>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL wg. Funta..

Status
Zamknięty.
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Florida Panthers @ Pittsburgh Penguins 2:4 (0:1,1:2,1:1) ✅
2
4
Zazwyczaj początki sezonu traktuję ulgowo ale dziś wydaje mi się, że już czas coś zagrać..Mecz giganta z outsiderem z Florydy..Pingwiny już od 9 miesięcy bez swojej gwiazdy Crosby&#39;ego, a po niedzielnym meczu w Edmonton również udział Malkina stoi pod znakiem zapytania..
Co nie zmienia faktu, że w meczu otwarcia sezonu 2011/2012 we własnej hali to Pingwiny są skazane na zwycięstwo..
Kapitalnie rozpoczęli sezon w Kanadzie pokonując najpierw Vancouver 4:3 po rzutach karnych (gole Letanga i Malkina), później pognębili Calgary 5:3, by w niedzielę w rzutach karnych ulec Nafciarzom z Edmonton 1:2..
Jakby nie było to 5 pkt z 6 możliwych wywiezione z gorącego terenu jakim jest zachodnia Kanada...
Przegrana z Edmonton nieco pechowa, gdyż Pingwiny po szybko objętym prowadzeniu dały się zepchnać do defensywy, co na niespełna 5 minut przed końcem zemściło się golem na 1:1..
Dziś zagrają u siebie..
Pod nieobecność Crosbiego doskonale radzą sobie Staal (gol i 2 asysty w 3 meczach), Cooke ( 2 gole w Vancouver), Kennedy (gol w Calgary i asysta w Edmonton) i Malkin który w dwóch meczach zdobył gola i asystę)..Ale póki co najskuteczniejszym zawodnikiem Pingwinów do tej pory jest podpora defensywy czyli Kris Letang, który zgromadził już 5 pkt, (gol i 4 asysty)..
Zdziwiłbym się niezmiernie gdyby dziś żaden z tych panów niczego nie skubnął...Wypowiedzi przed meczem są niezwykle optymistyczne, nastroje bojowe..i co najważniejsze ponad 16 000 kibiców wypełni Mellon Arena licząc na kolejne 2 pkt..
Ze strony statystycznej patrząc czarne chmury nad Florydą są jeszcze ciemniejsze..W poprzednim sezonie Pingwiny wygrały wszystkie cztery mecze z Panterami..Mało tego dzisiejsi gospodarze na swoim terenie wygrali ostatnich 5 spotkań, a cofając się o kolejne cztery mecze znajdziemy zaledwie jedną wygraną gości..
W jedynym meczu tego sezonu jaki rozegrała Floryda, zanotowala dość niespodziewaną wygraną z Wyspiarzami w Nowym Jorku 2:0..
Dziś na żadne niespodzianki się nie nastawiam..
12 Oct 00:30 Panbet
Florida Panthers @ Pittsburgh Penguins - Pittsburgh Penguins (3 way) @ 1,82 :hokej: 8/10 ✅
Florida Panthers @ Pittsburgh Penguins - Pittsburgh Penguins (-1,5) @ 2,5 :hokej:7/10 ✅
Florida Panthers @ Pittsburgh Penguins - Pittsburgh Penguins (over 5,5) @ 2,1 :hokej:4/10 ✅
Pozdrawiam..I Powodzenia..;)
NHL 2011/2012: ✅ ✅ ✅ +21,46
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Vancouver Canucks @ Philadelphia Flyers ✅ 4:5 (1:3,2:1,1:1)
4 5

Dziś kolejne trzy mecze..Jak dla mnie trzy wielkie znaki zapytania..Jedyne co się rzuca w oczy to starcie gigantów i nieco zaskakujący kurs na over w tym meczu..
Między słupki Vancouver wraca Luongo, a u Lotników prawie nieomylny Bryzgalov, który w dwóch pierwszych meczach obronił 42 z 43 strzałów na bramkę..Dla porównania Roberto Luongo puścił 3 gole (+2 z rzutów karnych) co wygląda dość blado..
Ale moim skromnym zdaniem to nie oni będą gwiazdami wieczoru..Bukmacherzy faworyzują gospodarzy czyli drużynę Lotników..Może mają rację, a moze nie..Dla mnie pewnym jest, że jeśli Philadelphia wygra ten mecz to będzie musiała strzelić znacznie więcej niż 2 lub 3 gole..Dyspozycja dnia Bryzgalova zostanie poddana najcięższej próbie, a zadbają o to bracia Sedin i spółka prosto z Kanady..
Jak do tej pory Canucks trafiają średnio 3 razy w meczu..oddają 30,5 strzału na bramkę..pozwalając przeciwnikom próbować 26,5 razy..
Analogiczna skuteczność Lotników to 2,5 gola na mecz plus 29 strzałów na bramkę przeciwnika i 21,5 od nich..
Lotnicy preferują bardziej fizyczny styl gry co nie do końca leży hokeistom Vancouver, o czym boleśnie przekonali się w zeszłorocznych finałach Play Off z Bostonem..Ale to niesie za sobą również i częstsze wizyty na ławce kar, gospodarze przesiadują tam średnio 14,5 minuty, a goście &quot;zaledwie&quot; 9...
Można się tam spodziewać zarówno Burrows&#39;a (VAN) jak i &quot;czarnego&quot; charakteru wśród Lotników..;) Wayne&#39;a Simmonds&#39;a...Jak do tej pory 6:9 dla Wayne&#39;a :grin:
Można doszukiwać się wielu różnych &quot;za&quot; i &quot;przeciw&quot; overowi w tym meczu...
Ja jednak wierzę w gwiazdę braci Sedin i grę zespołową drużyny z Vancouver..Na pewno coś wpadnie..Więc jeśli Philadelphia dotrzyma im kroku bądź będzie lepsza to over 5,5 jest doskonałą inwestycją na ten mecz..

Możliwe, ze wieczorem pogrzebię jeszcze na Unibecie i dorzucę jakieś typy na poszczególnych graczy (czyt.braci//obaj po 2 pkt :grin ???? .. ;)Albo wizytę na ławce kar Burrowsa//pognał tam jeszcze w pierwszej tercji :grin:..Choć to mało prawdopodobne, bo dzień, wieczór i noc zapowiada się z dala od komputera..


13 Oct 01:30 Pinnaclesports
Vancouver Canucks @ Philadelphia Flyers - over 5,5 @ 2,060 :hokej: 6/10 ✅ 4:5 (1:3,2:1,1:1)

Pozdrawiam i Powodzenia..

NHL 2011/2012: ✅✅✅✅+27,82



//Pozostaje pewien niedosyt, że nie pograłem braciszków i Burrowsa na ławce..Bo tam była dużo grubsza kasa jak się okazało..Niestety na expekt gdzie te zakłady były mam dożywotniego bana..:?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Tampa Bay @ NY Islanders ⛔ 1:5 (1:4,0:1,0:0)
1 5
Dzisiaj był spory dylemat przy wyborze meczu(y)..Bo i oferta ciekawsza..
Zdecydowałem się pokierować przeczuciem i sentymentem do zespołu Tampa Bay..
W zeszłym sezonie całkiem sporo zarobiłem na kombinacji kilku chłopaków..
Potencjał ofensywny mieszanki St. Louis, Stamkos, Lecavalier, Malone, Purcel i Moore również w tym roku powinien siać spustoszenie w siatce rywali..
Zeszłoroczne &quot;osiągi&quot; Błyskawic
Dziś zagrają czwarty z rzędu mecz na wyjeździe..Po niezłym początku (wygrana 5:1 z Hurricanes) polegli w Bostonie połknięci przez Mistrzów (1:4), by w poniedziałek po zażartym boju w rzutach karnych ustąpić pola Stołecznym (5:6)..
Trzy punkty w tych trzech meczach to niezły dorobek zważywszy na klasę dwóch ostatnich rywali..Jednak dziś już czas powojować nieco więcej w Nowym Jorku..Islanders to dość specyficzna drużyna..Strzela duzo goli ale traci jeszcze więcej..Są w stanie wygrać z najlepszymi ( wciąż odbija mi się czkawką ich zeszłoroczny mecz z Pittsburgiem, gdzie roznieśli Pingwiny 9:3 w niezwykłej jatce - 346 minut w 65 karach plus 10 wykluczeń, 15 bijatyk..kto nie widział niech oglądnie), a słyną również z tego, że seryjnie tygodniami przegrywają wszystko co leci..
W tym sezonie na dwoje babka wróżyła..Przegrana z cieniutką Florydą u siebie 0:2 i wygrana również w domu z przeciętną Minnesotą 2:1..Ofensyfnie nie zachwycają..Sprawdzian defensywy zostanie przeprowadzony dopiero dzisiaj..Ja już z góry przepowiadam wynik.. FAILED...
I za to warto dziś wypić..Albo przynajmniej postawić..;)
Linia over/under jest ustawiona dość wysoko na 6 goli, a coś mam wrażenie, że Islanders mogą pozostać z jajkiem przy wyniku, bo Roloson to nie ogórek ( o ile to on ostatecznie stanie w bramce Tampa Bay)..
Dlaczego wybrałem expekt skoro mam tam bana?..Bo się zagapili z kursem i bo podwójną radość sprawi mi oskubanie ich jeszcze trochę..Nawet jeśli to zrobię za pośrednictwem konta kolegi.. :grin:
14 Oct 01:05 Expekt
Tampa Bay @ NY Islanders - Pierwsza drużyna, która zdobędzie 3 goli Tampa Bay @ 2,15 :hokej:7/10 ⛔ 1:5 (1:4,0:1,0:0)
Rozważam jeszcze pograć poszczególnych zawodników na pkt..Ale to już na własną rękę..Tu zasugeruję tylko, że waham się miedzy Stamkosem, St Louis i Lecavalier..Wybiorę dwóch z nich zależnie od linii pkt i kursów..
NHL 2011/2012: ✅✅✅✅ ⛔+20,82
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Washington Capitals @ Pittsburgh Penguins ⛔ 3:2 OT(0:1,1:0,1:1,1:0)
3 2
Ten mecz chodzi za mną od wczorajszej nocy..Już kilkakrotnie się do niego przymierzałem..
Kto śledzi rozgrywki NHL ten doskonale wie co jest najmocniejszym atutem Capitals i kto to Aleksander Oviechkin..
Pingwiny grają mecz u siebie, wciąż bez Crosby&#39;ego i Malkina..Za to z pełnymi trybunami fanów i porządną ekipą na boisku..
Na głębsze analizy nie zdobędę się ze względów bezpieczeństwa..(Żona krąży zbyt blisko)..;)
Ale w tym meczu powinno być często i gęsto bez wskazania na zdecydowanego faworyta..
1 stycznia tego roku właśnie z Washingtonem Sidney Crosby rozegrał swoje ostatnie całe spotkanie..Cztery dni później Hedman wykluczył go z gry na długie miesiące..
14 Oct 01:05 Pinnaclesports
Washington Capitals @ Pittsburgh Penguins - Over 5.5 @ 1.980 :hokej: 7/10 ⛔ 3:2 OT(0:1,1:0,1:1,1:0)
NHL 2011/2012: ✅✅✅✅⛔⛔+13,82
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
funt 2,9K

funt

Użytkownik
San Jose Sharks @ Anaheim Ducks ⛔ 0:1 (0:1,0;0,0;0)
0 1


W tym meczu ciężko pokusić się o wskazanie faworyta..I ja się nie odważę..Za to całkiem śmiało polecam overek..Drużyny ze sporym potencjałem w ofensywie..Gospodarze mają w szeregach bramkostrzelne trio Perry - Ryan - Selanne, które w dotychczasowych dwóch meczach nie zdobyło ani jednej bramki..A jak dobrze wiemy: &quot;do trzech razy sztuka&quot;..Fakt nieco deprymujący ale zarazem mobilizujący..Tym bardziej, że w meczach tych drużyn zawsze sporo się dzieje, w ostatnich czterech spotkaniach pomiędzy Rekinami i Kaczorami na lodowisku w Anaheim gospodarze strzelali średnio 3,5 gola..
Nie jest do końca wiadomo czy w drużynie Rekinów wystąpi podstawowy goallie Antti Niemi, którego szanse oceniane są 50/50..Co dodatkowo przemawia za zagrywaniem overa w tym meczu..Jego zmiennik Thomas Greiss to jedno ze słabszych ogniw w meczu z Phoenix wygranego notabene przez Sharks 6:3..Na 29 strzałów Kojotów na bramkę aż trzy sięgnęły celu, przy analogicznej skuteczności dzisiaj można się spodziewać nieco więcej goli ;)
O zdobycze bramkowe dla Sharks jestem spokojny, bo podobnie jak w Anaheim najlepsi snajperzy jeszcze się nie odezwali w tym sezonie..Marleu i Couture powinni dzisiaj grać pierwsze skrzypce w ataku..W ubiegłą sobotę oddali odpowiednio 6 i 7 strzałów na bramkę - żaden krązek tam nie doleciał..;)
Dziś wpadną...Oj wpadną..//Oj wpadła :?..

15 Oct 04:05 Pinnaclesports
San Jose Sharks @ Anaheim Ducks - Over 5.5 @ 1.909 :hokej: 7/10 ⛔
**************************************


Carolina Hurricanes @ Buffalo Sabres ⛔ 4:3 (2:2,1:0,1:1)
4 3


Tym razem nieco suchy typ..Faworyt tego spotkania to zdecydowanie drużyna gospodarzy..W pierwszym meczu wystrzelali Kaczorów z Anaheim 4:1..W drugim zdetronizowali Królów w Los Angeles 4:2..Więc i dziś wydaje się prawie pewnym, że Carolina im nie nadmucha za wiele..

15 Oct 01:30 Pinnaclesports
Carolina Hurricanes @ Buffalo Sabres - Buffalo Sabres @ 1.909 :hokej: 7/10 ⛔

NHL 2011/2012: ✅✅✅✅⛔⛔⛔ ⛔-0,18
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
San Jose Sharks @ Anaheim Ducks


Jeszcze jeden typ na ten mecz..W związku z tym, że mój stan konta na Unibecie wygląda dość okazale, a ostatnio niewiele tam grywam więc zdecydowałem się zagrać dość odważnie na Joe Thorntona..Stawka dość wysoka jak na taki typ..Ale w przypadku dzisiejszego niepowodzenia mam zamiar otworzyć na ten zakład 5 stopniową progresję połączoną z ciągiem Fibonacciego..
4-4-8-12-20
Może to i głupie grać za tak wysokie stawki i tylko 5 progów..Ale 48j jestem w stanie poświęcić na to wychodząc z założenia, że trafię w najdalej czwartej próbie..:razz:
Czyli w jednym z meczy:
SJ @ ANA
STL @ SJ
ANA @ SJ
SJ @ NJD
Bo piąty mecz na wyjeździe u Mistrzów w Bostonie i będzie cieplutko..:]

Czasem lubię przyszarżować..Jak na tym wyjdę okaże się niedługo..
Nie polecam tego osobom z ograniczonym budżetem i o słabych nerwach..
Dla nich o wiele pewniejszym jest zacząć jedenastoprogową od 1 j..wg wzoru
1-1-2-3-5-8-13-21-34-55-89
W zeszłym sezonie raz miał 10 meczy bez gola i raz 9..Pozostałe &quot;dziury&quot; nie większe niż 5-7 goli..
Joe Thornton to rzecz jasna hokeista San Jose Sharks..

15 Oct 04:05 Unibet
San Jose Sharks @ Anaheim Ducks - Thornton, J - score at least 1 goal in the match @ 3,50 :hokej: 4/10 ⛔

NHL 2011/2012: ✅✅✅✅⛔ ⛔⛔ ⛔⛔-4,18
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
St. Louis Blues @ Anaheim Ducks ✅ ????2:4 (0:1,1:0,1:3)
2 4
Dziś robię wyjątek od zasady, że na weekendzie się nie obstawia..
Tak po prostu i za moją maksymalną stawkę czyli &quot;dyszka&quot;..co wcale nie znaczy, że to &quot;najpewniak&quot; - po prostu ja w to wierzę i zagram grubo..
17 Oct 02:05 Bet365
St. Louis Blues @ Anaheim Ducks - Anaheim Ducks (3 way) @ 2,20 :hokej: 10/10 ✅ :spokodfhgfh:
Pierwsza &quot;dycha&quot; w tym sezonie..Bezbłędna..
NHL 2011/2012 (1-10): ✅✅✅✅⛔ ⛔⛔ ⛔⛔✅7,82
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Garść statystyk:
Kupony 1-10..
✅6,4 ✅ 10,5 ✅ 4,4 ✅ 6,36 ⛔ 7 ⛔7 ⛔7 ⛔4 ✅ 12
Suma stawek: 60j
Suma wygranych: 67,82j

Zysk netto: ✅7,82j
Yield: ✅13 %

Podsumowanie tematu od początku miesiąca, stawkując 1j-10j przy założeniu teoretycznym, że 1j = 100 PLN.
Październik: 7,82j = 782,0 PLN ✅
Temat: 7,82j = 782,0 PLN ✅ :grin:​
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Florida Panthers @ Tampa Bay Lightning ⛔ 7:4
7 4

Dziś cztery typki na dwa mecze w wielkim pośpiechu..Bez analiz ale przemyślane..
Tampa Bay tym razem powinna pogonić Pantery w pierwszym meczu we własnej hali..Więc całkiem śmiało..

18 Oct 01:30 Pinnaclesports
Florida Panthers @ Tampa Bay Lightning - Tampa Bay Lightning Over 3 (OT included)@ 2.040 :hokej: 9/10 ✅

Florida Panthers @ Tampa Bay Lightning - Tampa Bay Lightning (3 way) @ 2,05 :hokej: 10/10 ⛔ ????

****************************************
Pittsburgh Penguins @ Winnipeg Jets ⛔ 1:2
1 2


Oj gdyby nie zona to ja bym sie tu rozpisał..Byłoby coś o 15 latach bez NHL..O 13 tysiącach biletów wyprzedanych na kolejne 3 lata..O tym ile średnio bramkarze Jets puszczaja goli w meczu i o tym ilu hokeistów z Pittsburgha już punktowało w tym sezonie..Pewnie nie pisałbym o Crosby&#39;m , bo u niego bez zmian..Ale pewnym jest, że gospodarze będą walczyć o pierwszy punkt, a goście nie zamierzają im go dać..
Bez zastanawiania się i patrzenia na drzwi, czy zona nie włazi..

18 Oct 02:30 Pinnaclesports
Pittsburgh Penguins @ Winnipeg Jets - Pittsburgh Penguins over 2,5 @ 1,719 :hokej: 9/10

Pittsburgh Penguins @ Winnipeg Jets - over 5,5 @ 2,110 :hokej: 7/10


//Jedna wielka kupa..:?

NHL wg. Funta (11-20)✅ ⛔⛔ ⛔ -16,64
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Nawiedzony czy naiwny?..A może tylko rozrzutny?..
Washington Capitals @ Philadelphia Flyers
5
2
Po kilku dość bolesnych wtopach, zdecydowałem się uderzyć po bandzie i pójść na całość..
Trzy mecze na jednym kuponie..W przypadku NHL to prawie samobójstwo..Ale to &quot;prawie&quot; mnie kręci..Więc spróbujmy...
Dlaczego ten mecz?..
Bo to dwie równorzędne drużyny..
Washington pięć meczy i komplet punktów..18 goli strzelonych i 11 straconych co daje średnią 5,8 na mecz..Philadephia również w gazie, na 5 gier tylko jeden punkt stracony w dogrywce z Kings na własnym lodowisku..W ostatnim meczu roznieśli Senatorów 7:2 (4:0 w pierwszej tercji)..Pewnie nikt nie zgadnie jaki mają dorobek bramkowy..Dośc ciekawy 20 - 9..Czyli dokładnie 29 ???? ..Odpuszczę sobie pisanie ile to średnio na mecz..;)
A najciekawsze w tym meczu są statystyki z poprzedniego sezonu..Nie byłem pewny jak się zakończyły te cztery mecze..I mnie zagięło..
Równo w szeregu stoją same remisy..Wszystkie cztery pojedynki rozstrzygały się w dogrywce bądź rzutach karnych..Łatwo wywnioskować, że i tu było sprawiedliwie..Po jednym zwycięstwie u siebie i na wyjeździe..
Wszystko wskazuje dziś na mecz walki..Ofensywy jedne z najskuteczniejszych w lidze..W bramce bywało różnie różniście..I jeśli w tym meczu będzie remis to stawiałbym od 3:3 wzwyż..
Lider stołecznych Oviechkin jak do tej pory zaledwie jedno trafienie w meczu z Pingwinami..co przy 4 Chimery i 3 Johanssona wygląda dość niemrawo..W meczu z Ottawą próbował siedmiokrotnie..z Florydą tylko dwa celne strzały..Dziś czuję coś więcej..

21 Oct 01:00 Panbet
Philadelphia Flyers @ Washington Capitals - over 5,5 @ 2,05 ✅
//Oviechkin ustrzelił dwie brameczki ????

*******************************************

New York Islanders @ Tampa Bay Lightning
1 4

Na Tampa Bay już się w tym sezonie dwukrotnie przejechałem..Nie odpuszczę..Do 3 razy sztuka..John Tavares kontra Steven Stamkos..Obydwaj mają po 21 lat i są dzieciakami przy byłym bramkarzu NYI i obecnym Tampa Bay , który w zeszłym tygodniu skończył 42..Skutecznośc tego pana w bramce TB przyprawiła mnie o kilka siwych włosów..Dziś prawdopodobnie już zagra jego zmiennik Mathieu Garon..
Jak do tej pory gospodarze dzisiejszego spotkania uciułali zaledwie 4 pkt w 6 meczach co jest zdecydowanie poniżej krytyki..Gwóźdź do tej trumienki wbiła im w poniedziałek Floryda, tłukąc Błyskawice w inauguracyjnym meczu sezonu we własnej przebudowanej hali 7:4..:zoltakartka:
Dziś porażka gospodarzy nie wchodzi w grę..Jestem świadom, że ciężko gra się Tampie przeciw Islanders..(przed tygodniem w Nowym Jorku ulegli 1:5)..
Ale i tak wsadzę ten mecz do tego kuponu.. :razz:

21 Oct 01:30 Panbet
New York Islanders @ Tampa Bay Lightning - Tampa Bay Lightning (3way) @ 2,08 ✅
//Stamkos upolował brameczkę..Tavares ani nic..:]

*******************************************

Nashville Predators @ Vancouver Canucks
1 5

I mecz ostatni..Głównym powodem dla którego się tu znalazł jest poprzedni mecz Vancouver..
Vancouver Canucks vs H. Lundqvist zakończony 0:40..
Niesamowite spotkanie w którym przez pierwsze dwie tercje bracia Sedin i spółka bombardowali bramkę NY Rangers..W sumie oddali 28 celnych uderzeń..I nic..Goście zaledwie 9 i tyle samo wskórali..
Za to w ostatniej..Oj tu się działo..Na 10 strzałów Strażników cztery doszły celu..Za to na 12 strzałów &quot;Kanadyjskiej artylerii&quot; nie doleciał żaden..
Burrows sześciokrotnie próbował szczęscia..Bieksa i Salo o raz mniej..Wracający po kontuzji Kesler trzykrotnie..I wszystko na darmo..
Każdy bramkarz przynajmniej raz w życiu ma taki &quot;Dzień Konia&quot;..Nie wierzę by Vancouver trafiło na takie dwa dni u dwóch róznych bramkarzy w dwóch meczach pod rząd..;)
Pięć punktów po 6 meczach jak na finalistów Pucharu Stanleya z ubiegłego sezonu to zdecydowanie za mało..
Dziś w nocy Nashville będzie musiało przełknąć gorzką pigułę..co po komicznej przegranej z Edmonton nie powinno im sprawić większego problemu..

21 Oct 04:00 Panbet
Nashville Predators @ Vancouver Canucks - Vancouver Canucks (3way) @ 1.93 ✅

//Jak na bliźniaków przystało bracia Sedin po brameczce do woreczka..No i rzecz jasna Kesler coś od siebie..:grin:
******************************************
Ja to wszystko pchnąłem do kupy..I oto co mi wyszło..;) A wygląda groźnie..:razz:

Treble @ 1 000 PLN (£200.00)

21 Oct 00:00 Ice Hockey / NHL / Regular Season / Washington Capitals @ Philadelphia Flyers / Total Goals - Over 5.5 @ 2.05 ✅
21 Oct 00:30 Ice Hockey / NHL / Regular Season / New York Islanders @ Tampa Bay Lightning / Result - Tampa Bay Lightning @ 2.08 ✅
21 Oct 03:00 Ice Hockey / NHL / Regular Season / Nashville Predators @ Vancouver Canucks / Result - Vancouver Canucks @ 1.93 ✅

Kurs: 8.23
Stawka: 10/10

Wygrana: 8 450 PLN (1689,28£) ???? ✅✅✅
Potencjalna wygrana 82,3 j + bodajże 2 j bonusa za akumulatora..
(Oj byłby już prawie samochodzik dla zony..bo mi jęczy na okrągło.. :?)

// No i z tym samochodem wykrakałem..Noc jak marzenie..Pozostaje żal że tylko tyle z tego wyciagnąłem..A powinno być ponad dwa razy więcej..Ot cykor..

Proszę się nie sugerować tym 10/10..Bo to jest tylko moja stawka..A nie stopień pewności typu..Uznałem, że warto zaryzykować dużo by mieć szansę sięgnąć po jeszcze wiecej..Mam tylko nadzieję, że Washington mi ich za szybko nie zabierze remisując np. w pierwszych dwóch tercjach 0:0..:;/:

NHL wg. Funta (11-20)✅ ⛔⛔ ⛔✅ 57,86j
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Ja to wszystko pchnąłem do kupy..I oto co mi wyszło..;) A wygląda groźnie..:razz:

Treble @ 1 000 PLN (£200.00)

21 Oct 00:00 Ice Hockey / NHL / Regular Season / Washington Capitals @ Philadelphia Flyers / Total Goals - Over 5.5 @ 2.05 ✅
21 Oct 00:30 Ice Hockey / NHL / Regular Season / New York Islanders @ Tampa Bay Lightning / Result - Tampa Bay Lightning @ 2.08 ✅
21 Oct 03:00 Ice Hockey / NHL / Regular Season / Nashville Predators @ Vancouver Canucks / Result - Vancouver Canucks @ 1.93 ✅

Kurs: 8.23
Stawka: 10/10

Wygrana: 8 450 PLN (1689,28£)(wraz z bonusem za treble 43,38£) ???? ✅✅✅
Noc jak marzenie..Wszystko jak w masło..Mam nadzieję, że ktoś coś wyhaczył..;)Bo ciężko było dziś nie wygrać..
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
funt 2,9K

funt

Użytkownik
San Jose Sharks @ New Jersey Devils ✅ 4:3 SO(0:1,2:1,1:1,1:0)
4 3
Idąc za ciosem i tuż przed pójściem spać..
Wierzyć się nie chce,że to San Jose ma 1-3-0, Devils 3-1-0..
Tak koszmarnego otwarcia sezonu ten klub nie miał od 9 lat..Mało tego od 2000 roku nie wygrał z New Jersey na wyjeździe..Statystyki mocno mnie zdziwiły, gdyż w moim subiektywnym mniemaniu Devil są drużyną o klasę gorszą, taką na styk na Play Off..Z kolei Sharks to dla mnie para finałowa..
Wracając do już rozegranych 4 meczy..W przypadku Rekinów rzuca się w oczy pewien fakt, coś co mnie rozbroiło w poprzednim meczu Vancouver, czyli bicie głową w mur napastników..
Średnio na mecz oddają 40,5 celnych strzałów na bramkę..I zdobywają zaledwie 2,5 gola (średnią zawyża jedyna jak do tej pory wygrana z Phoenix 6:3)..
Tylko jeden krążek na szesnaście lecących w kierunku światła trzepocze w siatce..Celowniki do tej pory powinny być lepiej ustawione, bo wstyd na całą ligę..
New Jersey też powinno się opamiętać..Kovalchuk wszystkich meczy sam nie wygra..Oprócz niego zaledwie 4 innych hokeistów wpisało się na listę strzelców...Oby dziś nic sie w tej kwestii nie znieniło,,;)
San Jose Sharks @ New Jersey Devils - San Jose Sharks Total Goals - Over 2.5 @ 1.88 ✅
******************************************
Columbus Blue Jackets @ Detroit Red Wings ✅ 2:5 (1:2,0:1,1:2)
2 5
Tym razem na sucho..Bo i powinien to być mecz bez historii..Niepokonane Detroit od początku i niech tak będzie jutro o tej samej porze..
Columbus Blue Jackets @ Detroit Red Wings / Result - Detroit Red Wings @ 1.71 (3way) ✅

Double @ £100.00 (£100.00) 5/10
Total Price: 3.215
22 Oct 00:00 San Jose Sharks @ New Jersey Devils / San Jose Sharks Total Goals - Over 2.5 @ 1.88 ✅
22 Oct 00:30 Columbus Blue Jackets @ Detroit Red Wings - Detroit Red Wings @ 1.71✅
Wygrana: 321,5£ (1607,5 PLN)
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
W odpowiedzi na powtarzające się pytania na PW czy ja to naprawdę to zagrałem..Tak..Tyle że nie za tysiąc złotych, a za odpowiednik w GBP, bo mieszkam w UK..



A tutaj ze szczegółami..




Pozdrawiam..
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Tak na gorąco trzy zdania komentarza odnośnie minionej nocy..
Po pierwsze..Ponad godzinę kląłem na tego pana co to napisał..
To jest od wielu lat bolączka San Jose, że mogą mieć multum okazji a i tak w niektórych meczach nie potrafią strzelić over 3 bramki (w tych na prawdę ważnych).
Półtora tercji San Jose bombardowało bramkę Hedberga i nic..Wszystko po nim spływało..Typowe bicie głową w mur..Międzyczasie Devils dwa razy sięgnęli celu..Ale co się odwlecze to nie uciecze..Dopiero za 25 próbą (tutaj wielka ???? dla Funta) udało się odczarować brameczkę Devils..
Ku rozpaczy autora tego postu zrobił to nie kto inny tylko kapitan San Jose..Nazwisko wciąż nie chce mi przejść przez klawiaturę..Ehh..
Jeszcze jeden typ na ten mecz..W związku z tym, że mój stan konta na Unibecie wygląda dość okazale, a ostatnio niewiele tam grywam więc zdecydowałem się zagrać dość odważnie na Joe Thorntona..Stawka dość wysoka jak na taki typ..Ale w przypadku dzisiejszego niepowodzenia mam zamiar otworzyć na ten zakład 5 stopniową progresję połączoną z ciągiem Fibonacciego..
4-4-8-12-20
Może to i głupie grać za tak wysokie stawki i tylko 5 progów..Ale 48j jestem w stanie poświęcić na to wychodząc z założenia, że trafię w najdalej czwartej próbie..
Czyli w jednym z meczy:
SJ @ ANA
STL @ SJ
ANA @ SJ
SJ @ NJD
Bo piąty mecz na wyjeździe u Mistrzów w Bostonie i będzie cieplutko..

Czasem lubię przyszarżować..Jak na tym wyjdę okaże się niedługo..
Nie polecam tego osobom z ograniczonym budżetem i o słabych nerwach..
Dla nich o wiele pewniejszym jest zacząć jedenastoprogową od 1 j..wg wzoru
1-1-2-3-5-8-13-21-34-55-89
W zeszłym sezonie raz miał 10 meczy bez gola i raz 9..Pozostałe &quot;dziury&quot; nie większe niż 5-7 goli..
Joe Thornton to rzecz jasna hokeista San Jose Sharks..
Cóż mogę napisać?...Dałem ciała..Nie postawiłem..:dfdrgdf: Rano gdy pisałem to:
http://forum.bukmacherskie.com/f35/nhl-wg-funta-65778.html#post2480738
na Unibecie jeszcze nie było tych kursów..A wieczorem gdy juz były...Ehh..&quot;Spędzałem czas z żoną&quot;..A nawet dwa razy :;/: z małą przerwą..:?
Dwa razy z rzędu sporo zarobiłem...Ale i dwa razy duuużo więcej mi przemknęło koło nosa..:?
San Jose wygrało zasłużenie po dogrywce 4:3 strzelając gola na 3:3 na 33 sekundy przed końcem meczu :browar565:
Co do Detroit to mecz bez historii...:spokodfhgfh:
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Dziś nie powinno mnie tu być..W weekendy nie obstawiam..Bo to żniwa dla bukmacherów..Ale rano się skusiłem..I rzecz jasna wtopa..
Na noc puszczę tripelka..Jednak proponuję te mecze porozdzielać..po dwa lub single..
Bo znając NHL to trzy razy z rzędu faworyci nie będą wygrywać..
Tak na szybko bez analiz..(żona krąży mi nad głową..)
2 3 OT

1 7

4 2

Treble @ £100.00 (£100.00) 5/10 ⛔
Total Price: 6.425
20:59 Ice Hockey / NHL / Regular Season / Minnesota Wild @ Vancouver Canucks (3way)/ Result - Vancouver Canucks @ 1.77 ⛔
23 Oct 00:00 Ice Hockey / NHL / Regular Season / St Louis Blues @ Philadelphia Flyers (3way)/ Result - Philadelphia Flyers @ 1.833 ⛔
23 Oct 00:00 Ice Hockey / NHL / Regular Season / Detroit Red Wings @ Washington Capitals / Total Goals - Over 5.5 @ 1.98 ✅

Analizy zapewne znajdą się w dziale NHL..Nie mojego autorstwa co prawda ale fachowców co najmniej o klasę lepszych więc zapraszam..
Pozdrawiam i powodzenia..A przede wszystkim rozsądku przy dobieraniu stawek..
Tak ode mnie to Vancouver i Philadelphia wyglądają pewniej niz ten overek..Bądź co bądź to spotkanie najlepszych drużyn obecnego sezonu
P.s. Vancouver zaczyna mecz o 3 godziny wcześniej, więc może warto najpierw singla?..I jako ciekawostkę polecam sprawdzić kiedy ostatni raz Minnesota wygrała z nimi na wyjeździe.. ????
// Bez niespodzianek..Wtopa..Jak to w soboty...:?
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Phoenix Coyotes @ Anaheim Ducks
5 4
Will the player score at least 1 goal in the match? - Ryan Getzlaf YES @ 3,5 (Unibet) 200 PLN ✅ dwa gole ????
Team total (OT inc) - Anaheim Over 2.5 @ 1.671 (Pinnacle) 500 PLN ✅
//Getzlaf rozegrał kapitalny mecz...strzelił już w pierwszej tercji zakończonej wynikiem 2:2..Trzeci gol był kwestią czasu.. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
funt 2,9K

funt

Użytkownik
New York Rangers @ Winnipeg Jets
2 1

25 Oct 02:30 Panbet
Winnipeg Jets Total Goals (2.5) - over 2,5 @ 1,97 :hokej:8/10 ⛔

Ostatni mecz rozgrywany dzisiejszej nocy ale pierwszy z moich typów..Dość bezpieczny i stosunkowo pewny (jak na NHL)..Po dość dołującym starcie w lidze i trzech przegranych z rzędu coś wreszcie zaskoczyło u Jetsów..Po dramatycznym meczu we własnej hali ograli Pingwiny 2:1 i zdobyli swoje pierwsze punkty w lidze..Nabrali wiatru w żagle i dwa dni później w Toronto dopiero w rzutach karnych skapitulowali z rewelacyjnymi Leafs (3:4)..Potem polegli w Ottawie 1:4 by wrócić do własnej hali i po kolejnym thrilerze ograć Hurricanes..
W tym ostatnim meczu zagrali z dużo większą pewnością siebie niż to mialo miejsce w pierwszych meczach sezonu..Szybko stracili dwa gole i już bez obciążeń psychicznych od stanu 0:2 zdobyli 5 bramek w 15 minut niesieni fanatycznym dopingiem kilkunastotysięcznej widowni..
Skład Jets jest jeszcze niezbyt zgrany..Sporo się działo u nich na rynku transferowym, ściagnęli do siebie sporo młodych i dobrze się zapowiadających, na czele których stanął Andrew Ladd..
Grają otwarty hokej, który zapewnia sporo bramek, nie tylko tych na plus..Bo z tyłu dzieje się nieco gorzej niz z przodu..Mason i Pawelec nie należą do najsilniejszych ogniw tego zespołu..Stąd strach grać na nich ale i przeciwko we własnej hali niepodobna..Więc jedyny złoty środek to overek na drużynę..
Z Rangersami mają kapitalny bilans (a konkretnie to miała Atlanta), w ostatnich 10 meczach 8 wygranych i dwie porażki z czego jedna w dogrywce..
Pełnią szczęścia będzie Biron w bramce Rangers..Bo Lundqvist prawdopodobnie
dziś nie wystąpi, narzeka na kontuzję lewej stopy, co z w przypadku bramkarza jest sporym problemem ;)..
Reasumując..Śmiało i na ciało, bo bedzie się sporo działo..(rymnęlo mi się po byku)..​
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Garść statystyk:
Kupony 11-20..

✅9,36 ⛔10 ⛔9 ⛔7 ✅74,5 ✅11,08 ⛔5 ✅5 ✅3,36 ⛔8


Suma stawek: 70j
Suma wygranych: 134,3j

Zysk netto: 64,3j

Yield: ✅91.86 %


Podsumowanie tematu od początku miesiąca, stawkując 1j-10j przy założeniu teoretycznym, że 1j = 100 PLN.

Październik:✅ 72,12j = 7212,00 PLN

Temat: ✅72,12j = 7212,00 PLN


Yield: 55,48 %
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Florida Panthers @ Montreal Canadiens ⛔ 2:1
2 1

Od czterech lat Montreal nie notował tak koszmarnej passy..6 przegranych z rzędu..jedyna wygrana w tym sezonie to 5:1 na wyjeździe z Jetsami..Wszystkie 4 mecze u siebie to porażki..W tym ta ostatnia z Toronto w dogrywce (4:5)..
Frustrujące ale i mobilizujące..Dziś już nie ma siły..Florida po wzmocnieniach przedsezonowych gra o niebo lepiej niż zakładano..Ale na dobrą sprawę to jeszcze nie wygrała niczego wielkiego..Dwa razy z Tampa Bay, która ma koszmarne wahania formy..i dwa razy z Islanders, których ciężko za cokolwiek pochwalić..Z Pingwinami (2:4), Capitals (0:3) i Sabres (0:3) nie mieli o czym rozmawiać..Więc tym bardziej i w dzisiejszym pojedynku nie zdziałaja niczego ze zdeterminowaną ekipą Kanadyjczyków, którzy w przypadku wtopy mają perspektywę wydłużenia serii porażek aż do 10 meczy..Bo kolejne trzy to Flyers i dwa razy Bruins..
Czyli teraz albo nigdy..
Florida Panthers to outsider Konferencji Wschodniej z ubiegłego sezonu..Zamykała tabelę z bilansem zaledwie 72 pkt..W całej lidze tylko Avalanche (68) i Oilers (62) byli od nich gorsi..
Canadiens w sezonie 2010/2011 na 4 mecze z Panthers wygrali 3..
Dziś inaczej być nie może..
Pogram dość odważnie..Nie tylko jako singla..Póki co tutaj najpewniejszy typ to:

#21
25 Oct 01:00 Panbet
Montreal Canadiens Total Goals - over 2.5 @ 1,70 :hokej: 8/10 ⛔

*****************************************
Toronto Maple Leafs @ Philadelphia Flyers ✅ 2:4
2 4

Co do tego meczu to bukmacherzy mają dylemat już od wczoraj..Nie ma pełnej oferty kursów..Te co są to po chwili znikają..
Własnie przed chwila Panbet się wreszcie określił co do linii bramek na Flyers..
Na wygraną (3way) gospodarzy jest zaledwie 1,84 co po gorączce sobotniej nocy śmierdzi mi (choć nie powinno w przypadku tego meczu)..Więc o wiele spokojniejszy jestem biorąc w ciemno, kurs na to że gospodarze dziś sobie postrzelają i że trafią co najmniej 4 razy..Przy trzech będzie zwrot..
A najnormalniej w świecie nie wierze by po dwóch kolejnych wtopach we własnej hali (WAS 2:5 i STL 2:4) nie byli w stanie strzelić 3 goli..
Nieco mnie czas goni więc nie będę się rozpisywał o walorach Lotników, dośc wspomnieć, że w tym zespole jest kapitalnie z przodu i nieźle z tyłu..W tym sezonie przekonało się o tym parę zespołów, w tym dwa najlepsze z zeszłego sezonu..Boston we własnej hali dostał 2:1, a Vancouver po baty poleciało do Philadelphii (4:5)..Przeciętną Ottawę Lotnicy rozstrzelali juz w pierwszej tercji 4:0 by w w całym meczu dorzucić jeszcze 3..(7:2)...Z Capitals w tym sezonie to nikt jeszcze nie pogadał (a szczególnie Red Wings ;) ) więc porażka to żadna ujma dla Flyers..
Gorzej z ostatnim meczem z Nutkami..Rozpoczęli na stojąco, pozwalając gościom oddać 6 strzałów nie odpowiadając zadnym..Stracili dwa gole i dopiero wtedy sie rozkręcili..Grali ofensywnie ryzykując..Strzelili dwa i kolejne dwa stracili..Głupia przegrana meczu już w pierwszych minutach..
29-29-27-34-30-42-36= 227 Oto liczba strzałów na bramkę..
2-3-5-2-7-2-2= 23 Oto liczba bramek..
Nietrudno z tego wyliczyć, że Philadelphia strzela średnio gola raz na dziesięć prób..Dziś są zdecydowanymi faworytami..Więc średnia powinna zostać w najgorszym razie zachowana..Wszyscy się zgodzą, że Giroux (5 goli /3 asysty)i spółka są w stanie uderzyć conajmniej 30 razy na bramkę Reimera (2,58 GAA)..
Więc z uśmiechem na ustach..

#22
25 Oct 01:00 Panbet
Philadelphia Flyers Total Goals - over 3,0 @ 1,87 :hokej: 8/10 ✅


#23
Philadelphia Flyers Total Goals - over 3,0 @ 1,87 :hokej: ✅
Montreal Canadiens Total Goals - over 2.5 @ 1,70 :hokej:
⛔
Kurs:3,18 * 5/10⛔

Później też pewnie puszczę na innych bukach kombinacje w stylu PHI (-1,5) + MON (3way) i odwrotnie..Ale to już prywatnie bez statystyk..;)

// Ehh..Tym razem rezerwowy bramkarz Florida Panthers miał Dzień Konia..Obronił 40 z 41 strzałów zdesperowanych Kanadyjczyków..Czapki z głów..
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Tym razem zupełnie z innej beczki..Czasem trzeba zrobić sobie krótką przerwę..Więc:..

#24
Pauline Parmentier - U. Radwańska ???? U. Radwańska @ 1.57 ⛔

Elena Baltacha - Valeria Savinykh ????Elena Baltacha @ 1.40✅

Rogerio Dutra Da Silva - Andres Molteni ???? Rogerio Dutra Da Silva @ 1.53 ✅

Kurs: 3,37 WHill 5/10 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom