca to dostana rozkaz od bukmacherow zeby wygrac bo tak sie bedzie bukmacherom oplacac, ale delikatnie mowiac Liverpool tego pucharu nie wygra, zagraja jakies leszcze

Mateusz Musiałowski zadebiutuje w Liverpoolu? Polak ma szansę wystąpić w meczu z Preston (sport.tvp.pl)

Sama wygrana Prestonu jest ciekawa opcja, jak mowilem wczoraj faworyci poremisowali, dzis powiny byc ostre przegrane faworytow

Nawet jak wygra Liverpool to tylko na rozkaz bukmacvherow i potem bedzie cyrk ze na oczach swiata beda musieli odpuscic mecz, tak jak to bylo w poprzednim roku

Nie wiadomo czy sami sie wykopia z tego pucharu dzis czy w nastepnej rundzie, ale napewno sie wykopia.
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Dzis bardzo mozliwe ze bedzie tez ustawka bukmacherow, zamowiony mecz i to niekoniecznie przegrana Liverpoolu, wiec jak cos bede mial info z pierwszej reki, podejrzewam ze beda podchodzic Leicester zeby sie wylozyl.

Napewno na krotko przed meczem napisze jesli byly podchody, dzi napewno trzeba miec ich na oku bo bedzie mozna zarobic

Podsumowujac oczywiscie, Liverpool moze miec rozkazane w ostatniej chwili zeby wygrac, ale drogo ich to bedzie kosztowalo i zostana z niczym, tak wiec oni niewatpliwie wiecej zaplaca za chodzenie na smyczy bukmacherow niz my przegrywajac zaklad

Reasumujac plan na dzis

1. Preston pogrzany
2. Od poludnia siedzimy z Mariuszem na laczach komunikacyjnych bukmacherow i Liverpoolu
3. Jesli bedzie jakis brzydki podchod to napewno dowiecie sie przed meczem
4. Jesli nie bedzie sladow podchodow i Liverpool wygra, dosc tego, na poczatku listopada odbede kilka spotkan z wysoko postawionymi osobami w panstwie tak nie moze byc.

To my mamy wygrywac, a nie byc kiwani.

Dlatego najlepiej dla wszystkich bedzie jak Preston wygra, ale trzeba byc przygotowanym na kazdy scenariusz

Manchester 3-2 (0-2) -----> 0-5?

Liverpool 5-0 ------> 2-3?

Moze pija po tym Manchesterze niedzielnym.

idealny, po prostu idealny mecz na przekrety. Raczej nie bedzie wygranej Prestonu z handi, jak juz to jednym golem.

Wygrana Liverpoolu jest mozliwa, owszem, ale raz ze to potezne straty dla bukmacherow i duze perturbacje dla Liverpoolu w kalendarzu. Na miejscu Prestonu zaraz bym im skosil Mane czy Salaha jak by sie nie dogadali ze puszcza

Powodzenia ustawkowicze zatem.

Ile tam macie w STSach na Preston, ja 8,8 betfair
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Dzien dobry. Wczoraj takie loty ze nie bylo za duzo czasu, do tego padla mi bateria w myszy i nie chcialo mi sie isc do Tesco po nowa.Nie bede tutaj winil amatorow z MI5 ze podmienili baterie, przyjmijmy zdarzenie losowe

Raz na 5 lat moze sie zdarzyc, znalazlem juz mysz na przewodzie Lenovo i powoli sie do niej przyzwyczajam

W miedzyczasie

1. MLB Houston - Atlanta - Atlanta, 2,09 pin 15j

Atlanta powinna przegrac te serie, ale po niesamowitym zwrocie. Z pewnoscia jeszcze powygrywaja troche meczow tutaj. Jak nie calego finalu

I juz nadrabiam, siedzimy i gramy


Widze wczoraj sporo niespodzianek nas ominelo, byly ale nie tutaj gdzie gralismy

Ale czemu czyjes bystre oko pewnei zauwazylo, ze mimo ze mysz jest nowa, dalej zdarza sie ze pisze zdarzenie a komputer wypluwa zdarzenei, czyli i dociera do jednostki centralnej ppo e mimo ze napewno naciskam 'odwrotnei' ;)?

Oto kolejna zagadka, klawiature tez trzeba sprawdzic. Na szczescie najwieksze serety udanej gry u bukmachera nigdy nie znajda sie na komputerze, juz predzej...ale lepiej nie podsuwajmy cieciom z MI5 pomyslow.
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Jak wiadomo Matt Cash chce zostac reprezentantem polskim, a wiadomo ze zostanie

I tak nie mam czasu sie nim zaopiekowac i pokazac jak sie gra w pilke, tak wiec wygarne o co chodzi. A kilku fanow Aston Villi zwrocilo mi uwage na Whatsapie

Moim zdaniem to jest ignorant. Przyznaje, nie widzialem go w akcji ,ale Aston Villa to dosc brudny klub. Dwa razy ostatnio zagral nam totalna kupe, zaraz pewnei siekna jakis Manchester City.

Zalatwili sobie utrzymanie przy zielonym stoliku dwa lata temu, przeciez 10 punktow w 4 ostatnich meczach przy bodaj 26 w 34 innych to jest ewidentny kryminial. Ale jak sa powiazania z rodzina krolewska zdarzaja sie takie kwiatki.

Teraz nie maja problemow typu utrzymanie, ale musza wrocic do wygrywania i wygrac nam jakis mecz bo soczystym kursie bo musze kasowac straty z ostatnich dwoch tygodni

Wracajac do Matta Casha. O co chodzi? O nomen omen cash. Podobnie jak to bylo za Benhakera trener dorabia sobie na powiazaniach z agentami i bierze procent od transferow.

1. Agent Matta Casha ma dojscie do Souzy (albo to ta sama osoba'
2. Mowi dziadek sluchaj jest sprawa mamy goscia co sie nie lapie w kadrze Anglii, to zagralby w waszej, podije to jego wartosc
3. No i pojdzie do jakiegos Tottenhamu za 50 milionow zamiast 10
4. 40 baniek zysku. Agent bierze 10, klub 40, agent wyplaca Souzie 4

Wszyscy zadowoleni.

Czy naprawde nie ma tam w PL jakiegos prawego czy lewego obroncy typu Piszczek ze musicie importowac jakiegos ignoranta ktory ni w zab jezyka i przypomnial sobie o korzeniach ni stad ni zowad jak zdal sobie sprawe ze konkurencja w rodzimej kadrze za duza??


Chyba na prawej obronie gra

Tak ze jak widac, z Mattem Cashem co jak co ale nie idziemy na piwo w sobote

PS moge sie mylic, bo nie znam i nie widzialem goscia, to co napisalem to robocza hipoteza.

Ale jesli koles nie mowi po polsku, a nie slyszalem (tymczasem zeby podobno dostac angielskie obywatelstwo - nie wiem bron Boze - trzeba zdaje sie zdac test z angielskeigo) , do tego gdzie byly starania jak mial 15 czy 17 lat to na starcie skreslam takiego goscia i wyrabiam sobie pojecie o polskiej kadrze i kraju ogolem jesli lykaja takie gluty

Ma ktos jakis filmik gdzie Matt Cash mowi piekna polszczyzna? Ja nie natrafilem

Zaczynam rozumiec czemu Aston Villa wypiela sie Arsenalowi ostatnio. Nie ze sa slabi, ale Arsenal zagral jak o zycie z Watfordem dla Villi dwa sezony temu i dzieki temu sie utrzymali, tak samo jak Tottenham zagral o zycie dla Liverpoolu i teraz musza sie tulac po jakiejs lidze konferencji, ciekawe czy Liverpool w sumie do spolki moze z CFC im finansuje te podroze.

Jak przychodzi co do czego to wrogosci jak widac nie ma, przegrywajac z Leicesterem wywaliliby Liverpool z LM i Chelsea mialaby mokro ale widac nie wolno.

Polecam czytac ten temat w najblizszych dniach, beda takie rewelacje ze glowa mala

PS widzieliscie to?

"Waffen SS" wciąż na językach. Twitter grzmi po wycieku rzekomych e-maili Dworczyka | Polityka - Wiadomości Gazeta.pl

Mam chyba konkurencje w nagrodzie 'smieszny glupek'. Z tym ze ja glupkiem jestem tylko pozornie. A ten wyglada na autentycznego glupka. Jak tego nie wiesz to jest to twoj dramat. Czytelniku

Alez polewke mialem w autobusie

No i jak mowie, do pierwszej rundy FA Cup bedziemy mieli elegencko obcykane wszystkie druzyny, do konca miesiaca niestety full steam w biznes.

Moze nam MI5 robic na zlosc jak wczoraj, ale powiedzcie sami czy ja jestem na tyle glupi zeby pisac co gram naprawde 11 godzin przed meczem za grube pieniadze?

To jakby wiadomosc do cyganow ze wystawilem walizke z pieniedzmi w ogrodzie. Otwarta.

A oczywiscie temat ustawek porusze na najblizszym spotkaniu, Liverpool mial szanse to sie nie podlozyl. Spotkanie w najblizszych dniach, a gdzie to sie dowiem na 24 godziny przed z uwagi na oczywiste wzgledy bezpieczenstwa.

Z policja sobie tez pogadamy. U was tez tak jest ze jest straz obywatelska i kazdy moze sobie stanac z suszarka razem z policjantami i lapac przekraczajacych predkosc? Na wszystko treba miec czas

Jak mowie kilka albo kilkanascie dni i bedziemy duzo bardziej w temacie skutecznych ustawek. Zrobimy w konia wszystkich, lacznie z MI5. To nie jest jakis wielki wysilek, problemem jest czas i ogarniecie informacji.

Tak ze generalnie jak juz ustawiaja to beda to robic tak ze my wiemy, jseli juz nie zamawiamy wyniku. Nie moze byc tak, ze nas kiwaja, choc oczywiscie nie mam nic przeciwko ustawkom, to jednak dobrze by bylo je znac

Jak ktos ogladal film 'Teoria spisku' z Melem Gibsonem i Rene Russo chyba to sie nie rozczaruje. Przez 3/4 filmu nudy, ale potem....

Tu tak samo bedzie. Cosa nostra to przy tym sprzedawcy lodow na plazy

A zacznijmy od trzesienia ziemi, a potem napiecie bedzie roslo parafrazujac Hitchcocka

Zapewne slyszeliscie o gosciu nazwiskeim Dominic Cummings. Jeden z architektow Brexitu, doradca i oficer prowadzacy brytyjskiego premiera Borisa Johnsona popelnil swego czasu taki oto tekst


Dominic Cummings calls for 'weirdos and misfits' for No 10 jobs | Dominic Cummings | The Guardian

I teraz przyjrzyjmy sie cytatowi, ktory osobom nie w temacie nic nie mowi, ale osoby w temacie zaraz wypluja kawe, nie wiem czy ze smiechu czy z niepokoju.

In one section, Cummings wrote that he wanted to bring in “super-talented weirdos” with “genuine cognitive diversity” and avoid senior civil service applicants with Oxford and Cambridge English degrees.

In another section, Cummings also appeared to indicate that he wanted to hire recent graduates in economics. “You should a) have an outstanding record at a great university,” he said, but did not say if this would exclude those who had studied at Oxford or Cambridge.

Zwrocciie uwage na slowa 'Oxford and Cambrisge podkreslane wiele razy'

A teraz przenosimy sie na strone SIS, czyli rekrutacja do sluzb spejalnych, polaczone MI5 i MI6, tzn maja jedna rekrutacje, ale to sa dwie rozne organizacje, czesto toczace utarczki miedzy soba, wiec trudo jest ich opanowac szczegolnie teraz

SIS | Explore Careers

I na dole mamy cos takiego jak 'Pogromcy mitow'. Mit numer 2

1635390169813.png

Juz wszystko jasne?

Czy mam wylozyc lopatologicznie? Jak pierwszy raz sprawdzalem to bylo napisane kropka w kropke. 'Zeby byc szpiegiem nie trzeba byc w Oxford i Cambridge'

Jak zaprosisz szpiega do szkoly zeby opowiadal dzieciom tajemnice pracy szpiegowskiej z grubsza to powie 'Zeby byc szpiegiem kochane dzieci (pocalujcie misia w d) nie trzeba skoczyc Oxford i Cambrige'

Zaproscie, sprawdzcie. Jest to chyba pierwsze zdanie jakie opowie pracownik wywiadu i specjalisci od razu wiedza, z kim maja do czynienia

A jak widzimy media polsko czy brytyjskojezyczne sa w lesie

Cummings: "Johnson chciał, by mu wstrzyknąć wirusa i (londynek.net)
UK: Były doradca Johnsona planował odsunąć go od władzy (londynek.net)
Cummings: Johnson nie chciał lockdownu, bo "umierają (londynek.net)

Ostatnio nawet cos podskakuje pan Cummings, ale oczywiscie go nie odstrzela czy nie bedzie mial wypadku, bo kto by potem chcial pracowac w wywiadzie.

Choc jak przesadzi to ktos mu przypomni i zasugeruje.

Ewentualnie i co najbardziej prawdopodobne to jest gry ciag dalszy.

A co to ma wspolnego z bukmacherka? To tez gra, kto rozumie mechanizm jednej, efektem ubocznym bedzie wykiwanie bukmacherow, to nawet prostsze, mozna powiedziec wygrane u bukmacherow sa efektem ubocznym zrozumienia mechanizmu dzialania sluzb specjalnych

Krotko mowiac jesli umiesz grac ze sluzbami, to bukmacherzy to przy tym bulka z maslem.

Jak sobie czytam o osobach zakladajacych nowe konta, dokumenty, dziabdziajacych sie od 15 lat na te sama modle z jakimis krzakami, kopiacymi sie z koniem to jedyna reakcja jest

1635391338121.png


Ooo wlasnie sobie przegladam.

Ciekawe, ze ochroniarze nie mogli sie dodzwonic mimo wielokrotnych prob i zaden z czterech policjantow nie byl w foyer w momencie wybuchu tylko wszyscy bezpieczni schowani za sciana.

Juz nie mowiac otej dziwnej dlugiej przerwie.

Manchester Arena inquiry: 'Highly relevant' pieces of intelligence received by MI5 not shared with police before attack | UK News | Sky News


i ludzie lykneli bajeczke ze byle gnypek moze tak sobie porzyjechac, zrobic bombe i dzialac zupelnie sam. Naprawde to kupili? Zadziwiajace. Gdyby to bylo takie proste, co tydzien ktos by sie wysadzal, nikt nie musialby przyjezdzac, pelno na miejscu jest potencjalnych nasladowcow - oczywiscie nie znam zadnego ale smialo mozna zalozyc. Smierc tego ostatniego posla pokazala, o ktorym nie slyszalem, mnie widzialem nigdy wczesneij, a troche sie polityka interesuje (wiec musial byc porzadnym czlowiekiem) ze tacy byli, sa i beda, mozna smialo zalozyc.

No ale oczywiscie wszelka dyskusja polityczna byla zagluszona przez temat i dwa tygodnie pozniej w wyborach zaglosowali wlasciwie.

I o to chodzilo, a ze to kosztowalo zycie 22 czy iles tam osob? Interes panstwa

Najlepsze ze opozycja nie wie jak zostala zrobiona. Myslalem ze sie boja, ale jednak nie. Sa glupi po prostu.

Atak w Manchester Arena: 22 maja 2017
Wybory w UK: 8 czerwca 2017

Mozna powiedziec ze zrobili cisze wyborcza na dwa tygodnie przed wyborami. Choc to troche okrutnie brzmi, nie sadzicie?

Na wikipedii jest ladniej

Zamach w Manchesterze (2017) – Wikipedia, wolna encyklopedia

W związku z zamachem zawieszona została kampania wyborcza prowadzona w związku z przedterminowymi wyborami parlamentarnymi, zaplanowanymi na 8 czerwca

Ja to czasem taki nieokrzesany jestem i prostolinijny, jak czasem cos palne, musze sie pilnowac ;)

Co jak co, ale w wyborach ludzie zaglosowali prawidlowo i spinajac temat w klamre 'NIE BYLO REMISU'

Zeby nieco stonowac nastroj, podchodzili do Grace Ghatto, jak ktos nie zna jego problem

Clean Bandit nawet spoko byli zanim zaczeli byc znani. Od 'Rather be' to juz tylko komercha i graja z lalami jak w 'Tik tok' czy 'Solo' Pierwszy numer kosmos dwa kolejne to juz masturbacja

Clean Bandit - Mozart's House ft. Love Ssega [Official Video] - YouTube

Clean Bandit - Rather Be ft. Jess Glynne [Official Video] - YouTube

Clean Bandit and Mabel - Tick Tock (feat. 24kGoldn) [Official Video] - YouTube

Clean Bandit - Solo (feat. Demi Lovato) [Official Video] - YouTube

Trudno zeby ktos ich nie znal kto wlaczyl kiedykolwiek radio, prawda? Ale o ich przygodach kiedy indziej


********

Ciag dalszy nastapi
 
Ostatnia edycja:
F 714

filippoo1

Użytkownik
Co się stało Wczoraj z liverpoolem? Przecież mieli przegrać :/ coś słabo pogadales. Lepiej matim gotówka nie gadaj, ma dobrze grać u nas. Swoją droga do twojej polszczyzny tez można się przyczepić.
Ile jadu w tobie ze o swoim narodzie mówisz „nie macie tam innego obrońcy”
Kogoś dupka boli chyba
Post automatycznie złączony:

Tak jak ktoś wspominał o dziwnych godzinach piszesz,
 
Otrzymane punkty reputacji: +84
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Dzien dobry. Wczoraj takie loty ze nie bylo za duzo czasu, do tego padla mi bateria w myszy i nie chcialo mi sie isc do Tesco po nowa.Nie bede tutaj winil amatorow z MI5 ze podmienili baterie, przyjmijmy zdarzenie losowe
A jednak może to było MI5 ... ? ;) Ja obstawiam, że to oni jednak ci podmienili baterie. No, ale jak to amatorzy... Pewno zostawili ślady - poszukaj.

 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Juz juz, dzien dobry.

Raczej jak juz to nie obstawialbym zakladu zamknietego, ale kazdy moze sobie stawiac hipoteze jaka chce.

Dobrze postawiona hipoteza, powoduje u sasiadow zeza - jak juz pisalem.

Gdybym sie mial sobie przygladac, to predzej postawilbym taka ze np siedze pod pantoflem zony caly dzien zony i jak spi zaspokojona to pozwala mi sie na kilka minut w srodku nocy dorwac do komputera i sie na was powyzywac.

To juz bardziej wiarygodna hipoteza, ale tez nie prawdziwa. Prawda jest trywialna. Jak mowilem, zarabiam tyle mniej wiece co europosel i od rana do wieczora jestem w terenie. Wy byscie nawet nie wlaczali komputera za taka kase, ale skoro mam taka polewke to czemu mam odmawiac sobie przyjemnosci, no i was lubie....

Tak ze jak widzicie ta wasza hipoteza jest slabsza od mojej.

Co do Liverpoolu. Czy to nie jest tak jak by ktos zobaczyl co pisze i zatelefonowal, halo musicie wygrac? Podczas gdy ile bylo niespodzianek przedwczoraj oddajmy glos grubemu Krzysiowi z Fuksiarza

1635471136237.png

Tak ze jak widac niespodzianki w tym dniu jak najbardziej byly, ale akurat nie tutaj. Real, Barcelona, Crvena Zvezda (tu kurs 30 na przegrana byl), City, Bayern i wiele innych. Uwazasz ze zly pomysl byl na szukanie?

Wysuwajac takie hipotezy tylko pokazujecie ze jestescie w dalszym ciagu w lesie i nic sie nie ruszacie. Ze niby ja wawo? A ja dla was szykowalem niespodzianke, kilka zdjec, ale wystarczy ze wspomnialem, nawet nie piszac konkretnie gdzie i z kim sie spotkam i co sie stalo?

Wczoraj przychodze do domu godzina 19 czy tam 20ta i kolejna bomba. Spotkanie z Priti Patel 4 listopada odwolane!

1635471405642.png

I teraz pytanie, ktos zalozyl ze jestem swir i lepiej mnie trzymac z daleka (hehe) , czy odwolane w ogole? Na stronie ichniejszych konserwatystow nie widac zeby byla jakas wspominka ze odwolane, tym bardziej u niej.

Mozecie sobie na Eventbrite sprawdzic czy spotkanie sie obedzie czy nie z jakiegos komputera nie majacego nic wspolnego z moim.

Ale patrzac na wydarzenia ostatnich dni, mozliwe ze odwolali w ogole ze wzgledow bezpieczenstwa. Ten koles co go zalatwil jakis mlody Ali byl jej sasiadem i chyba najblzisza osoba

1635471600344.png

Tylko ze ten koles byl porzadna osoba z tego co czytam, nie wiem nigdy o nim nie slyszalem, a w wypadku Priti Patel mamy do czynienia ze sciekiem, owszem moze w ladnym opakowaniu jak na 50 lat, ale to jest osoba ktora wszedzie dostawala z buta za knucie, spotykania z lobbystami, wyzywanie sie na urzednikach sluzby cywilnej, zafiksowana osoba na punkcie wygladu, wieku,

Choc nie wiem czemu porzadni ludzie nie kreca nosem na takie szumowiny, tylko sie z nimi kumpluja.

Ale jaki to porzadny czlowiek ktory glosowal za kolejnymi nalotami i inwazjami pod wplywem jankeskiego pana i przemyslu obronnego. I to go kosztowalo zycie

Tak ze inne teraz problemy maja sluzby bo dostali cios i moze mi odpuszcza, skupia sie na szukaniu kolejnych wilkow. Teraz ten koles Ali Harbi Ali czy jak mu tam bedzie bohaterem w wiezieniu, w brytyjskich wiezieniach 83% ludzi to islamisci, a wiec jaka to dla niego kara ze go wtraca?

To bedzie cos a la Jurek Kiler w wiezieniu powszechny respekt. No chyba ze mu spuszcza manto, albo wypozycza wroclawskeij policji, oni juz beda wiedziec co zrobic z delikwentem. Dac go typ panom i inni nie beda tacy chetni jak pokaza zdjecie po dwutygodniowym sanatorium we Wroclawiu :)

komenda.png

Zdjecie oczywiscie ze strony kwp Wroclaw wersja publiczna, to nie ci konkretnie panowie sa oprawcami, ale ma cechy symbolu, zeby mnie tu zaraz nie skosili prawnicy jak 'wybitnego prawnika' Michalkiewicza jakas 20letnia dziunia. Moze lepiej zakryje oczy

Im lepiej go beda traktowac tym wieksza szansa na nasladowcow. A w takim Izraelu juz by rakiety trafily na dom calej jego rodziny, lacznie z psem i tam nie slychac o zamachach od kilkunastu lat.

Takie sa kwalifikacje potrzebne do zajecia miejsca w obecnym rzadzie. Musisz miec cos za uszami, wyladowywac za drzwiami za niekompetencje czy lewe interesy wczesniej, zeby objac funkcje ministra w rzadzie Johnsona. Wlasnie takich szukal. Masz cos za uszami? Zostales zdemaskowany? Zapraszam do rzadu.

Ale Priti akurat guzik wie o Deep State, ot ktos jest sroka ktora zauwazyla sreberko z czekolady i siedzi na drzewie i czeka az wszyscy sobie pojda zeby je podniesc. Takie podejscie ma Priti do stanowisk, jest to tak zwana 'golddigger'

Tak ze jak widzicie spotkanie 4 listopada odwolane, czyzby tylko dla mnie? Nie wiem, sami sprawdzcie. Ale jak mowie, nie zdziwilbym sie, gdyby w ogole, choc podejrzenia, ze tylko dla mnie sa chyba uzasadnione?

Ogarniamy sytuacje, koncze duze zlecenie, zostaja 2 dni do konca miesiaca i sprawy podatkowe (najwyzej beda musieli zmienaic ustawe jak sie nie wyrobie, to tez opcja, ale wolalbym nie prosic o przysluge)

Jak powiedzial Ludwik 14 'Panstwo to ja', a jak powiedziala Partia Konserwatywna ''Prawo to my' i po prostu jak ktos cos pzeskrobei to prawo sie zmienia, nie moze byc przeciez tak ze mamy podlegac jakims regulom jak to my je stanowimy do jasnej anielki chyba???!!

Mi sie takie podejscie podoba.

Chcialbym zuczki, zebyscie cos wygral iw 1 rundzie Fa Cup, gdzie bedzie kilkadziesiat meczow i tam solidnie sie przygotuje. Ale chyba towarzysze wiecie, rozumiecie, ze jakbym napisal wczesniej to zaraz jakis ciec zadzwoni 'Halo Colchester, macie wygrac, musimy skompromitowac tego geniusza'

Tak ze zapowiadam fajne typy na FA Cup 1 runde, ale to dopiero za tydzien w piatek, sobote, niedziele i poniedzialek. Wczesniej cos napisze ogolnie o najstarszych rozgrywkach swiata

PS Liverpool juz wszedzie trabia ze 23 mecze nie przegrane z rzedu. Zaraz cos utopia. Czy nie graja np w najblizszym czasie z Tottenhamem? Pzzypominal Tottenham zagral dla nich jak o smierc i zycie z Leicesterem w ostatniej kolejce , zeby Liverpool zalapal sie do czworki, jesli Tottenham by olal mecz z Leicesterem to nie musialby sie tulac po jakichs pucharach i pozbawilby 'podobno nielubiany' Liverpool szans na LM. A jednak staneli dla nich na rzesach.

Nazywam to zasada tokenu. Ty mi przysluge, masz token, oddam ci mecz kiedy tylko zechcesz. Teraz Tottenham gra z Manchesterem United, ale moze wkrotce graja z Liverpoolem to z pewnoscia wyciagna karte.
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Aha no i jak Matt Cash nie mowi po polsku to to go dyskwalifikuje .Zobacze moze z nim sie spotkam to zobaczymy. Fani Aston Villi mnie nagabuja, ale ja ten sezon pracuje dla Coventry.

Gdzie sa juz 3 mecze nie wygrane i wypadaloby cos wygrac w najblizszym czasie. Raczej jzu bezposredni awans z glowy, a tylko 3 punkty traci do nas cos kolo 5-7 druzyn.

Teraz jedziemy do Hull i wypadaloby wygrac, choc to 1-0, jak udalo sie ograc Blackpool na wyjezdzie to Hull jest wyraznie slabsze. Blackpool zaczyna sie urzazac w Championship, to napewno zgrana oibrotna druzyna ze swietnym trenerem, Hull do konca bedzie walczylo o utrzymanie, napewno sie nie dzwigna tak jak Blackpool

Gyokeres juz 3 mecze bez gola, czyzby spadlo na niego za duzo naraz? Powolanie do kadry Szwecji i pamietny mecz, w ktorym zgnietli Fulham? Wszystkie gazety sportowe krajowe mieli ich na pierwszej stronie.

Teraz jest zla passa i cisza. Ale ostatni mecz niejeden z Derby straci punkty, nie robibym dramatu, Derby wiecej nie przegrywa niz przegrywa, punktuja bardzo solidnie.

Co tam jeszcze w Football League?

Bardzo niski kurs na Swansea, Peterborough az takei slabe? Wygral iostatnie 2 mecze a Swansea to raczej 16 miejsce w tym sezonie niz play offy

Zastanawiajace ze Southampton faworytem w meczu z Watfordem, a wygrali 1 mecz do tej pory, a Watford 3. Czego ja nie wiem?

Charlton - Doncaster. Wystarczy jjuz tylko 1 mecz kupic (na wszelki wypadek) zeby wcisnac kibicom bajeczke ze tymczasowy trener geniusz i dac mu posade. Tak wiec jak jeszcze nie podpisal na stale ten dozorca, to wygraja

Shrewsbury ladny kurs, a spoko trener i fajni zawodnicy. Lincoln takie mecze jak z Wigan to raczej wyjatki, w tymsezonie napewno nie beda w olicy play off. Spasc tez nie, ale to przecietniacy

Odrodzone Ipswich bedzie ekipa, ktora pozamiata rozpedzone Plymouth? Postawibym na to, gdyby nie to ze mam ogon jednak MAcauley Bonne to nie Macaulay Culkin. Plymouth zaraz cos przegra, to nie oni beda sie liczyc w rozdawaniu kart, za duzo jest wiekszych graczy w saloonie.

Rotherham - Sunderland, naprawde ciezkie dziala. Nie powiedzialbym, ze Rotherham powinni byc wyraznym faworytem, Sunderland bardzo dobrze gra na wyjazdach, choc oczywiscie Rotherham sila. Oni mieli tego pecha, ze wszyscy grali zeby ich spuscic i przelozyli mnostwo meczow i na koncu grali az 7 w 21 dni. To ich spuscilo. Zabraklo dwoch punktow mimo ze walczyli bardzo dzielnie.

Portsmouth - olton powinno byc z 5-0 ale co wyprawiaja bracia po pierwszych trzech meczach to zgroza, 1 wygrana w 10 meczach, co ciekawe 4-0 z Sunderlandem. Czyzby ktos chcial pokazac ze moze ale nie? Pilkarzom nie podoba sie ostry rezim?

Z League 2 tylko jeden mecz, Crawley kontra Port Vale. Darrel Clarke cham i prymityw, ale widac ze tacy sa potrzebni w League 2. Klub chce awansu, sa na 2 miejscu i generalnie dobrze sie dzieje

Ciekawy dzien w League One, mecze pozornie do jednej bramki lub starcia gigantow w Premiership, jeden mecz w L2 i cos tam moze przyszykujemy w lligach amatorskich, skoro mamy nadzieje zarobic na Fa Cup, gdzie wiekszosc meczow bedzie z udzialem amatorow jeszcze.

Losowanie EFL Cup w sobote

Trener Sunderlandu po wyeliminowaniu QPR powiedzial, ze w nastepnej rundzie chce Tottenham lub Arsenal na wyjezdzie, a potem juz w polfinale jakas mocna druzyne :D
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Hmmm

1635477991354.png

Albo sie boja, albo sa aroganccy i leja na backbenchersow, ktorzy ciezko pracuja w terenie na ich wygrana.

Albo jedno i drugie. No chyba ze tylko ja taki mail dostalem

Tak czy siak, wystarczy zeby wyrobic sobie opinie, co t osa za ludzie, po uj zawracaja glowe. Malo to zajec jest?

Obwieszczenie o obiedzie bylo przed zamachem na tego polityka wiec madra glowa dopowie sobie reszte, tania wymowka nie sadzicie?

Ale nie popadajmy w paranoje

Tak ze jak widzicie to wcale nie taka fajna sprawa wysokie stanowisko w rzadzie, nie pojdziesz sam do sklepu po wode mineralna.

I to nie ma znaczenia czy jestes swiety czy odwronie. Jak peirwsze, to dopadnie cie Pfizer czy Astra Zeneca - i nie mowie o szczepionce, bo nie chcialbys placic ciezkiej kasy za wode w ampulkach, a jak drugie to znajdzie sie jakis gniewny msciciel.


Hehe, jakbyscie zobaczyli ile panowie czolowi epidemiolodzy i politycy maja wpakowane kasy w akcje firm produkujacych szczepionki czy inne srodki pomagajace w walce z koronawirusem, to by bylo jasne po co te lokdauny i strach.

No ale niektorzy nie mysla, patrza tylko jak przyslowiowa sroka na opakowanie z czekolady, czekaja by sie rzucic inna stanowisko i nie wiedza, z czym to sie wiaze.

Swiat nie jest sprawiedliwy, ale my bedziemy perfidnei wykorzystywac ulomnosci i slabosci innych niczym Putin chwile nieuwagi na Ukrainie w 2014


No i dawka muzyki

Ronald Selle napisal piosenke 'Let it End'. Pewnie nikt o nim nie slyszal, ale posluchajmy

RONALD SELLE: Let It End - YouTube

Wyslal manuskrypt do Bee Gees, chcial zeby zagrali. Bez odpowiedzi.

Po czym za kilka miesiecy Bee Gees produkuja jeden z najwiekszych hitow lat 70tych 'How Deep is your love'

Bee Gees - How Deep Is Your Love (Official Video) - YouTube

No i Ronald idzie do sadu, 'Panowie halo zerzneliscie moja piosenke jak to tak' no i wygrywa w juzry, ktore mowi 'Nawet jesli sie mylimy i to nie jest plagiat to Bee Geesow stac na zaplacenei mu'. No ale panowie z bee Gees maja prawnikow i zamawiaja odwrocenie wyroku. Pan Ronald zostaje z przyslowiowym ptakiem w garsci, a jeszcze ku niemu zwrocil sie wsciekly tlum ze smial podwazyc ikon gwiazd swiatowego popu

Posluchajcie. Jak te piosenki nie maja ze soba nic wspolnego to ja jestem Elvis. Elvis zyje

A Bee Gees takie aniolki jak Frank Lampard trener czyli wielkie G. Lekka zenada, miec tyle hitow i przegladac skrypty i zrzynac ale rozumiem brakowalo pomyslow



Milego i do wieczora!

Facebook miał wywołać "społecznościową wojnę domową" w Polsce. Szokujące informacje z przecieku - Wiadomości (radiozet.pl)

To tez element naszej sensacyjnej historii, w listopadzie kolejne odcinki o profesorku i innych takich oczywiscie oprocz futbolu bo on bedzie priorytetem

Priti Patel pressed to explain award of spy agencies cloud contract to Amazon | GCHQ | The Guardian

Hehe teraz sa tam takie głąby ze zatrudnili rosyjska firme do siedziby MI6. Tzn podwykonawce

I oczywiscie plany budynku zgubily sie

Balfour Beatty sacked from MI6 refurbishment contract | Financial Times (ft.com)

Kumacie?

Oczywiscie Putin ma wywalone na ten maly wirtualny kraj, co nie znaczy ze nie odmowi sobie przyjemnosci dania mu psztyczka w nos.

Co miazdzy hipoteze ze np przegladam sobie wywiad brytyjski dla Rosjan, gdybym do nich poszedl to by sie zasmiali w nos i powiedzieli 'Clopie a co dla nas znaczy jakis ogonek amerykanskiego pieska, niewiele wiecej niz ten maly kraj przy Wisle, choc oczywiscie wolelismy gdyby byl w naszej strefie wplywow niz robic dobrze zachodowi na kolanach'
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Powrot do pilki bo weekend.

QPR, a wiec rywal Coventry stracil punkty, bardzo dobrze, trzeba sie rozpedzic na nastepny miesiac 'typow dnia' gdzie powinienem znowu walczyc o czolowe lokaty. Celem jest miejsce w czworce, nie uzyje najlepszych typow zeby zmiazdzyc rywali, bo nie mam w tym interesu, ale typy beda dobre. Mozna powiedziec moj drugi garnitur sie zgrywa i powalczy

Tak ze to wiadomosc dla rywali, macie szanse na wygrana, nie uzyje najlepszych typow.

To chyba zle i dobrze dla was.


Dyscyplina : Piłka nożna / Anglia, Championship
Godzina 16:00
Spotkanie : Hull - Coventry
Typ : Coventry
Kurs : 2.46
Bukmacher : Betfan

Analiza:


Chyba juz pora wrocic do wygranych Coventry i wykorzystywaniu krytycznego polozenianieboracznie poruszajacych sie w Championship po awansie Hull. Coventry ma roczne doswiadczenie w Championship. Zespoly spotykaja sie po raz pierwszy od 9 lat.

Bylem zaskoczony awansem Hull w mocno obsadzonej League One wykolegowli takie zespoly jak Portsmouth,, Charlton czy Sunderland i wiele innych. Dwa lata temu sprzedali Bowena i Grosickiego i zaczelo sie pikowanie w dol, ale w nizszej lidze zaczeli od bilansu chyba 11-2-1 potem cieniowali, ale na koniec sezonu znowu sie pozbierali i awans przyszedl.

Niestety coraz bardziej cieniuja, tylko jedna wygrana w 10 meczach, fani ostro krytykuja trenera i czekaja na koljne przegrane i wywalenie McCanna. To jednak chyba za slaby zespol na Championship, jeden z trzech najslabszych napewno mimo ze tak dobry w L1.

Coventry. Od pamietnej wygranej z Fulham juz trzy mecze bez wygranej, ale

- z Blackburn tony Mowbray zrobilby wszystko zeby im utrudnic zycie, choc jakiejs wrogosci nie ma, remis z mocnym Blackburn to sie bierz e ciemno, do widzenia i skupia na klejnym rywalu

- z Preston zapadlina w 2 polowie, pierwszy raz odkretka na ich niekorzysc, na ogol robia dobre zmiany w drugiej polowie i ogarniaja. Ale raz w sezonie wszystko zdarzyc sie moze, parafrazujac maksyme z niedawnego postrzelenia na planie filmowym Baldwina 'Raz w roku to i miotla strzeli'

- z Derby kazdy traci punkty. Derby ma slaba prase, ale sporo remisuja i punktuja regularnie w wiekszosci meczow mimo waskiej kadry, pewnie nie spadna, nawet jak dostana 21 punktow kary. Moze kupuja, nie wiem, nie ogladalem, ale raczej by kupowali wygrane niz remisy. Widocznie zle nie graja

Na dodatek w dwoch pierwszych meczach byl zawieszony wazny zawodnik, do tego Gyokeres znalazl sie w kadrze Szwecji, wiec na nowym terenie i mogl byc oszolomiony naglym sukcesem

Mozna powiedziec przyszedl zimny prysznic dla Coventry i po lekcji pokory pora na wykorzystanie slabosci bardzo slabej druzyny na poziomie Championship i zabranie dziecku cukierka

Hull - Coventry 0-1, 1-2

Przezyjmy to jeszcze raz

Coventry stage stunning fightback! | Coventry 4-1 Fulham | Champisonship Highlights - YouTube

Toporne te gole 3 z 4, ale taki styl wlasnie pasuje na Hull, pojechac i wygrac na tej francowatej wodzie, cytujac klasyka

To jeden z wyjazdow, na ktorych celem sa trzy punkty, nielicznych wyjazdow.

McCann uparcie trzyma sie formacji 4-5-1 mimo ze przegrywaja, jak jutro jeden na szpicy to znowu bedzie w dupsko. Jak dwoch na szpicy, a zatem 4-4-2 albo 3-5-2 z Mcgenisem i Wilksem zprzodu to maja wieksze szanse ,ale sklad iformacja jest na godzine przed meczem

Oni nie zainwestowali nic w nowych zawodnikow po awansie, jada na najmniejszym budzecie w lidze. Zbliza sie przejecie i wywalenie trenera, ktory jest dobry na L1 napewno (od awansu z Doncasterem do Championship dzielil ich jeden rzut karny, no i ostatni sezon bardzo ladnie zagrali pierwsza i trzecia czesc, bo w srodku sezonu tez byla padaka.

Niestety w championship Mccann kompletnie sobie nie radzi, jak sprzedawali Grosickiego i Bowena byli na szostym miejscu w styczniu, poszli jak kamien w wode potem.

Teraz tez poleca jak nie bedzie zmian.

Grzecznie prosimy Jakuba sitarskiego i innych, zeby nie grali na nich, bo zapesza, zablokowalem mu te opcje w typach dnia, zreszta sie chyba sparzyl wiec drugi raz nie zagra i o to chodzi.

Ale czy nie mozna powiedziec ze ja zapeszylem? Chyba nie, gralismy ich z Fulham i skuchy nie bylo

No i dawka rozrywki, jakby tych wywodow bylo malo

Blue Cafe - Zapamietaj - YouTube

Ladna piosenka, slow jeszcze do konca ne rozumiem, ale podobno madre i im bardziej sie slucha

Wyglada na to ze Stefan wychodzi z paki. Taki dostalem newsletter

'Władza Ziobry jest niestety wyjątkowo nieudolna, bo choć od śmierci Pawła Adamowicza minęły już trzy lata, prokuraturze nie udało się sporządzić aktu oskarżenia wobec mordercy Stefana W.'

Taa, nieudolna. Nieudolni to jestescie wy dziwolagi w Gazecie Wyborczej, no chyba ze wam placa za pisanei takich glupot. Oni by mu pomnik najchetniej postawili, ale to nie UK, opozycja lacznie jest silniejsza niz rzad, no i rzad duzo glupszy niz odpowiedniki z UK, no oczywiscie nie gabinet, ale ci co nim steruja - tak wiec musza sie jeszcze krygowac troche

Niezle.


Blady strach zatem padnie na lachudry z PO, choc Adamowicz chyba nie byl najwiekszym draniem, sa tam niewatpliwie wieksi

Ale moim prywatnym zdaniem juz nie, przeciez jest za dobrze znany, nie wpadnie na kolejny event.

Jak myslicie na ile prawdziwa jest hipoeza ze wyszkolil go i ochrania PIS? Moim zdaniem mniej niz 50%, ale mozna chyba taka postawic.

Po prostu lubie takie zagadki i przygladac sie sprawom z boku nic na to nie poradze, nie zeby pociagali mnie jacys kryminalisci, ale detektywi tez pracuja na zasadzie hipotez, stawiaja je i weryfikuja. Tak ze to szersze pojecie niz sport i bukmacherka

Wyjasnieniem pojawienia sie takich stefanow jest autentyczna sytuacja, dowcip z mojej slynnej bestsellerowej autobiografii.

Rozmowa z jednym z dzialaczy partyjnych (moze to byc dowolna partia) osadzonych w polskich realiach.

- Hej.
- No hej. Wiec tak jak mowie, wujek zalatwil mi prace, drugi kupil samochod na urodziny, ojciec chrzestny pomogl zalatwic kredyt na mieszkanie.
- Hm, a jest cos do czegos doszedles wlasnymi rekami?

(Chwila zastanowienia)

- Wiesz co, jak najbardziej tak. Do orgazmu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom