>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NIE BĘDZIE REMISU!!!

rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
1. Kurs 5,72 pin 10j

Typy Dnia - 24.01.2021 (niedziela) | Forum Bukmacherskie

Dodam jeszcze ze Leicester przeszedl Stoke, ale to Stoke ostatnimi czasy panuje mega pandemia koronaswirusa (mam nadzieje ze wywiad tego nie czyta i celowo nie nakaze zagrac Leicesterowi na maxa zeby skompromitowac moje teorie)

W kazdym razie zlapiemy Leicester w najblizszym czasie, juz dwa razy smieli wygrac gdy gralem przeciwko nim, dopadniemy ich.

Wczoraj odpuscilismy puchar i nie bylo niespodzianek, dzis tutaj trzeba sie przyjrzec. Beda
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
2. Man U - Liverpool. Liverpool 2,5 Unibet 10j
3. Hoffenheim - Koln, Koln 4,94 pin 10j


Wszyscy trabia o kryzysie Liverpoolu,hm. Tam nie bedzie remisu. Ale czy jedynka wykluczona?

Co to za leszcz trenuje Hoffenheim i kto takiemu zoltodziobowi dal treneke w Bundeslidze. Tak sie konczy zalatwianie posadek dla synalkow, nie mogli powiedziec nie?
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
1.
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzinna: 04:00
Spotkanie: Portland : NY Knicks
Typ:
ZWYCIĘZCA I LICZBA PUNKTÓW

NY Knicks i powyżej 214,5

Kurs: 4.5
Bukmacher: Betclic
Analiza:


Dzis nie gra nic sensownego z Anglii, jutro powazny dzien w ligach angielskich. Uwielbiam atakowac w nocy, gdy ofiary chodza pojedynczo i jest cisza a 'oddsmarkacze' spia.

Przede wszystkim Knicks to druzyna, ktora pozbyla sie gwiazd i sciagneli trenera, ktory dobrze rozpoczyna sezon. Maja teraz tournee po zachodzie. W pierwszym meczu pokonali Golden State grajac super, w drugim obstawiajacy rzucili sie na nich w meczu z najslabsza druzyna Zachodu i oczywiscie w tyłek dostali. I obstawiajacy, i Knicksi

Dzis jak to sie mowi 'reakcja'. 'Najslabszy atak ligi' powinien wciagnac wnioski z meczu z Kings, ktory byl zgaduje olbrzymim rozczarowaniem dla nowojorczykow. A ze gospodarze maja duet strzelcow nie w kij dmuchal CJMCollum-Damian Lillard to nalezy sie spodziewac swietnego widowiska i sporej liczby punktow. Knicks wygrali overowy mecz z Golden State, przegrali underowy z Sacramento. Pora na wyciagniecie wnioskow, ze obrona tego meczu nie wygraja jak juz. Portland tez wygrywa wiekszosc meczow overowo wiec nie maja nic przeciwko widowisku z duza liczba punktow, nawet jak przegraja to porzucaja. Co prawda McCollum nie gra, ale w NBA szczegolnie w tym sezonie absencje kluczowych graczy to zaden argument przeciwnko druzynie. Kabareciarze z New Jersey wygrywaja pod ich nieobecnosc, po czym jak sie schodzi wielka trojka dostaja lanie od Cleveland. I to chyba dwa razy. Dlatego Portland dzis sporo porzuca, Lillard pewnie sieknie z 45 punktow. No i Carmelo Anthony ma cos do udowodnienia Knicksom. Przegraja, ale sie wyszumi.

Portland - NY Knicks 103-117
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Calkiem fajny meczyk w NBA na koniec dnia. Portland prowadzilo juz 25ma punktami i Knicksi prawie ich doszli. Tak ze bylo blisko ustrzelenia wysokiego kursu.

O porazce zadecydowaly dwie kontrowersyjne decyzje sedziow. Jesli takie sa przepisy to ja wymiekam NBA zeszla na jakies patologiczne lewactwo, to znaczywiadomo ze zydzi wyczuly koniunkture i przerzucily sie na 'blacklifematters i make peace not war' itp ale ze przepisy az tak sa popaprane to szok

1. Czytam ze czas w NBA wynosi 75 sekund, po czym ogladam i kazdy czas to minimum 3 minuty reklam. Ja nie mam problemu jak wynosi i 15 minut tylko jak t oz gory wiem i sie stosuje. A tu jakeis kuriozum

2. Jesli druzyna atakujaca (Knicks) gubi pilke i o posiadaniu zadecyduje rzut sedziowski a mieli 1,9 sekundy na oddanie rzutu to do cholery czemu rzut sedziowski nie cofa zegara czasu na akcje do 24 czy 14 sekund tylko zostaje 1,9 jak to sie moze logicznie wydawac?! Przeciez Knicksi stracili pilke, ma ja sedzia, a tu po rzucie sedziowskim dalej maja 1,9 i oczywiscie strata.

Przeciez to jest bez sensu jak moze czas uciekac jak my nie mamy pilki a sedzia i w tym czasie musimy jeszcze sobie wywalczyc pilke, a jak wywalczymy to jest 1 sekunda na rzut

Albo OK, zgoda, 1,9 sekundy na akcje, to w takim razie poprosze te pilke do raczek, a nie w tym musze wygrac skaczacy pojedynek i jesli go wygram laskawy pan sedzia da mi mniej niz sekunde na rzut.

3. No i to najlepsze. Przy +3 Portland i rzutach Kanter (Portland) wsadza palec w oko zawdnikowi Knicks (Randle), a ten oszolomiony trzaska jakiegos grajka Portland. Wszystko dzieje sie w ulamek sekundy i co? Na logike faul Kantera i kolejne dwa rzuty a tu? Faul Randla i rzuty Portland

Chyba za duzo cpaja ci co wymyslaja takie przepisy, albo ta polska sprzataczka z trybunalu konstytucyjnego im wysyla wykladnie. Fuck the logic.

Najlepsze ze czytam na coversie, ze sedziowie uznali ze i tak Knicksi beda faulowac przy posiadaniu Portland, jesli by trafili te dwa rzuty, wiec po co - podarujmy od razu Portland dwa rzuty, jeszcze im krzywde wyrzadza przy faulu

Te dwie sytuacje zadecydowaly, ale oczywiscie Knicks zagrali taka padake w pierwszej polowie ze juz dwa razy na powiedzeniu w wWC bylem i wiecej byc nie powinno

2. Wycombe - Tottenham, Tottenham ponizej 2,5 goli 2 b365 10j
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
- Chlopie ratuj. Przyjezdza Manchester City i jak tu nie zrobic z siebie pajacow jak zobaczylem jakich ananasow mam w skladzie to
ja tego nie widze.

- Przyznam szczerze Sam, ze ja tez nie. Mimo ze maja okrojony sklad to dostaniecie po tyłkach i tylko od nich zalezy ile wam wkroja. Pocwiczyli sobie ostatnio nawet odrabianie strat przegrywajac w 80tej minucie, jak wrzucli piaty bieg to nie bylo czego zbierac.

- Jak widze zawodnikow typu Ajayi czy Sawyers to az mnie dli, co oni robia w Premiership!

- No bez przesady Ajayi jest dobry co drugi mecz, natomiast zaraz po udanym wystepie jak tylko pozbiera pochwaly i kto go tam wie co robi jeszcze to zaraz w nastepnym meczu odwija taki numer ze hoho! Tak to jest jak pozbywamy sie dobrych zawodnikow, ktorzy cos by jeszcze pograli a zastepujemy ich mlodzieza z wypozyczen. Do tego uklady, interesiki , powiazania trenerow z agetami i wlasciciel - kukła.

- Przejada sie po nas jak nic...

- No na to mi wyglada, cos trules ostatnio ze musicie zachowywac czyste konta. Czy ty sie dobrze czujesz z ta obrona? 1-5, 0-3, 0-5, 0-4 to wasze ostatnie wyniki u siebie. Przypadek? Nie sadze

- Jak jest kazdy widzi.

- Do tego macie paru dobrych zawodnikow, chocby na 15 minut jak ten Grosicki, dlaczego Bilic sie okopal i go nie puszczal mimo ze grana byla padaka przez caly czas i wypadaloby cos zmienic. Dopiero ty dales mu szanse. Ale nie tylko jego mam na mysli. Podejrzewam ze wpuszczal swoich zawodnikow majacych kontrakt u tych samych agentow z ktorymi wspolpracuje, Sam nie udawaj ze nie wiesz o czym mowie....

- Ciii, no dobra. To co sa jakies szanse. Co by tu zrobic zeby nie dostac kolejnego 0-4?

- Tak czy siak ja widze minimalny ymiar kary 0-2. Po prostu nie widze szans. Od was nie zalezy nic. Po prostu nic. Jak oni podejda do tego meczu normalnie to dostanicie takie batyze az bedzie sie kurzylo. Tylko ze oni tez maja problem i musza sie oszczedzac. Moim zdaniem szybkie 2-0 a potem bronimy. Nie beda sie nad wami pastwic. Zobaczymy co jeszcze planuja bukmacherzy i establihment, byc moze jakis wałek pojdzie ale tu nie wy jestescie przedmiotem obserwacji. Od was po prostu nic nie zlezy. Punkt bylby olbrzymia sensacja. Powtorka wyniku z niedzieli? Moze, ale nie taki przebieg. Dadza wam strzelic przy 0-3 ewentualnie.

- Dzieki powialo optymizmem. No nic juz moja w tym glowa zeby nie bylo tak jak mowsz. Trzymaj sie mistrzu.

-Nara gruby
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Slyszeliscie to? W Eleven Sports 2 w komentarzu powiedzieli ze w ataku Wycombe obowiazuje prawo dzungli :D Plasneli lepiej niz Korwin Mikke

Biorac pod uwage ze w ataku Wycombe wystepowali Ikpeazu i Akinfenwa chcialbyymzobaczyc co by bylu, gdyby w angielskiej telewizj i komentator rzucil taki tekst

1. Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzinna: 04:00
Spotkanie: Portland : Oklahoma City
Typ:
ZWYCIĘZCA I LICZBA PUNKTÓW

Oklahoma City Thunder i ponizej 225,5

Kurs: 5.0
Bukmacher: Betclic
Analiza:


Tutaj wlasciwie jest wybor 'Oklahoma wygra i ponizej' albo 'Oklahoma wygra i powyzej'. Oba po kursie 5.

Naturalna konsekwencja wczorajszego wyboru. Portland dowiozlo wygrana z Knicksami, przyznaje, przede wszystkim straaaaasznej indolencji strzeleckiej Knicks w pierwszej polowie, ale tez i Portland wpadalo bardzo duzo w pierwszych dwoch kwartach, skutecznosc bodaj 63%.

Thunder to cieniasy, oczywiscie, ten ich sklad delikatnie mowiac taki sobie, ale Portland powinni byc bardziej zmeczeni i braki McColuma i Nurkica musza wyjsc. Kanter i Lillard miejmy nadzieje nie zasypia powaznej dziury jaka jest absencja kluczowych zawodnikow, szczegolnie grajac dzien po dniu.

Po dwoch spodziewanych wtopach z Clippersami, ktorzy jak zwykle beda dawac show w zasadniczym zeby odpasc z byle kim w play off dzis powinni bardziej sie postarac i wykorzystac braki i zmeczenie Blazers.



Tak, w typach dnia gramy Oklahome i powyzej ,to Oklhome i ponizej. Under tez mozliwy, ale skoro Knicksi rzucili im w drugiej 63 punkty to Oklahoma moze wiecej. Ale licze ze wyjda braki kadrowe Portland
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Okalhoma wygrywa, a my troche zapedzilismy bukmachera w kozi rog i trafiam kupon juz w nocy. AKO tylko 12 (zamiast 22.5)bo zagralem gdy juz Red Bulle prowadzily po pierwszej minucie 1-0 w kupionym meczu z Corithians

Typowalem 116-125 bylo 122-125. Lillard w koncowce trafil dwie nieprawdopodobne trojki, ale hipotezy byly mniej wiecej sluszne

1611640074663.png

Nawiasem mowiac w Betfair ciecie na inolinii stali sie zdecydowanie mniej uprzejmi odkad zaczalem ich bezwzglednie kroic tmi trojkowymi kuponami i najlepiej dla nich byloby, gdybym sobie poszedl. Ale nie chca mi tego powiedziec wprost

Dobrze postawiona hipoteza,
powoduje u sasiadow zeza
Musisz miec dobre parametry,

inaczej bukmacher z komornikiem zajrza ci w swetry

:)

Milego dnia
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Jedna z wad gry podjetej ze sluzbami specjalnymi (a wlasciwie grania im na nosie) jest to, ze nie mozemy sobie szukac kobiety w internecie, na radkach online itp, ewentualnie musimy dzialac bardzo szybko i przystepowac do rzeczy zenim sie do niej dobiora.

A niektore to omantyczne stworzenia i chcialyby dluzej 'chodzic' zanim wreszcie poijdziemy do lozka.

Agata G - ten profil ciagle istnieje w internecie, nie sa wykasowane wszystkie rekordy, widocznie w MI5 maja lepsze zajecia niz kasowanie tozsamosci wspolpracownikow. Mamy ja, jak na przyklad wziela udzial w jakichs biegach - och wysportowana laska byla i miala kondycje, ale niewazne.

Kilka maili, dosc milych, nie ja je wymyslilem, czytelnik od razu zauwazy ze to nie w moim stylu

1.


hej ...,

Wesolych Swiat!!! Niech te Święta będą czasem spokoju i zadumy, niech dodadzą wiary i siły, aby łatwiej było pokonywać trudy codziennego życia. Glowa do gory, bedzie dobrze!

ps. ide szybko (tzn dopoki nie pada) pobiegac bo moj target na weekend nie wyglada dobrze) odpisze jak wroce.

Agata

2.

no to faktycznie do bani:/ ale powiem ci ze bez kola i chleba mozna wytrzymac tylko bez pogody troche ciezko. moje kfiotki powywracane totalnie, kilka fensow u sasiadow tez, wiatr daje znac o sobie:/ Niby powinnismy sie przyzwyczaic do tego, ze KAZDY bank holiday jest do bani pod wzgledem pogody (why????) ale zawsze czlowiek ma nadzieje na troche slonca.
no coz, pozostaje nadrobic filmowe zaleglosci i byle do poniedzialku haha.


Ps. od zawsze mieszkasz w Brierley Hill czy troche przemieszczales sie po ju kej?


Jakie lasy w
Tak, mieszkam w ..... Nie w samym centrum na szczescie bo jakos mnie ciagnie jak najdalej na obrzeza, idealnue byloby wlasnie gdzies pod lasem:) Ja bardzo lubie Malvern hills, fajna sprawa polazic tam po gorkach. w samym ...to nie za wiele sie dzieje, z atrakcjami dla turystow tez slabo.
Planujesz zostac w uk juz na dobre? bo domyslam sie, ze jestes w podobnej sytuacji- czyli wyjechales zaraz po studiach i nie za bardzo jest do czego wracac. No chyba, ze sie myle? Masz tu jakas rodzine? mnie niestety tylko odwiedzaja goscie z Pl, bo cala rodzina w Pl niestety. po takich odwiedzinach jestem jeszcze 'chora' przez tydzien bo trzeba wrocic do rzeczywistosci i obowiazkow:(


"Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń."

3. No i to najlepsze


Hmm.. wiesz o mnie tyle samo ile ja o tobie, czyli nic. Sorry, ty wiesz przynajmniej jak sie nazywam i gdzie mieszkam.
Moge zgadywac, ze kierowca wozka widlowego, ktoremu malo placa albo leniwy i malo jezdzi haha. Bez obrazy, ale ta twoja znajoma miala troche racji. Chyba, ze ja podpuszczales zeby sprawdzic jej reakcje, bo zauwazylam, ze lubisz testowac to i owo:)


A co jest ciekawego w tej historii, zeby nie rozwlekac?

W pewnym momencie Agata wydawala sie coraz bardziej postrzelona, choc zaczelo sie obiecujaco nie powiem. Dlatego coraz bardziej zaczalem z niej zbijac i drzec koty, a kobiety jak sie zorientuja to chyba nie bardzo to lubia, szczegolnie jak juz sa pewne ze 'zarty sobie stroimy'

Napisalem cos takiego:

'Czesc, co slychac, to moze wybierzemy sie na koncert, w czerwc przyjezdza do nas Elton John, to jest chyba najbezpieczniejsze miejsce na pierwsza randke'

Przy czym majac na mysli 'bezpieczne' mialem na mysli to, ze nie bede sie do niej dobieral, pelno ochroniarzy i w ogole wiec jest bezpieczna od moich rak, rozumiecie.

Oczywiscie to juz byl uzywajac terminologii koszykarskiej rzut spod wlasnego kosza na 0.4 sekundy przed koncem meczu w NBA gdy przegrywamy trzema punktami i nigdy wiecej nie uslyszalem juz nic od Agaty.

A bylo to o godzinie 18-tej 22 maja 2107 roku. Sprawdzcie co sie stalo 4 godziny pozniej.

Przypadek? A moze ktos poczul sie zagrozony, ze zostaje rozgryziony i trzeba dzialac szybko? To oczywiscie szalona hipoteza i moznaby kogos wyslac do szpitala psychiatrycznego, gdyby nie kolejne ciekaewe wydarzenia jakie nastapily pozniej.

A moze Agata mysli, ze ja jestem ze sluzb i weidzialem cos o ataku wiec mnie sie boi. Malo prawdopodobne, prawda?

Nawiasem mowiac dziwi mnie, jak opinia publiczna kupila bajeczke ze jakis nastoletni pastuch przyjechal miesiac wczesniej, przeczytal instrukcje w internecie, zrobil bombe i poszedl sie wysadzic.

To takie proste? Hm, dlaczego jakos nie ma nasladowcow, co tydzien jakis szaleniec moze znalezc instrukcje, a potem idzie po srubki, plecak i cos tam jeszcze, a potem na koncert i heja. A jakos nie widac zeby byli nasladowcy.

Jak ktos sie postara, znajdzie w internecie historie, jak brytyjskie sluzby specjalne pomogly Salmanowi Abediemu dostac sie na teren UK na miesiac przed zamachem. Poczytajcie, szok. Ale czy rzeczywiscie?

No dobra, zapytacie, dlaczego sluzby specjalne mialyby organizowac zamach na terenie wlasnego kraju i zabijac wlasnych obywateli.

A ja zapytam: sluchajcie, a nie bylo tam jakichs przypadkiem wyborow w najblizszym czasie?

Zobaczmy:
- zamach w Manchesterze 22 maja 2017

Wybory parlamentarne w Wielkiej Brytanii w 2017 roku – przedterminowe wybory do Izby Gmin (izby niższej parlamentu Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej) przeprowadzone w czwartek 8 czerwca.

I co, mamy gwarantowany temat na dwa najblizsze tygodnie, zadna opozycja nie moze sie przebic, obowiazuje dogmat scigamy terroryst, wy obywatele pod nasza opieka jestescie bezpieczni. Tylko musicie na nas zaglosowac

W 2019 nie byli juz tacy brutalni, ale to inna historia/histeria.

A my wprowadzajac watek a la 'Szybcy i wsciekli' powodujemy, ze napiecie i apetyt przed dzisiejszymi meczami rosnie

Projektowany sklad Manchesteru City na mecz z West Brom wedlug jednego z insiderow. Jesli tak bedzie wygladal przod City to West Brom moze oddac mecz walkowerem lepiej na tym wyjdzie. Mimo braku Aguero, De Bruyne i nie wiadomo czy zagra Kyle Walker (ktory i tak ma odpaly) zrobai gospodarzom spluczke.



1611646033254.png

Za kilka godzin projektowany sklad West romwich. ?Jakzwycieza ukladziki i powiazania z agentami to przegrja na 1000000%!. Jedyna szansa na cokolwiek to oryginalne rotacje, odkurzenei Grosickich itp. Przy czym cokolwiek to jest jakas bramk, a nie wygrana czy nawet remis
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Projektowany sklad West Bromwich na dzisiejszy mecz. Czyli kompoletny brak wyciagniecia wioskow, obrona jest taka ze wystarczy siedziec sobie w polu karnym i zaraz jakas pileczka sie nawinie do strzalu wba.jpg
Post automatycznie złączony:

Biorac pod uwage co zagrali z West Hamem

EXTENDED HIGHLIGHTS | WEST HAM UNITED 2-1 WEST BROMWICH ALBION - YouTube

To ciezko dzis beda miec.

Sam mowi, ze ten mecz raczej spisny na straty, w sobote przyjedza Fulham a we wtorek wyjazd do Sheffield. Tam szanse 300 razy wyzsze i musza wygrywac, bo nawet Bighon bedacy niedaleko ma przyjaciol i tez zostanie utrzymany. Trzeba dopasc kogos z czworki Newcastle, Burnley, Wolves, moze Leeds

Warto przejrzec kursy na spadek Woves i Leeds, wcale nie taki nierealny scenariusz, po 10 powinno byc, Wolves pewnie nawet wiecej

To raczej pewna dwojka, ale gdzie jeszcze znalezc dwa albo trzy takie mecze, jakies pomysy?
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Pierwszy typ w temacie na minus, choc w typach dnia na plus. Niby paradoks, ale czy tak do konca? Chodzilo o to zeby zlapac kurs 5 na spodziewana przegrana Portland o zapedzic bukmachera w kozi rog

Z teg oco widze dzis sa dwa smierdzace mecze z Anglii. Pierwszy podpisuje sie rekami i nogami, malo tego sam go wymyslilem , a drugi dostalem ostrzezenie zeby uwazac. Wiec tez zagram na niespodzianke, zeby nie ominela nas kasa

2. Bournemouth -Crawley, Crawley 11 William Hill
3. Peterborough - Bristol Rovers, Bristol Rovers remis nie ma zakladu 4.9 unibet


Pierwszy mecz bez dwoch zdan popieram. Bournemouth mecz za trzy dni z Reading, o jakze szalenie wazny w kontekscie conajmniej barazy, jak przegraja to szostka zacznie uciekac, do tego ostatnie dwa mecze przegrane w lidze. Jesli dzis sie beda mordowac t oznaczy ze sa glupi jak buty

Natomiast ten drugi. Coz, ja nie wymyslilm, ale skoro smierdzi to nie wnikam, sam bym raczej zagral jedynke, ale mam ostrzezenie zeby nie grac.

Zobaczymy kto mial racje. Wiec kompomis. Zagram, ale nie jedynke.

Temu meczowi Peterborough jeszcze sie przyjrzymy, moze wiecej wycisniem ;)

Bournemouth z Reading jesli przegra to wszyscy z czolowej szostki odjezdzja juz na conajmniej 5 punktow a druzyn ytypu Stoke, Blackburn, Preston czy Middlesbrough maja ochote na baraze i juz ich praktycznie dogonia. tawka tego meczu bedzie szotke miejsce przez 10 nastepnych kolejek bo Reading wcale tak nie spuscilo z tonu.

Byloby czysta glupota zeby zabijali sie dzisiaj. Wygrywajac z Reading straca ich z play off, a sklad Bournemouth ma duzo lepszy

Natomiast Peterborough - wałek? Moim zdaniem wygraja 2-1 ale co ja tu mam do powiedzenia ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Kupony na dzis. 4 i 5

Ten z czterema meczami kurs 8,5 ten z trzma kurs 10

Oczywiscie mozna mieszac olnie miksowac, to nie jest tak ze taki rozklad musi byc. Watford kilka razy mnie powiozl zremisowali tylko na wyjezdzie ale t obylo za tego starego wykidajły, a Millwall lubi remisowac, mozna zamienic na DNB

1611678965552.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
I kolejne, chyba ostatnie dwa kupony na dzis z pilki amtorskiej (do ktorej calkiem smialo mozna zaliczyc West Bromwich)

6 i 7


1611680199381.png
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Niby zaden z kuponow nie trafiony, ale z singlami nie bylo tak zle. Wylapalem Plymouth, Wigan, Eastleigh, Bradford

No i juz drugi raz w tych niskich ligach dopadlo mnie Hemel z 3-1 na 3-5 i patałachy z Bromley z 2-0.

Watford oczywiscie mogl sie skonczyc remisem

No i ostrzegalem

1611721625233.png

To teraz glupki z Bournemouth polegna z Reading, trzeba zapisac i uderzyc

Dzis mniej meczow, wybierzemy cos co trafia jak noz w serce bukmachera
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Bardzo ciekawy dzien dzis w angielskich ligach i nie ma tak duzo meczow, to najlepsze warunki do zarabiania

1. Typ dnia oczywiscie Brentford

2. Brighton - Fulham, Fulam 3,84 pin 10j


Oczywiscie remis jak najbardziej ten emcz moze sie skonczyc 1-1 2-2 3-3 ale Fulham za bardzo nie ma wyjscia i musi wygrywac na rywalach jesli chca sie wykaraskac ze strefy spadkowej.

Brighton jest czlonkiem spoldzielni. Zostal wprowadzony do Premiership dzieki chodom i jest utrzymywany, w razie czego dostaja pomoc, jak sobie przesledzicie zeszle sezony zobaczcie jak wygrywali. Utrzymali sie kosztem duzo lepszego Cardiff, ktore o wyniki musialo sie gryzc a oni pyk pyk pyk po cichu punkty.

Od kilku sezonow graja kile, ale zawsze znajdywali sie slabsi, ewentualnie mozna bylo wykolegowac silniejszego. Ta wygrana z Leeds to tez wydaje sie podejrzana, jest grupa druzyn ktore beda sobie podawac reke i trzymac nawzajem dystans od strefy spadkowej. Wygrana z Aston Villa tez uczciwa nie byla.

W ogole to co zrobili w tym sezonie ze skladem to delikatnie mowiac bardzo odwazny eksperyment. Pozbyli sie Knockaerta i Murraya, filarow druzyny, wymyslili sobie ze beda sprowadzac mlodych xzawodnikow, ogrywac i sprzedawac, hehe. Stad transfery Modera i Karbownika

Mecz majacy olbrzymie znaczenie dla dolow tabeli, jeden z wielu w najblizszych 2-3 tygodniach bedzie sie dzialo na dole. Fulham nie przegra tego meczu, ale nie maja wyjscia, musza wygrywac i wiemy ze jada po zwyciestwo. No ale ze musza to znaczy wygraja? Ciezko bedzie.

Ale jak nie wygraja my tracimy 10 jednostek, Fulham traci szanse na utrzymanie w lidze. Oni traca wiecej. Oby sedzia nie pomagal, Brighton ma slabe punkty w defensywie i jesli chce wystawic w tym meczy grajkow z Polski to krzyz im na droge! Gdzie tu miejsce na takie eksperymenty. Brighton zagra ofensywnie bo inaczej nie umie, ale Dan Burn w defensywie to tykajaca bomba i Fulham ma z pewnoscia zawodnikow z przodu ktorzy wykorzystaja bledy w obozie defensywnym rywala. Inna sprawa ze Fulham tez na 99% straci gola

Brighton - Fulham 1-2 (1-1)
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
No i od razu trzeci glowny typ dnia, dzis nie bedziemy sie pieprzyc z gra wstepna tylko od razu kawa na lawe nogi na stol

3. Man U - Sheffield U, Sheffield + 1,5 2,08 pin 10j

Derby United ;)

Goscie na dnie ale to charakterna druzyna, ostatnio zaczely pojawiac sie wyniki, trzy zwyciestwa w tym miesiacu, z czego dwa w pucharach. United zabijal sie z Liverpoolem najmocniejszym skladem, Sheffield zagralo duzo slabszym, wygrali ale na koncu byli cisnieci jak cytryna.

Zwyciestwo jednym golem (łamak?) zadowoli gospodarzy, a i goscie chca grac tak zeb ydo konca mieli iluzje na jais punkt lub dwa.

Do gry oprocz łamaka tez ze Sheffield pierwsze strzeli gola, Sheffield pierwszy gol i przegra.

A moze United sie wylozy i zagra na polecenie bukmacherow?

Janusze pomysla ze skoro wczoraj City wygralo po takim samym kursie 5-0 to dzis sie rzuca stawiac na 'pewne' United nie wiedzac ze to zupelnie ina sytuacja?

No jak myslicie?

Manchester - Sheffield 2-1, 1-1 3-2 2-2...
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
No i jak gotowi na clash dnia? Oby Thomas Frank zrobil z labedziami to, czego ja mam nadzieje unikne w ramach rewanzu w najblizszym parku

Do tego ciekawe mecze, obserwujmy Brghton. Jak Moder zagra nic nie strzela

Chelsea moze byc walek sadzac po ruchck kursow, ale odbijemy to sobie jesli sie zesraja dzis, spokojnie
 
A 27

arkuda

Użytkownik
No i jak gotowi na clash dnia? Oby Thomas Frank zrobil z labedziami to, czego ja mam nadzieje unikne w ramach rewanzu w najblizszym parku

Do tego ciekawe mecze, obserwujmy Brghton. Jak Moder zagra nic nie strzela

Chelsea moze byc walek sadzac po ruchck kursow, ale odbijemy to sobie jesli sie zesraja dzis, spokojnie
No stary tu wszystko idzie w dobra strone !!!Szacun !!!
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Statystyki meczu Swansea - Brentford.

1611794171214.png
Ogladalem mecz do momentu strzelenia gola przez gosci, potem padly strony ze streamami i nawet nie wiem jak gospodarze wyrownali.

Nawet przed czerwona kartka przewaga gosci byla w stosunku 2-1

Oj, jutro ptaszki beda mialy ciezkie zycie.



Same remisy dzisiaj poza sensacja w Manchesterze. Wyobrazam sobie te rozmowy w stsach
Wczoraj:
- Manchester pewniak, wczoraj City 5-0
Dzis:
- Nie obstawiam nic do meczow reprezentacji

A tu skroty meczu Swansea - Brentford. Goscie naprawde super grali, sezon to maraton, remis na wyjezdzie z druzyna top 3 t otez nie jakas szczegolna tragedia


No i mecz Brighton (na koncu)


Jesli tak ma wygladac mecz na 0-0 to wow. Ilez tam bylo szans tylko bramki zaczarowane.

Teraz w sobote West Brom vs Fulham i wtorek Sheffield United vs West Brom. Zobaczymy co przygotowal Sam. Ale Fulham ma duzo mniejsze szanse niz z Brightonem

Ciekawie dzialo sie w Championship, Middlesbrogh trzecia porazka z rzedu u siebie, do tgo Sheffield Wednesday ciagle bez trenera urzadza sie w bagnie koncertowo.

I bardzo dobrze im cwaniaczki celowo przeciagaja rekrutacje zeby nie sciagac nowych zawodnikow. Z takim podejsciem to tam moze przyjdzie, ciezko mi skojarzyc kto, kazdy tam sie sparzyl a i oni tez.

Niech leca do 3 ligi
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
1. Tottenham - Liverpool ponizej 2,5 gola 2,2 betfar sportsbook 10j

I poranna rozrywka czyli co sadza kibice Middlesbrough i Sheffield Wednesday o wczorajszych meczach :LOL:

Podobno prezes Sheffield czeka az Newcastle zwolni Brucea z Newcastle. Co prawda podczas poprzedniej obecnosci tam nieco odplynal ale to bylo odchylenie od normy, stracil wtedy oboje rodzicow w ciagu miesiaca i kontakt z rzeczywistoscia.

Mozliwe jest takie rozwiazanie, Newcastle jeszcze 1-2 albo 3 mecze w trabe i prezes nie wytrzyma a najblizsze 5 meczow to wyjazdy do Evertonu, Chelsea, Manchesteru United, do tego u siebie z Southampton i Crystal Palace. Nie jest to najlatwiejszy kalendarz

Alez mecze w League One w weekend

Lincoln - Doncaster
Charlton - Portsmouth
Shrewsbury - Peterborough
Hull - Swindon
AFC Wimbledon - MK Dons

Dwa pierwsze to absolutna czolowka z czego ci pierwsi to jedni i drudzy wygrywaja az milo. Tutaj ktos musi przerwac swoja passe ale miejmy nadzieje ze potem obie druzyny wroca do wygrywania bo sa bardzo dochodowe

Drugi mecz pojedynek frustratow. Stawiam ze jednak Portsmouth ich opedzluje

Shrewsbury caly czas gra z mocnymi rywalami, teraz pewnie baty beda jednak

Swindon pewnie zapunktuje, Hull zaczelo tanczyc na haju po poczatkowej serii wygranych, moze byc niespodzianka

No iderby Wimbledon - Dons. Nie do gry.

A moze jednak. Jaki macie kurs w sts na te 5 meczow? Swindon remis nie ma zakladu drobna uwaga

1611819954663.png

A tymczasem 'Legalny polski bukmacher' czyli złodziej

1611820708037.png
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom